خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 57 از 57
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      اگه این نوشته ها برداشت خودت از کتابایی که خوندی هست ، از نظر من، بی تعارف استعداد اینو داری که یه نویسنده ی قابل بشی ...
      خیلی لذت می برم از نوع نگارشت ...
      موفق باشی ...
      اگزکلی
      منم موافقم
      Great men are not born great but they grow great

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی خوب بود اما این تصمیمات لحظه ایی گرفتن یا نگرفتنش یه دلایلی هم داره مث انگیزه مث هدف خیلیا تصمیم میگیرن لاغر کنن چون عاشق یکی میشن یا شدن یا عروسیشونه یا میخوان برن دانشگاه یعنی به اون تصمیمه ک ما و لحظه میگیریم انگیزه جهت میده یا فقر اگاه بودن از مضرات سیگار مارو منصرف میکنه؟چجوریه
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی درتس گفتی قدیما 11فصل زیست رو تو 2روز میخونیدم میرفتیم 18 19 میشدیم الان هر هفته ی فصل رو با بدبختی
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      ممنونمواقعا وقت ندارم و عجله ای مینویسم و یه چشمم همش به ساعتهفک کنم اگه زمان میزاشتم بهتر در میومدالبته سعی میکنم بعدا هم کمی ادیت کنم و هم به صورت منسجم تو پست اول قرار بدم
      به قول دوستان ،وقتی با این شرایط اینقد خوب مینویسین واقعا استعداد نویسنده شدنو دارید ،من ک خیلی لذت بردم ^^
      فقط درمورد چرایی میشه بیشتر توضیح بدین؟ من نزدیک به صدتا دلیل برا هدفم دارم اما نمیتوتم تشخیص بدم کدومشون برام مهم تره و همین باعث میشه خیلی به خودم ایمان نداشته باشم و چرایی های من اصلا انسان دوستانه نیست -_- یعنی همش برا خودمه ،چون دیدم یه سایتی نوشته بود اگه هدف کمک کردن ب دیگران باشه انگیزه قوی تری ایجاد میکنه...

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan7777777 نمایش پست ها
      اگه این نوشته ها برداشت خودت از کتابایی که خوندی هست ، از نظر من، بی تعارف استعداد اینو داری که یه نویسنده ی قابل بشی ...
      خیلی لذت می برم از نوع نگارشت ...
      موفق باشی ...
      سلام ممنون
      بله از رسوبات ذهن ناقص این جانب هستن
      یکی از حصرت هام همیشه این بود که چرا تو کنکور انشا نداشتیم تا نشون بدم دنیا دست کیه
      ولی متاسفانه املا داریم و من همچنان حسرتو حصرت مینویسم...
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی
      ویرایش توسط sajad564 : 14 آذر 1398 در ساعت 00:48

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zayneix نمایش پست ها
      به قول دوستان ،وقتی با این شرایط اینقد خوب مینویسین واقعا استعداد نویسنده شدنو دارید ،من ک خیلی لذت بردم ^^
      فقط درمورد چرایی میشه بیشتر توضیح بدین؟ من نزدیک به صدتا دلیل برا هدفم دارم اما نمیتوتم تشخیص بدم کدومشون برام مهم تره و همین باعث میشه خیلی به خودم ایمان نداشته باشم و چرایی های من اصلا انسان دوستانه نیست -_- یعنی همش برا خودمه ،چون دیدم یه سایتی نوشته بود اگه هدف کمک کردن ب دیگران باشه انگیزه قوی تری ایجاد میکنه...
      سلام
      چشم حتما در موردشون بیشتر صحبت میکنیم
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم کتاب قدرت عادات از چارلز داهیگ رو خوندم به تشویق شما،این نسخه ای که من پیدا کردم کم حجمه و 2 فصلش بدرد کنکور میخوره. ولی در کل کتاب واقعا مفیدیه از دستش ندین دوستان.

8. Top | #53
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      منم کتاب قدرت عادات از چارلز داهیگ رو خوندم به تشویق شما،این نسخه ای که من پیدا کردم کم حجمه و 2 فصلش بدرد کنکور میخوره. ولی در کل کتاب واقعا مفیدیه از دستش ندین دوستان.
      سلام خسته نباشید
      تمام فصل هاش به درد میخوره,البته شاید اسم فصل ها کمی غلط انداز باشه ولی تمامی فصل هاش مفیده
      خود کتاب حدود 350 صفحه هستش
      .................
      هدف بنده هم همین بود که بچه هارو به جای قطع درخت به تیز کردن تبر سوق بدم

9. Top | #54
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      عالی بود ، هم از نوع بیانتون هم از مطالبی که نوشته شده بسی لذت بردم
      حتما ادامه بدید این تاپیک رو
      حتم دارم در نهایت تاپیک فوق العاده ای میشه

10. Top | #55
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید
      تمام فصل هاش به درد میخوره,البته شاید اسم فصل ها کمی غلط انداز باشه ولی تمامی فصل هاش مفیده
      خود کتاب حدود 350 صفحه هستش
      .................
      هدف بنده هم همین بود که بچه هارو به جای قطع درخت به تیز کردن تبر سوق بدم
      خیلیی لذت بردم آقا سجاد اگر میشه ادامه بدید کارتونو

طبیعت انسانه ک نیاز به هرچی داشته باشه درصدد تامین اون به هر نحوی برمیاد ک برطرف بشه

مثل این بگیم ک طرف تشنه اش هست ؟ سریع میره اب میخوره این نیاز هستش ک طرفو مجبور میکنه اون کار انجام بده نیاز درونی وجودی

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      آقا سجاد بهترین تاپیکی هستش ک تا حالا دیدم واقعا ممنون از لطفتون

حتما ادامه بدید

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منم مشکلم دقیقا همینه هی میخوام بخونم استارت بزنم ولی نمیتونم یه مشکل فنی دارم اون مشکل فنی اکثرمونم ک شما دارین درموردش صحبت میکنین...

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن