خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 63
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یعنی واقعیت داره؟

سلام من این برنامه رو پارسال تو کانال علیرضا افشار دیدم و واسه خودم سیوش کردم راستش ادمی نیستم که بخوام خودمو با بقیه مقایسه کنم فقط برداشته بودم که وقتایی که بی حوصلم ببینمشو به خودم بیام ولی الان رو مخمه یه جورایی ...من با اینکه سطحم خوبه ولی نهایتا برسم 700-800تا تست بزنم در روز و اگه رقیبام واقعا میزان تستشون اونم تو تابستون مثل این خانمه پس من پرتم دیگه و تلاشم بی معنیه این خانم حداقل واسه فیزیکش رسما هر دوهفته گاج نقره ای پیش و پایه شو میبوسه میذاره کنار
      ولی یه چیزی که ذهنمه مشغول کرده اینه که این خانم (از دفتر مارک رنگی رنگیش فهمیدم خانمه!!!) قطعا باید فارغ التحصیل باشه چون نظام قدیمه بعد کسی که تابستون سرعت تست زنی و میزان مطالعش اینه قطعا سال قبلش باید قبول شده باشه امسالم که خبری از نظام قدیمیای بیچاره تو بین نفرات 1-10 نبود (البته تا جایی که من میدونم)
      حالا سوالم اینه که این قضیه به نظرتون واقعیه یا با عرض معذرت از مشاورشون اقای افشار صرفا بازار گرمیه و بحث جذب شاگرده
      پ ن : میدونم خود دکتر افشار اینجا عضون امیدوارم بیان توضیح بدن در این مورد من ایدیشونو ندارم کسی داشت تگشون کنه
      پ ن 2: اگه صاحب این برنامه ریزی اینجاست یا حتی کسی از دوستاش بیان بگن تا تهش همینجوری رفته طرف یا خسته شده
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست img_20190714_043715_137.jpg  

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      من یکی از رتبه های برتر رو میشناختم که به حد نصاب روزی ۸۰۰ تا تست هم رسید و این هم مربوط به ماه آخر بود، ولی اینکه اینی که عکسش رو گذاشتی، روزی ۱۵۰۰ تا تست میزنه واقعا حجم خیلی زیادیه ؛ چون اگه هر تست مجموعا یک دقیقه طول بکشه، برای زدن ۱۵۰۰ تست، به ۲۵ ساعت زمان در روز نیاز داری البته توی دوره جمع بندی و ماه آخر که زمان مرور هست و تقریبا تمام درس ها رو فول شدی، رتبه های برتر و تراز های بالای ۷۵۰۰، به بازیابی با تست و پرکاری تستی روی میارن که یکی از موارد جالب توجهی که دیدم، روزی به اندازه دو تا کنکور یعنی حدود ۵۵۰ تا تست رو به صورت جامع میزد و رتبش هم دو رقمی شد...در کل میتونم بگم توی این بازه از سال، این تعداد تست یکمی فضایی هست و دست نیافتنی....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      یه نکته دیگه، توی این عکس میبینیم که مثلا برای درس ۳ زبان پیش، ۲۴۵ تا تست زده یا زبان فارسی بحث ویرایش ۱۳۵ تا تست خب این آدم تعادل روانی نداره چخبره آخه مگه گاوه طرف

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      اصلا نیاز به این کار ها نیست، خیلی خوب و کامل، یه مبحثی رو بخونید، تست های سراسریش رو بزنید و اگه وقت زیاد آوردید یه تعدادی هم تالیفی بزنید؛ کمال گرایی و جوگیری رو هم بزارید کنار؛ هیچ نیازی به این کارها نیست...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی میدونه اسم این دفتر برنامه ریزی چیه؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      کسی میدونه اسم این دفتر برنامه ریزی چیه؟
      پلنرِ رنگیِ تحصیلی
      stars can't shine without darkness

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      زیاد خودتونو درگیر این چیزا نکنین ؛ منم روزی ۲ هزار تا تست میزنم :/ یکم واقع بین باشیم ؛ هر حرفی رو هم باور نکنیم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها

پلنرِ رنگیِ تحصیلی
      از کجا میشه خریدش ؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      از کجا میشه خریدش ؟
      قیمتش 24 تومنه میتونی رو سایت سفرش بدی

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اونوقت من که بیشترین تستم روزی 350 تا بوده باید بمیرم یا زوده؟ =/
      لطفا خودتون رو درگیر این حواشی نکنید دوست عزیز
      و دست از مقایسه بردارید
      من هفته ای 1ونیم ساعت زبان میخونم و تایم گرفتم هر 10 دقیقه 40الی 50 تست میزنم =/ میتونم هرروز 2 ساعت فقط تست زبان بزنم و به حد نصاب ایشون برسم ولی نیازی ندارم به 500 تا تست زبان در روز و ایضا عربی.
      این دوست عزیز هم احتمالا همه درس ها مثل زبان و عربی من نقطه قوتش محسوب میشه حالا ما باید چیکار کنیم؟بشینیم غصه بخوریم و تحلیل بکنیم که حتما من نمیتونم =//
      با یکی از رتبه های دورقمی 97 حرف میزدم که طول سال روزی میانگین 200الی 300 تا تست میزد ناموسن =/ چند سال هم پشت کنکور بود
      به جای این که ساعت مطالعه و درصد و رتبه چک کنیم میتونیم تو همون تایم چند تا تست جلو بیوفتیم

بازم تکرار میکنم خودتون رو درگیر حواشی نکنید و به بچه هایی که این تاپیک رو میبینن و امکان داره ناامید بشن هم فکر کنید
      موفق باشید
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)
      ویرایش توسط spring__girl : 07 آذر 1398 در ساعت 10:54

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افشار من از خیلی وقت میشناسمش تقریبا تو حرفاش اغراق زیاده زیاد حرفاشو جدی نگیرید ....و بهتون اطمینان میدم روزی 1500 تست شدنی نیست کلا نمیگنجه تو 24 ساعت

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      وقتی با نصف این مقدارم میشه درسو فهمید چرا بیخود وقتو تلف کرد پای تستای تکراری؟:/
      ♡Be your Own HERO

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی از حق نگذریم از دفتر برنامه ریزیش خوشمان آمد منم باید بخرم قلمچی حالمو بهم زد

*یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      طبق محاسبات من این دوستمون خیلی پر خرجه برای مادر پدرش هفته ای 5 ، 6 تا کتابو تموم میکنه ظاهرا ، عجب !!!

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      از کجا میشه خریدش ؟
      من از کتابفروشی گرفتم اما برید سایتِ رنگی رنگی ، از اونجا میتونید سفارش بدید
      stars can't shine without darkness

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن