خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 63 از 63
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اگر همه عمومیاشو 20 ثانیه ای زده باشه 5 ساعت تست زدن میخواد
      و اگر اختصاصیاشو تو 1 دقیقه زده باشه میانگین میشه 11 ساعت و نیم تقریبا
      کلا میشه 16 ساعت و نیم بدون تحلیل و مرور متن
      که اگر یه سره خونده باشه میشه کلا هفت و نیم ساعت برای استراحت بین تست و غذا و خواب و نماز و ... میمونه
      هرچند غیر معقوله یه سره درس خوندن. تو 100 تا تست از یه درس بزن بعدش واقعا به یه استراحت 5 دقیقه ای نیاز داری کم کمش

ولی به نظر من طرف مقابل سری قبل که تست زده، جاشو خوب پاک نکرده، از رو همونا تند تند زده

2. Top | #62
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      سلام من این برنامه رو پارسال تو کانال علیرضا افشار دیدم و واسه خودم سیوش کردم راستش ادمی نیستم که بخوام خودمو با بقیه مقایسه کنم فقط برداشته بودم که وقتایی که بی حوصلم ببینمشو به خودم بیام ولی الان رو مخمه یه جورایی ...من با اینکه سطحم خوبه ولی نهایتا برسم 700-800تا تست بزنم در روز و اگه رقیبام واقعا میزان تستشون اونم تو تابستون مثل این خانمه پس من پرتم دیگه و تلاشم بی معنیه این خانم حداقل واسه فیزیکش رسما هر دوهفته گاج نقره ای پیش و پایه شو میبوسه میذاره کنار
      ولی یه چیزی که ذهنمه مشغول کرده اینه که این خانم (از دفتر مارک رنگی رنگیش فهمیدم خانمه!!!) قطعا باید فارغ التحصیل باشه چون نظام قدیمه بعد کسی که تابستون سرعت تست زنی و میزان مطالعش اینه قطعا سال قبلش باید قبول شده باشه امسالم که خبری از نظام قدیمیای بیچاره تو بین نفرات 1-10 نبود (البته تا جایی که من میدونم)
      حالا سوالم اینه که این قضیه به نظرتون واقعیه یا با عرض معذرت از مشاورشون اقای افشار صرفا بازار گرمیه و بحث جذب شاگرده
      پ ن : میدونم خود دکتر افشار اینجا عضون امیدوارم بیان توضیح بدن در این مورد من ایدیشونو ندارم کسی داشت تگشون کنه
      پ ن 2: اگه صاحب این برنامه ریزی اینجاست یا حتی کسی از دوستاش بیان بگن تا تهش همینجوری رفته طرف یا خسته شده
      سعی کن جدی نگیری افشارم مثل اکثر مشاورا کلاهبرداره و این سبک گزارش کارا فیک هست
      همین افشار تا سال پیش میگفت برنامه باید شخصی باشه ولی الان برنامه جامع میفروشه خلاصه کلاهبرداری پیش نیست
      خیلی رتبه برتر دیدم هیچ کدوم تو تابستون اینقدر تست نمیزد مثلا برای حرکت شناسی زده 180 تست در حالی که فک کنم توی 4 یا 4و نیم ساعتم هم نتونی تست بزنی (حتی اگه درسنامه و نکته ها رو نخوندی)

3. Top | #63
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چه حوصله ای دارین که می شینین این موضوع بی اهمیتو تحلیل می کنین ...

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن