خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 63
    1. Top | #16
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ema نمایش پست ها

من از کتابفروشی گرفتم اما برید سایتِ رنگی رنگی ، از اونجا میتونید سفارش بدید
      خیلی رنگی رنگی و یه جوریه
      روحیه تر گل ور گلی میده به ادم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      خیلی رنگی رنگی و یه جوریه
      روحیه تر گل ور گلی میده به ادم
      منم عاشقش شدم همین الان دارم سفارش میدم
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

3. Top | #18
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      والا من کنکور دادم
      دوبارم دادم
      24 ساعته دارم جار میزنم که به اینا نیست.
      من حتی با اینکه تست زیاد میزدم بازم نهایتا روزی 100-200 تا. ماکسیمم. آخرم رشتمو اونم روزانه قبول شدم.
      نمیدونم چرا اینقد دنبال بهونه و حاشیه این. البته نمیخوام خدانخواست بهتون توهین کنم! فقط میخوام روشنتون کنم.
      به اینا نیست. شما درست و اصولی بخونین. من تضمین میکنم حتی با 7 8 ساعت درس خوندن, پایه 0, تعداد تست میانگین 200 تا, بدون هیچ کلاس آموزشی و دیویدی و تریکِ خاصیقبول میشین.
      اینو از من داشته باشین.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظر من زدن تست به تنهایی کافی نیست
      تست باید تحلیل بشه
      حتی واسه درسی مثل فیزیک باید بفهمی چرا فلان گزینه اشتباه با فلان عدد گذاشته واست ! اهان اینو گذاشته بود تا من فلان جا این اشتباه رو بکنم و تو تله بیفتم !

اگه بخای اینطوری بخونی روزانه بیشتر از 200 تا تست وقت نمیکنی بزنی
      اونی که 1200 تا تست میزنه بیشتر آواز میخونه تا درس خوندن

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      منم عاشقش شدم همین الان دارم سفارش میدم
      من قبلا سفارش دادم کیفتش اصلا اینی نیست که تو عکسه،این چاپ قدیمشه چاپ جدیدشون بی کیفیت شده،درضمن فقط برای ۳ ماه جا داره

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      سلام من این برنامه رو پارسال تو کانال علیرضا افشار دیدم و واسه خودم سیوش کردم راستش ادمی نیستم که بخوام خودمو با بقیه مقایسه کنم فقط برداشته بودم که وقتایی که بی حوصلم ببینمشو به خودم بیام ولی الان رو مخمه یه جورایی ...من با اینکه سطحم خوبه ولی نهایتا برسم 700-800تا تست بزنم در روز و اگه رقیبام واقعا میزان تستشون اونم تو تابستون مثل این خانمه پس من پرتم دیگه و تلاشم بی معنیه این خانم حداقل واسه فیزیکش رسما هر دوهفته گاج نقره ای پیش و پایه شو میبوسه میذاره کنار
      ولی یه چیزی که ذهنمه مشغول کرده اینه که این خانم (از دفتر مارک رنگی رنگیش فهمیدم خانمه!!!) قطعا باید فارغ التحصیل باشه چون نظام قدیمه بعد کسی که تابستون سرعت تست زنی و میزان مطالعش اینه قطعا سال قبلش باید قبول شده باشه امسالم که خبری از نظام قدیمیای بیچاره تو بین نفرات 1-10 نبود (البته تا جایی که من میدونم)
      حالا سوالم اینه که این قضیه به نظرتون واقعیه یا با عرض معذرت از مشاورشون اقای افشار صرفا بازار گرمیه و بحث جذب شاگرده
      پ ن : میدونم خود دکتر افشار اینجا عضون امیدوارم بیان توضیح بدن در این مورد من ایدیشونو ندارم کسی داشت تگشون کنه
      پ ن 2: اگه صاحب این برنامه ریزی اینجاست یا حتی کسی از دوستاش بیان بگن تا تهش همینجوری رفته طرف یا خسته شده
      اصن شوخیشم قشنگ نیست این همه تست میزنه کی میخونه؟
      شاگرد زرنگ هم باشه درس نخونه هر تست هم 1 دقیقه وقت بزاره میشه تقریبا 26 ساعت صرف کردن در روز برای این همه تست حالا ما میگیم تیز و بز هستش و واسه هر تست 30 ثانیه وقت میزاره (بعید میدونم) که میشه 13 ساعت هشت ساعتم میگیم فیکس میخابه میشه 21 ساعت
      بعد ینی ایشون روزی 3 ساعت میخونده بقیه ش در حال تست زدن؟

این افشار مکتبستانی یه روده راست تو شیکمش نیست ازش شکایت زیاد شده بود توی این انجمن پستا قدیم رو بخون (البته اگه حذف نکردنش)
      شک نکنین این پستشم تبلیغی بیش نیست
      لابد زیرشم نوشته بود شاگردان ما اینگونه میخوانند
      با ما در اوج بایستید

يه چیز عجیب دیگه اینکه این تاریخش مال مرداد هستش ینی توی تابستون، تازه ماه بعد کنکور هستش پس بخاطر دوران جمع بندی هم نیست
      گفتم که این یارو افشار یه روده راست تو شیکمش نیست
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #22
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط WickedSick نمایش پست ها
      والا من کنکور دادم
      دوبارم دادم
      24 ساعته دارم جار میزنم که به اینا نیست.
      من حتی با اینکه تست زیاد میزدم بازم نهایتا روزی 100-200 تا. ماکسیمم. آخرم رشتمو اونم روزانه قبول شدم.
      نمیدونم چرا اینقد دنبال بهونه و حاشیه این. البته نمیخوام خدانخواست بهتون توهین کنم! فقط میخوام روشنتون کنم.
      به اینا نیست. شما درست و اصولی بخونین. من تضمین میکنم حتی با 7 8 ساعت درس خوندن, پایه 0, تعداد تست میانگین 200 تا, بدون هیچ کلاس آموزشی و دیویدی و تریکِ خاصیقبول میشین.
      اینو از من داشته باشین.
      خو شما بگو چطوری درست و اصولی بخونیم
      البته من میخام ریاضی کنکور بدم

8. Top | #23
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      من یکی از رتبه های برتر رو میشناختم که به حد نصاب روزی ۸۰۰ تا تست هم رسید و این هم مربوط به ماه آخر بود، ولی اینکه اینی که عکسش رو گذاشتی، روزی ۱۵۰۰ تا تست میزنه واقعا حجم خیلی زیادیه ؛ چون اگه هر تست مجموعا یک دقیقه طول بکشه، برای زدن ۱۵۰۰ تست، به ۲۵ ساعت زمان در روز نیاز داری البته توی دوره جمع بندی و ماه آخر که زمان مرور هست و تقریبا تمام درس ها رو فول شدی، رتبه های برتر و تراز های بالای ۷۵۰۰، به بازیابی با تست و پرکاری تستی روی میارن که یکی از موارد جالب توجهی که دیدم، روزی به اندازه دو تا کنکور یعنی حدود ۵۵۰ تا تست رو به صورت جامع میزد و رتبش هم دو رقمی شد...در کل میتونم بگم توی این بازه از سال، این تعداد تست یکمی فضایی هست و دست نیافتنی....

يه چیز عجیب دیگه اینکه این تاریخش مال مرداد هستش ینی توی تابستون، تازه ماه بعد کنکور هستش پس بخاطر دوران جمع بندی هم نیست
      تو پست قبلی گفته بودم که این یارو افشار یه روده راست تو شیکمش نیست

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1764 نمایش پست ها
      سلام من این برنامه رو پارسال تو کانال علیرضا افشار دیدم و واسه خودم سیوش کردم راستش ادمی نیستم که بخوام خودمو با بقیه مقایسه کنم فقط برداشته بودم که وقتایی که بی حوصلم ببینمشو به خودم بیام ولی الان رو مخمه یه جورایی ...من با اینکه سطحم خوبه ولی نهایتا برسم 700-800تا تست بزنم در روز و اگه رقیبام واقعا میزان تستشون اونم تو تابستون مثل این خانمه پس من پرتم دیگه و تلاشم بی معنیه این خانم حداقل واسه فیزیکش رسما هر دوهفته گاج نقره ای پیش و پایه شو میبوسه میذاره کنار
      ولی یه چیزی که ذهنمه مشغول کرده اینه که این خانم (از دفتر مارک رنگی رنگیش فهمیدم خانمه!!!) قطعا باید فارغ التحصیل باشه چون نظام قدیمه بعد کسی که تابستون سرعت تست زنی و میزان مطالعش اینه قطعا سال قبلش باید قبول شده باشه امسالم که خبری از نظام قدیمیای بیچاره تو بین نفرات 1-10 نبود (البته تا جایی که من میدونم)
      حالا سوالم اینه که این قضیه به نظرتون واقعیه یا با عرض معذرت از مشاورشون اقای افشار صرفا بازار گرمیه و بحث جذب شاگرده
      پ ن : میدونم خود دکتر افشار اینجا عضون امیدوارم بیان توضیح بدن در این مورد من ایدیشونو ندارم کسی داشت تگشون کنه
      پ ن 2: اگه صاحب این برنامه ریزی اینجاست یا حتی کسی از دوستاش بیان بگن تا تهش همینجوری رفته طرف یا خسته شده
      فکر کنم طرف رشتش ریاضی باشه و محاسبات خوبی داشته باشه
      یه ادم نرمال که سرعت تست زنیش بالاست و ۲۰۰ تست ریاضی (محاسباتی) میزنه قانونا باید بتونه زیستشم حداقل ۳۰۰ تست (غیرمحاسباتی) بزنه ولی ۸۰ تا بیشتر نزده!
      میتونه یه لیسانسه یکی از رشته های ریاضی فیزیک باشه که محاسبات خوبی داره همچین چیزی برای همچین کسی بعید نیست!

ولی خب دلیل نمیشه خودتو با بقیه مقایسه کنی... نهایتا ۲۰_۳۰ نفر با این سرعت عمل پشت کنکور پیدا کنی که رتبه برتر میشن و بقیه ادم های عادی ان که نهایت تلاششون رو میکنن...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      فکر کنم طرف رشتش ریاضی باشه و محاسبات خوبی داشته باشه
      یه ادم نرمال که سرعت تست زنیش بالاست و ۲۰۰ تست ریاضی (محاسباتی) میزنه قانونا باید بتونه زیستشم حداقل ۳۰۰ تست (غیرمحاسباتی) بزنه ولی ۸۰ تا بیشتر نزده!
      میتونه یه لیسانسه یکی از رشته های ریاضی فیزیک باشه که محاسبات خوبی داره همچین چیزی برای همچین کسی بعید نیست!

ولی خب دلیل نمیشه خودتو با بقیه مقایسه کنی... نهایتا ۲۰_۳۰ نفر با این سرعت عمل پشت کنکور پیدا کنی که رتبه برتر میشن و بقیه ادم های عادی ان که نهایت تلاششون رو میکنن...
      نه دیگه تو برنامه زیستم داره، احتمالا مدرک دکترای ریاضی فیزیک از دانشگاه هاروارد داره ولی به علت علاقه زیاد به رشته تجربی از بدو تولد، میخواسته کنکور تجربی بده

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

روزی 1500 تست نه شدنی هستش و نه اینکه نیاز هستش اصولا

به نظر من ، در هر درس عمومی شما نهایت به 1000 تا 1500 تا تست استاندارد نیاز دارید برای فهم و تسلط کامل
      برای هر درس اختصاصی هم نهایتش دیگه 2000 تا 2300 تا تست استاندارد نیازه
      بیشتر از این اضافی کاریه و وقت تلف کردنه

شما نیازی نیست برا یه مبحثی از گرامر 100 تا تست بزنی، 40 50 تا کافیه، بیشتر وقت گذاشتن اضافه کاری و بی فایده اس
      برای یه مبحثی مثل کل تابع نهایت شما نیاز به 200 250 تا تست داری برای فهم و تسلط کامل روی تیپ مدل تست های مختلف، بیشتر زدنش اضافه کاری و اتلاف وقته

12. Top | #27
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      خود اقاي افشار هم توضيح داد اين مال دوران جمعبندي شهريور بوده كه تمام تست هايي رو كه تو ٣ ماه كار كرده رو جمعبندي كرده و تست جديد نبوده!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

روزی 1500 تست نه شدنی هستش و نه اینکه نیاز هستش اصولا

به نظر من ، در هر درس عمومی شما نهایت به 1000 تا 1500 تا تست استاندارد نیاز دارید برای فهم و تسلط کامل
      برای هر درس اختصاصی هم نهایتش دیگه 2000 تا 2300 تا تست استاندارد نیازه
      بیشتر از این اضافی کاریه و وقت تلف کردنه

شما نیازی نیست برا یه مبحثی از گرامر 100 تا تست بزنی، 40 50 تا کافیه، بیشتر وقت گذاشتن اضافه کاری و بی فایده اس
      برای یه مبحثی مثل کل تابع نهایت شما نیاز به 200 250 تا تست داری برای فهم و تسلط کامل روی تیپ مدل تست های مختلف، بیشتر زدنش اضافه کاری و اتلاف وقته
      يعني اينكه براي هر درس نهايتا يك كتاب تست نيازه؟!

14. Top | #29
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      اصن شوخیشم قشنگ نیست این همه تست میزنه کی میخونه؟
      شاگرد زرنگ هم باشه درس نخونه هر تست هم 1 دقیقه وقت بزاره میشه تقریبا 26 ساعت صرف کردن در روز برای این همه تست حالا ما میگیم تیز و بز هستش و واسه هر تست 30 ثانیه وقت میزاره (بعید میدونم) که میشه 13 ساعت هشت ساعتم میگیم فیکس میخابه میشه 21 ساعت
      بعد ینی ایشون روزی 3 ساعت میخونده بقیه ش در حال تست زدن؟

این افشار مکتبستانی یه روده راست تو شیکمش نیست ازش شکایت زیاد شده بود توی این انجمن پستا قدیم رو بخون (البته اگه حذف نکردنش)
      شک نکنین این پستشم تبلیغی بیش نیست
      لابد زیرشم نوشته بود شاگردان ما اینگونه میخوانند
      با ما در اوج بایستید

گفتم که این یارو افشار یه روده راست تو شیکمش نیست
      ميشه اينقدر تست زد به شرطي كه چند باري اين تست ها از قبل كار شده باشن..
      من تو ٥ دقيقه ٣٠ تست ارايه زدم اما قبلا اين ها رو كار كرده بودم..

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B-Rabbit نمایش پست ها
      يعني اينكه براي هر درس نهايتا يك كتاب تست نيازه؟!
      بله
      بیشتر از یک کتاب نه نیازه و نه وقتش هستش

صفحه 2 از 5 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن