خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

تالیفی جدید یا کنکور قدیم؟ کدام انتخاب بهتری است؟!

درود دوستان!
      من در حال مطالعه شیمی بودم که یه فکری به ذهنم رسید
      منبعی که ازش تست میزنم
      کنکور های 84 تا 94 رو داره
      95تا 98 رو هم تو دوران جمعبندی کار میکنم

بنظر شما بجای کنکورهای دهه 80(84تا89)
      بهتر نیست یه تعداد تست تالیفی از روی موج آزمون بزنم؟
      کنکور های84 تا 89 تقریبا 800 تستن
      یعنی میتونم 800 تست تالیفی جدید بزنم

کدوم انتخاب بهتری میتونه باشه؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،قطعا تست تالیفی بهتر
      با توجه به تغییر سبک و سخت تر شدن تست های کنکور تست های قبل از سال 90 دیگه به درد نمیخورن.

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،قطعا تست تالیفی بهتر
      با توجه به تغییر سبک و سخت تر شدن تست های کنکور تست های قبل از سال 90 دیگه به درد نمیخورن.
      خودمم موقع تست زدن حس میکنم سبک تستا یا خیلی پرته یا ساده
      و تعداد کمی تست خوب و نکته دار هم هست
      ولی مطمئن نیستم کدومو انتخاب کنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظر من موج آزمون گزینه بهتریه چون تست ایده دار وسطح بالا زیاد داره وتقریبا تمام مطالب شیمی رو پوشش میده ولی کنکور دهه 80 سطح تستاش ساده ترن و نکاتش هم پیش پا افتادن البته تستای جالب هم کم نداره ولی خب موج بهتره

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه وقتشو داری ایکیو رو کار کن.عالیه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط legend one نمایش پست ها
      اگه وقتشو داری ایکیو رو کار کن.عالیه
      پاسخنامش برا کسی که فقط درسنامه خونده کامله؟
      برا مسائل خوب تشریح میکنه؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اگه کتاب دیگه ای قبلش نزدی فک کنم یکمی براتون سنگین باشه ولی اگه تست کتاب دیگه ای رو هم زدین حتما اینو هم کار کنین... پاسخنامشم عالیه خیالتون راحت

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من امسال شیمی ۵۰ زده بودم :/ ولی کسیکه ۸۵زده بود با قطعیت گفت منبع شیمی فقط آیکیو و موج آزمون!
      البته اول مبتکران یا خیلی سبز بزن بعد برو ایکیو و تست های تالیفیشو بزن..تست های کنکور هم داره این کتاب ؛
      کتاب موج ازمون برای دوران جمع بندی بهتره ...
      بنظرم بعد از آی کیو هم فار بزن اینم کتاب خوبیه
      پاسخ تشریحی کتاب آیکیو هم خیلی خوبه نگران نباش
      تست های تالیفی قطعا بهتر از تست های دهه هشتاده..
      موفق باشی

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sara_heidari نمایش پست ها
      من امسال شیمی ۵۰ زده بودم :/ ولی کسیکه ۸۵زده بود با قطعیت گفت منبع شیمی فقط آیکیو و موج آزمون!
      البته اول مبتکران یا خیلی سبز بزن بعد برو ایکیو و تست های تالیفیشو بزن..تست های کنکور هم داره این کتاب ؛
      کتاب موج ازمون برای دوران جمع بندی بهتره ...
      بنظرم بعد از آی کیو هم فار بزن اینم کتاب خوبیه
      پاسخ تشریحی کتاب آیکیو هم خیلی خوبه نگران نباش
      تست های تالیفی قطعا بهتر از تست های دهه هشتاده..
      موفق باشی
      ممنونم!

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز سبک کنکور همونیه که سال 84 بوده!منتهی یه تغییرات کوچکی با توجه به رویکرد کتاب درسی داشته
      که با نگاه کردن بهش میتونید بفهمید کجا ها درحال حاضر بولد شده(با عرض معذرت چون رقیبیم نمیتونم تغییراتو بگم)
      وی اینو بدونید طراح کنکور مطلقا نه به فار و ایکیو و موج ازمون نگاه میکنه ونه مولفهاشونو قبول داره ولی به کنکورسالای قبل نگاه میکنه!
      و جمله بندیو عوض میکنه
      صرفا برای تمرین و روان شدن ازاین کتابهای مذکور استفاده کنید.هرکی هم میگه تست کنکور فایده ایی نداره خودش مالی نیست با سایر کتب هم چیزی نمیشه
      با بررسی کردن کنکور اخیر من قول 50 درصد!!!!!رو به شما میدم.بشرطی که دستتون روان باشه
      _
      ممکنه این سوال پیش بیاد ک خب طراح کنکور چرا به این کتابها نگاه نمیکنه
      اولا اساتید طراح کنکور معمولا به کتب دانشگاهی نگاه میکنن
      تاالان چندبار از کتاب مورتیمر ،فوگلر،زومدال مستقیما سوال اوردن منتهی با تسلط کتاب درسی میشه بهش رسید
      دوما مولف کتابای بازار اکثرا فارغ التحصیلای بیکار هستن مثلا مولف ایکیو مهندسی شیمی داره!خب مهندسی شیمی چ ربطی داره به شیمی محض؟!!!!!!
      طراح کنکور حتی اگر یک درصد هم این کتایهارو ببینه(که عرض کردم وقتشو خراب کرده بااین کار)بازهم ازاینا تست نمیده تا شائبه تبانی روی نده
      فقط وفقط جهت تمرین استفاده کنید ولی از کنکورسالهای گذشته حتی دهه هفتاد غافل نباشید(هرچند ک دیگ ارشیوش دردسترس نیست)
      ویرایش توسط julian : 07 آذر 1398 در ساعت 01:18

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هر سال رویکرد کنکور تغییر میکنه پس زیاد به کنکور سالای قبل اعتنا نکنید اینو کنکور 98 نظام قدیم ثابت کرد که همه رو غافلگیر کرد .... کنکور به هیچ وجه قابل پیش بینی نیست و نمیشه گفت فقط با زدن تستای کنکور میشه تا چقد مسلط شد... منبع اصلی کتاب درسیه درست ولی واقعا میشه تنها با تکیه بر کتاب درسی به جایی رسید؟!!!؟.... هدف از زدن تست چه تالیفی چه سراسری جمع اوری نکته و فهمیدن مطلب خونده شده است..... ضمنا تعریفتون هم از رقیب درسی کاملا غلطه نتیجه دست خداست نه تعداد تست و نکاتی که بلدید و زدید

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط julian نمایش پست ها
      دوست عزیز سبک کنکور همونیه که سال 84 بوده!منتهی یه تغییرات کوچکی با توجه به رویکرد کتاب درسی داشته
      که با نگاه کردن بهش میتونید بفهمید کجا ها درحال حاضر بولد شده(با عرض معذرت چون رقیبیم نمیتونم تغییراتو بگم)
      وی اینو بدونید طراح کنکور مطلقا نه به فار و ایکیو و موج ازمون نگاه میکنه ونه مولفهاشونو قبول داره ولی به کنکورسالای قبل نگاه میکنه!
      و جمله بندیو عوض میکنه
      صرفا برای تمرین و روان شدن ازاین کتابهای مذکور استفاده کنید.هرکی هم میگه تست کنکور فایده ایی نداره خودش مالی نیست با سایر کتب هم چیزی نمیشه
      با بررسی کردن کنکور اخیر من قول 50 درصد!!!!!رو به شما میدم.بشرطی که دستتون روان باشه
      _
      تاالان چندبار از کتاب مورتیمر ،فوگلر،زومدال مستقیما سوال اوردن منتهی با تسلط کتاب درسی میشه بهش رسید
      دوما مولف کتابای بازار اکثرا فارغ التحصیلای بیکار هستن مثلا مولف ایکیو مهندسی شیمی داره!خب مهندسی شیمی چ ربطی داره به شیمی محض؟!!!!!!
      طراح کنکور حتی اگر یک درصد هم این کتایهارو ببینه(که عرض کردم وقتشو خراب کرده بااین کار)بازهم ازاینا تست نمیده تا شائبه تبانی روی نده
      فقط وفقط جهت تمرین استفاده کنید ولی از کنکورسالهای گذشته حتی دهه هفتاد غافل نباشید(هرچند ک دیگ ارشیوش دردسترس نیست)
      من هیچ کدوم از حرفاتو قبول ندارم علتش اینه که شیمی رو باید با سوالات سنجید نه با مکافات . وقتی بین تو و مولفا دافعه هس و نمیتونی به سوالاش ج بدی دلیل نمیشه ماهم دافعه ایجاد کنیم و سرعت متوسطمون بیاد پایین

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط julian نمایش پست ها
      و جمله بندیو عوض میکنه
      _
      سبک سوالا همونی هست که 84 بوده؟!
      خود کتاب درسی حداقل 2 بار از اون موقع عوض شده

14. Top | #14
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من شیمی 82 زدم
      تست های شیمی کنکور هر سال ی سبک خاصه بهتره تالیفی کار بشه
      از هر کتابی میتونی تالیفی بزن
      مثلا خیلی سبز رو بزن برو فصل بعدی برای مرور موج ازمون حتما کار کن ترکیب خوبی میتونه باشه
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

15. Top | #15
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام،حتما موج آزمون شیمی را کار کن،خیلی خوبه...
      و در وقت مناسب به تناسب موضوع از 87 تا 89هم کار کن نکات کم و بیش خوبی پیدا میشه بینشون...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن