خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

یا مشکلم حل می کنم یا میمیرم

من از اول مهر شروع کردم به خوندن برای کنکور همه چیز خب بود اول هاش تا این که از ابان ماه تا االان به یک باره درس خوندن رو گذاشتم کنار و این موضوع حسابی منو عصبی کرده و باعث شده تمرکزم از دست بدم و وقتی یه کتابی رو می خونم تا دو برگ می خونم همش حس می کنم که مطلب برام گنگ هست یا زیاده و من وقت خوندن این هنه مطالب ندارم و این باعث میشه که کلا درس بذارم کنار و یه گوشه بشینم و فقط حرص بخورم و نگران آیندم باشم ولی از الان می خوام به هیچی فکر نکنم و دوباره برگردم سر درس و مشکلات رو کنار بذارم و به درس خوندن ادامه بدم

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حجم مطالب اصلا هم زیاد نیست
      از همین فردا شروع کنی ، هرچقدرم عقب افتاده باشی از درسا بازم میرسی جمعشون کنی!
      فقط باید باور داشته باشی!

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه میخوایی دوباره با ارداه ومصمم شروع کنی خب فبها....اگرم منظورت اینه که میرسی یا نه؟....خب قطعا میرسی ولی شرایطی داره که باید بهشون عمل کنی اینکه یه شبه نمیشه کل مطالبو خوند باید صبور باشی....پیوسته درس بخونی.... آزمون نری تا وقت جامع ها....اگر نظام قدیمی یکم کارت سخته ولی شدنیه اگرم جدیدی که کارت راحته فقط از منابع مناسب استفاده کن.

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام.سینا تازه اول راهی خیلی زوده واسه جا زدن.یه ماه که هیچ اگه سه ماهم نمیخوندی همینو میگفتم.البته اشتباه برداشت نشه بزنی به بی خیالی،اینو گفتم که دلت قرص باشه چیزی رو از دست ندادی حتی اگه یه ماهم درس نخونده باشی.نه واسه دلداری الکی.واقعا مهم اینه از این به بعد رو چطور بگذرونی.تو این مدت باقی مونده بهت قول میدم اگه استفاده درست از زمانت بکنی هم به هدفت برسی هم بتونی در کنارش تفریح داشته باشی.فقط باید مدیریت زمان داشته باشی.به گذشته هم فک نکن چون اگه با فک کردن گذشته برمیگشت الان ۹۹ درصد آدما یه گوشه نشسته بودن داشتن فکر میکردن‌.

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها
      من از اول مهر شروع کردم به خوندن برای کنکور همه چیز خب بود اول هاش تا این که از ابان ماه تا االان به یک باره درس خوندن رو گذاشتم کنار و این موضوع حسابی منو عصبی کرده و باعث شده تمرکزم از دست بدم و وقتی یه کتابی رو می خونم تا دو برگ می خونم همش حس می کنم که مطلب برام گنگ هست یا زیاده و من وقت خوندن این هنه مطالب ندارم و این باعث میشه که کلا درس بذارم کنار و یه گوشه بشینم و فقط حرص بخورم و نگران آیندم باشم ولی از الان می خوام به هیچی فکر نکنم و دوباره برگردم سر درس و مشکلات رو کنار بذارم و به درس خوندن ادامه بدم
      سلام

برنامه ریزی هم کرده بودید یا دارید؟
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

سلام
      مشاور دارم

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      حجم مطالب اصلا هم زیاد نیست
      از همین فردا شروع کنی ، هرچقدرم عقب افتاده باشی از درسا بازم میرسی جمعشون کنی!
      فقط باید باور داشته باشی!
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saboor Zed نمایش پست ها
      اگه میخوایی دوباره با ارداه ومصمم شروع کنی خب فبها....اگرم منظورت اینه که میرسی یا نه؟....خب قطعا میرسی ولی شرایطی داره که باید بهشون عمل کنی اینکه یه شبه نمیشه کل مطالبو خوند باید صبور باشی....پیوسته درس بخونی.... آزمون نری تا وقت جامع ها....اگر نظام قدیمی یکم کارت سخته ولی شدنیه اگرم جدیدی که کارت راحته فقط از منابع مناسب استفاده کن.
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR-NAZANIN نمایش پست ها
      سلام.سینا تازه اول راهی خیلی زوده واسه جا زدن.یه ماه که هیچ اگه سه ماهم نمیخوندی همینو میگفتم.البته اشتباه برداشت نشه بزنی به بی خیالی،اینو گفتم که دلت قرص باشه چیزی رو از دست ندادی حتی اگه یه ماهم درس نخونده باشی.نه واسه دلداری الکی.واقعا مهم اینه از این به بعد رو چطور بگذرونی.تو این مدت باقی مونده بهت قول میدم اگه استفاده درست از زمانت بکنی هم به هدفت برسی هم بتونی در کنارش تفریح داشته باشی.فقط باید مدیریت زمان داشته باشی.به گذشته هم فک نکن چون اگه با فک کردن گذشته برمیگشت الان ۹۹ درصد آدما یه گوشه نشسته بودن داشتن فکر میکردن‌.
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

ممنون از همه دوستان که نظر دادن حتما توجه می کنم

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام
      مشاور دارم
      سلام مجدد

این مشکلات شما در سال کنکور بسیار رایج هستند و اگر مشاور دارید باید به راحتی مشکل شما رو برطرف کند.

من احساس می کنم کم کاری از سمت ایشان بوده وگرنه کار به این تیتر (یا مشکلم حل می کنم یا میمیرم) نمی کشید.

بنده هم به هر شکلی که بشه و فرصتم اجازه بده کمک تون می کنم.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دچار احساس گناه شدی اگه جلوی حس فعلیت رو نگیری بعدا خیلی اذیتت میکنه
      ما انسانیم و هیچ وقت کامل نمیشیم
      تو مسیر زندگیمون همیشه اشتباه هست...
      اگه به این فکر کنی که میخوای اشتباهتو جبران کنی شانس دوباره خراب کردن به اندازه قابل توجهی افزایش پیدا میکنه چون وقتی به خودت میگی جبران میکنم
      یه چیزی تو عمق وجودت میگه "چیو جبران میکنی؟آها اشتباهو؟؟همون روز که..."
      و به ذهن خودت این شانس رو میدی که دلایل سرکوب کردنت رو لیست وار تحویلت بده
      خلاصه=فقط الان و از الان به بعد وجود داره و قرار نیست چیزی رو جبران کنی

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      کنکور صرفا به درس خوندن نیست. اگه به درس خوندن و ساعت مطالعه بود صرفا, خیلیا با 13 14 ساعت مطالعه باید رتبه یک میشدن که نشدن.
      هزار و یک فاکتور داره. یکی از مهم ترین هاش با خودت روراست بودن و یدونه دیگش اینه که راه کلی توی ذهنت باشه.
      وقتی تو داری از نقطه a به b میری, هم باید نیتت رو بدونی! که اصلا چرا میری
      و هم اینکه یه نقشه داشته باشی(راه کلی تو ذهنت باشه).
      پس با خودت روراست باش. اگه میخوای بخونی بسم الله. مطمئن باش حداقل نیتت اوکی میشه.
      میمونه راهت و نقشه ات.
      امیدوارم کمک کرده باشم.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شده تا حالا از یه غذا متنفر باشی ولی چیزی جز اون غذا تو خونه نباشه؟؟؟
      خب چیکار میکنی میمیری از گشنگی یا غذائه رو میخوری؟؟؟
      خب مجبوری نمیری از گشنگی
      و اما اگه شماره رستوزات با یه پیک تلفنی و پول داشته باشی چی؟؟؟ غذا دست نخورده میمونه و زنگ میزنی غذا سفارش میدی!

کاری که باید بکنی اینه که راهی جز درس خوندن برا خودت نذاری (گوشی کامپیوتر اینترنت تعطیل بیرون نمیری یجوری که کاری واسه انجام دادن نداشته باشی در حدی که از بس حوصلت سر میره خود به خود میری سمت کتاب
      برای خودت یه سری تشویق های کوچیک بزار
      امروز ۶ ساعت میخونم و بعدش کار مورد علاقمو انجام میدم
      هفته ی بعدی روزی ۸ ساعت میخونم و بعدش کار مورد علاقمو میکنم!
      (مثه این میمونه که مامانت گولت بزنه اینو بخور دلتو بگیر، واسه شام پیتزا میگیریم)
      کم کم باز خودتو به درس عادت بده زیاد با خودت لج نکن از در دوستی وارد شو

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن