خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: تست های کتاب زیست فانتوم چجوره؟

رأی دهندگان
    14. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عالین نکته زیاد دارن

7 50.00%
    • معمولی. واس کتاب دوم خوبن

0 0%
    • خیلی راحت اصلا به درد درصد بالا نمی خورن

0 0%
    • داداش اولین باره درباره این کتاب ها می شنوم :/

7 50.00%
    • غلط علمی زیاد دارن

0 0%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتاب زیست شناسی فانتوم کسی خریده هنوز؟ خوب هست آیا؟

مثل اینکه اسفندیار طاهری و محمد عیسایی (طراحای زیست قلم چی و گاج، مولف یه سری لقمه های زیست مهروماه مثل زیست ترکیبی و دستگاه های بدن انسان. همچنین طراح بیشتر تست های فاگو دوازدهم و آزمون فاگو) با فاگو مشکلی چیزی پیدا کردن الان اومدن با هم انتشارات زدن به اسم زیستاز
      الان برای هر پایه دارن کتاب تست دوجلدی زیست میدن بیرون به اسم فانتوم (تو تلگرام می فروشن) (جلد اول اومده جلد دوم تا عید میاد)

کسی این کتابه رو خریده هنوز؟ اگه خریدید خوبه تست یازدهمشو برا خودم (کنکور ۱۴۰۰) بخرم یا بدم پینوکیو خیلی سبز بخرم؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظرم خوبن اما من كه ٩٩ كنكور دارم ميترسم اعتماد كنم ولى براى نكته هاش خوبه!كتاب اصلي زيست اول خيلي سبز دوم الگو در صورتى كه وقتت زياده چون تموم كردن الگو تو بازه هاى ازمون كار مشكليه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بشین خیلی سبزو مهروماه علی پناهی رو بزن اگه یه منبع دیگه خواستی ابی قلم یا فار بزن اون کتابارو ول کن

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنظرم بعد از تسلط روی خیلی سیز(یا حتی مهروماه) خوبه ولی کتاب پرنکته ای هست و دید خوبی بهت میده گاها

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خدا بهمون رحم کنه چقدر کتاب جور واجور داره میاد بانک تست، ایکیو، ایکیو پلاس، امداد، فاگوزیست، فانتوم و...

اینقدر خودتونو با این کتابا رنگی رنگی سرگرم نکنین یه کتاب بگیرید با همون برید هیچ نویسنده ایی وقتشو الکی نمیزاره کتاب بنویسه
      َپس اعتماد کنین به اون منبع و بخونین
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

6. Top | #6
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      مثل اینکه اسفندیار طاهری و محمد عیسایی (طراحای زیست قلم چی و گاج، مولف یه سری لقمه های زیست مهروماه مثل زیست ترکیبی و دستگاه های بدن انسان. همچنین طراح بیشتر تست های فاگو دوازدهم و آزمون فاگو) با فاگو مشکلی چیزی پیدا کردن الان اومدن با هم انتشارات زدن به اسم زیستاز
      الان برای هر پایه دارن کتاب تست دوجلدی زیست میدن بیرون به اسم فانتوم (تو تلگرام می فروشن) (جلد اول اومده جلد دوم تا عید میاد)

کسی این کتابه رو خریده هنوز؟ اگه خریدید خوبه تست یازدهمشو برا خودم (کنکور ۱۴۰۰) بخرم یا بدم پینوکیو خیلی سبز بخرم؟

پینوکیو برای ما (1400) مناسب نیست چون بر اساس کنکور 99 هست و فرق داره(البته خیلی زیاد نیست)

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات

یکی از دوستام هدیه گرفته ازشون
      خیلی خیلی راضیه ازش

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

یا خدااا.چه کتابای عجیب غریبی
      حس اصحاب کهف بهم دست میده میام تو انجمن.زمان کنکور خودم،اشکان هاشمی تازه کتابای زیستشو درسنامه دار(سه بعدی) کرده بود.خیلی سبز هم زیست پیش دانشگاهی نداشت،زیست دومش هم تستاش جواب کوتاه بود،فقط زیست سومش جدید شده بود
      یدونه کتاب شیر گاج بود
      فاگو هم جزوه ای بود
      دیگه همین
      آهان گاج کتاب ایکیو رو تازه تالیف کرده بود

خدایی کارمون واسه انتخاب کتاب خیلی راحت بود.کلا سه تا گزینه حداکثر تو هر درس داشتیم

موفق باشی دوست عزیز

ایشالا موفق باشی دوست عزیز

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که برید سراغ منابعی که نتیجه دادن مثل خیلی سبز
      این منابع اصلا اعتباری روشون نیست

10. Top | #10
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهروماه پناهی شایق هم اولین سال بود اومد ولی گرفتیش
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      بهترین کار اینه که برید سراغ منابعی که نتیجه دادن مثل خیلی سبز
      این منابع اصلا اعتباری روشون نیست
      ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      مهروماه پناهی شایق هم اولین سال بود اومد ولی گرفتیش
      پناهی شایق سال ها مولف زیست کانون بود
      ضمن اینکه با بچه ها ۵ ۶ نفری کاملا منبع رو تحلیل کردیم و بعد گرفتیم
      اگه این شرایط‌رو دارین بخرین مشکلی نداره

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

اگه تسلط کاملو روی مباحث پیدا کردی اون وقت حتما بگیرش خیلی کتاب خوبیه نکات ترکیبی خوبی داره. منم یازدهمشو گرفتم خوب بود پینوکیو خیلی سبزم خوب بود اما فانتوم سطح بالاتر بود بنظرم

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فانتوم(آیکیوپلاس)و خیلی سبزجامع دریه سطحن(نه که مطالبشون مشترک باشه)هرکس هرکدومو بعد از اون یکی کار کنه احساس میکنه دومی بهتره(نمیشه گفت کدوم بهتره)

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AR.F نمایش پست ها
      فانتوم(آیکیوپلاس)و خیلی سبزجامع دریه سطحن(نه که مطالبشون مشترک باشه)هرکس هرکدومو بعد از اون یکی کار کنه احساس میکنه دومی بهتره(نمیشه گفت کدوم بهتره)
      اره دقیقا همین وضعیته
      فقط بحث اینه که کدومو اول کار کنی:/
      راستی شما دوازدهمشو داری؟
      چطوره؟
      سال دوازدهم کتابش باید کی کار بشه؟
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

درود

سوالات زیستش عالی و سطح بالاست...ولی نیاز به ویرایش داره
      غلط علمی نداره هااا...
      مثلا تو بعضی سوالاش نوشته " با توجه به شکل مقابل" ولی اصلا شکل نداره

گودلاک

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن