خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Post آیا دینی خوندن روش خاصی داره؟

تمام دبیرستان من با کتاب دینی مشکل داشتم، میدونستم موقع کنکور قطعا عین چی بخاطرش توی گل گیر میکنم. و گیر ‌‌‌‌‌‌‌‌کردم
      مفهوم آیات رو که هیچ یادم نمیمونه و وقتی تستای مربوط به متن درسی رو میزنم میبینم اینقدر مفهومین که اصلا به درک و شعور من نمیرسه! من واقعا دارم قبول میکنم که یه احمقم وگرنه دوستای من دینی براشون عین آب خوردنه. کسی تا حالا مثل من بوده یا روش خاصی داشته؟ ممنون میشم کمکم کنید.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دینی که راحته ولی اگه اینجور مشکل داری حرف آخر یوسفیان پور فکر کنم خوب باشه برات

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هیچ راه حلی برات ندارم سورییی
      فقط خواسدم بگم تنها نیستی منم هیــــــــــــچی از دینی حالیم نیس هرچی بیشتر میخونم بیشتر گند میزنم
      کسی روش خاصی داره معجزه کنه عایا؟؟؟
      راستی ب نظر آرمی میای

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه روشی هست ولی من تا الان امتحانش نکردم ولی بودن کسایی که ازش جواب گرفتن ولی خا شاید اشتباه باشه.
      به هر حال قضیه اینجوریه که دینی رو با تست یاد میگیرن. مفهوم آیات رو هیچوقت حفظ نمیکنن عوضش انقد ازش تست میزنن که تو ذهنشون بمونه و یاد بگیرن( مثل ریاضی که باید مسئله حل کنی تا یاد بگیری.)
      یه نفر دیگه میگفت این تست زدن باعث میشه کلید واژه ها رو یاد بگیرین و بفهمین که مثلا کدوم کلمه به چی مربوطه و بفهمین تست "دقیقا" چی میخواد. میگفت اینجوری شاید مدرسه رو خراب کنین ولی از پس تست برمیاین.
      پ. ن: والا من خودم دینی بالای 17 ندارم تا الان هم چشمم به یه دونه تست دینی نیوفتاده حالا کسایی که تجربه دارن بگن چقدر اینا غلطه.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armyeo نمایش پست ها
      تمام دبیرستان من با کتاب دینی مشکل داشتم، میدونستم موقع کنکور قطعا عین چی بخاطرش توی گل گیر میکنم. و گیر ‌‌‌‌‌‌‌‌کردم
      مفهوم آیات رو که هیچ یادم نمیمونه و وقتی تستای مربوط به متن درسی رو میزنم میبینم اینقدر مفهومین که اصلا به درک و شعور من نمیرسه! من واقعا دارم قبول میکنم که یه احمقم وگرنه دوستای من دینی براشون عین آب خوردنه. کسی تا حالا مثل من بوده یا روش خاصی داشته؟ ممنون میشم کمکم کنید.
      ببین من این روش رو میرم و رو من جواب داده. اول سغی کن کتاب رو زیرو رو کنی بعد با فاصله 1 روز برو سر تست ها. حتما پاسخ تشریحی بخون و نکته نویسی کن ازش. یه مدت چند روزه که گذشت بدون مرور باز تست بزن و باز پاسخ تشریحی بخونو نکاتتو تکمیل کن. قبل آزمون ها هم نکاتتو مرور کن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از قلم چی میتونین روش های مختلف دینی رو ببینین ویکیش رو به صلاح دید خودتون انتخاب کنین

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      دینی رو با تست یاد میگیرن
      دینی رو با کار کردن زیاد تست میزنن و این اصلا یادگیری نیست.
      تو دینی همه چیز بر میگرده ب مفهوم ایه. باید روی ایات عمیق اندیشه کنی... عمیق... خیلی عمیق.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه فیزیکه تو تست یاد بگیری دینی درسیه که با کمترین تست میشه بالا ۷۰ اورد نظام جدید که کل متنش ۱۰ درصد نظام قدیمه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armyeo نمایش پست ها
      سلام،روش خاصی که نداره،
      یک کتاب کمک آموزشی خوب تهیه کنید(اگر نظام جدید هستید خیلی سبز/نظام قدیم هستید گاج )اول درسنامه هاشو بخونید،بعد تست بزنید.اول تست های کنکور رو بزنید،بعد برید سراغ پاسخ نامه و تحلیل کنید.
      اگر نتونستید نتیجه بگیرید،کلاس ثبت نام کنید(کلاس دکتر کریمی یا روزبه فکری-سراغ دی وی دی نرید)

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دینی امسالو 74زدم،حالا ممکنه درصد خیلی معمولی باشه یا دینی امسال اسون بوده باشه
      ولی میخام بگم دینی اصن چیز سختی نی، من نه تستی زدم نه کتاب تستی داشتم برا دینی :/ فقط هی متن درسا رو خوندم حتی کتابی برا مفهوم ایات و اینام نداشتم هی متن درسا رو میخوندم با ایات ربط میدادم همین!

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phenotype_2 نمایش پست ها
      دینی رو با کار کردن زیاد تست میزنن و این اصلا یادگیری نیست.
      تو دینی همه چیز بر میگرده ب مفهوم ایه. باید روی ایات عمیق اندیشه کنی... عمیق... خیلی عمیق.
      پس باید مثل یه فیلسوف بشینم روشون فکر کنم :/

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Holden نمایش پست ها
      یه روشی هست ولی من تا الان امتحانش نکردم ولی بودن کسایی که ازش جواب گرفتن ولی خا شاید اشتباه باشه.
      به هر حال قضیه اینجوریه که دینی رو با تست یاد میگیرن. مفهوم آیات رو هیچوقت حفظ نمیکنن عوضش انقد ازش تست میزنن که تو ذهنشون بمونه و یاد بگیرن( مثل ریاضی که باید مسئله حل کنی تا یاد بگیری.)
      یه نفر دیگه میگفت این تست زدن باعث میشه کلید واژه ها رو یاد بگیرین و بفهمین که مثلا کدوم کلمه به چی مربوطه و بفهمین تست "دقیقا" چی میخواد. میگفت اینجوری شاید مدرسه رو خراب کنین ولی از پس تست برمیاین.
      پ. ن: والا من خودم دینی بالای 17 ندارم تا الان هم چشمم به یه دونه تست دینی نیوفتاده حالا کسایی که تجربه دارن بگن چقدر اینا غلطه.
      گمونم ارزش امتحان کردن رو داشته باشه! من که چیزی برای از دست دادن دیگه توی دینی ندارم.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asan.kpoper نمایش پست ها
      فقط خواسدم بگم تنها نیستی منم هیــــــــــــچی از دینی حالیم نیس هرچی بیشتر میخونم بیشتر گند میزنم
      راستی ب نظر آرمی میای
      خیلی سخت بود که توی این جامعه‌ی بزرگ فقط خودم بودم که با دینی اینقدر مشکل داشت! خوبه تو هم هستی.
      آره آرمیم

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببین چنتا کار بهت میگم بکن !
      اول اینکه اپن بوک تست بزن یعنی هرجا رو که نفهمیدی عوض پاسخنامه برو طرف کتا و پیداش کن و تستشو بزن
      دوم اینکه حتما حتما حتما حتما و بی برو برگرد ایه هارو حفظ کن ! من خودم حفظ کردم و امسال 80 درصد زدم !
      سوم اینکه یه کتاب خوب پیدا کن که من خودم سفیر خرد انتشارات بهمن ابادی رو توصیه میکنم
      چهارم اگه واقعا با امتحان کردن این کارا نتونستی بازم پیشرفت کنی برو سراغ دی وی دی که الا رایگانشو داره اگه با اون حال نکردی یوسفیان پور هم خوبه
      موفق و شاد باشی !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Asan.kpoper نمایش پست ها
      راستی ب نظر آرمی میای
      خیلی سخت بود که توی این جامعه‌ی بزرگ فقط خودم بودم که با دینی اینقدر مشکل داشت! خوبه تو هم هستی.
      آره آرمیم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن