خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 25 از 25
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      سلام
      ببین چنتا کار بهت میگم بکن !
      اول اینکه اپن بوک تست بزن یعنی هرجا رو که نفهمیدی عوض پاسخنامه برو طرف کتا و پیداش کن و تستشو بزن
      دوم اینکه حتما حتما حتما حتما و بی برو برگرد ایه هارو حفظ کن ! من خودم حفظ کردم و امسال 80 درصد زدم !
      سوم اینکه یه کتاب خوب پیدا کن که من خودم سفیر خرد انتشارات بهمن ابادی رو توصیه میکنم
      چهارم اگه واقعا با امتحان کردن این کارا نتونستی بازم پیشرفت کنی برو سراغ دی وی دی که الا رایگانشو داره اگه با اون حال نکردی یوسفیان پور هم خوبه
      موفق و شاد باشی !
      شنیدم میگن آیه رو حفظ کنید. مفهوم هم باید حفظ کرد؟
      من اصلا کتاب باز نمیکنم، همش از میکرو میخونم.
      آره بقیه هم تدریس یوسفیان پور رو پیشنهاد دادن. از دوستم دی وی دیشو گرفتم. امیدوارم ازش جواب بگیرم.

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armyeo نمایش پست ها
      شنیدم میگن آیه رو حفظ کنید. مفهوم هم باید حفظ کرد؟
      من اصلا کتاب باز نمیکنم، همش از میکرو میخونم.
      آره بقیه هم تدریس یوسفیان پور رو پیشنهاد دادن. از دوستم دی وی دیشو گرفتم. امیدوارم ازش جواب بگیرم.
      نه بابا ببین تو ایه هارو حفظ کن بعد تست بزن از همین کتاب سفیر خرد
      تضمینی 70-80 به بالایی تو کنکور
      چون خیلی سوالا فقط حفظ باشی ایه رو کافیه
      به شرط اینکه از روی اون حفظیات ایه ها یه عالمه تست زده باشی
      کتاب سفیر خردو حتماااا بزن !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

3. Top | #18
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام..
      روش خوندن ديني رو تو اين تاپيك توضيح دادم و جواب هم گرفتم!
      براي منبع هم ميكروطلايي و سفيرخرد پيشنهاد ميشه.

http://forum.konkur.in/thread69250-12.html#post1556878

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      پس باید مثل یه فیلسوف بشینم روشون فکر کنم :/
      من 8-10 ساعت روی هر درسش وقت میزارم ولی 70-80 درصد تست ها رو همون بار اولی ک میبینم میزنم. اونایی هم ک نمیزنم مربوط میشن ب "اندیشه و تحقق" ک جوابشون رو ندارم ولی فعلا روشون کار نمیکنم. لزتی ک تو حل تست ها هست انرژی 8-10 ساعت وقت برای درس بعدیمه. من درسا رو ی بار، ولی برای همیشه میخونم.
      دینی پر از واژه های مترادفه. ی جوری که همه ی متن ی درس ک ریشه در ایات دارن رو میشه توی سه چهار جمله فشرده کرد. یادگیری اینکه مفهوم ایه رو بدونی و از پس واژه های تو در توی مترادفش بر بیای.
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

5. Top | #20
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      ٩٨ استثنا بود.. واقعا با رد گزينه رد ميشد..

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز حتما نیازی به حفط آیات نیس
      من خودم بدون اینکه آیه ها رو حفظ کنم 90 میزنم
      فقط باید معنیشو بدونی تا یه قسمتی رو که روی سوال میده بقیش بیاد تو ذهنت

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من درصد دینیم وقتی که براش وقت میزارم بین 80 تا 100 هست. روش من اینجوریه که هر درس رو که قراره بخونم قبل ازخوندنش تو اینترنت سرچ میکنم سوالات متن درس مثلا 4 دینی دوازدهم. بعد یسری سوالا میاد بالا که تمامی سر سوال های صفحه های اون درس رو پوشش میده و جوابش رو هم عین متن کتاب جلوش نوشته. اونوقت میام همه ی اون صورت سوال ها رو بالای متنی از کتاب که جواب اون سواله مینویسم. بعد از اون میام صورت سوال هارو میخونم و جوابش رو که همون متن کتابه حفظ میکنم( اینجوری حفظ متن کتاب خیلی راحتر میشه و میدونی این متن رو راجبه چه صورت سوالی داری حفظ میکنی. ) راجبه ایات هم اصلا و ابدا هیچ کدومو تا حالا حفظ نکردم و با توجه به تست هایی که میزنم متوجه میشم اون ایه چه کلمه کلیدی داری که تکرارش زیاده و روی اون کلمه توی کتاب مارکر میکشم. یه چیز دیگم هست اینکه من خیلی زیاد از حافظه تصویریم برای دینی استفاده میکنم. یعنی وقتی تستی گیر میکنم با خودم میگم این همون سوالی بود که پایین صفحه کنار یه تصویر نوشته شده بود و بعد یادم میاد.وقتی هم که توی سوالی گیر میکنم و همه گزینه هاشو عین هم میبینم میام باخودم میگم کدومشون زیر عنوان متفاوتی داشته( مثلا توی کتاب دینی یه سری سر تیتر های قرمز میزنه بعد پایینش چند پاراگراف توضیح میده، بر اون اساس میگم ایا زیر عنوان اون تیتر بوده یا نه) برای کتاب هم بنظرم بهترین منبع سفیر خرد هست شک نکنید! البته من در کنارش کتاب مشاوران قلم چی هم دارم که اون خیلی از تستاش از جاهایی هستن که به ذهنتم خطور نمیکنه ازش تست طرح شه و بنظرم دید خوبی میده. موفق باشید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نطام جدید امسال رو ۹۵ زدم.مهم ترین کار تکرار و مروره.تست های کنکور حتما بزن تا تیپ سوال دستت بیاد.اگه خیلی ضعیفی یوسفیان پور عالیه.برای ایات هم حتما مینی میکرو رو بخون

9. Top | #24
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تمام دبیرستان من با کتاب دینی مشکل داشتم، میدونستم موقع کنکور قطعا عین چی بخاطرش توی گل گیر میکنم. و گیر ‌‌‌‌‌‌‌‌کردم
      مفهوم آیات رو که هیچ یادم نمیمونه و وقتی تستای مربوط به متن درسی رو میزنم میبینم اینقدر مفهومین که اصلا به درک و شعور من نمیرسه! من واقعا دارم قبول میکنم که یه احمقم وگرنه دوستای من دینی براشون عین آب خوردنه. کسی تا حالا مثل من بوده یا روش خاصی داشته؟ ممنون میشم کمکم کنید.
      والا من بخونم میفهممش نمیدونم چمه دو ازمونه که لج کردم و نمیخونمش میرم ۱۰ درصد میزنم میام

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دینی دو بخش میشه یکی متن کتاب و یکی پیام آیات
      متن کتاب که باید حفظ کنید خط به خط
      برای پیام آیات میشه کل آیه رو حفظ کرد که خیلی سخته!
      میشه هم با استفاده از کلید واژه ها جواب داد
      بهتون پیشنهاد میکنم از دی وی دی یوسفیان پور استفاده کنید...
      تمام آیات رو همراه با کلید واژه و ربطشون به متن رو توضیح میده
      علاوه ه بر این متن رو هم تدریس میکنه

من خودم از دی وی دی استفاده کردم بنظرم خیلی خوب بود

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن