خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

برسی آزمون گزینه ۲ یک آذر

سلام دوستان. من نظام قدیمم. اینا نتایج آزمون سوم گزینه دو هستش :
      ادبیات ۵۳ ، عربی ۲۶ ، دینی ۷۴ ، زبان ۸۶ ، زیست ۷۰، شیمی ۶۶، فیزیک ۹ ، ریاضی ۰
      رشته ای که مد نظرم هست از زیر شاخه های زیست شناسیه مثل مولکولی، میکرو یا جانوری. البته دوس دارم تهرانو بیارم... ساعت مطالعم هم میانگین ۱۰ ساعته و از مهر شروع کردم. با همین فرمون میشه تهرانو اورد؟؟ البته تستای کنکور فیزیک و ریاضی رو کار می‌کنم ولی مباحث مشترک و مهم مث مثلثات و حد و مشتق که هنوز شامل برنامه ازمون نشده... لطفا دوستانی که تهران میخونن یا زیست نظر بدن ممنونم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط TheDreamer نمایش پست ها
      رشته ای که مد نظرم هست از زیر شاخه های زیست شناسیه مثل مولکولی، میکرو یا جانوری. البته دوس دارم تهرانو بیارم... ساعت مطالعم هم میانگین ۱۰ ساعته و از مهر شروع کردم. با همین فرمون میشه تهرانو اورد؟؟ البته تستای کنکور فیزیک و ریاضی رو کار می‌کنم ولی مباحث مشترک و مهم مث مثلثات و حد و مشتق که هنوز شامل برنامه ازمون نشده... لطفا دوستانی که تهران میخونن یا زیست نظر بدن ممنونم
      شیوه مطالعه و مرور زیست رو بگو دقیق لطفا

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_hp نمایش پست ها

شیوه مطالعه و مرور زیست رو بگو دقیق لطفا
      اول کتابو میخونم بعدش میرم درسنامه خیلی سبز رو میخونم. البته خیلی سبز زیست پیش رو ضعیف کار کرده به نسبت دو و سه که واقعا عالی گفته. بعدش میرم کتاب میکروی گاج تستای ساده رو شروع می‌کنم تا ببینم کجای کتابو جا انداختم بعدش باز میرم همون نکته های ریز مث قید ها رو باز می‌خونم. یه دور سریع کتابو نگا می‌کنم بعدش میرم سراغ تستای کنکور و نکاتشو یادداشت می‌کنم. تستای کنکورو باید حلاجی کنی خیلی ریز بشی روش ببینی کجا پیچونده، کجاش نکته داره. این برای دو هفته اوله، هفته ی اخر فقط تست کنکور، البته از بانک سوال گزینه دو هم استفاده می‌کنم اونم خیلی خوبه با گوشی راحت میشه استفاده کرد. همین

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اول کتابو میخونم بعدش میرم درسنامه خیلی سبز رو میخونم. البته خیلی سبز زیست پیش رو ضعیف کار کرده به نسبت دو و سه که واقعا عالی گفته. بعدش میرم کتاب میکروی گاج تستای ساده رو شروع می‌کنم تا ببینم کجای کتابو جا انداختم بعدش باز میرم همون نکته های ریز مث قید ها رو باز می‌خونم. یه دور سریع کتابو نگا می‌کنم بعدش میرم سراغ تستای کنکور و نکاتشو یادداشت می‌کنم. تستای کنکورو باید حلاجی کنی خیلی ریز بشی روش ببینی کجا پیچونده، کجاش نکته داره. این برای دو هفته اوله، هفته ی اخر فقط تست کنکور، البته از بانک سوال گزینه دو هم استفاده می‌کنم اونم خیلی خوبه با گوشی راحت میشه استفاده کرد. همین
      تست های گاج همش میزنی؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تقریبا آره. تستای خوبی داره البته بعضیاش الکی سخته. اگه با تستای کنکور مقایسه کنی متوجه میشی. مثلا تو قسمت الکتروفورز یا نوترکیب یه تستای فضایی طرح کرده که مهندس ژنتیکم نمیتونه جواب بده و نمونش توی هیچ کنکوری نیومده. اینا رو من حذف می‌کنم. ولی بقیه رو میزنم. اما تمرکز اصلی همون تستای کنکوره.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه لطفا آمار شرکت کننده های نظام قدیم و جدید رو بگید؟
      و اینکه پاسخنامه ی کاغذی میدن یا اینترنتیه؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      میشه لطفا آمار شرکت کننده های نظام قدیم و جدید رو بگید؟
      و اینکه پاسخنامه ی کاغذی میدن یا اینترنتیه؟
      توی شهرمون من اخرین باز مانده از نظام قدیم گزینه دویی هستم. بقیه جدید هستن حدود یه صد نفری. اکثرا کانون شرکت می‌کنن ولی امار دقیق کشوری رو نمیدونم. پاسخنامه اینترنتی هست بعد ازمون منتشر میشه. کارنامه ازمون هم اگر مرکز استان هستین همون عصرش و اگر شهرستان فردا صبح میاد رو سایت. گزینه دو خدماتش آنلاین هست. خدماتش هم انصافا خوبه. خواستم برم کانون گفت باید یک و نیم یه جا بدی منم پاشدم رفتم گزینه دو قسط بندی کردم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      توی شهرمون من اخرین باز مانده از نظام قدیم گزینه دویی هستم. بقیه جدید هستن حدود یه صد نفری. اکثرا کانون شرکت می‌کنن ولی امار دقیق کشوری رو نمیدونم. پاسخنامه اینترنتی هست بعد ازمون منتشر میشه. کارنامه ازمون هم اگر مرکز استان هستین همون عصرش و اگر شهرستان فردا صبح میاد رو سایت. گزینه دو خدماتش آنلاین هست. خدماتش هم انصافا خوبه. خواستم برم کانون گفت باید یک و نیم یه جا بدی منم پاشدم رفتم گزینه دو قسط بندی کردم

آمار کل شرکت کننده های کشور رو تو کارنامه نمیزنه مگه؟
      سوالای آزمون خوبه در کل؟ من از آزمون بعدی میخوام ثبت نام کنم.
      ممنون.

11. Top | #11
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      راستش منم گزینه ای هستم و خیلی حرصم میگیره وقتی ریاصی فیزیک رو چیزی سر جلسه نمیزنم!!! مثلا وثتی از یه مبحث فقط ۱۶ درصد بزنم کاملا مطمئنم تو کنکور ازون مبحث یعنی دقیقا صفر میزنم

با همین فرمون پیش بری میاری یکمم ریاضی فیزیک کنارش بخون

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون.
      دقت نکردم تا حالا. درصد ها نسبت به کنکور سنجیده میشه و میگه با این درصدا توی کنکور ۹۸ چیا رو میاوردی. این خیلی کمک می کنه بفهمی کجای کاری. سوالاش با کیفیته. البته من ازمون های دیگه رو ندیدم که مقایسه کنم اما مثل سوالای کنکوره تقریبا.

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنون.
      امارشو میخوای چیکار اخه؟
      یه چیز کلی در مورد گزینه بگم...
      اگه با قلمچی ناامید میشی بهتره بیای گزینه دو!!!
      تستاش معقوله و زیادم پیچیده نیست در حدیه که متوجه بشی تسلط ۱۰۰ درصدی رو مطالب داری یا نه
      بین شیمیش سوالات چالشی دیدم... ریاضیشم گاهی سوالات دشوار میاد
      ولی زیستش سوالات چندان دشواری نداره نکات مهم کتاب و کنکور رو باهاش مرور میکنی... ولی سوالات چالشی مثل کتابای ایکیو یا سوالای قلمچی نداره!

از نظر من که خوبه، سر جلسه ارامش زیادی دارم اصلا شبیه قلمچی نبود که سوالاتشو ببینم با تعجب از خودم بپرسم این کجای کتاب بود؟؟؟؟
      هزینه شم به صرفه تره تا قلمچی

به نظر من کسی که فکر میکنه گزینه دو سوالاش راحته کسیه که بتونه میانگین اختصاصیشو ۸۰ بزنه! که من ریاضی فیزیکم داغونه!!!!

اگه از صفر شروع نکردی و پایه تم قویه قلمچی واست خوبه
      ولی واسه کسانی که پله پله میخوان برن جلو و از صفر شروع کردن گزینه خیلی مناسبه!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      امارشو میخوای چیکار اخه؟
      یه چیز کلی در مورد گزینه بگم...
      اگه با قلمچی ناامید میشی بهتره بیای گزینه دو!!!
      تستاش معقوله و زیادم پیچیده نیست در حدیه که متوجه بشی تسلط ۱۰۰ درصدی رو مطالب داری یا نه
      بین شیمیش سوالات چالشی دیدم... ریاضیشم گاهی سوالات دشوار میاد
      ولی زیستش سوالات چندان دشواری نداره نکات مهم کتاب و کنکور رو باهاش مرور میکنی... ولی سوالات چالشی مثل کتابای ایکیو یا سوالای قلمچی نداره!

از نظر من که خوبه، سر جلسه ارامش زیادی دارم اصلا شبیه قلمچی نبود که سوالاتشو ببینم با تعجب از خودم بپرسم این کجای کتاب بود؟؟؟؟
      هزینه شم به صرفه تره تا قلمچی

به نظر من کسی که فکر میکنه گزینه دو سوالاش راحته کسیه که بتونه میانگین اختصاصیشو ۸۰ بزنه! که من ریاضی فیزیکم داغونه!!!!

اگه از صفر شروع نکردی و پایه تم قویه قلمچی واست خوبه
      ولی واسه کسانی که پله پله میخوان برن جلو و از صفر شروع کردن گزینه خیلی مناسبه!

خب میخوام ببینم رتبه و تراز رو بین چند نفر میگیرم دیگه
      با برنامه گزینه 2 خوندم، به آزمون بعدی نه بعدیش دیگه کاملا میرسم
      منم قلمچی رو بخاطر حاشیه های زیادش ( مخصوصا تو شهر خودمون ) نرفتم، کلا باید از چالش و حاشیه به دور باشم، خیلی ممنونم ازت

استارتر ببخشید تاپیکت به جاهای دیگه کشیده شد

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خب میخوام ببینم رتبه و تراز رو بین چند نفر میگیرم دیگه
      با برنامه گزینه 2 خوندم، به آزمون بعدی نه بعدیش دیگه کاملا میرسم
      منم قلمچی رو بخاطر حاشیه های زیادش ( مخصوصا تو شهر خودمون ) نرفتم، کلا باید از چالش و حاشیه به دور باشم، خیلی ممنونم ازت

استارتر ببخشید تاپیکت به جاهای دیگه کشیده شد
      رتبه تو با توجه به کنکور ۹۸ میده!
      تراز تخمینی هم با توجه به پاسخ هات میده!
      مشخص میکنه نفرات برتر هر درس رو به طور میانگین چند زدن و درصدتو ازین لحاظ با اونا مقایسه میکنه

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن