خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 53
    1. Top | #16
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SajadMarvel نمایش پست ها
      سلام دوستان
      از چندسال پیش یادمه مکتبستان یه برنامه 4 ماهه داشت که میگفتن جواب میده
      بنظرم از الان 4 ماه تا عید میشه استفاده کرد و خوب باشه
      کسی هست داشته باشه یا استفاده کرده باشه یا حداقل یه چیزی بدونه که توضیح بده چطوریه؟ لطفا اگه اطلاع دارین توضیح بدین، اگرم بتونین واسم بفرستینش که منو خیلی مدیون خودتون کردین
      با سپاس
      من نظام قدیمش رو داشتم پارسال (البته نخریده یودمش گیر اورده بودم)

اموزش مطالب وقت گیر و اکثر مواقع ناکافی بود! شدیدا حوصلتو سر میبرد موقع اموزش فکر میکردی میفهمی، تست که میزدی میفهمی عه باید بشینپم کتابای خودمو بخونم واقعا با برنامه ی ۴ ماهش، پزشکی که هیچ، پرستاری هم نمی اوردی در حالیکه میشد یکی از صفر با برنامه ریزی خودش، تو چهارماه بخونه و از صفر به رتبه ی۵-۱۰ هزار برسه!!!

در ضمن اون وقتا دقیق یادم نی ولی هزینه ی بالایی هم داشت اشتب نکنم حدودا یک و نیم یا دو و نیم!
      همونقد که این به درد نخور بود پروژه ۶۰۴۰ هم حجیم و به درد نخور بود!
      ویرایش توسط Rafolin403 : 30 آبان 1398 در ساعت 12:01

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      من دارمش اگه میخوای بفرستم واست
      من خودم استفاده نکردم

محدثه چرا نفرستادی واسش؟

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه کسی این برنامه رو داره بفرسته

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من نظام جدیدم برنامه 25 هفته ای کوئیک و برنامه 4 ماهه دیجی کنکورو دارم با این نوع برنامه ها میشه نتیجه گرفت؟

5. Top | #20
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NAZANIN1 نمایش پست ها
      من نظام جدیدم برنامه 25 هفته ای کوئیک و برنامه 4 ماهه دیجی کنکورو دارم با این نوع برنامه ها میشه نتیجه گرفت؟
      بستگي به خودت داره.. همون طور كه ١٠٠٪‏ با برنامه ازمون نميشه پيش رفت و بايد برنامشو كم و زياد كرد..

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      محدثه چرا نفرستادی واسش؟
      نتم انقدر ضعیفه ک هنوز موفق نشدم تلگراممو باز کنم

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohi.goli نمایش پست ها
      نتم انقدر ضعیفه ک هنوز موفق نشدم تلگراممو باز کنم
      اگه باز کردی بفرست بهم واسش بفرستم منتظرم

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط B-Rabbit نمایش پست ها
      بستگي به خودت داره.. همون طور كه ١٠٠٪‏ با برنامه ازمون نميشه پيش رفت و بايد برنامشو كم و زياد كرد..
      تا حالا کسی از این برنامه ها نتیجه گرفته؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      این نوع برنامه ها کلیه و نمیشه گفت برا هر کسی خوبه.بنظرم برنامه باید شخصی سازی شده باشه و مناسب خود فرد باشه یا مشاور داشته باشین ک بتونه تو برنامه کمکتون کنه یا همین برنامه هارو واسه خودت شخصی سازی کن

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      تا حالا کسی از این برنامه ها نتیجه گرفته؟
      نمیشه گفت ..شاید یکی نتیجه بگیره یکی نگیره بستگی ب خیلی چیزا دارع ک۸۰درصدش خود شما وتلاشتونه

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      من نظام قدیمش رو داشتم پارسال (البته نخریده یودمش گیر اورده بودم)

اموزش مطالب وقت گیر و اکثر مواقع ناکافی بود! شدیدا حوصلتو سر میبرد موقع اموزش فکر میکردی میفهمی، تست که میزدی میفهمی عه باید بشینپم کتابای خودمو بخونم واقعا با برنامه ی ۴ ماهش، پزشکی که هیچ، پرستاری هم نمی اوردی در حالیکه میشد یکی از صفر با برنامه ریزی خودش، تو چهارماه بخونه و از صفر به رتبه ی۵-۱۰ هزار برسه!!!

در ضمن اون وقتا دقیق یادم نی ولی هزینه ی بالایی هم داشت اشتب نکنم حدودا یک و نیم یا دو و نیم!
      همونقد که این به درد نخور بود پروژه ۶۰۴۰ هم حجیم و به درد نخور بود!
      حرفاتون کاملا درسته چون برنامه رو کلی مینویسن و کاری ندارن بچه ها برسن ب برنامه یا ن درصورتیک کیفیت خیلی مهمه برنامه ریزی باید شخصی باشه و برنامه هر شخص مناسب سطح و توانایی خودش و...

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خیلی دوست دارم ببینم چطوره؟ آخه خودم برنامه ریزی بلد نیستم و نمیدونم چیکارکنم!! گیج شدم. برنامه میخوام
      اگه بشه واسم بفرستین که لطف بزرگی به من کردین.
      (پیغام خصوصی واستون فرستادم)
      سلام
      من هر جمعه ازمون قصد دارم برنامه مطابق دوهفته ازمون بعد بریزم و توکانالم بزارم اگ خواستین پیام خصوصی بدین تا ایدیمو واست بفرستم یا اگ دسترسی نداری بگو همینجا واست بفرستم

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      از چندسال پیش یادمه مکتبستان یه برنامه 4 ماهه داشت که میگفتن جواب میده
      بنظرم از الان 4 ماه تا عید میشه استفاده کرد و خوب باشه
      کسی هست داشته باشه یا استفاده کرده باشه یا حداقل یه چیزی بدونه که توضیح بده چطوریه؟ لطفا اگه اطلاع دارین توضیح بدین، اگرم بتونین واسم بفرستینش که منو خیلی مدیون خودتون کردین
      با سپاس
      به نظرم اگه واقعا خودتون بنویسین بهتره چون اگه یه برنامه اماده بذارین جلوتون بعد یه روز به هر دلیلی نتونین انجام بدین بعدش کلافه میشین ...واسه برنامه هم که من همینجا کلی شیوه برنامه ریزی خوب از ادمایی که موفق شدن دیدم طبق اونا برنامه بچین اگه باز نتونستی من میتونم کمکت کنم من خودم واسه خودم برنامه میریزم و واسه خودم که مناسب بوده حالا اگه به دردتون بخوره میتونم به شما هم بدمش ولی خب بیشتر از همه چی میزان پایبندیتون مهمه حالا به هر برنامه ای تلاش کنین قطعا موفق میشین

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      حالا تبلیعات نشه من مشاور گرفتم از سیب ترش خواستین شما هم برین بگیرین بد نیست . هرشب گزارش کار میدی و هر هفته برنامه میگیری ....

ولی خودم اگه مجبور نبودم خودم میخوندم . که بهترین وجه ممکنه . اما اگه نمیتونید تعادل و توازن و اون انعطاف برنامه رو رعایت کنید گرفتن مشاور بهتون کمک میکنه . البته نه از موسسه فوق از هر کجا که بخواین . هدفم فقط این بود که این موسسه رو من امتحان کردم و واقعا تو کارشون فشار به دانش اموز از درس فرار کن میدن که بشینه بخونه .

فک کنم قلمچی هم طرح گذاشته برا مشاور که رتبن ............

در کل تجربه من میگه که برنامه باید شخصی باشه . و نه برا عام و همه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      حالا تبلیعات نشه من مشاور گرفتم از سیب ترش خواستین شما هم برین بگیرین بد نیست . هرشب گزارش کار میدی و هر هفته برنامه میگیری ....

ولی خودم اگه مجبور نبودم خودم میخوندم . که بهترین وجه ممکنه . اما اگه نمیتونید تعادل و توازن و اون انعطاف برنامه رو رعایت کنید گرفتن مشاور بهتون کمک میکنه . البته نه از موسسه فوق از هر کجا که بخواین . هدفم فقط این بود که این موسسه رو من امتحان کردم و واقعا تو کارشون فشار به دانش اموز از درس فرار کن میدن که بشینه بخونه .

فک کنم قلمچی هم طرح گذاشته برا مشاور که رتبن ............

در کل تجربه من میگه که برنامه باید شخصی باشه . و نه برا عام و همه
      واقعا برنامه شخصی سازی شده از همه چی بهتره
      من یه مشاور خصوصی دارم بهش میگم که اره من میخوام این روزا حدودا اینقدر درس بخونم یه برنامه برام می ریزه یعنی آس
      تنها مشکلش اینه که از من میخواد همه تستامو چند بار بزنم سرعتم بره بالا من یا وقت نمی کنم یا تنبلیم میاد

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن