خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.Ali.F نمایش پست ها
      منبع و روش مطالعه شیمی و فیزیکتون چی بود و فقط برای زیست تصویر نامه رو میخوندید +کتاب درسی و ای کیو منبع دیگه ای از قبیل فیلم و .نداشتید تخصصیا درصداتون رو + رتبتون +توضیحات کامل روش خوندنتون رو هم بگید و اینکه نظام قدیمید و رتبتون برای سال چند بوده؟
      ممنون
      درصدای اختصاصیمو که گفتم. ادبیات ۵۰/۷ عربی ۴۳ اگه اشتباه نکنم دینی ۷۰/۷ زبان ۸۹/۴

درصدا مال همین کنکور ۹۸ ئن.
      فیزیک گاج نقره ای رو اول زوجا رو میزدم، بعد فردا...یعنی انگار دو دور میخوندم یه مبحث با همون تایمی که خیلیا برای یه دور زدن کاملش به ترتیب از اول تا آخر میذارن. موج آزمون فیزیک و تستای کنکورای ریاضی ۹۱ به بعد رو هم کار کردم.
      شیمی مبتکران و آی کیو و موج آزمون ولی از هر کدوم ماکسیمم ۳۰٪ رو کار کردم به جز مبتکران که تقریبا تمومش کردم. رو متن کتاب درسی هم برای شیمی سعی کردم زیاد وقت بذارم چون خیلی خیلی مهمه. رتبمم که گفتم.
      فیلم برای هیچ درسی نمیدیدم.

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش وضعت از نصف کنکوریایه انجمن بهتره تو باید بیشتر راهنمایی کنی مارو ولی خوب درمورد این مسله که گفتی من یکیو میشناسم که رتبه سه هزارو خورده ای اورده بوده سال 96 سال 97 اگه اشتباه نکنم شیشصد یا هفتاد میاره از دارو پردیس میشه پشکی دولتی همدان اونم دقیقا از بهمن که انصراف داده شروع کرده به خوندن از اسفندم ازمونارو شرکت کرده اگه قصدت موندنه انصراف از دانشگاهه دیگه خو چه اهمیتی داره درسای اون ترمت بیخیالش شو روزی واسه یسری درسات وقت بزار از الان اونایی که احساس میکنی ضعفت بوده یا یادت رفته رو چیزایه حفظی رو نه اونقدر
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز شما اگه میخوای کنکور شرکت کنی باید قبل ۳۰ بهمن انصراف بدی

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tari2000 نمایش پست ها
      من انگیزه دارم! کی گفته نمیشه؟ شمام اگه روزی بیش از ۵ ساعت تو راه رفت و برگشت بودین و به خاطر عدم اطلاع عموم جامعه از وضعیت رشته مورد آزار کلامی واقع میشدین، و خانوادتونم یه بند غر میزدن انگیزه پیدا میکردین
      انگیزه ای ک من میگم فراتر از اونیه ک شما بکارش میبری. ی چیز بیشتر از خستگی از ی چیز دیگه س. انگیزه، نهایت چیز دیگه ای رو خاستنه. انگیزه از دل میاد ن درد عضلات.
      من مطمئنم یا ب اونجایی ک میخاین(هرجا؛ هر جایی ک دل میخاد) نمیرسین، یا اگه رسیدین انگیزه ای داشتین فراتر از اونی ک امروز گفتین.
      واسه روزی ک اون انگیزه ای ک میگم رو داشتین بگم. 150 روز "صدو پنجاه روزه".
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      داداش وضعت از نصف کنکوریایه انجمن بهتره تو باید بیشتر راهنمایی کنی مارو ولی خوب درمورد این مسله که گفتی من یکیو میشناسم که رتبه سه هزارو خورده ای اورده بوده سال 96 سال 97 اگه اشتباه نکنم شیشصد یا هفتاد میاره از دارو پردیس میشه پشکی دولتی همدان اونم دقیقا از بهمن که انصراف داده شروع کرده به خوندن از اسفندم ازمونارو شرکت کرده اگه قصدت موندنه انصراف از دانشگاهه دیگه خو چه اهمیتی داره درسای اون ترمت بیخیالش شو روزی واسه یسری درسات وقت بزار از الان اونایی که احساس میکنی ضعفت بوده یا یادت رفته رو چیزایه حفظی رو نه اونقدر
      اگه واقعا فکر میکنین من تو درسی میتونم کمک کنم سوالاتونو بپرسین در خدمتم
      اخه میخواستم عقب نمونم از دانشگاه که حالا به هررر دلیلی کنکور نشد، اون باشه و از دست ندمش...
      درست میگین باید یه طوری یه سری درسا رو از الان بگنجونم تو برنامه...امیدوارم وقت کنم چون خیلی سخته واسه کنکور خوندن موازی دانشگاه

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phenotype_2 نمایش پست ها
      انگیزه ای ک من میگم فراتر از اونیه ک شما بکارش میبری. ی چیز بیشتر از خستگی از ی چیز دیگه س. انگیزه، نهایت چیز دیگه ای رو خاستنه. انگیزه از دل میاد ن درد عضلات.
      من مطمئنم یا ب اونجایی ک میخاین(هرجا؛ هر جایی ک دل میخاد) نمیرسین، یا اگه رسیدین انگیزه ای داشتین فراتر از اونی ک امروز گفتین.
      واسه روزی ک اون انگیزه ای ک میگم رو داشتین بگم. 150 روز "صدو پنجاه روزه".
      اخه انگیزه دارم نمیدونم چطوری اثباتش کنم من هدفم دندونپزشکی بود که خب نشد...نمیدونم تجربه ی نرسیدن به هدف رو دارین یا نه. ولی خیلی بده. البته میگم من واقعا رشته ی فعلیمم دوست دارم و از پزشکی و دارو به نظرم بهتره. ولی خب از دندون نه... خانواده رو پزشکی هم خیلی تاکید دارن همچنان:/ کلا یه اوضاع بیخودیه...

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اوه ������ مطمئنین؟
      بله اگر دانشگاه روزانه باشین برای شرکت در کنکور باید حداکثر تا ۳۰ بهمن انصراف بدید

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __dr_ee_am__ نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی میدونه اگر ازمون سنجش رو غیبت کنیم زنگ میزنن یا نه؟
      من برای ۹۸ سنجش ندادم. برای ۹۷ جامعای بعد عیدو میدادم و اصلا براشون مهم نبود برین یا نه مدرسه که نیست که زنگ بزنن خونه!

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها،
      من دانشجوی دامپزشکیم، تهرانم، رتبم ۳کا و خرده ای منطقه یک بود کنکور ۹۸...نظام قدیم بودم. رتبه سال اولمم ۴۹۰۰ بود. البته برای ۹۸ اونقدر که باید و شاید تلاش نکردم.
      میخوام از بهمن شروع کنم برای کنکور بخونم دوباره. ترم بعد نمیخوام مرخصی بگیرم میخوام ۱۳،۱۴ واحد تو دو روز بردارم و بقیه روزا رو بشینم برای کنکور بخونم.
      هدفمم پزشکی آزاد تهران یا دندانپزشکی آزاد تهرانه...
      به نظرتون چیکار کنم با این شرایط؟
      اولا که شک دارم که کنکور نظام قدیم بدم یا جدید. ثانیا واسه برنامه ریزی موندم چیکار کنم که بتونم به هدفم برسم تو ۵ ماه و خرده ای...!
      توصیه تون چیه؟
      درسای رشته ی خودمم بی نهایت سخت و سنگینه. البته به رشتم علاقه دارم و انصافا رشته ی خیلی خوبیه اگه تا تخصص پیش برم. بیشتر سختی مسیر مزید بر علت شده که کنکور بدم! وگرنه شاید اگه دانشگاه نزدیک بود بهم اصلا به فکر کنکور مجدد نمیفتادم =))
      الان خانواده یکم گیر دادن میگن دوباره کنکور بده، هم این که خودم دو ساعت و نیم تو راه رفتم و دو ساعت و نیم برگشت و تو همین یک ماه و نیم دیوانه شدم دیگه :/

قصد شرکت در آزمون هم تا عید ندارم.
      از الان تا بهمن میخواستم یه چیزایی بخونم درسا رو یادم نره، ولی خب ایننننقدر درسای دانشگاه سنگینه نمیرسم. شاااید برسم یکم عمومی بخونم.
      خلاصه که...هلپ می =))
      سلام
      یه کلام میگم تهران رو از دست نده
      باور کن راه موفقیت تو رشته تعریف نشده
      دانشگاه تهران اقیانوس فرصت هاست بشرط این که موفقیتت رو ببینی و این موفقیت لزوما درس نیست
      مثال میزنم برات چرا یه سر به ساختمون مراد یا همون مرکز پژوهش نمیزنی?فرصت پیشرفت خیلی هست سعی کن یه دانشجوی معمولی نباشی

در مورد کنکور هم اگه بخوای شرکت کنی باید بهمن ماه قبل ثبت نام کنکور انصراف بدی و خودت هم خوب میدونی برگشت دوباره به دانشگاه تهران خیلی سخت تره...
      دیگه مسیرت که از من سخت تر نیست بخدا صبح ساعت 5 بلند میشم تا 5 و نیم حاضر میشم و با قطار شهری از رباط کریم میام راه اهن از اونجا هم متروی وحشتناک 7 صبح

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      متاسفانه گوشیم اندروید نیست اپلیکیشن مشابهش برای iOS وجود نداره؟
      من خودمم حقیقتش زیاد به مشاور اعتقاد ندارم و برای ۹۷ و ۹۸ هم بدون مشاور پیش رفتم. این کم شدن حجم درسای نظام جدید یکم آدمو وسوسه میکنه برای همین موندم بین جدید و قدیم و میترسم این قضایایی که امسال برای نظام قدیما پیش اومد، ۹۹ تکرار شه!
      اسم مشابهش رو سرچ کن در استور مربوط به IOS متأسفانه من خیلی در زمینه ی IOS وارد نیستم ولی احتمالاً هست.
      در مورد مشاور هم هر تصمیمی خودتون صلاح می دونید بگیرید. مباحث نظام جدید کمتر شده ولی یه چیزایی کاملاً به طور پراکنده اضافه شده و تفاوت هایی با نظام قدیم داره و از اون جایی که شما نتیجه ی نسبتاً خوبی قبلاً از کنکور نظام قدیم گرفتی من این پیشنهادو بهت کردم. ولی دیگه شک نکن هر کاری خواستی بکنی نظام جدید قدیم و ... سریع عمل کن وقت تلف کردن نابود گره
      من خودم نظام جدیدم و کتابای نظام قدیمم دیدم. یه مقایسه می کنم برات:
      نظام قدیم مباحثش یه جاست. مثلاً شیمی استوکیومتری یه جاست. محلول یه جاست و این خیلی خوبه. ولی نظام قدیم کاملا پراکنده و درب و داغونه و مطمئن باش از نظر شیمی نابود میشی و در نهایت شاید مجبور بشی معلمی که مبحثی درس بده بگیری.
      ادبیات هم تغییر کرده ولی هنوز هم ملّت موضوعی می خونن و کار درستی هم می کنن. ابیات آرایه و قرابت مثل سال های قبل بیشتر از خارج از کتاب میاد. دستور زبان یه تغییراتی داشته مثلا در مبحث وندی یا مشتق ... اینا یکم گیجت می کنه...
      فیزیک راستشو بخوای تغییر خاصی نداشته فقط مبحث نور حذف شده چون توی نظام جدید تو دورۀ اول متوسطه اومد...
      زیست تعداد زیادی فصل از کتاب شما حذف شده. یه سری مباحث اضافه شده به کتاب ما. انقدر هم گیج کننده نیست ولی مثلاً مبحث کلیه به طور کلی تغییر کرده. یه سری مباحث در مورد تفاوت یوکاریوت ها و پروکاریوت ها در کتاب شما نبود به ما اضافه شده. مبحث ژنتیک برای ما 99999 برابر کمتر از شماست.
      ریاضی همون طور که گفتم پراکندست. تابع و مثلثات رو توی سه سال و حد رو توی دو سال پخش کردن. خیلی رو اعصابه و باید توی سال کنکور یه جا بخونیشون.
      عربی متون کتاب تغییر کرده ولی کلاً تغییر خاصی نداشتیم. اصول خواندن همون طوریه: ترجمه، قواعد همونه، درک مطلب هم که کلا فضای جداییست.
      دین و زندگی هم اصلیتش همونه.
      زبان رو نمی دونم چون خودم زبانم خوبه اصلاً نمی خونم.
      حالا با توجه به همه ی اینا اگه فکر می کنی آدم انعطاف پذیری هستی و خیلی مبحثی خوندن شیمی برات مهم نیست. اگه فکر می کنی می تونی تغییرات کتاب زیست و ادبیات رو تو نظام جدید بشناسی و خودتو باهاشون وفق بدی بسم الله و گرنه همون نظام قدیم بمون.
      ویرایش توسط amaz : 27 آبان 1398 در ساعت 20:27

11. Top | #26
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درصدای اختصاصیمو که گفتم. ادبیات ۵۰/۷ عربی ۴۳ اگه اشتباه نکنم دینی ۷۰/۷ زبان ۸۹/۴

درصدا مال همین کنکور ۹۸ ئن.
      فیزیک گاج نقره ای رو اول زوجا رو میزدم، بعد فردا...یعنی انگار دو دور میخوندم یه مبحث با همون تایمی که خیلیا برای یه دور زدن کاملش به ترتیب از اول تا آخر میذارن. موج آزمون فیزیک و تستای کنکورای ریاضی ۹۱ به بعد رو هم کار کردم.
      شیمی مبتکران و آی کیو و موج آزمون ولی از هر کدوم ماکسیمم ۳۰٪ رو کار کردم به جز مبتکران که تقریبا تمومش کردم. رو متن کتاب درسی هم برای شیمی سعی کردم زیاد وقت بذارم چون خیلی خیلی مهمه. رتبمم که گفتم.
      فیلم برای هیچ درسی نمیدیدم.
      درصد ریاضیت چطور بود از اونم برام بگو و شیمی درصدت چند شد؟نظام قدیمی درست؟

ریاضی و فیزیکمم ضعیفه ممنون میشم ی راه حل بگید
      ویرایش توسط MR.Ali.F : 27 آبان 1398 در ساعت 20:40

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط A.H.M نمایش پست ها
      سلام
      یه کلام میگم تهران رو از دست نده
      باور کن راه موفقیت تو رشته تعریف نشده
      دانشگاه تهران اقیانوس فرصت هاست بشرط این که موفقیتت رو ببینی و این موفقیت لزوما درس نیست
      مثال میزنم برات چرا یه سر به ساختمون مراد یا همون مرکز پژوهش نمیزنی?فرصت پیشرفت خیلی هست سعی کن یه دانشجوی معمولی نباشی

در مورد کنکور هم اگه بخوای شرکت کنی باید بهمن ماه قبل ثبت نام کنکور انصراف بدی و خودت هم خوب میدونی برگشت دوباره به دانشگاه تهران خیلی سخت تره...
      دیگه مسیرت که از من سخت تر نیست بخدا صبح ساعت 5 بلند میشم تا 5 و نیم حاضر میشم و با قطار شهری از رباط کریم میام راه اهن از اونجا هم متروی وحشتناک 7 صبح
      ببینین برخلاف شما، من دقیقا فکر میکنم رشته مهم تره چون آدم بعد فارغ التحصیلیش قراره با رشته زندگی کنه، نه اسم دانشگاه...راه منم باور کنین خیلی دوره با این که تهرانم از یه نقطه ی دیگه ی شهر میکوبم میام دانشگاه واقعا سخت شده شرایط. دامپزشکی رشته ی فوق العاده ایه و منم بهش خیلی علاقه دازم و اصل مشکلم باهاش، اینه که بقیه مردم اینو نمیدونن و خیلی طعنه و شوخی زننده و حرفای بیخود میشنوم که واقعا تحمل شرایطو برام سخت کرده... . مثلا آناتومی ما چهار برابر پزشکیه و مجموعا خیلی درسامون سنگینه و مجموع تعداد واحدایی که تو این ۶/۵ سال باید بگذرونیم از پزشکی بیشتره. ولی خیلیا نمیدونن یا حتی اینم نمیدونن ما ۲۶ تا تخصص داریم و خیلی زمینه کاری گسترده ای داریم. و نمیدونن ۶۰٪ بیماریا بین انسان و دام مشترکه‌!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.Ali.F نمایش پست ها
      درصد ریاضیت چطور بود از اونم برام بگو و شیمی درصدت چند شد؟نظام قدیمی درست؟

ریاضی و فیزیکمم ضعیفه ممنون میشم ی راه حل بگید
      همه اینا رو تو چنتا پیام قبلی گفتم... ریاضی ۴۷/۸ اگه اشتباه نکنم، شیمی ۶۳/۸
      برای ریاضی خودم توصیه خاصی ندارم منبعم مهروماه بود. ولی زیاد درست و حسابی ریاضی نخوندم توقع بالای ۶۰ اصلا نداشتم از خودم. برای فیزیک هم چنتا پیام بالاتر روشمو گفتم.
      ضمنا روشا باید شخصی سازی شن کپی کردن روش با سر تو دیوار رفتنه عملا! مثلا موج آزمون فیزیک به درد هر کسی نمیخوره و واقعا سنگینن تستاش!...باید حتما حتما بعد تموم شدن تستای گاج یا الگو سراغشون رفت. ولی خوندن درسنامش حتی قبل زدن آزموناش توصیه میشه. خیلی عالیه درسنامش برای مرور.به تایمی هم که زده بالای آزموناش زیاد توجه نکنین.

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amaz نمایش پست ها
      اسم مشابهش رو سرچ کن در استور مربوط به IOS متأسفانه من خیلی در زمینه ی IOS وارد نیستم ولی احتمالاً هست.
      در مورد مشاور هم هر تصمیمی خودتون صلاح می دونید بگیرید. مباحث نظام جدید کمتر شده ولی یه چیزایی کاملاً به طور پراکنده اضافه شده و تفاوت هایی با نظام قدیم داره و از اون جایی که شما نتیجه ی نسبتاً خوبی قبلاً از کنکور نظام قدیم گرفتی من این پیشنهادو بهت کردم. ولی دیگه شک نکن هر کاری خواستی بکنی نظام جدید قدیم و ... سریع عمل کن وقت تلف کردن نابود گره
      من خودم نظام جدیدم و کتابای نظام قدیمم دیدم. یه مقایسه می کنم برات:
      نظام قدیم مباحثش یه جاست. مثلاً شیمی استوکیومتری یه جاست. محلول یه جاست و این خیلی خوبه. ولی نظام قدیم کاملا پراکنده و درب و داغونه و مطمئن باش از نظر شیمی نابود میشی و در نهایت شاید مجبور بشی معلمی که مبحثی درس بده بگیری.
      ادبیات هم تغییر کرده ولی هنوز هم ملّت موضوعی می خونن و کار درستی هم می کنن. ابیات آرایه و قرابت مثل سال های قبل بیشتر از خارج از کتاب میاد. دستور زبان یه تغییراتی داشته مثلا در مبحث وندی یا مشتق ... اینا یکم گیجت می کنه...
      فیزیک راستشو بخوای تغییر خاصی نداشته فقط مبحث نور حذف شده چون توی نظام جدید تو دورۀ اول متوسطه اومد...
      زیست تعداد زیادی فصل از کتاب شما حذف شده. یه سری مباحث اضافه شده به کتاب ما. انقدر هم گیج کننده نیست ولی مثلاً مبحث کلیه به طور کلی تغییر کرده. یه سری مباحث در مورد تفاوت یوکاریوت ها و پروکاریوت ها در کتاب شما نبود به ما اضافه شده. مبحث ژنتیک برای ما 99999 برابر کمتر از شماست.
      ریاضی همون طور که گفتم پراکندست. تابع و مثلثات رو توی سه سال و حد رو توی دو سال پخش کردن. خیلی رو اعصابه و باید توی سال کنکور یه جا بخونیشون.
      عربی متون کتاب تغییر کرده ولی کلاً تغییر خاصی نداشتیم. اصول خواندن همون طوریه: ترجمه، قواعد همونه، درک مطلب هم که کلا فضای جداییست.
      دین و زندگی هم اصلیتش همونه.
      زبان رو نمی دونم چون خودم زبانم خوبه اصلاً نمی خونم.
      حالا با توجه به همه ی اینا اگه فکر می کنی آدم انعطاف پذیری هستی و خیلی مبحثی خوندن شیمی برات مهم نیست. اگه فکر می کنی می تونی تغییرات کتاب زیست و ادبیات رو تو نظام جدید بشناسی و خودتو باهاشون وفق بدی بسم الله و گرنه همون نظام قدیم بمون.
      دستتون درد نکنه چقدر مفصل و عالی توضیح دادین شاید تا قبل بهمن یه دور پی دی اف کتاب شیمی و زیست نظام جدیدو دانلود کنم بخونم ببینم کدومش بهتره...چون ریاضی و فیزیکش که اوکیه برام...عمومیا هم همینطور. منم خودم زبانم خوبه زبانو نمیخونم برام زبان هم مهم نیست اصلا که چه تغییری داشته.
      بیشتر هدفم از نظام جدید خوندن همرنگ جماعت شدنه چون جمعیتشون امسال خیلی بیشتره و خب احتمال این که حقشون خورده شه خیلی کمتره تا نظام قدیم، و این که اگه اتفاق بدیم براشون بیفته خب مهم نیست چون برای جمعیت خیلی خیلی زیادی اتفاق افتاده و اثرش کمرنگ تر میشه...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با نهایت احترامی ک بنده ب پستای بالا درمورد نظام جدید قائلم باید بهت بگم 80درصد حرفاشون اشتباه بود...من دوماهه جدید میخونم زیست دهم با دوتا کتاب تست بستم الان زیست 11هستم دینی خوندم اغلب درسارو دارم میخونم...اما عارضم ب خدمت شما ک دینی سبک شده 8درس کمتر شده ایات حذف شده و هر غصل 2خط ایه داره..ادبیات تاریخ ادبیات رفته کنار تقریبا و تستاش ب مباحث دیگه رفته ...تو شیمی خیلی فصلا متنش علوم ابتدایی هستش مثلا فصل یک سال دهم ....و ساده تر شده...ازاونور تو ریاضیب فیزیک اغلب جاهخای ساده شده احتمال ساده تر مشتق ساده تر مثلثات ساده تر انتگرال حذف هندسه مقاطع 6تست بود زمان ما الان شده 4تست و باهم یکی شدن ایننورم بگم مشتق مثلثاتی ندارن..توفیزیک حرکت سقوط ازاد سطح شیبدار دینامیک مدار های چند حلقه بهم بستن خازن ها حذف شده...ساکن و برایند بردار ها نمیدونم کل پیش دو شده 2فصل یعنی از فصل 3تا 8پیش شده 2فصل سال 12...تو زیست هر فصل ب چند گفتار ساده تبدیل شده .....6فصل کمتر شده...دینی 570ایاه داشت الان برو ببین چی شده.....اینکه میگن عوض نشده عجیبه بله مفهوم علیت همونه معلول همونه اما تو چ حجمی؟
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن