خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56
    نمایش نتایج: از 76 به 78 از 78
    1. Top | #76
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هفت قدم ترک خودارضایی

قدم ششم

صوت
      https://xip.li/7EfFkm

ویدیو https://xip.li/c5VvuF

نکته مهم: محتوای فایل صوتی و فایل ویدیویی با هم متفاوت است. ابتدا فایل صوتی ضبط شده و ماهها بعد، فایل ویدیویی با جزییات بیشتر و با استفاده از بازخورد دریافتی از کاربران ضبط شده است. پس لطفا هر دو فایل رو گوش کنید(ابتدا صوت).
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

2. Top | #77
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه یادی کنیم از تاپیک پرطرفدار زمان اینترانت
      راستش من رفتم علمی تحقیق کردم دیدم یسری ضرر داره ولی نه اون طور که فکرشو میکنید بذار توضیح بدم
      اولا پیک هورمون های جنسی از زمان شروع فعالیت جنسی شروع میشه با یه شیب تند بمدت ده سال بالا میره بین 2 تا 3 سال به اورشوت میرسه و بعد افت میکنه و تا اخر عمر با شیب کم ادامه پیدا میکنه تا تو سال 25 از شروع فعالیت جنسی تقریبا کمتر از 40 درصد اورشوت شده... این یه مطلب
      پسری که خود ارضایی میکنه عملا شروع فعالیت جنسیش از 15 16 سالگی شروع میشه و طبق گفته بالا تو ده سال بعدیش حس جنسیش به اوج میرسه یعنی25 26 سال بعد میاد ازدواج کنه و دختری که شروع فعالیت جنسیش از 22 23 سالگی بوده رو پیدا میکنه و ازدواج میکنن
      خوب حالا پسر ما تا دوسال بعد تو اورشوته ولی بعد از اون حس جنسیش کم میشه چون عملا چرخه فعالیت جنسیش از چندین سال قبل شروع شده ولی دختر رفته رفته حس جنسیش بیشتر میشه
      یعنی مرد به پارتنرش نمیتونه برسونه و همین میشه نارضایتی جنسی و بزرگترین عامل طلاق
      یعنی فرض کن دختری که حس جنسیش تو اور شوته ولی با پسریه که حس جنسیش 40 درصد اوله و پسر باهاش رغبت نداره و همین عامل خیانت میشه

این یه متن ساده شده از یه مقاله بود که کشور انگلیس منتشر کرده
      ویرایش توسط A.H.M : 12 دی 1398 در ساعت 01:16

3. Top | #78
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      استحاله نیروی جن*سی موضوع جالب و به نظر کاربردی ای میاد خواستم به بچها معرفیش کنم..

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 56

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن