خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation شروع از الان برای کنکور

سلام دوستان من امسال کنکور دارم‌و این‌ چند وقت به دلیل مشکلات روحی و روانی هیچی نخوندم
      اما خب سره کلاس همرو گرفتم‌و واقعا هوشو یادگیریم حرف نداره
      رشتمم تجربیه و میخواستم بخونم از الان با تلاش مضاعف میشه به رشته های تاپ رسید؟
      نمیخوام‌امید و انگیزه علکی کلیشه ای باشه
      حقیقتو بگین خب رقابت خیلی سخته
      و اگر‌ میشه برنامه خوب سراغ دارین؟
      و اینکه با آزمونا برم‌جلو یا از اول شروع کنم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      از اول شروع کن ایه الهی نازل نشده همه از فلان تاریخ باید بخونن بسم الله شروع کن میشه اگر نشد هم پایه خوبی برای سال بعد داری
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      والا من سه سال انجمنم قبلشم کاربر مهمان بودم تا حالا ندیدم کسی از اذر به بعد بگه از الان شروع کنم و شروع کنه و موفقم بشه تازه از همین امروز فردا شروع کنی بنظرم روزی بالایه 8 ساعت بخونی و تست بالایه 200 تا تو روز اره میشه ولی وجدانا حاضرم قسم بخورم اگه بزاری واسه ماه بعد یا ماه بعدم وضعت این باشه و مونده باشی که شروع میکنم روز اعلام نتایج یه سیلی محکم میزنه بهت سازمان سنجش که بفهمی کنکور شوخی نیست حداقل ده بیست هزار نفر تو کشور دارن خر میزنن واسش ببین اینا که میگن ای از دی و بهمن شروع کردیم موفق شدیم منظور از شروع کردنشون با ماها فرق داره پایشون قوی تره قبلشم میخوندن منظورشون از اینکه شروع کردم اینه که بالایه ده ساعت خوندن از اون بازه اینارو کفتم که اره شروع کن خر بزن میشه ولی خداشهده از ماه دیگه هرکی بگه شروع کنماز صفر میشه میگم نه دیگه نمیشه واسه پزشکی
      میدونی من مخالف چیم؟ مخالف یه فکرم! یه فکر که این حقو میده تحمیلش بکنی بهم.

تو طول روز عرض شب من به دنبال سه بخشم
      که ( آ ) اولش کلاهی رو سرش نباشه
      ( را ) دومش منو وصل کنه به بخش سومش (مش)
      من زنده میشم حتی با حضور ناقصش
      تو یه لکه نور نشونم بده
      تا من دنیایی بسازم با انفجارو تابشش

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بااین سطح تستای کنکور که من میبینم 6ماهم بخونی میتونی بالا بزنی برسی ب اونی ک 1سال خونده کنکور اسشون باشه ی حسنی داره اونایی ک دیر شروع کردن میتونن با زدن هر فصل 100تست تو روز کنکور اغلب سوالتات بزنن سخت باشه ب نفع کسایی ک دیر تر شروع کردن رونمد کنکورم اساونه سال بعد یکم شاید سخت بشه ک اونقدری نیست ک تفاوت فاحش کنه...
      ما دوباره سبز میشویم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      هیچکس منکر این نیس که پایه تاثیر داره توی رتبه. بله و صد البته که تاثیر داره ولی تاثیرش به صورت نسبی هستش و نه به صورت مطلق.

این از این. همینجور زود یا دیر شروع کردن هم همینجور. ولی، یه نکته ای هست. و اون اینه که اگه بخوای میتونی. حالا رتبه و رشتتو نه من نه هیچ کس دیگه ای نمیتونه حدس بزنه یا تضمین کنه. جون به هزار و یک فاکتور بستگی داره. ولی از لحاظ تونستن ، آره، میشه.
      اتفاقا دوتا از دانش آموزامم همین هفته قبل استارت رو زدن.

این از شرایطش. اگه‌بقیش هم میخوای بگم برات.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      تجربه ثابت کرده اینایی که از این سوالا میکنن تو ضمیر ناخودآگاهشون دنبال این جواب نیستن که آره میتونی موفق بشی بلکه ناخودآگاه دنبال شواهدین که بهشون بقبولونه که نه نمیشه قبول بشی تا اونام خیلی شیک و مجلسی چهار گوشه زمین ببوسن و بی خیال کنکور بشن وگرنه اصلا این چه سوالیه که شما میپرسی ؟ اگر ما تصمیم گرفتی کنکور بدی اونم رشته تاپ قبول بشی پس از روزی که استارت میزنی خر میزنی تا کنکور یا روز کنکور به آمادگی مطلوب رسیدی که قبول میشی اگرم نرسیدی که یا هدفت انقدر برات ارزشمنده که درس خوندنو ادامه میدی تا کنکور بعدی یا بی خیال میشی میری پی زندگیت

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یادمه یکی اینطور جواب میداد به این جور سوالات

الان اگر من بگم ارع یا نه برات فرقی نداره

پس جدی بگ
      م برو درستون بخون بزن دهن همه را اسفالت کن

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      امیدوارم موفق بشی بنظرم بهیه دوست گزارش پیشرفت درسیت رو در میون بزار ک ملزم بشی بخونی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __dr_ee_am__ نمایش پست ها
      سلام دوستان کسی میدونه اگه تو ازمون سنجش غیبت کنیم زنگ میزنن یا نه؟
      سلام
      اگه از طرف آموزشگاه خصوصی ثبت نکرده باشین نه
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      والا من سه سال انجمنم قبلشم کاربر مهمان بودم تا حالا ندیدم کسی از اذر به بعد بگه از الان شروع کنم و شروع کنه و موفقم بشه
      عجب

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdinv نمایش پست ها
      سلام دوستان من امسال کنکور دارم‌و این‌ چند وقت به دلیل مشکلات روحی و روانی هیچی نخوندم
      ببین من یه چیز رو مطمئنم اونم اینه که اگه شروع نکنی نمیشه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pa__r__sa نمایش پست ها
      والا من سه سال انجمنم قبلشم کاربر مهمان بودم تا حالا ندیدم کسی از اذر به بعد بگه از الان شروع کنم و شروع کنه و موفقم بشه تازه از همین امروز فردا شروع کنی بنظرم روزی بالایه 8 ساعت بخونی و تست بالایه 200 تا تو روز اره میشه ولی وجدانا حاضرم قسم بخورم اگه بزاری واسه ماه بعد یا ماه بعدم وضعت این باشه و مونده باشی که شروع میکنم روز اعلام نتایج یه سیلی محکم میزنه بهت سازمان سنجش که بفهمی کنکور شوخی نیست حداقل ده بیست هزار نفر تو کشور دارن خر میزنن واسش ببین اینا که میگن ای از دی و بهمن شروع کردیم موفق شدیم منظور از شروع کردنشون با ماها فرق داره پایشون قوی تره قبلشم میخوندن منظورشون از اینکه شروع کردم اینه که بالایه ده ساعت خوندن از اون بازه اینارو کفتم که اره شروع کن خر بزن میشه ولی خداشهده از ماه دیگه هرکی بگه شروع کنماز صفر میشه میگم نه دیگه نمیشه واسه پزشکی
      چرا شده سامان طارم مصاحبه ش بخون
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdinv نمایش پست ها
      واسه کنکور هوش زیاد، تضمین کننده ی رتبه ی خوب نیست یکی با هوش پایین روزی ۱۳ ساعت میخونه و خودشو به کسی میرسونه که پایه ی فوق العاده ای داره!

برنامه یه چیز شخصیه خودت برنامه بریز واسه خودت!( با رعایت تناسب بین دروس)
      و بله میشه
      با ازمون قلمچی که نمیرسی بخونی خودت از اول شروع کن تا عید تمومش کن که توی ازمونای جمع بندی شرکت کنی!

نمیدونم چرا منتظریم بقیه تایید کنن که میشه
      و همیشه هم به این فکر میکنیم فلانی ۳_۴سال خوند و نشد چرا من بتونم؟؟؟
      درحالیکه شرایط همه متفاوته و هرکسی روش درس خوندن خاص خودشو داره کسی که بتونه متناسب با شرایطش برنامه ریزی کنه و بهش عمل کنه، از همه موفق تره!!

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __dr_ee_am__ نمایش پست ها
      من از سایت ثبت نام کردم اما دفعه قبل شماره گرفتن ازمون . به نظرتون زنگ میزنن؟ به شما زنگ زدن؟
      فک نکنم مهم باشه اصلا
      من تاحالا غیبت نداشتم وقتی سنجش میرفتم ولی چون از طرف آموزشگاه خصوصی بودیم کسی نمیومد پیگیر میشدن
      ولی فک نمیکنم
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      هروقت
      دقت كن " هروقت "
      براى كنكور عزمت رو جزم كنى
      بشينى " پيوسته و مداوم " مطالعه كنى و پلكانى ساعت مطالعاتيت رو بالا ببرى و براى خودت برنامه داشته باشى
      ميتونى تو كنكور نتيجه مطلوب و دور از انتظارت كسب كنى!
      حالا هرچى زودتر نتيجه مطلوب تر!
      پس ديگه اين سوال رو نپرس چون جوابش مشخصه؛ اراده تو قوى كن و شروع كن مطمئن باش به چيزى كه ميخواى ميرسى [#نظر_من]
      ما زنده به آنيم كه آرام نگيريم...

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن