خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 55
    1. Top | #31
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      نمیگم شما دروغ میگید نه میگم من راست میگم ولی اینکه مالیل نیست کسی بدونه خب شک برانگیزه وگرنه محلول زندگی کشف نشده ک بگیم نمیخواد فرمولش لو بره چه بسا خیلیا تشویق بشن ایشونم سعادت متدبشه منم اگر گفتم کار نامه یا سوابق ب این دلیله ک خب مشخص میشه چی به چیه بعدش اینکه شما ببیند اگر میگفتید ک ساکن کرج تهران زنجان اراک بود چون این شهرا بوم تهرانن و شانس بالایی در قبولی تهران دارن وخب باور پذیر بوئد چون با رتبه 500هم نتیجه میگیرن و بهشتی ایران میارن خیلیا سرهمین عجیبه در عرض 7ماه رتبه زیر100
      درک می کنم...
      البته که فراموش هم نمی کنم که قبل از اینکه متن اون پستتون رو پاک کنید گفتید که عذر خواهی خواهید کرد اگر من کارنامه بزارم...
      من هنوز از لحن و طرز صحبتتون توی اون پست ناراحتم..

و مشتاقانه منتظر عذرخواهیتون خواهم بود.

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عمر خودتونو صرف کنکور بیخود ایران نکنید.قرار نیس همه پزشک بشن الان دیگه طوری شده همه درسا رو 80 به بالا بزنی تازه میری سمت پزشکی و همه رو درسا رو که 50 به بالا بزنی میتونی پرستاری تازه قبول شی.خب اگه میبینی نمیتونی به این درصدا برسونی خودتو با توجه به رقابت مسخره ای که تو کنکوره الکی وقت خودتو هدر نکن پاشو برو کار کن یه کار مفید دیگه کن این همه وقت پشت کنکور موندین چی گیرتون اومد هر سالش همینه تا خودتو جر ندی شانس موفقیت نداری

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cristiano نمایش پست ها
      عمر خودتونو صرف کنکور بیخود ایران نکنید.قرار نیس همه پزشک بشن الان دیگه طوری شده همه درسا رو 80 به بالا بزنی تازه میری سمت پزشکی و همه رو درسا رو که 50 به بالا بزنی میتونی پرستاری تازه قبول شی.خب اگه میبینی نمیتونی به این درصدا برسونی خودتو با توجه به رقابت مسخره ای که تو کنکوره الکی وقت خودتو هدر نکن پاشو برو کار کن یه کار مفید دیگه کن این همه وقت پشت کنکور موندین چی گیرتون اومد هر سالش همینه تا خودتو جر ندی شانس موفقیت نداری
      مگه کاری وجود داره که بریم دنبالش ما تو ی زندان گیر افتادیم داریم برای زنده بودن دست و پا میزنیم ی نیم نگاهیم به فرار داریم ینی ۸۰درصد جوونا الان به فکر فرارن

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_nobody1994 نمایش پست ها
      مگه کاری وجود داره که بریم دنبالش ما تو ی زندان گیر افتادیم داریم برای زنده بودن دست و پا میزنیم ی نیم نگاهیم به فرار داریم ینی ۸۰درصد جوونا الان به فکر فرارن
      نه کاری وجود داره نه راه فراری هر کاری هم بخای کنی باید پول داشته باشی خرج اون کار کنی واسه همین چیزاس که کنکور اینقدر بد شده وضعیتش که با درصدای بالا هم نمیشه جای خوب قبول شد چون با 700 هزار تا ادم بیکار و عقده ای و ناامید از زندگی طرفی که همشون دارن دست و پا میزنن تا یه جایی برای خودشون دست و پا کنن حالا امسال هم باز خوبه سال دیگه که فقط کنکور نظام جدیده و احتمالا تاثیر معدلا رو قطعی کنن اوضاع مملکت و جوونا خیلی بدتر از الان میشه

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

بیش از 220 روز دیگه تا کنکور 99 وقت دارید
      اگر با برنامه دقیق و هدفمند بخونید، هر رتبه ای کاملا در دسترسه، هر رتبه ای

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه کاری وجود داره نه راه فراری هر کاری هم بخای کنی باید پول داشته باشی خرج اون کار کنی واسه همین چیزاس که کنکور اینقدر بد شده وضعیتش که با درصدای بالا هم نمیشه جای خوب قبول شد چون با 700 هزار تا ادم بیکار و عقده ای و ناامید از زندگی طرفی که همشون دارن دست و پا میزنن تا یه جایی برای خودشون دست و پا کنن حالا امسال هم باز خوبه سال دیگه که فقط کنکور نظام جدیده و احتمالا تاثیر معدلا رو قطعی کنن اوضاع مملکت و جوونا خیلی بدتر از الان میشه
      مگه یه جوون که پول نداره چیکار داره انجام بده جز درس خوندن برای کنکور؟یه عده میرن گشت و گذار که پول دارن،یه عده هم میشینن برای کنکور میخونن یه عده هم مثل من تنبلی میکنن و درست برای کنکور نمیخونن و سرگرم نت میشن
      من خیلی کارا میخواستم انجام بدم مخصوصا کارای هنری اما همشون سرمایه اولیه میخوان و بگیر نگیر داره،یعنی اگه کارت نگرفت پولت حروم شده.واسه اقایون نمیدونم ولی برای من که دخترم و مدرک خاصی ندارم فقط تو بازار کار هست مثل کار توی بوتیک که من پارسال سه ماه تابستون کار کردم بعدش زدم بیرون چون محیط بازار اصلا جالب نیست(شاید بعضیا دوست داشته باشن ولی مطمئنم خیلیا نمیتونن با فضای بازار کنار بیان)،پس تنها راهش موفق شدن تو کنکوره.حداقل دانشگاه رفتن از بیکار چرخیدن توی نت بهتره.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      3.pngقرار نیست همه رو بالای 80زد اینجا پره از ادمایی که دارن تلاش میکنن شما قصد خوندن نداری پیام نزار رفیق.هرکس هزار باز بخواد میتونه کنکور بده 5سال 6سال باز ازاونی ک فوق لیسانس شریف داره جلوئ تره حتی 24سالگی بره دانشگاه
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​انگار یک سریا تو این دنیا باید تاخر عمر تو سختی باشن خواست خداس واقعا خدا نمیخواد یا نمیتونه این همه مردم فقیر بدبخت سیر کنه؟انگار دلش نمیخواد پس بدونید درصورت تلاشم باز باید خدا بخواد...
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط the.lusifer نمایش پست ها
      درک می کنم...
      البته که فراموش هم نمی کنم که قبل از اینکه متن اون پستتون رو پاک کنید گفتید که عذر خواهی خواهید کرد اگر من کارنامه بزارم...
      من هنوز از لحن و طرز صحبتتون توی اون پست ناراحتم..

و مشتاقانه منتظر عذرخواهیتون خواهم بود.
      دوست عزیز تواین انجمن پره کارنامه رتبه های برتره حتی 1رقفمی 2رقمی اینکه شما سوابق تحصیلیی برادرتو نداری عجیب نیست؟یعنی ی بالرم ندیدی؟خب میتونی زنگ بزنی بگی شماره پرونده ینارو پیامک کن برم کارنامتو بردارم نامحرمی مگه؟
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saj8jad نمایش پست ها

بیش از 220 روز دیگه تا کنکور 99 وقت دارید
      اگر با برنامه دقیق و هدفمند بخونید، هر رتبه ای کاملا در دسترسه، هر رتبه ای
      منی که 5 بار کنکور دادم این حرفو با جون و دل تایید می کنم
      بچه ها هر روز به اندازه کافی وقت بذارید و درس بخونید آخر شب هم اگر خواستید برید اینترنت
      ولی خواهشا وقت تلف نکنید که مثل من پشیمون میشید
      مطمِئن باشید یه ماه دیگه میگید کاشکی از اول آذر شروع کرده بودم

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryamjz نمایش پست ها
      مگه یه جوون که پول نداره چیکار داره انجام بده جز درس خوندن برای کنکور؟یه عده میرن گشت و گذار که پول دارن،یه عده هم میشینن برای کنکور میخونن یه عده هم مثل من تنبلی میکنن و درست برای کنکور نمیخونن و سرگرم نت میشن
      من خیلی کارا میخواستم انجام بدم مخصوصا کارای هنری اما همشون سرمایه اولیه میخوان و بگیر نگیر داره،یعنی اگه کارت نگرفت پولت حروم شده.واسه اقایون نمیدونم ولی برای من که دخترم و مدرک خاصی ندارم فقط تو بازار کار هست مثل کار توی بوتیک که من پارسال سه ماه تابستون کار کردم بعدش زدم بیرون چون محیط بازار اصلا جالب نیست(شاید بعضیا دوست داشته باشن ولی مطمئنم خیلیا نمیتونن با فضای بازار کنار بیان)،پس تنها راهش موفق شدن تو کنکوره.حداقل دانشگاه رفتن از بیکار چرخیدن توی نت بهتره.
      میفهمم چی میگی هر جا هم بخای بری کار کنی از صبح تا شب که تو‌یه بوتیک. باشی نهایتا بخاد یه میلیون بهت بده در کل هر جا بری کار کنی صاحب کارت میخاد حقتو‌هر جور شده بخوره دانشگاه رفتن هم فقط رشته های پزشکی و پیراپزشکی خوبه باقی رشته ها اخرش میشه بیکاری و حسرت چارسال عمرت که هدر رفته با یه مدرک که باید قاب کنی بزنی به دیوار که فایده نداره واقعا کشور مسخره ای شده رو گنج خوابیدیم کل جوونا بیکارن دانشگاه هم خواستی بری تلاش کن یه جای خوب قبول شی یا دانشگاه های بورسیه یا رشته های پزشکی و پیرا

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 3.png
مشاهده: 112
حجم: 40.3 کیلو بایتقرار نیست همه رو بالای 80زد اینجا پره از ادمایی که دارن تلاش میکنن شما قصد خوندن نداری پیام نزار رفیق.هرکس هزار باز بخواد میتونه کنکور بده 5سال 6سال باز ازاونی ک فوق لیسانس شریف داره جلوئ تره حتی 24سالگی بره دانشگاه
      این کارنامه ای که گزاشتی واسه سهمیه 5 درصده که فقط 63 هزار نفر دارنش توی مناطق اوضاع خیلی بیریخت از این حرفاست!خودتو گول نزن اگه جنابعالی قصد قبول شدن تو کنکور داشتی تا الان بعد از شیش هفت سال که کنکور دادی سرت به سنگ خورده بود و قبول شده بودی این که این همه وقت نرفتی دانشگاه افتخار نیس هر چیزی به وقت خودش خوبه شما بهتره سنتو از 20 سال به مقدار واقعی تغییر بدی و اول با خودت صادق باش بعد به فکر کنکور دادن برای n امین بار باش!تا وقتی که تو توهمی ده بار دیگم کنکور بدی به جایی نمیرسی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این کارنامه ای که گزاشتی واسه سهمیه 5 درصده که فقط 63 هزار نفر دارنش توی مناطق اوضاع خیلی بیریخت از این حرفاست!خودتو گول نزن اگه جنابعالی قصد قبول شدن تو کنکور داشتی تا الان بعد از شیش هفت سال که کنکور دادی سرت به سنگ خورده بود و قبول شده بودی این که این همه وقت نرفتی دانشگاه افتخار نیس هر چیزی به وقت خودش خوبه شما بهتره سنتو از 20 سال به مقدار واقعی تغییر بدی و اول با خودت صادق باش بعد به فکر کنکور دادن برای n امین بار باش!تا وقتی که تو توهمی ده بار دیگم کنکور بدی به جایی نمیرسی
      http://forum.konkur.in/thread69457.html
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      محض اطلاع تو دوست عقده ایی عزیزم میگم من 95 96 97 ازمنون دادم و 98محروم بودم نشد کنکور بدم اینو گفتم فکتو باز نکنی عقده ها نداری هاتو با تهمت زدن انگ زدن ب اینو اون خالی کنی..اینکه تو پیگیر قبول شدن نشدن منی نشون میده انقدر بدیخت بیکاری ک میشینی مردم دنبال میکنی فعلا برو سوادتو ببر بالا اول فرق رتبه در سهمیه عادی وایثار درک کن بعد تایپ کن کاش نت رو تو روستاها ببندن
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​چشمات باز کن نگا کن رتبه در منطقه سه 598 ادم بی دست پا شه ولی دروغ گو مریض روحی مث تو نشه
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن