خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14

موضوع: بدون شرح

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بدون شرح

نمی دونم شاید این اخرین پستی باشه که می ذارم و شاید بعد از این بخاطر این پست اخراج بشم.شاید بگن فلانی داره تبلیغ می کنه اما بذار بگن.
      موضوع اینه که من از تابستان نمونه تدریس های خیلی را دیدم.فکر می کردم در این کلاس ها چیزهای خیلی عجیب غریب و باحالی میگن.اما الان بعد از چند ماه فهمیدم اون طوری هم که فکر می کردم نبود.فلانی به خودش می گفت سلطان فیزیک اخرش فهمیدیم چیزایی که همه می دونن را به اسم خودش ثبت می کنه.نمی گم که این کلاس ها را که رفتم وقتم را سوزوندم نه.اما چیز ماورا الطبیعه ای نبود.
      من نمونه تدریس کلاس فیزیک خیلیا را دیدم.امروز اتفاقی تدریس کارزانیان را توی الا دیدم.دیدم که همه چی کاملا شبیه هم بود با این تفاوت که برای کلاس شما حدقل1700000باید بدی اما الا رایگانه
      در درس گسسته هم همینطور اقای ثابتی .واقعا خوب درس می دن. اما کلاس رفتن برای بعضی درسها هم خوب بود.مثل اریان حیدری.چون واقعا روشهایی می گفت که کسی بلد نبود.اما در صورتی می تونستی نهایت استفاده را از کلاس ببری که اموزش اصولی ریاضی را دیده باشی.در واقع اینطوری خیلی بهتر می فهمیدی. توی بعضی درسها هم مثل شیمی و عربی اگر کسی وضعش اورژانسی بود کلاس بعضی از استادا مثل فلاح و بابایی به دردش می خورد.اما اگر پایه خوبی دارید واقعا نیازی نیست.اگر خیلی براتون مهمه که اموزش ویدئویی ببینین همین الا عالیه.(یک چیزی که کلاس ها ی کنکور با خودشون میارن، حداقل برای من که اینطور بوده عذاب وجدان در برابر پولی هست که خانواده زحمت کشیده و تو دارری برای کلاس ها خرج می کنی.اما وقتی از فیلم های رایگان استفاده می کنی این عذاب وجدان دیگه نیست.اونایی ی که حس کردن میفهمن من چی میگم)
      بازهم میگم شاید بعد از این پست اخراج بشم. اما شاید این راهنمایی به خیلیا کمک کنه. آلا واقعا با خیلی از اموزشگاه ها برابری میکنه.می تونید به جای اون همه پولی که برای هر درس برای کلاس ها ثبت نام می کنید بعد کنکور یه مبلغی را به آلا کمک کنید.

خوشحال میشم نظراتتون را ببینم.
      خدانگهدار
      ویرایش توسط SSalehi : 23 آبان 1398 در ساعت 17:31

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی نوشتی ممکنه بعد از این پست اخراج بشم فکر کردم میخوای دست های پشت پرده دزدی های میلیاردیو افشا کنی
      تبلیغ الا که تو سایت هست برای چی باید اخراجت کنن.
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      احسنت
      آلایی باش و رستگار شو

مرسی واسه همه تجربه هاتون

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      آلا کجاش برابری می کنه ‌!؟! وات
      هیچ موجود زنده ای مثل فلاح نمیتونه عربی یاد بده کلاسای بی کیفیت آلا رو با این استادا مقایسه نکن البته اقاجانی شیمی بحثش جداس که اونم خیلی وقته از آلا جدا شده . آلا خوبه ولی جای کلاسینو و تاملند رو نمیگیره در رابطه با هزینه خانواده هم بگم که کسی عذاب وجدان داره که هزینه می کنه میره بیرون کلاس ولی هیچی نمیخونه ولی اگه کسی بخونه عذاب وجدان نداره. مزیت کلاس رفتن اینه که باعث میشه از جو درس دور نشی ولی وقتی همه چی رایگانه تو خونه هیشکی هم هیچی بهت نمیگه در این صورت تنبلی هم به وجود میاد چون به هیشکی جواب پس نمیدی در اخر هم بعد کنکور اگه گند زدی به خانواده میگی اگه کلاس رفته بودم الان رتبه یک بودم همش تقصیر شماس

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ی چیزی عجیبی که تو این انجمن دیدم اینه همه دبیرا وکتابا بدن همه از دم شما نگا کنی ی بار نشد بگن ی دبیر خوبه همه هم یا یک دوستی داشتن 400ساعت ریاضی اریان یا منتظری خونده صفر زده یا ی دوستی داشتن صد زده ...اغلب یا میکوبن یا تجربه های دروغین رو بیان میکنن...تک تک این دبیرا دارن تو بهترین مدارس تهران تدریس میکمنن بابایی مصلایی ملاک پور اریان دقیقا از همین مددرسه ها رتبه های شاخ میان بیرون بعد خیلیا میان میگن اینا چیه رتبه های برتر ازاینا نداشتن اخه چرا الکی حرف مفت میزنید؟ هرکس هرگوشه ایران دیدی رتبه برتر شده بدونید یا مدرسه خیلی عالی رفته یا کلاس خیلی عالی یا پکیج های خیلی عالی داشته 1درصد هستن بدون اینا موفق میشن اونا مطلقا استعداد دارن...تواین انجمن هم مد شده هرکس رتبه میاره میگه نه مدرسه خوبی نداشتم وضعیت تحصلیم خوب نبود هزارتا ادا میاد کلا ما ادما علاقه داریم وقتی موفق میشیم عین این قهرمانا بگیم من از زمین خاکی شروع کردم...خواهش میکنم گول خیلی ازاین حرفارو نخوردی این نمیدونم کتاب کمک درسی فلانه....من دروغ میگم قبول برید امار رتبه های برترت ببینید کدوم مدارس بودن؟اون ادم عوضی ک میگه از کتبایا فلان درنسامه خوندم عین چی دروغ میگه طرف 4ساله با فلان کس شیمی خونده مگه نه من با تکیه بر تلاش خودم از رو کتابا خوندم ی نفر فقط ی نفر ک فیزیک بلد نیست بره بشینه از همون گاج نقره ایی بخونه ببینم 10درصد میزنه یانه؟ تواین انجمن هم پچرازاین افراد میگی کلاس ریاضی برم میگن رتبه های برترت میگیه کلاس رفن ازهمین کتابا خوندن؟
      منم بااین حرفای دروغین ک باید از کتاب کمک اموزشی فیزیک ذیاضی مثلثات بخونی انقد خوندم دیدم بعدش ک اونی ک این حرفو زده سر کلاس همون دبیری بوده ک میگفته تدریسش بده؟یا تا حرف از ی دبیر میشه میگن دوست من رفت خیلیم تعریف میکرد زد 10درصد خب شما ازکجا میدونی این شخص راست میگه شما ازکجا میدونی این شخص چجوریث خونده؟خیلیا میرن کلاس تلاش نمیکنن اما میدونن دبیر کارش خوبه وقتی طرف مبحث رو میبینه تست نمیزنه سرکلاس طراح سوالاتم باشه باز گند میزنه...منطق رو چاشنی کارتون کنید اسیب نبیند..نیاز بود کلاس برید نیاز بود دی وی دی اصلا ب این حرفا ک رتبه های برتر فلان دبیرا رو نداشتن گوش ندید...سارا همتی مدرسه عادی میرفت؟سیاوش مهران چجی؟سید شایان پور میرزایی چی؟نیکان زرگر زاده چی؟قاسمی درائینی چی؟ارسلان یزدچی؟ همشون با بهترین دبیرای شهرشون بودن...............همشون پس بدونید اگر توانایی خرید پکیج دارید یا توانایی رفن کلاس و نمیرید ظلم بزرگی کردید چون کسی ک اماکانت داره استفاده نمیکنه احمقه....کاش ای کاش خودم عقل الانو داشتم 3سال پشت کنکور نبودم 95 96 97 حالا 98 محروم بودم اما برحال نرفتم دانشگاه...بخدا قسم ب همون الا ایمان داشته باشید رتبه میشید...فقط بخونید ب حرف هیچ کس گوش ندید اغلب مردم ایران حسود و تنگ نظرن شک نکنید....طرف محاسابت شیمی گیر داره میگه چی ببینم میگه اینو ول کن بشین تست بزن مگه رتبه های برترت پکیج محجاسابت داشتن؟نه رتبه های برتر یکی عین بابایی رو داشتن تو شیمی ک عین حلوا براشون ساده سازی کردن یاد داده....وقتی طرف مشکل داره ب جای اینکه بگیم این تکنیکا تو فلان کتاب دفرت هم هست همه بلدن بگید بره بخر ...ماالا همه استاد ریاضی شیمی هستند برادر من وقتی بلد نیستی برو ببین مریضی ده ساعت بشینی بخونی؟اینکه ربه برتر سی دی نداشته چون صاحب سی دی خودش تو مدرسه بوده جلو دستش سالی 100تومن بهش پول داده تا براش 500تا تست حل کنه.....لطفا لطفا گول نخورید....
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 24 آبان 1398 در ساعت 00:47

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ی چیزی عجیبی که تو این انجمن دیدم اینه همه دبیرا وکتابا بدن همه از دم شما نگا کنی ی بار نشد بگن ی دبیر خوبه همه هم یا یک دوستی داشتن 400ساعت ریاضی اریان یا منتظری خونده صفر زده یا ی دوستی داشتن صد زده ...اغلب یا میکوبن یا تجربه های دروغین رو بیان میکنن...تک تک این دبیرا دارن تو بهترین مدارس تهران تدریس میکمنن بابایی مصلایی ملاک پور اریان دقیقا از همین مددرسه ها رتبه های شاخ میان بیرون بعد خیلیا میان میگن اینا چیه رتبه های برتر ازاینا نداشتن اخه چرا الکی حرف مفت میزنید؟ هرکس هرگوشه ایران دیدی رتبه برتر شده بدونید یا مدرسه خیلی عالی رفته یا کلاس خیلی عالی یا پکیج های خیلی عالی داشته 1درصد هستن بدون اینا موفق میشن اونا مطلقا استعداد دارن...تواین انجمن هم مد شده هرکس رتبه میاره میگه نه مدرسه خوبی نداشتم وضعیت تحصلیم خوب نبود هزارتا ادا میاد کلا ما ادما علاقه داریم وقتی موفق میشیم عین این قهرمانا بگیم من از زمین خاکی شروع کردم...خواهش میکنم گول خیلی ازاین حرفارو نخوردی این نمیدونم کتاب کمک درسی فلانه....من دروغ میگم قبول برید امار رتبه های برترت ببینید کدوم مدارس بودن؟اون ادم عوضی ک میگه از کتبایا فلان درنسامه خوندم عین چی دروغ میگه طرف 4ساله با فلان کس شیمی خونده مگه نه من با تکیه بر تلاش خودم از رو کتابا خوندم ی نفر فقط ی نفر ک فیزیک بلد نیست بره بشینه از همون گاج نقره ایی بخونه ببینم 10درصد میزنه یانه؟ تواین انجمن هم پچرازاین افراد میگی کلاس ریاضی برم میگن رتبه های برترت مگه کلاس رفن ازهمین کتابا خوندن؟
      دیگه رتبه از سخایی راد بالاتر؟
      من خودم اهوازیم.فکرکردی سخایی راد مصلایی وذهبی و ارایان حیدری معلماش بودن.نه داداش.اونایی که تو مدارس علامه حلی و فرزانگان درس می خونن عین استعدادن حالا چه با مصلایی چه بی مصلایی. سخایی راد تا یازدهم تیزهوشان اهواز بود اصلا سال اخر مدرس غیرانتفاعی با یک سطح کاملا عادی رفته که مدرسه نره.
      اصلا معلمش که بهش درس میداد میگفت از 11تا کتاب حسابان تست میزنه.یا کیانپور اونم اهوازیه رتبه 9 تجربی شد.ریاضی شاگرد رفعتی بود.رفعتی سر کلاساش میگه این چه من معلمش میشدم چه نمی شدم این رتبه میاورد. مشاور اموزشگاه اومد سر کلاس رفعتی که تبلیغ کنه کیانپور شاگرد من بود رفعتی جلو خود یارو مشاوره گفت اقای فلانی شما هیچ تاثیری روی این بچه نداشتی.
      حالا می خوای کیا رو مثال بزنی که ازاینا بالا تر باشن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=SSalehi;1552717]دیگه رتبه از سخایی راد بالاتر؟
      من خودم اهوازیم.فکرکردی سخایی راد مصلایی وذهبی و ارایان حیدری معلماش بودن.نه داداش.اونایی که تو مدارس علامه حلی و فرزانگان درس می خونن عین استعدادن حالا چه با مصلایی چه بی مصلایی. سخایی راد تا یازدهم تیزهوشان اهواز بود اصلا سال اخر مدرس غیرانتفاعی با یک سطح کاملا عادی رفته که مدرسه نره.
      اصلا معلمش که بهش درس میداد میگفت از 11تا کتاب حسابان تست میزنه.یا کیانپور اونم اهوازیه رتبه 9 تجربی شد.ریاضی شاگرد رفعتی بود.رفعتی سر کلاساش میگه این چه من معلمش میشدم چه نمی شدم این رتبه میاورد. مشاور اموزشگاه اومد سر کلاس رفعتی که تبلیغ کنه کیانپور شاگرد من بود رفعتی جلو خود یارو مشاوره گفت اقای فلانی شما هیچ تاثیری روی این بچه نداشتی.
      حالا می خوای کیا رو مثال بزنی که ازاینا بالا تر باشن[/QUOTE
      همشششش دروغه اره در ی صورت طرف استعداد خفن ذاتی داشته باشه...کسیم خودش رو با این ادماییی ک مستعدن قیاس کنه بدبخت میشه...ی زمان مد بود میگفتن رستگار رحمانی ای در عرض 5ماه ای نمیدونم نیوری خدا در رئح این فرد دمیده شد بعدش خودش گفت بابا من دوسال سربازی خوندم 5ماهم بعدش خوندم..قبلشم رتبه برتر ریباضی بودم...قیاس نکن عزیز من....بیا تهران پکیج هایی هست 750میلیونی هر درس 200تست داره خارج اون نمیاد سوالاااااا نمیاد
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ی چیزی عجیبی که تو این انجمن دیدم اینه همه دبیرا وکتابا بدن همه از دم شما نگا کنی ی بار نشد بگن ی دبیر خوبه همه هم یا یک دوستی داشتن 400ساعت ریاضی اریان یا منتظری خونده صفر زده یا ی دوستی داشتن صد زده ...اغلب یا میکوبن یا تجربه های دروغین رو بیان میکنن...تک تک این دبیرا دارن تو بهترین مدارس تهران تدریس میکمنن بابایی مصلایی ملاک پور اریان دقیقا از همین مددرسه ها رتبه های شاخ میان بیرون بعد خیلیا میان میگن اینا چیه رتبه های برتر ازاینا نداشتن اخه چرا الکی حرف مفت میزنید؟ هرکس هرگوشه ایران دیدی رتبه برتر شده بدونید یا مدرسه خیلی عالی رفته یا کلاس خیلی عالی یا پکیج های خیلی عالی داشته 1درصد هستن بدون اینا موفق میشن اونا مطلقا استعداد دارن...تواین انجمن هم مد شده هرکس رتبه میاره میگه نه مدرسه خوبی نداشتم وضعیت تحصلیم خوب نبود هزارتا ادا میاد کلا ما ادما علاقه داریم وقتی موفق میشیم عین این قهرمانا بگیم من از زمین خاکی شروع کردم...خواهش میکنم گول خیلی ازاین حرفارو نخوردی این نمیدونم کتاب کمک درسی فلانه....من دروغ میگم قبول برید امار رتبه های برترت ببینید کدوم مدارس بودن؟اون ادم عوضی ک میگه از کتبایا فلان درنسامه خوندم عین چی دروغ میگه طرف 4ساله با فلان کس شیمی خونده مگه نه من با تکیه بر تلاش خودم از رو کتابا خوندم ی نفر فقط ی نفر ک فیزیک بلد نیست بره بشینه از همون گاج نقره ایی بخونه ببینم 10درصد میزنه یانه؟ تواین انجمن هم پچرازاین افراد میگی کلاس ریاضی برم میگن رتبه های برترت میگیه کلاس رفن ازهمین کتابا خوندن؟
      منم بااین حرفای دروغین ک باید از کتاب کمک اموزشی فیزیک ذیاضی مثلثات بخونی انقد خوندم دیدم بعدش ک اونی ک این حرفو زده سر کلاس همون دبیری بوده ک میگفته تدریسش بده؟یا تا حرف از ی دبیر میشه میگن دوست من رفت خیلیم تعریف میکرد زد 10درصد خب شما ازکجا میدونی این شخص راست میگه شما ازکجا میدونی این شخص چجوریث خونده؟خیلیا میرن کلاس تلاش نمیکنن اما میدونن دبیر کارش خوبه وقتی طرف مبحث رو میبینه تست نمیزنه سرکلاس طراح سوالاتم باشه باز گند میزنه...منطق رو چاشنی کارتون کنید اسیب نبیند..نیاز بود کلاس برید نیاز بود دی وی دی اصلا ب این حرفا ک رتبه های برتر فلان دبیرا رو نداشتن گوش ندید...سارا همتی مدرسه عادی میرفت؟سیاوش مهران چجی؟سید شایان پور میرزایی چی؟نیکان زرگر زاده چی؟قاسمی درائینی چی؟ارسلان یزدچی؟ همشون با بهترین دبیرای شهرشون بودن...............همشون پس بدونید اگر توانایی خرید پکیج دارید یا توانایی رفن کلاس و نمیرید ظلم بزرگی کردید چون کسی ک اماکانت داره استفاده نمیکنه احمقه....کاش ای کاش خودم عقل الانو داشتم 3سال پشت کنکور نبودم 95 96 97 حالا 98 محروم بودم اما برحال نرفتم دانشگاه...بخدا قسم ب همون الا ایمان داشته باشید رتبه میشید...فقط بخونید ب حرف هیچ کس گوش ندید اغلب مردم ایران حسود و تنگ نظرن شک نکنید....طرف محاسابت شیمی گیر داره میگه چی ببینم میگه اینو ول کن بشین تست بزن مگه رتبه های برترت پکیج محجاسابت داشتن؟نه رتبه های برتر یکی عین بابایی رو داشتن تو شیمی ک عین حلوا براشون ساده سازی کردن یاد داده....وقتی طرف مشکل داره ب جای اینکه بگیم این تکنیکا تو فلان کتاب دفرت هم هست همه بلدن بگید بره بخر ...ماالا همه استاد ریاضی شیمی هستند برادر من وقتی بلد نیستی برو ببین مریضی ده ساعت بشینی بخونی؟اینکه ربه برتر سی دی نداشته چون صاحب سی دی خودش تو مدرسه بوده جلو دستش سالی 100تومن بهش پول داده تا براش 500تا تست حل کنه.....لطفا لطفا گول نخورید....
      درضمن من فکر می کنم شما خوب منظورم را متوجه نشدید.من گفتم که اگر پایه خوبی دارید واقعا بی مورد هست کلاس رفتن. والا بله من الان خودم شیمی بابایی و ریاضی اریان حیدری را دارم کلاس میرم چون با آلا جواب نمی گیرم.
      اما برای فیزیک باور کن سر کلاس نادری نژاد و ذهبی رفتم وقتی الان فیزیک کارزانیان را می بینم فهمیدم زیاد فرقی ندارن. شاید این پستی که گذاشتم برای همه درسها درست نباشه اما مطمئنم برای درسهایی که هرکس خودش می دونه در حد 19مدرسه خونده درسته

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      آلا کجاش برابری می کنه ‌!؟! وات
      هیچ موجود زنده ای مثل فلاح نمیتونه عربی یاد بده کلاسای بی کیفیت آلا رو با این استادا مقایسه نکن البته اقاجانی شیمی بحثش جداس که اونم خیلی وقته از آلا جدا شده . آلا خوبه ولی جای کلاسینو و تاملند رو نمیگیره در رابطه با هزینه خانواده هم بگم که کسی عذاب وجدان داره که هزینه می کنه میره بیرون کلاس ولی هیچی نمیخونه ولی اگه کسی بخونه عذاب وجدان نداره. مزیت کلاس رفتن اینه که باعث میشه از جو درس دور نشی ولی وقتی همه چی رایگانه تو خونه هیشکی هم هیچی بهت نمیگه در این صورت تنبلی هم به وجود میاد چون به هیشکی جواب پس نمیدی در اخر هم بعد کنکور اگه گند زدی به خانواده میگی اگه کلاس رفته بودم الان رتبه یک بودم همش تقصیر شماس
      از کتابای میکرو تست زدم از هیچ کتاب کلاس جزوه ایی بهره نبردم رتبه 10کنکور شدم...نه بابام جراح بود نه عموم طراح کنکور نه تو مدرسه سلام تهران بودم ک طراح سوالاتت توش درس میدن اصلااااا خدایی نکرده
      ما دوباره سبز میشویم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      درضمن من فکر می کنم شما خوب منظورم را متوجه نشدید.من گفتم که اگر پایه خوبی دارید واقعا بی مورد هست کلاس رفتن. والا بله من الان خودم شیمی بابایی و ریاضی اریان حیدری را دارم کلاس میرم چون با آلا جواب نمی گیرم.
      اما برای فیزیک باور کن سر کلاس نادری نژاد و ذهبی رفتم وقتی الان فیزیک کارزانیان را می بینم فهمیدم زیاد فرقی ندارن. شاید این پستی که گذاشتم برای همه درسها درست نباشه اما مطمئنم برای درسهایی که هرکس خودش می دونه در حد 19مدرسه خونده درسته
      پایه خوبم تو مدرسه یا نهایت با کمک ی دبیر ساخته میشه جز این بود چرا 85درصد کنکوریا نمیتونن 3تست ریاضی بزننن؟بدبخت میگن بشین ازهمین جزوه بخون یا کتاب میکرو قهوایی خیلی قرمزبدبخت میشنه میخونه میخونه میبینه عه نشد ک فک میکنه کودنه/...
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      [QUOTE=hamed_habibi;1552718]
      نقل قول نوشته اصلی توسط SSalehi نمایش پست ها
      دیگه رتبه از سخایی راد بالاتر؟
      حالا می خوای کیا رو مثال بزنی که ازاینا بالا تر باشن[/QUOTE
      همشششش دروغه اره در ی صورت طرف استعداد خفن ذاتی داشته باشه...کسیم خودش رو با این ادماییی ک مستعدن قیاس کنه بدبخت میشه...ی زمان مد بود میگفتن رستگار رحمانی ای در عرض 5ماه ای نمیدونم نیوری خدا در رئح این فرد دمیده شد بعدش خودش گفت بابا من دوسال سربازی خوندم 5ماهم بعدش خوندم..قبلشم رتبه برتر ریباضی بودم...قیاس نکن عزیز من....بیا تهران پکیج هایی هست 750میلیونی هر درس 200تست داره خارج اون نمیاد سوالاااااا نمیاد
      خب اونایی که تو میگی مدارس علامه حلی هستن همه استعدا خفنن. به خاطر همین بدون این دبیرا هم می تونن رتبه بیارن.
      شکی نیست که سوالا را میفروشن. اما من که از نزدیک این دوتا رتبه دیدم فقط اون چیزی را که دیدم گفتم.یعنی عینا هرچی من مثال زدم استعداد خفن بودن بخاطر همین رتبه اوردن بعد اونایی که تو میگی همه با این پکیجا؟؟؟؟!!!!
      قضاوت با خواننده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=SSalehi;1552722]
      خب اونایی که تو میگی مدارس علامه حلی هستن همه استعدا خفنن. به خاطر همین بدون این دبیرا هم می تونن رتبه بیارن.
      شکی نیست که سوالا را میفروشن. اما من که از نزدیک این دوتا رتبه دیدم فقط اون چیزی را که دیدم گفتم.یعنی عینا هرچی من مثال زدم استعداد خفن بودن بخاطر همین رتبه اوردن بعد اونایی که تو میگی همه با این پکیجا؟؟؟؟!!!!
      قضاوت با خواننده
      ​شکرز خوردن استعداد خفن باشن جز ی درصد تجربی قبول شدن استعداد نمیخواد خرخونی میخواد همه فک میکنن تو رتشه تجربی یکی شدن خیلی سخت تر از بقیه رشته هاس برعکسه..همین زیست شناسی جونب جونش کنی حفظی تحلیلی استعداد یعنی ریاضی رشته ریاضی صد بزنی بعدش فیزیکش صد بزنی...یعنی مخی...اره قبول دارم اونی ک رشته ریاضی رتبه میشه مخه نه البته هر رتبه ایی...درضمن مخ کسیه مثل مریم میرزا خانی....کنکور خرکار و تیزکوش میخواد ن تیزهوش
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      معلم دینی مون که توی مدرسه سخایی درس می داد اینطوری گفت که تا دهم یک دانش اموز معمولی بوده.اما فقط درس می خوند از همون دهم هم برای کنکور شروع کرد.. خیلی شدید و محکم.
      همین کیانپور هم که گفتم کلاس میرفته.شاید خودش بخواد بگه کلاس تاثیر نداشته اما استادش که دیگه نباید بگه!!!!!!! حداقل برای تبلیغ خودش هم که شده باید بگه تاثیر گذاشتم اما نمیگه.چون خود استادش بچه جنوب شهر بوده واهل تبلیغ نیست.
      البته فقط یک مورد می تونه درست باشه اون هم اینه که سوالا را سر کلاس ها میگن.
      اره این را قبول دارم.
      هرچند که رتبه های برتر بدون اینها هم رتبه میشن . اما قبول دارم که سوالا رو سر کلاس ها میگن.(البته سر بعضی کلاسها)
      اما هنوز سر موضع خودم هستم که از لحاظ اموزش بیشتر این کلاس ها فقط تبلیغ اند. من فقط کلاس اریان حیدری، میثم فلاح با شیمی بابایی را دیدم که از لحاظ اموزش واقعا متفاوت بود اما بقیه واقعا فکر نکنم چیز خاصی داشته باشن
      ویرایش توسط SSalehi : 24 آبان 1398 در ساعت 01:04

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      برادر من بدون کلاس میشه خوبشم میشه.رفیق خودم (حسین اقایی) پارسال یعنی کنکور 98 رتبه 9 منظقه شد البته اگ یک کم بدشانسی نمیاورد جز 10 تای کشور بود.ایشون هیچ کلاسی نرفتن.نمیخوام از خودم تعریف کنم خودمم کلاس نمیرم اخرین ازمون قلمچی ریاضیات رشته ریاضی رو 98 و فیزیک 93 شیمی 90 زدم و رتبه کشوریم شد 3 البته نمیشه با کنکور قیاسش کرد ولی خواستم بهت بگم شدنیه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن