خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودت داره

ولی اگر خواستی بگیری خط وِیزه خوبه
      البته اخر هر درس تو کتاب ای کیو یه سری بخش هست خیلی خوبه برا جمعبندی

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      خيلى ممنونم از راهنماييتون.خط ويژه سوالاتش با ميكرو فرق داره؟يكى از دلايلى كه ميخواستم موج بگيرم گفتم شايد سوالات خط ويژه و ميكرو يكى باشند.
      صادقانه بگم تو دوره جمع بندی نمیرسید اونارو بخونید فقط سوالات کنکورو داره!!! قبلشم نکات درسارو گفته برای کسی که وقت نکرده کاملا دینی رو بخونه یهویی میخواد یه چی بخونه هم خوبه

میکرو علاوه بر کنکور، تالیفی و سنجشم داره
      موج ازمونم همینه تفاوت چندانی با خط ویژه نداره

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      متشكرم.خط ويژه با ميكرو سوالاتشون عين هم نيستند؟من فكر ميكردم گلچين سوالات ميكرو تو خط ويژه است. براى همين بين موج و خط ويژه شك كردم.اين طور نيست؟
      نه سوالات خط ويژه سوالاي كنكور هست. ويژگي خط ويژه به درسنامه ي خيلي خوبشه.

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      خيلى ممنونم از راهنماييتون.منم تعريف سفير خرد رو خيلى شنيدم.حتى ميخواستم به جاى ميكرو سفير خرد بگيرم ولى كتابش سخت پيدا ميشد.شما خودتون سفير خرد داشتيد؟به نظرتون اگه بخوام بگيرم جمع بنديش بهتره يا خود كتابش؟البته اگه كتابش براى نظام قديم پيدا بشه هنوز.
      بله من دارم حتی درصد دینی مو به صد رسونده
      کتاب اصلی بهتر از جمع بندی هست
      شاید از مغازه های دست دوم فروشی انقلاب پیدا کردی
      موفق باشید

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من هیچ وقت به شاگردام توصیه نکردم و نمیکنم که برای جمع بندی کتاب جداگونه بگیرن چون بسیار کار اشتباهیه ....همون گاجی که داری رو بخون ی هم واسه الان هم جمع بندیت کفایت میکنه منبعت رو به هیچ وجه تغییر نده

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام.
      من نظام قديمم.براى دينى از روى ميكرو گاج ميزنم سال هاى قبل خيلى سبز داشتم كه به خوبى ميكرو نبود البته.
      الان گفتم براى جمع بندى لازمه كتاب جدا بگيرم؟يا همون ميكرو رو دوباره بزنم براى جمع بندى؟
      اگر لازمه كه كتاب بگيرم؟به نظرتون موج آزمون دينى بهتره يا خط ويژه؟خيلى ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
      سلام
      همون میکرو کافیه ومن با میکرو دینی رو ۹۱زدم
      موفق باشید

7. Top | #22
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه لازم نیست کتاب جمع بندی،فقط در آزمون های جمع بندی خوب سؤالات را تحلیل کن و جواب ها را تحلیل کن...
      با همین روش ساده بهترین درصدم برای دینی بود اما. تو آزمون های جمع بندی هیچ وقت چنین درصدی نزدم...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن