خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 31
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      بقران دارین اشتباه می کنین ؛ یعنی چی به خودت فشار نیار ؟ یعنی چی با روزی 7 ساعت میشه به درسا رسید ؟ چرا دوست داریم خودمون خودمون رو گول بزنیم ؟ شما یه رتبه درست و حسابی نشون بده به من که بگه زیاد نخوندم چیه فشار نیاد به من :/
      رقابت شدید و فشرده است ؛ مگه میشه یه ورزشکار که توالمپیک مدال میگیره حداکثر تلاش و فشار رو اعمال نکرده باشه و موفق بشه ؟ عادت ندیم خودمونو به تنبلی و از همه بدتر توجیه نکنیم اونو برای خودمون .

یه بار تصمیم بگیرین یه بارم پای تصمیمتون وایستین یا دور رشته های تاپ رو خط بکشین یا با همه ی وجود تلاش کنین دورتون خط کشیده نشه .
      چون ریپلای نکردی نفهمیدم با کی بودی
      ولی من جملم شرطی بود!!!!
      گفتم تا حدی! که مثل زامبی بشی! (دقیقا موقعی که میفهمی هیچی نمی‌فهمی و فقط داری روخوانی می‌کنی و الکی تست هارو میزنی و میری جلو و هیچی دیگه ظرفیت نداره مغزت!)(یه نکته دیگه: وقتی‌ یکی میگه تا حدی فشار نیار -با توجه به اینکه هممون با سوالات زیست آشنایی داریم- باید متوجه میشدی که این جمله یعنی فشار بیار!!! خیلی هم بیار! ولی تا حدی که ..... )
      و همچنین بعدش گفتم بهش!!!! که ما اکثرا خودمون رو دست کم میگیریم!!! تا واقعا به اون حد نرسیدی نباید تسلیم شی!!!!!!!!! و همیشه خیلی قوی تریم و کشش زیاد تری از چیزی که فکر میکنیم داریم! از این کامل تر نمیشد توضیح بدم!!! وقتی دیگه واقعا کشش نداره آدم نباید بخونه! چون کیفیت نداره خوندنه! میری جلو و فکر میکنی فصل رو بستی! درصورتی که نمیخوندیش بهتر بود! مثل مثالی که زدم بالاتر! دقیقا همون مثال! آدم باید یه کاریو نکنه یا درست انجامش بده! حداقل تو کنکور اینجوریه!! الکی خوندن فایده نداره

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
      ویرایش توسط amirabedini68 : 21 آبان 1398 در ساعت 01:53

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirabedini68 نمایش پست ها
      چون ریپلای نکردی نفهمیدم با کی بودی
      ولی من جملم شرطی بود!!!!
      گفتم تا حدی! که مثل زامبی بشی! (دقیقا موقعی که میفهمی هیچی نمی‌فهمی و فقط داری روخوانی می‌کنی و الکی تست هارو میزنی و میری جلو و هیچی دیگه ظرفیت نداره مغزت!)(یه نکته دیگه: وقتی‌ یکی میگه تا حدی فشار نیار -با توجه به اینکه هممون با سوالات زیست آشنایی داریم- باید متوجه میشدی که این جمله یعنی فشار بیار!!! خیلی هم بیار! ولی تا حدی که ..... )
      و همچنین بعدش گفتم بهش!!!! که ما اکثرا خودمون رو دست کم میگیریم!!! تا واقعا به اون حد نرسیدی نباید تسلیم شی!!!!!!!!! و همیشه خیلی قوی تریم و کشش زیاد تری از چیزی که فکر میکنیم داریم! از این کامل تر نمیشد توضیح بدم!!! وقتی دیگه واقعا کشش نداره آدم نباید بخونه! چون کیفیت نداره خوندنه! میری جلو و فکر میکنی فصل رو بستی! درصورتی که نمیخوندیش بهتر بود! مثل مثالی که زدم بالاتر! دقیقا همون مثال! آدم باید یه کاریو نکنه یا درست انجامش بده! حداقل تو کنکور اینجوریه!! الکی خوندن فایده نداره

Sent from my BND-L21 using Tapatalk
      سلام حرفم کلی بود شخص خاصی رو در نظر نگرفتم ؛ آخه خیلی زور و بی منطقیه به هر کی میرسی میگه وای زیاد نخونیا خسته میشی وای زیاد فشار نیاریا وسط راه میبری :/ تراز خودش و اون یارویی هم که بهش این حرفا رو زده ته تهش ۴ و ۵۰۰ نمیشه :/

بابا باید فشار آورد جوری که از تمام ظرفیت ها و استعداد های شخص استفاده بشه ؛ الان چشم بهم زدیم آبان آخراش رسید ؛ چی شد ؟ کلی درس عقب مونده داریم که نمیدونیم چطوری جمع و جورش کنیم ، حالا یه پلک دیگه بزنیم چندماه دیگه رو از دست دادیم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام حرفم کلی بود شخص خاصی رو در نظر نگرفتم ؛ آخه خیلی زور و بی منطقیه به هر کی میرسی میگه وای زیاد نخونیا خسته میشی وای زیاد فشار نیاریا وسط راه میبری :/ تراز خودش و اون یارویی هم که بهش این حرفا رو زده ته تهش ۴ و ۵۰۰ نمیشه :/

بابا باید فشار آورد جوری که از تمام ظرفیت ها و استعداد های شخص استفاده بشه ؛ الان چشم بهم زدیم آبان آخراش رسید ؛ چی شد ؟ کلی درس عقب مونده داریم که نمیدونیم چطوری جمع و جورش کنیم ، حالا یه پلک دیگه بزنیم چندماه دیگه رو از دست دادیم
      در واقع هیچ کس بهش همچین حرفی نزده. بهتره دیگران رو تحقیر نکنید وقتی هیچی از تراز و از خودشون نمیدونید. همه هم هدفشون پزشکی نیست. مهم این بوده که ساعت مطالعه اش رو افزایش بده. من خودم کسی بودم که سرکلاس با تمام وجود گوش میکردم و خونه زیاد درس نمیخوندم آخرش هم نمره من از همه بیشتر میشد. اما کنکور مثل مدرسه نیست و باید درس خوند. استعداد و هوش و اینا زیاد تاثیر نداره. من وقتی شروع کردم به درس خوندن ۶ ساعت بیشتر نخوندم. اما الان ساعت مطالعه ام رو با همین روش زیاد کردم. به هر حال ما روش درست و روشی که برای خودمون جواب داده رو میگیم حالا هر کی خواست استفاده کنه هر کی خواست استفاده نکنه و هر کی هم خواست به تمسخر بگیره دیگه به خودش و شرایطش و شخصیتش برمیگرده

4. Top | #19
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Pcstud نمایش پست ها
      در واقع هیچ کس بهش همچین حرفی نزده. بهتره دیگران رو تحقیر نکنید وقتی هیچی از تراز و از خودشون نمیدونید. همه هم هدفشون پزشکی نیست. مهم این بوده که ساعت مطالعه اش رو افزایش بده. من خودم کسی بودم که سرکلاس با تمام وجود گوش میکردم و خونه زیاد درس نمیخوندم آخرش هم نمره من از همه بیشتر میشد. اما کنکور مثل مدرسه نیست و باید درس خوند. استعداد و هوش و اینا زیاد تاثیر نداره. من وقتی شروع کردم به درس خوندن ۶ ساعت بیشتر نخوندم. اما الان ساعت مطالعه ام رو با همین روش زیاد کردم. به هر حال ما روش درست و روشی که برای خودمون جواب داده رو میگیم حالا هر کی خواست استفاده کنه هر کی خواست استفاده نکنه و هر کی هم خواست به تمسخر بگیره دیگه به خودش و شرایطش و شخصیتش برمیگرده
      دوست عزیز شما اون قسمت حرف من رو که میگم شخص خاصی مد نظرم نیست و کلی دارم میگم رو اصلا توجه نمیکنی ؟ چرا به خودتون میگیرین آخه :/ اصل حرف رو توجه کنین شخصی سازیش نکنین ؛ تحقیر ؟ کجای حرف من تحقیر داشت ؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بقران دارین اشتباه می کنین ؛ یعنی چی به خودت فشار نیار ؟ یعنی چی با روزی 7 ساعت میشه به درسا رسید ؟ چرا دوست داریم خودمون خودمون رو گول بزنیم ؟ شما یه رتبه درست و حسابی نشون بده به من که بگه زیاد نخوندم چیه فشار نیاد به من :/
      رقابت شدید و فشرده است ؛ مگه میشه یه ورزشکار که توالمپیک مدال میگیره حداکثر تلاش و فشار رو اعمال نکرده باشه و موفق بشه ؟ عادت ندیم خودمونو به تنبلی و از همه بدتر توجیه نکنیم اونو برای خودمون .

یه بار تصمیم بگیرین یه بارم پای تصمیمتون وایستین یا دور رشته های تاپ رو خط بکشین یا با همه ی وجود تلاش کنین دورتون خط کشیده نشه .
      سنگ رسوبی و دگرگونی رو در نظربگیرین سنگ رسوبی رو راحت میشه خرد کرد اما دگرگون شده رو نه چرا چون دگرگونی گرما و فشار دیده اما رسوبی نه درست مثل یه رتبه ی چند ده هزاری و یه رتبه ی برتر اما همین سنگ رسوبی مگه دست خودشه که گرما و فشار ببینه یا نه شاید اگه از خودش بپرسیم که میخوای مثل دگرگونی سفت و محکم بشی بگه اره اما چه فایده که امکانش نیست و نمیتونه اون شرایط گرما و فشار رو پیدا کنه و توش قرار بگیره حالا من هم دلم میخواد زیاد درس بخونم اما شرایطش برام مهیا نیست که زیاد درس بخونم چون وقتی زیاد میخونم خسته میشم یه چند روز کلا درس نمیخونم و ...در ضمن اون موقعایی هم که میخونم خیلی خیلی کند درس هام پیش میره و باعث میشه نا امید شم و بگم آخه تو که نمیتونی تا آخرش درس هارو تموم کنی و بیشترش میمونه واسه چی داری میخونی؟ همین حرف ها هم باعث شد سال اولم از اسفند دیگه نخونم سال دوم هم به خاطر همین حرف ها کلا نخوندم و الان هم دارم کند میخونم و از این میترسم باز از اسفند دوباره نخونم
      [SIGPIC]
      ویرایش توسط four elements : 21 آبان 1398 در ساعت 11:42

6. Top | #21
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط four elements نمایش پست ها
      سنگ رسوبی و دگرگونی رو در نظربگیرین سنگ رسوبی رو راحت میشه خرد کرد اما دگرگون شده رو نه چرا چون دگرگونی گرما و فشار دیده اما رسوبی نه درست مثل یه رتبه ی چند ده هزاری و یه رتبه ی برتر اما همین سنگ رسوبی مگه دست خودشه که گرما و فشار ببینه یا نه شاید اگه از خودش بپرسیم که میخوای مثل دگرگونی سفت و محکم بشی بگه اره اما چه فایده که امکانش نیست و نمیتونه اون شرایط گرما و فشار رو پیدا کنه و توش قرار بگیره حالا من هم دلم میخواد زیاد درس بخونم اما شرایطش برام مهیا نیست که زیاد درس بخونم چون وقتی زیاد میخونم خسته میشم یه چند روز کلا درس نمیخونم و ...در ضمن اون موقعایی هم که میخونم خیلی خیلی کند درس هام پیش میره و باعث میشه نا امید شم و بگم آخه تو که نمیتونی تا آخرش درس هارو تموم کنی و بیشترش میمونه واسه چی داری میخونی؟ همین حرف ها هم باعث شد سال اولم از اسفند دیگه نخونم سال دوم هم به خاطر همین حرف ها کلا نخوندم و الان هم دارم کند میخونم و از این میترسم باز از اسفند دوباره نخونم

باو بیخیال
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_aa نمایش پست ها
      سلاممن پشت کنکوری نظام جدیدم سال دوممه ک میخوام کنکور بدمنمیدونم چرا هر کار میکنم نمیتونم ساعت مطالعمو بالا ببرماز اول مهر شروع کردم و هنوز ۳ ساعت در روز میخونم!!!!اوایل ۱۲ پا میشدم بعد ۸ پاشوم حالام بعد نماز از ۵ و نیم نمیخوابم ولی باز ۳ ساعت میخونم... حسابی کلافه شدم. نمیدونم چیکار کنم... یک ساعت میخونم به حدی خسته میشم ک بقیه رو ب زور میخونم.دوساعت میخونم اما ۵ ساعت میگذره_باکرنومتر وقت میگیرم_حسابی کلافه شدم.چیکار کنممم؟؟؟
      سلام
      اول اینکه اگه آزمون نمیرید حتما ثبت نام کنید و با برنامش پیش برین.آزمون مسیر طولانی و طاقت فرسای کنکور رو کوچیک و راحت جلوه میده.
      دوم اینکه با خودتون روراست باشین این واقعا جواب میده.مثلا ببینین دلیل اصلی اینکه نمیخونین چیه.مثلا خود من اوایل علاقه خاصی به پزشکی نداشتم و فکر میکردم کنکور عذابیه که پدر و مادرم به من تحمیل کردن تا به چیزی که اونا برام میخوان برسم به خاطر همین هی میپیچوندم و درس نمیخوندم.ولی الان خداروشکر هدف پیدا کردم و شرایط خیلی بهتر شده.
      اگه دلیل این اتفاق رو پیدا کنین هرچی که باشه میشه حل کرد ولی اگه به خودتون هم دروغ بگین که نمیدونم هر کاری میکنم نمیشه و ... تا روز کنکور همینطور پیش میرین و بعد از بهمن هم به خاطر نزدیک شدن به کنکور و افزایش فشار از طرف اطرافیان و خانواده افسردگی میگیرین.
      اما پیشنهاد من به شما اینه که یه چیزی که بهش علاقه دارین و حالتونو خوب میکنه انتخاب کنین.این میتونه فیلم و سریال و تلویزیون باشه،طراحی باشه،موزیک باشه هرچیزی مهم اینه که وقتی اون کارو میکنین لذت ببرین.
      بعدش برنامه ریزی کنین که توی چه زمانی چه درسی قراره بخونین.لازمم نیست صبح ساعت 5 پاشین همون ساعت 8 درسو شروع کنین خوبه.مثلا بنویسین از ساعت 8تا9:30 مرور فصل 1زیست دهم(براساس آزمون) بعد یه ربع استراحت از9:45 تا 11:15 هم شیمی 20تست از فصل2 دهم. وقتی تموم شده از ساعت 11:15 تا شب اون کاری که دوس دارین و لذت میبرین رو انجام بدین و دست به درس نزنین.اصلا به درس فکرم نکنین.یه هفته 3 ساعت بخونین هفته بعد بکنین 3/5ساعت و به همین ترتیب.
      و نکته مهم اینه که از صبح که بیدار شدین تا زمانی که 3ساعت تموم(که مثلا اون بالا شد11:15) نشده حق انجام کارای دیگه مثل تلویزیون و موبایل و اینستا و ... ندارین.عین مدرسه که نه موبایل بود نه تلویزیون.
      مسیر کنکور واقعا سخته ولی جایزه ای که آخر خط میدن به نظر من ارزششو داره.
      موفق باشید.
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن
      یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن
      شکسپیر

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط four elements نمایش پست ها
      سلام.انسان سنگ نیست که نتونه تغییر کنه.توانایی انسان خیلی خیلی بیشتر از اینه که فقط محیط و خستگی بر اون اثر بزاره.من یه جایی یه نقل قول خوندم از یه ورزشکار خیلی بزرگ قهرمان المپیک که اسمش یادم رفته الان که ازش پرسیدن توی تمرینا چند بار شنا میرفتی؟ گفته:تعدادشو نمیشمردم اما از وقتی که اونقدر خسته میشدم که فک میکردم دیگه توانشو ندارم 100تا دیگه میرفتم.
      ببینید این نشون میده واقعا هرچیزی که شما بخواین ممکنه هرچیزی.نمیخوام مثل این مشاورای انگیزشی جو الکی بدم ولی شما هرچقدر که راحتی اونو بخونی که با 7ساعت خوندن میشه کامل به تفریحاتم برسی.1هفته همینو تثبیت کنین بعد هر هفته یا هر2هفته نیم ساعت اضافه کنید به مطالعه روزان تا بهمن این میشه 10ساعت.مهم اینه که هم مطالعه و هم تفریح فشرده باشه و نره لا به لای همدیگه.چون مثلا اگه 1ساعت درس باشه 1 ساعت تفریح نمیتونین اون رو به راحتی افزایش بدین.
      یه مثال بزنم.حالت اول اینه که شما صبح 8 پاشی تا 6بعد از ظهر بکوب بخونی و از 6 تا خوابم مثلا فیلم ببینی.
      حالت دوم اینه که 8پاشی تا 10 بخونی بعد از 10 تا 12 فیلم ببینی.اینطوری 12که باید برگردی سر درس دلت پیشه فیلمست و دل به درس خوندن نمیدی.حتی اگرم بدی تا شب ساعت12 با درس درگیری چون ساعت 6عصر باز دلت فیلم میخواد اما هنوز تایمی که باید میخوندی تموم نشده.نمیتونی مقاومت کنی پا میشی فیلمرو میبینی بعد تا 12شب باید درس بخونی که اونم ماسمالی میکنی.واقعیت همینه چون بار ها برا خودم اتفاق افتاده.
      حالت اول خیلی خیلی بهتره.به دو دلیل:اول اینکه تمرکزت رو درس خیلی بالاتره و از تفریحتم لذت میبری.دوم اینکه وقتی هفته بعد میخوای نیم ساعت میخوا اضافه کنین توی حالت دوم عزا میگیری یا ابلفضل من دیگه میمیرم اصلا امکان نداره ولی توی حالت اول میگی بابا کاری نداره که تا 6 درس بود شده تا6/5 بقیشم تا شب تفریح اصلا فرقی نکرده که.
      موفق باشید.
      یا به اندازه تلاشت آرزو کن
      یا به اندازه ی آرزوهات تلاش کن
      شکسپیر

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام،
      آزمون شرکت میکنی؟

اول اینکه بعد یکساعت درس خوندن، اگه حوصله ت سر میره و نمیتونی دیگه خودتو پای کتاب نگه داری خب اون میره تو مبحث انگیزه و هدف و اینا، ینی از نظر روانی آماده نیستی هنوز.
      اگه از نظر ذهنی و جسمی خسته میشی و مثلا خیلی سر درد میگیری خب باید دکتر بری و آزمایش بدی حتما، دلایل زیادی میتونه باعث این وضعیت بشه.

دوم اینکه آدمی که در روز کار دیگه ای نداره خب 3 ساعت درس خوندن واقعا خیلی کمه! چون میگی دقیق تایم میگیری ینی وسطاش فکرت میپره جاهای دیگه، احتمالا گوشی چک میکنی!
      صبح که از خواب بیدار شدی به هیچ وجه اینترنت نرو، گوشی چک نکن، تلگرام نرو، که اگه اینکارو کنی کل روزتو از دست میدی! (خیلی ساده ست ولی مشکل من دقیقا همین بود! خدا خیرش بده کسی رو که اینو گفت )
      اینارو بذار آخر شب، مثلا بگو امروز اگه 6 ساعت خوندم گوشی چک میکنم.
      هر یک ساعت که خوندی یک ربع استراحت کن(یا هرچقد که فکر میکنی لازمه ) ، تو تایم استراحتت مثلا موسیقی بیکلام گوش بده (باکلام ترجیحا گوش نده! ) ، به آینده ت فکر کن، ولی توروخدا تو اون استراحتا اینترنت نرو
      بشین خیلی روراست با خودت دلایلتو بنویس رو کاغذ (حتما حتما خودکار بردار و بنویس) بعدش خودت میتونی حلشون کنی.

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط naazanin نمایش پست ها
      سلام،
      آزمون شرکت میکنی؟
      سلام. نه ازمون نمیرم چون پارسال میرفتم ولی درصدهام رشد نمیکرد و بی فایده بود و کلی پول دادیم... و راستش دیگه پول خرج کنم... روم نمیشه...
      ممنونم از پاسخ کاملتون. حتما عملی میکنم 🌷🌷

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ببینید ی نصیحت برادرانه، چون الان دیدم همه بحث ساعت مطالعه میکنن انقدر به ساعت مطالعه و تعداد تست بقیه گیر ندید، چون فوق العاده متغیره مثلا شما 6 ساعت درس خوندی سه ساعت فصل گازهارو قسمت استوکیومتریشو خوندی دو ساعت فیزیک و یک ساعت عمومی 100 تا تست هم زدی به دوستت میگی چقدر خوندی میگه 10 ساعت 300 تست، ازین 10 ساعت نصفشو عمومی خونده و بقیشم زیست چون درسا حفظی بوده تعداد تستش بالاتره ولی داره فقط خودشو بقیه رو گول میزنه چون درسایی که مشکل داره رو هنوز استارتم نزده، خب معلومه که اون اولی هم خیلی بهتر کار کرده هم کیفیت 100 تا تستی که زده خیلی بالاتر از 300 تای اون دومیه اس، حالا وقتی میشنوه 10 ساعت 300 تست خودشو میبازه و ساعت مطالعش بالا که نمیره پایینم میاد با اینکه خودش خبر نداره ازون خیلی بهتر بوده

فهمیدین چی گفتم به خودمم بگین

I've been lost for so long
      I forgot i could be found
      I've been holding my breath
      For the Axe to come down

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام بنظرتون شرکت تو ازمون ها واسه کسی ک کنکوریه حتما لازمه؟!بدون ازمون نمیشه ایا؟!

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      سلام ببینید ی نصیحت برادرانه، چون الان دیدم همه بحث ساعت مطالعه میکنن انقدر به ساعت مطالعه و تعداد تست بقیه گیر ندید، چون فوق العاده متغیره مثلا شما 6 ساعت درس خوندی سه ساعت فصل گازهارو قسمت استوکیومتریشو خوندی دو ساعت فیزیک و یک ساعت عمومی 100 تا تست هم زدی به دوستت میگی چقدر خوندی میگه 10 ساعت 300 تست، ازین 10 ساعت نصفشو عمومی خونده و بقیشم زیست چون درسا حفظی بوده تعداد تستش بالاتره ولی داره فقط خودشو بقیه رو گول میزنه چون درسایی که مشکل داره رو هنوز استارتم نزده، خب معلومه که اون اولی هم خیلی بهتر کار کرده هم کیفیت 100 تا تستی که زده خیلی بالاتر از 300 تای اون دومیه اس، حالا وقتی میشنوه 10 ساعت 300 تست خودشو میبازه و ساعت مطالعش بالا که نمیره پایینم میاد با اینکه خودش خبر نداره ازون خیلی بهتر بوده

فهمیدین چی گفتم به خودمم بگین
      ایووول

14. Top | #29
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      رتبه خوب میخوای رشته خوب میخوای باید تلاش کنی کمتر کسی با زیر 6 ساعت خوندن موفق شده
      هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد
      ساعت مطالعتو برسون به 8 ساعت و 5 تنوع درس توی روز مطمنا میتونی از پسش بر بیای
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام.
      اولا که انتظار نداشته باشین افزایش ساعت مطالعتون ناگهانی باشه.
      یواش یواش باید بیشترش کنین. این از این. اگه الان ۳ میخونین، هفته بعد رو با ۵ شروع کنین برای استارت و بعدش در حد هفته ای ۳۰ دقیقه بیشترش کنین.
      دوم اینکه این تاپیکمه و یه برنانه کلی توشه. هفته بعدی رو ۵ بخون، و یواش یواس هر هفته ۳۰ دیقه بیشترش کن. از تاپیکم کمک بگیر.
      دلیل اشاره به تاپیک این بود که بگم چه تایمایی رو بخونی و چه تایمایی رو استراحت کنی، و همچنین نکات دیگه ای رو هم گوشزد کنم بهتون.
      اهان، و اخرین چیز. حتما با برنامه پیش برو چون راهو واست مشخص میکنه
      اگه‌هم خسته شدی از اطرافت، دکوراسیون و یا اتاق و محل خوندنتو عوض کن.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن