خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اقای عزیز محترم

صاحب این پیام بره پی وی اریان حیدری کارش داره...فایل پیوست 90274
      ما دوباره سبز میشویم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      حیدری نتونست فحش خوب بده فک کنم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بی خیال حامد جان، بشین درساتو بخون فدات شم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آبرو نداشته انجمن هم رفت......
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به ما مربوط نمیشه
      ولی یک صدم این پیگیری هایی که کی چی گفته و کی چیکار کرده( که خودت هم میدونی نامبر وان هستی توشون) رو گداشته بودی رو کتابات
      امسال باید فارغ التحصیل میشدی
      نه که کنکور بدی باز
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من نمیشناسمش ولی وقتی واکنش نشون داده یعنی یه موردی داره،چون اگه مدرسی اعتبار کافی داشته باشه نمیشینه جواب بچه هارو تو فضای مجازی بده

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      به ما مربوط نمیشه
      ولی یک صدم این پیگیری هایی که کی چی گفته و کی چیکار کرده( که خودت هم میدونی نامبر وان هستی توشون) رو گداشته بودی رو کتابات
      نه که کنکور بدی باز

دمت جیز پوکیدم یعنی دهنت سرویس ****

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      من خودم سر کلاس آریان حیدری نشستم یک کلمه حرف دروغ نزدم آریان حیدری ریاضی یاد نمیده روش هاش خنگ آموزه به درد بچه ای میخوره که میخواد با کمترین خوندن ریاضی صفر نزن اگرم یکم سوالا مفهومی بشه با چیزایی که یاد داده کلا هنگ میکنین سر جلسه در ضمن هنوز ویسش داره دست به دست تو موبایلا میچرخه با اون حرفای رکیکی که سر کلاس به یه دانش آموز میزد من آبروی این انجمن نبردم امثال آریان حیدری آبرو و حرمت هر چی معلم رو بردن استاد پرویز شهریاری تو ریاضی معلم بود نه آریان حیدری

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      خب... حالا چی می شه؟
      There is No Need for God as a Hypothesis

Pierre-Simon, marquis de Laplace

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

آقای عزیز محترم شما نصف عمرتو بر فنا دادی پشت کنکوری نظام قدیم تجربی نصف عمر دیگتو هم میخای بزاری پشت کنکور نظام جدید تجربی!
      اگه میخاستی چیزی بشی تو این جامعه همون نصف قرنی که پشت کنکور تجربی موندی تو نظام قدیم چیزی شده بودی پس توصیه ی من به شما اینه که نصف عمر دیگتو پشت کنکور نظام جدید تجربی حروم نکنی چون جدید هم مث قدیمه و اونجا هم به ga میری!
      شاید تنها افتخارت تو چند سال دیگه هم این باشه که باید اسمتو تو گینس ثبت کنی واسه اینکه اینهمه پشت کنکور موندی پس بکش بیرون زودتر تو اگه کننده ی کار بودی تا الان دستت به یه جایی رسیده بود

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز قصد من شوخی بود...طرفدار کسی رو نکردم حالا اینکه بی پولید یا شوهر گیرتون نمیاد یا عقده ایی هستید با گیردادن من ک چرا کنکور قبول نشدم خالی نکنید....یاعلی
      ما دوباره سبز میشویم

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      به ما مربوط نمیشه
      نه که کنکور بدی باز
      ​شما ک تو انجمنی بفرما چی شدی عزیز چقدر ادم میتونه عقده ایی باشه؟بخدا تک تک شما بیاید کارنامه بزارید منم بزارم ببینم کی واسه چی واساده کی کی چیکار کرده خودت چی شدی؟بگم دهاتی بگم قره تپه ایی واقعا ادم انقد حسود انقد چشم تنگ ب توچه دوسداشتم گذاشتم تو ک دنبال حاشیه نیستی اینجا چ میکنی؟
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خود شما دوست گرامی ازمن بیشتر کنکور دادی عزیزم...زور بهت اومده...چیز خوری من ب هیچکس ربط نداره...شام نداری بخوری بامن کار نداشته باش..افرین فقط لب دهنید فقط..لات مجازی
      من الان درآمد خاص خودمو دارم و کنکور انتخاب آخرمه و مث شما نصف عمرمو نزاشتم پای مسعودی و این و اون ولی تو عمرتو بی مصرف داری پشت کنکور هدر میدی این همه سال دست به هر کاری زده بودی الان وضعت خیلی بهتر الان بود!حالا تو که شامت گوشت و کباب بود هم به جایی نتونستی برسی!بدبخت خدا تو سر زده تا کی میخای خودت مسخره ی خاص و عام کنی!تو صد سالت هم بشه باز داری کنکور میدی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cristiano نمایش پست ها
      آقای عزیز محترم شما نصف عمرتو بر فنا دادی پشت کنکوری نظام قدیم تجربی نصف عمر دیگتو هم میخای بزاری پشت کنکور نظام جدید تجربی!
      اگه میخاستی چیزی بشی تو این جامعه همون نصف قرنی که پشت کنکور تجربی موندی تو نظام قدیم چیزی شده بودی پس توصیه ی من به شما اینه که نصف عمر دیگتو پشت کنکور نظام جدید تجربی حروم نکنی چون جدید هم مث قدیمه و اونجا هم به ga میری!
      شاید تنها افتخارت تو چند سال دیگه هم این باشه که باید اسمتو تو گینس ثبت کنی واسه اینکه اینهمه پشت کنکور موندی پس بکش بیرون زودتر تو اگه کننده ی کار بودی تا الان دستت به یه جایی رسیده بود
      شما ک تو انجمنی بفرما چی شدی عزیز چقدر ادم میتونه عقده ایی باشه؟بخدا تک تک شما بیاید کارنامه بزارید منم بزارم ببینم کی واسه چی واساده کی کی چیکار کرده خودت چی شدی؟بگم دهاتی بگم قره تپه ایی واقعا ادم انقد حسود انقد چشم تنگ ب توچه دوسداشتم گذاشتم تو ک دنبال حاشیه نیستی اینجا چ میکنی؟
      ما دوباره سبز میشویم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلیا تواین انجمن هستن ازبس پشت کنکور موندن برای خیت نشدن اوضاع نام کاربری عوض میکنن یا اکانت جدید میسازن که بگن اره ام فراغ تحصیل مهندسی هستیم اومدیم کنکور بدیم دیگه واسه ما 4تایی نیاید عزیزان دل...شما هروفقت شجاعت داشتی سیستم مردونه تو ساختار بدنت بود عین من 4سال بای اکانت باشی بعد دهنتو بازکن///بدبختای ....
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن