خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 50 از 50
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      بچه ها من یه یازدهمی ام و تصمیم دارم فصول اول شیمی 3 رو توی تابستون مطالعه کنم. چه کتاب کمک درسی ای واسه من پیشنهاد میکنین؟
      قطعا مبتکران.بهمن بازرگانی کلا توی نویسندگی شیمی و فهم و درک شیمی حرف اول رو سال هاست میزنه.کلا درس شیمی نظام جدید به جز مسایلش که اگر ضعیف هستی نیاز به معلم نیست(بابایی برای شیمی خوبه کلاس خواستی)...علاوه بر اموزش عمیق و معقول کتاب های اشغال نظام جدید کتاب درسی که بازرگانی عالی عمل کرده.تست هاش هم عالین..هر مشاوری هم من میپرسیدم میگفت قطعا مبتکران
      اینا برای شیمی خوبن شما که داری میری سال بعد کنکور بدی

پایه:مبتکران تک جلدی///میکرو نقره ای
      دوازدهم:مبتکران////الگو......(مولفای فوق العاده شیمی پایه میکرو دوازدهمش رو ندارن فقط 2 فصل اولش رو دارن)

و برای جمع بندی و تثبیت:فصل آزمون///موج آزمون///
      و قطعا قطعا قطعا ازمون های گذشته ی قلم چی//گزینه 2///گاج جزو بهترین و اولویت دار ترین تست های هستن بعد از تثبیت

به جز اینا دنبال چیز دیگه ای نگرد .همینارو پیش ببر برو جلو...در ضمن تونستی دست دوم بگیر ارزون در بیاد...شیمی مبتکران دوازدهم اصلاحیه خورده و قطعا کتاب سال بعد هم تغییر خواهد کرد..پس تو که میخوای یپشخوانی کنی دست دو بگیر خوب بخون خوب کار کن تا کتاب خودت اخرای تابستون بیاد بیرون

موفق باشی..خوب بخون که 1400 سخته از همین اول بازی محکم برو جلو.ببترکون و بدرخش
      ویرایش توسط ariak : 14 اردیبهشت 1399 در ساعت 14:58

2. Top | #47
      کاربر انجمن

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mmdmtn نمایش پست ها
      یه کم زیاد نیست؟!
      نه زياد نيست..
      مثلا پايه خيلي سيز تست كم داره نسبت به تك سال الگو..

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام نماز روزتون قبول باشه
      یه سوالی داشتم
      من میخوام برای پایه دوازدهم از تک جلدی خیلی سبز استفاده بکنم اما برای پایه موندم ، دهم و یازدهم از خیلی سبز استفاده کردم حالا موندم که پایه خیلی سبز رو بگیرم یا با همین تک سالای خیلی سبز ادامه بدم یا اینکه اصلا تک جلدی های مبتکران رو بگیرم
      در مورد خیلی سبزای تک سال بگم ازشون راضی بودم ولی تستاشو اکثرن زدم میترسم تکراری باشن البته نه خیلی
      در مورد خیلی سبز پایه تستاش کمه ولی خیلی سبز چون پایه با سال به سالاش یکی نیستن و شنیدم کتابای پایه بیشتر کنکورین ( کسایی که استفاده کردن بیان نظر بدن هم راجع به درسنامه هاش هم تست )
      تک جلدی مبتکران هم که حدودن تستاش خیلی کمتر از دوجلدیا هست میترسم مطالب یکم جا مونده باشه
      خودم قصد دارم یکی از اینا رو انتخاب کنم + دوازدهم خیلی سبز + بعد از اون از میکرو یا آی کیو پلاس ( چون هر دوتاش مولفاش یکی هستن به نظرتون ولی کدوم بهتره برای منبع تکمیلی تستای چالشی و بهتر داره ؟؟؟؟؟؟) و در نهایت هم موج آزمون رو کار کنم
      اینم بگم که سطحم تو شیمی بالای 80 هستش تو قلمچی هم دهم هم یازدهم
      جمع بندی حرفام اینکه برای پایه کدوم ؟؟؟؟؟؟؟؟ : خیلی سبزای تک سال ( با هم حدود 2400 تست ) یا خیلی سبز پایه ( حدود 1300 تست ) یا مبتکران های تک جلدی ( حدود 2000 تست )

دوستان لطفا نظرتونو بگین
      ممنون

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پایه مبتکران نخر
      الگو بخر

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام. بنظرتون این سه ماه واسه شیمی موج آزمون کار کنم یا موج آزمون و ایکیو پلاس ترکیبی بهتره؟

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن