خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نظرسنجی بهترین مشاوران کنکور

رأی دهندگان
    35. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اقای مهدی نکویی

9 25.71%
    • اقای شهاب الدین یخچالیان

8 22.86%
    • اقای سهیل ذوالفقاریه

1 2.86%
    • اقای آریان احمدی

1 2.86%
    • خانم حدیث سیف

6 17.14%
    • اقای سهراب فرهپور

8 22.86%
    • اقای عزیز آبادی

2 5.71%
    صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظر من قبل از اینکه با استاد یا مشاوری در حوزه کنکور کلاس بگیرید بهتره یه جلسه حضوری سر کلاسش برید یا حداقل یه جلسه تلفنی باهاش صحبت کنید. برای بچه های تهرانی که سوال شده بود به نظرم استاد همتیار خوبه.
      برای اهواز و شیراز به نظرم بهترینشون تا اونجایی که یادمه استاد قره‌باغی خوبه. البته شیرازو مطمئن نیستم ولی یادمه اون سالی که کنکور داشتم ایشون اهواز و شیراز بود کارشم خیلی خوب بود.
      یه چیز دیگه، در انتخاب مشاور و معلم هم زیاد وسواس نداشته باشید. به نظر من همه ی اینایی که قدیمی هستن خوبن. مهم اینه که با شیوه کاریشون بتونید مچ بشید. به شخصه دیدم بچه های وسواسی کلا تا اخر سال دنبال این بودن که این استاد بهتره یا اون استاد آخرشم از انتخابی که کردن راضی نبودن.
      بابا استاد و مشاور نهایتا 20درصد موفقیتتون در کنکوره. 80درصدش خودتونید. به جای این حرفا رو خودتون بیشتر کار کنید. دنبال حاشیه نباشید.
      یه چیز دیگه هم یادم رفت. از مشاورتون انتظار نداشته باشید بیاد پرستاریتونو بکنه من خودم دوران دانشجوییم تو یه آموزشگاهی تو تهران کار میکردم. طرف اومده بود میگفت میخوام مشاورم هر روز بم زنگ بزنه حالمو بپرسه!! پیگیر کارام باشه، خسته شدم بیاد بم سر بزنه، تنهام نزاره! بام رفع اشکال درسای مختلفو کار کنه و ...
      عزیزم تو مشاور میخوای یا ... ؟!

بهترین مشاور کنکور

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین به نظر من استاد ذولفقاریه هست برای کسانی که هدف دارن و میخوان با قدرت شروع کنن خیلی منظم هستن و تا آخر با من همراه بودن من که یکسال یاد گرفتم با غیرت باشم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من بهترین مشاور آدم خودشه اینو کسی بهتون میگه سه بار مشاور عوض کرد خودتون روش های مطالعه انواع روش های تست زدن رو پیدا کنید و اصلا نیاز نیست برید سمت مشاور اگه نیاز هم دارید و میبینید نمیتونید بدون مشاور برید سمت یه کسی که واقعا دلسوز باشه نه این معروفا که اصلا وقت ندارن

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام، زمانی که کنکوری بودم یه مشاور داشتم که یه حرف جالبی بهم میزد. می‌گفت مشاور خوب کسی هستش که اول از همه به اندازه کافی روی دروس تسلط داشته باشه. مشاوری که نمیدونه توی فرق میوز و میتوز چیه، نمیتونه مساله اسید و باز رو حل کنه... چطوری میتونه برنامه خوبی بده یا مشاور خوبی باشه. دلسوز بودن مهربون بودن و این چیزا ملاک خوبی برای مشاور نیستش. حتی جمله های انگیزشی الکیم ملاک نیست. اگه دنبال مشاور هستید یا با مشاورانی کار درست مشاوره بردارید که بار علمی و تجربه کافی داشته باشند. یا اگه دسترسی ندارید رتبه برترا باز حداقل یه تجربه موفق دارند که بهتون منتقل کنند.

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن