خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 27 از 27
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز اگر تحت تاثیر سایتها قرار گرفتی و شنیدی که مثلا نیوتن 3ساعت درروز میخوابیده
      یا توماس جفرسون 4ساعت پس شماهم میتونی اینکارو کنی و بدنبال راهشی دراشتباهه محضی
      نیاز به خواب بستگی به ژن داره
      یه عده ایی با چهارساعت خوابیدن راه میفتن یه عده ایی با ده ساعت
      ولی خوب یا بد وکم یا زیاد نبایستی سیستم بیولوژیکو بهم ریخت
      پس سعی کنید از چیزای دیگه بزنید

2. Top | #17
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من هر شب بیشتر از ۳ ساعت و نیم نمیخوابم ؛ اوایلش نابودت میکنه ولی نهایت یه هفته بتونی تحمل کنی دیگه عادت میکنی ؛ فقط بعد یه مدت زیر چشمت گود می افته و تیره میشه اونم مهم نیس درس واجب تره

3. Top | #18
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra77 نمایش پست ها
      چجوری با خواب اینجوری برخورد میکنین اخه؟
      مگه میشه بهش مرگ فرستاد؟
      خیلی مورد شیرینه تو زندگی
      بنظرم دیدتو عوض کن
      سرکار بخواب
      و تو خونه درس بخون
      طرز نگاهت به قضیه رو دوس داشتم
      فقط اون حالتت ک زیر عکس پروفایتلع و زده خواب آلود

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم مثل توام تاحالام راهی پیدا نکردم
      البته نه برای درس کلا بنظرم خوابیدن هدر دادنه عمره

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه تحقیق درباره تاثیر خواب کافی در فرایندهای مغز انجام بدین بد نیست.
      بی خوابی بیش از حد مثل این میمونه غذا بخوری بدون اینکه هضم کنی دفع کنی.
      نظر کسی که 200 سال پیش فلسفه خونده و خودش 10 ساعت میخوابه و برای بقیه توصیه میکنه نخوابین، نمیشه با اینهمه تحقیقات علمی که داره انجام میشه مقایسه کرد.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirih نمایش پست ها
      طرز نگاهت به قضیه رو دوس داشتم
      فقط اون حالتت ک زیر عکس پروفایتلع و زده خواب آلود
      ))!
      مرسی
      خواب مثه اکسیژن ضروریه^^
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      من هر شب بیشتر از ۳ ساعت و نیم نمیخوابم ؛ اوایلش نابودت میکنه ولی نهایت یه هفته بتونی تحمل کنی دیگه عادت میکنی ؛ فقط بعد یه مدت زیر چشمت گود می افته و تیره میشه اونم مهم نیس درس واجب تره

دمت گرم یه جا دیدم نوشته بودی 3/5 نصفه شب بیدار میشی میخونی سرکارم میری خلاصه خیلی حال کردم کارت درسته منم باید همین مدل تو رو پیش برم چون سر کار میرم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      دقیقا

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cristiano نمایش پست ها
      اتفاقا کارم رو ول کردم یه هفته ای ولی متاسفانه باز مجبور شدم برگردم به سر کارم هر چند علاقه ای هم به اون کار ندارم ولی فعلا مجبورم کار کنم!
      من هدفمم پزشکی نیست و میدونم که نمیتونم قبول شم هدفم پرستاریه حالا نمیدونم واسه پرستاری میشه تو این تایمی که بیکارم جوری خوند که بشه بهش رسید یا نه اصلا ارزشی داره وقت بزارم هر روز صب تا ظهر بخونم پرستاری قبول شم؟!ضمنا پایه ی درسیم هم زیر صفره و نظام قدیم بودم قصد دارم جدید بخونم
      می تونم بپرسم حالا چرا پرستاری رو انتخاب کردی؟
      من از بین برادرهام، یکیشون با مدرک دکتری و 20 سال سابقه ی کاری و پُست معاونت توی یکی از اداره های دولتی، حقوقش تازه رسیده به 5 میلیون و خورده ای. یکی دیگه از برادرهام که کارمند بانکه و اون هم تقریبا همین حدود سابقه ی کار داره، حقوقش در همین حدوده.
      در حالی که توی همین سایت، افرادی هستن که با کار پاره وقت، از اونها هم بیشتر در میارن. حالا ببین پاره وقت کار می کنه انقدر در میاره، اگر فول-تایم کار کنه چی میشه!
      پرستاری هم آخرش فکر نکنم چیزی بالاتر از اینا ازش در بیاد. به نظرم دو تا ازاین کارهای پاره وقت ماهی 5 تومنی رو به هم وصل کنی، می تونی به اندازه ی پرستار که هچ، اندازه ی پزشک عمومی پول در بیاری.
      در مورد کلا نخوابیدن هم، توجهت رو می خوام به رکورد گینس نخوابیدن جلب کنم:

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1...7%D8%A8%DB%8C)

بیشترین رکورد مال این بنده خدا بوده که تونسته 11 روز بیدار بمونه. بخون و ببین در اثر بیدار موندن زیاد چه تغییرات رفتاری پیدا کرده! بهش میگن از عدد 100، هفت تا هفت تا کم کن و بیا عقب. به 65 که می رسه متوقف میشه. می پرسن چی شد؟ میگه یادم رفت داشتم چی کار می کردم

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MoeinSanjary نمایش پست ها
      می تونم بپرسم حالا چرا پرستاری رو انتخاب کردی؟
      من از بین برادرهام، یکیشون با مدرک دکتری و 20 سال سابقه ی کاری و پُست معاونت توی یکی از اداره های دولتی، حقوقش تازه رسیده به 5 میلیون و خورده ای. یکی دیگه از برادرهام که کارمند بانکه و اون هم تقریبا همین حدود سابقه ی کار داره، حقوقش در همین حدوده.
      در حالی که توی همین سایت، افرادی هستن که با کار پاره وقت، از اونها هم بیشتر در میارن. حالا ببین پاره وقت کار می کنه انقدر در میاره، اگر فول-تایم کار کنه چی میشه!
      پرستاری هم آخرش فکر نکنم چیزی بالاتر از اینا ازش در بیاد. به نظرم دو تا ازاین کارهای پاره وقت ماهی 5 تومنی رو به هم وصل کنی، می تونی به اندازه ی پرستار که هچ، اندازه ی پزشک عمومی پول در بیاری.
      در مورد کلا نخوابیدن هم، توجهت رو می خوام به رکورد گینس نخوابیدن جلب کنم:

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B1...7%D8%A8%DB%8C)

بیشترین رکورد مال این بنده خدا بوده که تونسته 11 روز بیدار بمونه. بخون و ببین در اثر بیدار موندن زیاد چه تغییرات رفتاری پیدا کرده! بهش میگن از عدد 100، هفت تا هفت تا کم کن و بیا عقب. به 65 که می رسه متوقف میشه. می پرسن چی شد؟ میگه یادم رفت داشتم چی کار می کردم

این از 100 7تا 7تا کم کن رو من با پرخوابی تجربه اش کردم !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام
      شما نخوابین که‌محاله موفق شین
      ببینین. شما مینیمم ۶ ساعت توی روز استراحت نیاز دارین. اگه کمتر بخوابین و یا نامنظم بخوابین، به مغزتون واقعا فشار میاد و بازدهی و یادگیریتون کاهش چشم گیری میکنه!
      پس اصلا توصیه نمیکنم.
      روزی ۶ ساعت هم بخونین برای رنج رتبه ۱۵۰۰ الی ۳۰۰۰ کافیه.
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Cristiano نمایش پست ها
      سلام همگی.من با توجه به شرایطی که دارم نمیتونم دیگه بخابم چون وقت کم میارم واسه خوندن چون از عصر تا شب سر کارم کلا از صبح تا ظهر ساعت 3 بیکارم و دیگه سر کارم تا بیام خونه و شام بخورم میشه 10 که اونم چون خسته هستم دیگه حس و حال خوندن نیس حالا میخام کاری کنم که قید خوابو بزنم و 24 ساعت بیدار باشم یا حداقل 4 ساعت بخوابم یا اصلا نخوابم!چون مجبورم در کنار کار حداقل روزی 10 تا 12 ساعت هم درس بخونم!کارمم بنا به شرایطی نمیتونم ول کنم و از طرفی امسال هم باید حتما قبول شم!چیکار کنم بتونم نخابم یا بنظرتون تایم خوندن و خوابمو چجور تنظیم کنم
      راستش من اول که تیترو دیدم،انتظار داشتم با یه دانش آموزی که حداکثر دهمی باشه روبرو بشم
      اولا کی گفته باید روزی حداقل ۱۰ ساعت درس بخونی؟؟؟
      ثانیا،شما ساعت ۱۰ شب به بعد آزاد میشی.منم جای شما باشم،با خستگی کار دیگه نمیتونم درس بخونم.پس بخواب
      صبحش ساعت ۸ بیدار شو.خیلی شیک بشین سر درس تا ۳ ظهر
      بهت قول میدم اگه همین تایمتو درست استفاده کنی،نتیجه خیلی خیلی بهتری میگیری نسبت به وقتی که بخوای شب نخوابی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن