خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

حذف مباحث!!!!!!! ممنون میشم تو حذف مبحثی ریاضی فیزیک کمکم کنید..و عقب ماندن از قلم چی

سلام به همگیمن زیاد نیست ک شرو کردم از طرفی این آزمون قلم چی اولین آزمونمه ک متاسفانه نخوندمش کاملمن ریاضیم بهتره از فیزیک با توجه به اینکه دیر شرو کردم و به آزمونا نمیرسم میخام یکم از فیزیک حذف کنمدرکل من رتبه زیر ۱۰۰۰ میخام ،، ریاضی فیزیکم قوی نیست بنظرتون حذف کنم؟ اگه اره چ مباحثی؟اگه حذف کنم امکان داره رتبم بد بشه و درصد کم بزنم؟؟؟و برای عقب موندنم از آزمون ممنون میشم راهنمایی کنید اخه نمیخام از ازمون جدا بشم....ممنون از همگی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام تو نظام جدید حفظ خیلی نمیشه کرد نهایتا ریاضی هندسه اونم هندسه یازدهم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      تجربی نظام قدیمم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      به نظر من از فیزیک حرکت شناسی و از ریاضی هندسه چون بودجه بندی کنکور تغییرکرده ممکنه حڋف کردن مباحث خیلی ب ضررتون شه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم برای عقب موندگی هام از آزمون کلی فکر کردم و نهایتا به این نتیجه رسیدم که اون دو آزمونی که از دست دادم رو بیام سرفصلاشو بنویسم رویه کاغذ+تعداد آزمونهایی که تا پایان نیمسال اول دارم بعد طی هرآزمون از هردرس یه مبحث انتخاب کنم و پیش برم تا زمانی که نیمسال اول تموم شد هیچ چیز از دست رفته ای نداشته باشم و استرسش هم نباشه! اما مثلا برا مسائل حرکت شناسی و اسیدوباز تصمیم گرفتم که هر ۵تا تیپ رو توی یه هفته کار کنم اینجوری با تعداد تست کم روزانه(عین قرابت یا آرایه مثلا) طی چند هفته با تسلط بالا میتونم ببندم این مباحث سخت رو
      موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مباحث نظام قدیم ک تو نظام جدید نیست رو نخون فقط مشترک
      مثلا تو فیزیک بخشای سخت حذف شده ک سوالم به احتمال زیاد نیاد
      اگه غیر مشترکم بیاد از مباحث مستقل ک راحتم میدن و مفته تستش مثلا انتگرال
      ولی تو مباحث مشترک مثلا مشتق و نمیدونم دینامک و اینا طبق بودجه بندی نظام جدید بخون
      مخصوصا فیزیک ک من خودم قصدم همینه فقط مشترکات
      ویرایش توسط _Mammad_ : 16 آبان 1398 در ساعت 13:00

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​فیزیک ریاضی عین نظام جدید بخون ..حذفم نکن تو حرکت سقوط ازاد حرکت دو بعد حذف شده..توخازن ها بهم بستن خازن ها تو مدار مدار های چند حلقه...واقعا حیفه همه رو بخون
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​فیزیک ریاضی عین نظام جدید بخون ..حذفم نکن تو حرکت سقوط ازاد حرکت دو بعد حذف شده..توخازن ها بهم بستن خازن ها تو مدار مدار های چند حلقه...واقعا حیفه همه رو بخون
      میشه کامل بگی چیا حذف شدن؟پیش دانشگاهی به جز حرکت شناسی بقیش مثل نظام قدیمه؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      سلام به همگیمن زیاد نیست ک شرو کردم از طرفی این آزمون قلم چی اولین آزمونمه ک متاسفانه نخوندمش کاملمن ریاضیم بهتره از فیزیک با توجه به اینکه دیر شرو کردم و به آزمونا نمیرسم میخام یکم از فیزیک حذف کنمدرکل من رتبه زیر ۱۰۰۰ میخام ،، ریاضی فیزیکم قوی نیست بنظرتون حذف کنم؟ اگه اره چ مباحثی؟اگه حذف کنم امکان داره رتبم بد بشه و درصد کم بزنم؟؟؟و برای عقب موندنم از آزمون ممنون میشم راهنمایی کنید اخه نمیخام از ازمون جدا بشم....ممنون از همگی
      از من این حرفو بشنو:اگه مبحثی از فیزیک حذف کنی مطمئن باش سر جلسه کنکور اکثر سوالاتو نمیتونی حل کنی.چون فیزیک ترکیبی میاد......ریاضی هم مباحث اصلی رو نمیتونی حذف کنی

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم حذف کردن حتی بعد عید به ضرره بندازید عقب فقط

یه دوستی میگفت : چیزی حذف نکنید بخونین همینطور فقط عقب بندازین مباحثی که نمیخاین بعد که وقت شد بیایید این مباحثو یه نگاهی بهش بندازید
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از الان داری مبحث حذف میکنی ؟ کاملا اشتباهه حذف کردن مبحث
      مطمئن باش با این ذهنت نمیتونی کاریو پیش ببری !

اگرم میخوای حذف کنی کل فصلو حذف نکن به بودجه بندی تظام جدیدم دقت کن
      مثلا سقوط ازاد در حرکت شناسی تکانه و حرکت دایره ای در دینامیک خازن در اکتریسته ساکن (البته چون نظام جدید نداره ممکنه سوال ساده بدن! و اینجاست که ضرر میکنی) القای مغناطیسی قسمت جریان متناوب و رابطه سینوس کسینوساش
      ریاضی مثلا مبحث انتگرال (ولی واقعا حیفه چون انتگرال خیلی اسونه و حذف کردنش فکر خوبب نیست ففط دادم مثال میزنم)
      هندسه رو از الان کار کنی راه میوفتی پس بنظرم دوتاشو راحت میشه زد!!
      کلا با حذف مخالفم ولی نگاه کردن به بودجه بندی نظام جدید بدم نیست!
      حالا دیگر وقت فکر کردن به چیزهایی که با خودت نیاورده ای نیست، به این فکر باش که باآنچه داری چه میتوانی بکنی!

ارنست_همینگوی

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alikhan2000 نمایش پست ها
      از من این حرفو بشنو:اگه مبحثی از فیزیک حذف کنی مطمئن باش سر جلسه کنکور اکثر سوالاتو نمیتونی حل کنی.چون فیزیک ترکیبی میاد......ریاضی هم مباحث اصلی رو نمیتونی حذف کنی
      اونی ک این حرفو زده چرت گفته ک نمیتونی بزنی..این حرفای ترکیسبی شدنم تا یه جاییه یعنی چی؟ کار انرژی دینامیک بهم ربط داره ..بردار ب ساکن حرکت ربط داره درست..نه همه جای فیزیک اما همون بردادر ک همه فک میکنن خیلی ترکیب میشه کافیه 4تا نکته بدونی کافیه یعنی تجزیه کنی یا برایند بگیری..وگرنه مثلا 3تا تست فصل اخر سال 12 یا مثلا گرما چ ربطی ب حرکت یا دینامیک داره...بنظرم کسی ک قسطش حذفه دینامیک حرکت باید بزاره کنار ولی برارد اینارو خوب بخونه...
      ما دوباره سبز میشویم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

حذف اینه هاا
      دینامیک سطح شیب دار
      حرکت سقوط ازاد و و دوبعد
      ساکن بهم بستن خازن ها
      مدار مدار های چند حلقه
      ازاینور بگم برات که توی فصل اخر سال 11 هم چند مورد حذف شده کنارر فته...توی سال 12هم فصل سوم کلا شده نوسان صوت موج اینا حالا یکم کم زیاد اما خیلی سزطخی تر بررسی شده ولی همون فصل تنهایی خیلی بارزش تره از بقیه فصلا..یعنی شما اینو ازمن داشته باش
      اگر فصل 3و4سال 12 فصل اخر سال سوم و گرما فشار بخونی 13 14تست شامل منیشه یعنی 4فصل 14تست کنکور......
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط یوتا نمایش پست ها
      از الان هیچی حذف نکن حذف برای دوران جمع بندیه.
      برنامتو عوض کن سرعتتو زیاد کن تایم مطالعتو ببر بالا تا به همشون برسی
      یکی از دوستای من الان پشت کنکوری قدیمه دوساله هم کنکور داده بهش برنامه دادم اول فیزیک با سینماتیک شروع کنه گفته چندین ساله نخوندم گفتم بهش این همه سال فکر این بودی اینو حذف کنم اونو حذف کنم روزی یک سطر هم میخوندی الان تموم شده بود... هیچی الان خوند و کمتر از دو هفته طول کشید مطلبی که چندین سال ازش ترس داشت
      ازش ازمونم گرفتم مسلط بود

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه مثل امسال بودجه بندی سوالات تغییر کنه خیلی ضرر می کنید
      من یه سری مباحث ریاضی و فیزیک رو حذف کرده بودم به امید بقیه مباحث ولی سرجلسه دیدم بودجه بندی فرق داره با اون چیزی که سال های قبل بوده
      مثلا مبحثی که چندین سال 3سوال ازش میومد تو کنکور 1 امده بود(صرفا مثال بود)

الان برای فکر کردن به حذف خیلی زوده
      ویرایش توسط adamak.siyah : 18 آبان 1398 در ساعت 17:25

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن