خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

برنامه ی موازی با آزمون، خوب یا بد؟؟؟!!!

سلام بچه ها من ی قسمتی از برنامم خالی هستش میخواستم بپرسم که دهم رو با منابع بیشتر توی برنامم بذارم یا یازدهم رو خیلی کم توی برنامم قرار بدم تا نیم سال دومم سبک تر بشه ؟ برنامه ی ازمونم جداست و ربطی به این قسمت نداره ( زوج کتابم هم دهمه )
      کسی تا حالا این کارو کرده؟ که ی بخش هایی از یازدهم روهم نیم سال اول کنار زوج کتابش بخونه؟
      ویرایش توسط Linomis : 17 آبان 1398 در ساعت 14:46

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      سلام بچه ها من ی قسمتی از برنامم خالی هستش میخواستم بپرسم که دهم رو با منابع بیشتر توی برنامم بذارم یا یازدهم رو خیلی کم توی برنامم قرار بدم تا نیم سال دومم سبک تر بشه ؟ برنامه ی ازمونم جداست و ربطی به این قسمت نداره ( زوج کتابم هم دهمه )
      سلام
      بهتون پیشنهاد میکنم که بجای خوندن یازدهم یه کتاب قرابت بخرین و از الان که وقتتون به نسبت خالیه قرابت کار کنین
      به عنوان منبع اصلی هم به نظر من قرابت هامون سبطی (نشر دریافت) مناسب تره چون توضیحات زیادی داره و با توجه به وقت شما خیلی مناسبه
      اگرم که بعدا تست کم آوردید میتونید از کتاب هفت خان خیلی سبز یا موضوعی الگو استفاده کنید
      موفق باشید
      ویرایش توسط Frank underwood : 16 آبان 1398 در ساعت 10:22

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frank underwood نمایش پست ها
      سلام
      بهتون پیشنهاد میکنم که بجای خوندن یازدهم یه کتاب قرابت بخرین و از الان که وقتتون به نسبت خالیه قرابت کار کنین
      به عنوان منبع اصلی هم به نظر من قرابت هامون سبطی (نشر دریافت) مناسب تره چون توضیحات زیادی داره و با توجه به وقت شما خیلی مناسبه
      اگرم که بعدا تست کم آوردید میتونید از کتاب هفت خان خیلی سبز یا موضوعی الگو استفاده کنید
      موفق باشید
      قرابت توی برنامم هست بین اختصاصیای دهم و یازدهم میخوام انتخاب کنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بچه ها لطفا اگه تجربه ای دارین بگین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      سلام. راستش عجیبه برام که‌میگین وقت اضافه میارین!
      در هر صورت، اگه زوج کتابتون دهمه، و دوازدهمم به تبعش باید کنارس بخونین، همینا کفایت میکنن. نیازی نیس چیز دیگه ای بخونین. به مرور و همچنین یادگیری بهتر میتونین برسین!
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی تا حالا این کارو کرده؟ که ی بخش هایی از یازدهم روهم نیم سال اول کنار زوج کتابش بخونه؟
      سلام دوست عزیز
      راستش کارهای زیادی میتونی با این تایم اضافی انجام بدی
      مثلا میتونی به عنوان مرور ازشون استفاده کنی
      یا درسایی که نیاز به تمرین دارن(مثل قرابت،ریدینگ های زبان،مسائل شیمی و ...) رو تو اون تایم قرار بدین
      بطور کلی از این تایم برای مرور و تسلط استفاده کن.خیلی خودتو درگیر درسای جدید نکن.چون شما باید درسارو تو اواخر اردیبهشت تموم کنی.زودتر اگه تموم بشه،بیشتر ضرر داره یا فایده

مرور درس های هفته متهی به آزمون هم فراموش نشه

موفق باشی

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

حتما برنامه ریزی بسیار خوب و منظمی داشتید که وقت اضافه هم آوردید.

توصیه می کنم که این وقت اضافه رو (اگر واقعا اضافه هست) صرف تسلط بیشتر کنید اگر این زمان نامعلوم کم هست سعی کنید تست هایی که زدید رو مجددا مرور کنید خصوصا اون هایی که علامت دارکردید. اگر زیاده برای هر درس آی کیو گاج رو شروع کنید خصوصا زیست.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه ترازت بالای ۷۰۰۰ هست جلو ترم میتونی بخونی

ولی من یادمه وقتی تراز ۷۲۰۰ ۷۴۰۰ هم میاوردم بازم مباحثی میموند که حذف میکردم و نمیرسیدم واسه ازمون!
      یجورایی وقت کم میاوردم یکم

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نخونی بهتره...
      واقعا فکر نمیکنم امکانش باشه که مبحث عقب مونده نداشته باشی و مباحث مطابق ازمون رو هم کامل اونجور که باید خونده باشی

مخصوصا همون جور که یکی از دوستان گفت
      میتونی ادبیاتت رو قوی کنی (یا اصلا مباحث فراموش شده یا سختی که گذشته رو دوره کنی)

Sent from my BND-L21 using Tapatalk

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام عید همتوون مووووبارک باشه.

تاریخ تاپیک مصادفه با #محرم_آبان_ایران

بچه ها کسی هست در مورد کنکور زدن و ازمون جامع زدن همزمانی که آزمونای مروریک پایه و نیم سال اول دوزادهم که در فرودین برگزار میشه همزمان از خودش ازمون جامع بگیره و تحلیل کنه یعنی وقت بهش اجازه میده؟

در واقع سوالم اینه کسی درسارو تا عید تموم کرده باشه ، ولی میخواد از عید آزمون جامع بزنه ولی توی ازمونای قلمچی هم شرکت کرده ، اینکه میشه همزان هم برای ازمونای قلمچی خوند توی عید و هم از خودش ازمون بگیره و تحلیل کنه ؟؟
      ایا امکانش هست ؟؟
      اگه اکسی اطلاعاتی در این مورد داره ممنون میشم راهنماییم کنه
      @
      WickedSick

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کل دهم و یازدهم رو جمع کن تا 20 مهر

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eskalis نمایش پست ها
      سلام عید همتوون مووووبارک باشه.

بچه ها کسی هست در مورد کنکور زدن و ازمون جامع زدن همزمانی که آزمونای مروریک پایه و نیم سال اول دوزادهم که در فرودین برگزار میشه همزمان از خودش ازمون جامع بگیره و تحلیل کنه یعنی وقت بهش اجازه میده؟

در واقع سوالم اینه کسی درسارو تا عید تموم کرده باشه ، ولی میخواد از عید آزمون جامع بزنه ولی توی ازمونای قلمچی هم شرکت کرده ، اینکه میشه همزان هم برای ازمونای قلمچی خوند توی عید و هم از خودش ازمون بگیره و تحلیل کنه ؟؟
      ایا امکانش هست ؟؟
      @
      WickedSick

آپ پست

ایا امکانش هست ؟؟

@josef76 به تاریخ تاپیک نگاه کنید؟؟ بعد جواب بدید. ممنون

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن