خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 19 از 19
    1. Top | #16
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      واقعا با ریاضی صفر رتبه 900 شده ؟ اسمشو میگی برم مصاجبه اشو بخونم ... تاپیک رو زدم چون استرس داشتم وگرن من همیشه خواننده خاموشم

اتفاقی عجیب ریاضی فیزیک در حد صفر با رتبه زیر گروه یک ۹۰۱

با ریاضی و فیزیک در حد 0
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

2. Top | #17
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobinax نمایش پست ها
      نه قبول نشده بود 1800 منطقه یک اورده بود ... اخه این میگف سر جلسه گفته فیزیکش ناقصه گفتن دفترچه تو بده ببریم دوباره چاپ کنیم با عقلم جور در نمیاد برای هر نفر دوتا دفترچه یک میلیون دفترچه اضافی باید چاپ بشه
      همون شخص فکر میکنم پست دفترچه رو پاک کردن و دیگه حرفی در موردش نزدن فقط گفتن رتبه شون شده ۱۸۰۰!

حقیقتا خیلیارو تو اینستاگرام میبینی که هر شب عکس از کرنومتر گذاشتن با ۱۴ ساعت مطالعه!!!!!
      و ادم شاخ درمیاره از این همه اراده...
      بعد که نمیارن با خودمون میگیم عه فلانی اینقد درس خوند نتونست ما چطور بتونیم؟؟؟ عافل از اینکه ایشون فقط کرنومترش روشن بوده و تمام مدت تو هپروت بوده هر یه ساعت یه کلمه هم لابلاش میخونده!!!

پارسال یکیو تو فالورام داشتم تا قبل کنکور اسم پیجش دکتر فلانی ۹۸ بود
      کنکورو که دادیم شد فلانی ۷۵
      نتایج که اومد استوری زد بچه ها غیر انتفاعی، پیام نور یا ازاد؟؟؟

مهر که شد استوریش اومد کسی روانشناسی پیامنور فلان اباد هست؟؟؟ با کی همکلاس شدیم؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      رفتم دیدم میدونی عجیب بود امسال کسی ک زیر هزار اورده همه درصداش بالای 70 بوده حالا این دوستمون چطوری دوتا درسش زیر ده بوده و رتبه سه رقمی شده الله اعلم

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      همون شخص فکر میکنم پست دفترچه رو پاک کردن و دیگه حرفی در موردش نزدن فقط گفتن رتبه شون شده ۱۸۰۰!

حقیقتا خیلیارو تو اینستاگرام میبینی که هر شب عکس از کرنومتر گذاشتن با ۱۴ ساعت مطالعه!!!!!
      و ادم شاخ درمیاره از این همه اراده...
      بعد که نمیارن با خودمون میگیم عه فلانی اینقد درس خوند نتونست ما چطور بتونیم؟؟؟ عافل از اینکه ایشون فقط کرنومترش روشن بوده و تمام مدت تو هپروت بوده هر یه ساعت یه کلمه هم لابلاش میخونده!!!

پارسال یکیو تو فالورام داشتم تا قبل کنکور اسم پیجش دکتر فلانی ۹۸ بود
      کنکورو که دادیم شد فلانی ۷۵
      نتایج که اومد استوری زد بچه ها غیر انتفاعی، پیام نور یا ازاد؟؟؟

مهر که شد استوریش اومد کسی روانشناسی پیامنور فلان اباد هست؟؟؟ با کی همکلاس شدیم؟؟؟
      اره حرفات درسته اینستاگرام پره ازین جور ادما ... یکی میگ مریض شدم یکی میگ سنجش اشتباه درصد داد یکی میگ سه رقنی شدم انتخاب رشتم مردود شد یکی میگ دفترچم ناقص بود الان پشیمونم چرا با حرف ایشون استرس گرفتم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن