خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

Smile منبع مناسب برای آزمون های قلم چی / [ آره با شمام بفرمایند داخل ! ]

سلام دوستان کسانی که در آزمون قلم چی شر کت وً کُنند حتما می دونن که 26 مهر درس زبان از واژگان پیش میاد !

می خواستم بدونم کی می دونه از چه منبع استفاده کنم که شامل حالـــــــــه ! این آزمون های قلم چی بشه !

راستش من خودم سبز رو دارم ولی کلمه های قلم چی اکثرا خارجه کتابه و خارج کتاب هایی که خوندم رو بیشترشو یادم رفته

حالا یه سوال :

آیا خوده قلم چی کتابی برای واژگان داره که به درده آزمون هاش بخوره !؟

ممنون میشم راهنمایی وً کُنـــــید

2. Top | #2
      vhd
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaman نمایش پست ها
      سلام دوستان کسانی که در آزمون قلم چی شر کت وً کُنند حتما می دونن که 26 مهر درس زبان از واژگان پیش میاد !

می خواستم بدونم کی می دونه از چه منبع استفاده کنم که شامل حالـــــــــه ! این آزمون های قلم چی بشه !

راستش من خودم سبز رو دارم ولی کلمه های قلم چی اکثرا خارجه کتابه و خارج کتاب هایی که خوندم رو بیشترشو یادم رفته

حالا یه سوال :

بــــــــــــــیـــــــکا ری؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirsaman نمایش پست ها

حالا یه سوال :

آیا شما آزمونهای قلم چی رو برای تزار بالا آوردن میخونید یا برای موفقیت در کنکور
      نکن این کارو

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      به قول ادوايزر اگه هدفت قلمچيه و ميخواي فقط رتبه ي قلمچيت خوب بشه خب چرا راه دور ميري، بيا من روز قبلش سوالا با جوابشو بهت ميدم برو اصن رتبه ١ شو خوبه؟!

همينجوريش قلمچي سوالاشو از كتاباي آبي و زرد و صورتيش ميده! حالا شما هم دنبال يه كتاب ديگشون هستي سوالا از توي اون بياد؟!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام به همه...

وای ینی من رو پاهام بند نیستم وقتی بودجه بندیه زبونه قلم چی انقد کم میشه....!! گرچه فرقیم نداره..!!!

من نقطه ی قوتم تو عمومیا زبانه...معمولا 100 بعضی اوقات که 2 بار پیش اومده 87 زدم.... چنتا پبشنهاد بهت میدم....خواستی اجرا کن ...

خب چنتا کتابو بهت میگم....

اول گاج نقره ای برای گرامر....بعد تستایه گاج.....بعد میریم سراغ آبی....زبان کنکور ....

خب حالا واسه این آزمون ... اگه تو معنی لغات مشکل داری ی نگاهی به خط سفید خالی از لطف نیست....

وگرنه ...مثلا من خودم....واسه این آزمون اول رفتم 150 تا تسته گاج مربوط به واژگان درس یکو زدم....بعد رفتم تستایه کلماته آبی رو زدم....

سطحه تستایه گاج خیلی پایین تره...به قوی شدنت تو مفهومه لغات کمک می کنه....همه ی سوالارو یک به یک بررسی کن اگر لغتی هس ک نمی دونی

تویه دفترچه بنویس....بعد برو سراغ کانون آبی....تستایه آبی سطحش بالاتر ...یکی دیگم این که به دابره لغاته کنکورت خیلی کمک می کنه...

اینکارارو کردی مطمئن باش کم نمیاری...سوالی داشتی در خدمتم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مگه میخوای خودتو گول بزنی؟؟؟؟بنظر من اگه میخوای درصدات تو آزمونا قلمچی بیاد بالا از همین الان بکش کنار از کنکور!!من خودم آزمون جامع 12 مهر رو نخونده 50% زدم!!ولی اگه پایه زبانت خوبه از کتاب شهاب اناری استفاده کن!!من که راضیم!!

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      از کتاب شهاب اناری از مبتکران استفاده کن، تو درسِت رو بخون، قلمچی رو خود به خود خوب میدی.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن