خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 376 به 390 از 433
    1. Top | #376
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      اگه صفر تا صد زندگیمون کنکوری باش بعد دو سه هفته کلا از درس و کنکور زده میشیم که
      (من یازدهمم ولی باید جواب این سوالا بدونم بعدا نیازم میشه)
      شما یازدهمین نه کنکور
      صفر تا صد کنکوری بشه نه به معنای اینکه روزی ۱۶ ساعت درس بخونید بدون تفریح
      توضیح دادم دوباره بخونید

2. Top | #377
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط FARZAD205 نمایش پست ها
      سلام
      یک سوال به نظرتون ازمون غیر حضوری ها رو ثبتنام کنم ؟
      چون سوالاشو میتونم بدون ثبتنام هم بگیرم خودم کار کنم
      سلام
      این بستگی به خودتون داره
      ولی دلیل اصلی ثبت نام کردن ازمون اینه که سر جلسه ازمون بریم و با شرایط ازمون اشنا بشیم . قطعا کسی که ۲ سال و ده ها ازمون شبیه کنکور زده خیلی جلوتر از کسیه که سوالارو دانلود میکنه و با خیال راحت توی خونه میزنه
      نهایت ، شرایط رو ازمونی کنید و سر و صدا رو شدیدا شبیه سازی‌کنید با شدت بیشتر

3. Top | #378
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام
      این بستگی به خودتون داره
      ولی دلیل اصلی ثبت نام کردن ازمون اینه که سر جلسه ازمون بریم و با شرایط ازمون اشنا بشیم . قطعا کسی که ۲ سال و ده ها ازمون شبیه کنکور زده خیلی جلوتر از کسیه که سوالارو دانلود میکنه و با خیال راحت توی خونه میزنه
      نهایت ، شرایط رو ازمونی کنید و سر و صدا رو شدیدا شبیه سازی‌کنید با شدت بیشتر
      کاملا درسته
      ولی ازمون های حضوری همه لغو و غیرحضوری شدن که باید خونه داد و اون حس سر جلسه بودن رو اونقدر القا نمیکنه و در هر دو صورت چه ثبتنام کرد چه نه باید تو خونه زد و در نهایت رفت تو سایت تو پاسخنامه وارد کرد همینجوری تقلب سر به فلک داشت و نکته مثبتش سر جلسه نشستن بود که با شرایط الان دیگه سر جلسه هم نمیتونیم بریم

بازم ممنون یکم شک داشتم چون واقعا پارسال سر ازمونها خیلی پیشرفت داشتم و بیشترش به خاطر سر جلسه بودن بود وگرنه اگه خونه قرار باشه بدیم چندان فرقی با تست زدن خودمون نداره فقط باید پول داد
      ولی خوب در همون شرایطی که گفتید انجامش میدم که جلسه شبیه سازی بشه
      .................................................. ....................................................................... ..................
      ویرایش توسط FARZAD205 : 05 فروردین 1399 در ساعت 10:09

4. Top | #379
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام روز بخیر
      یه سوال داشتم من مشاورم گفته کتاب های موج آزمون رو واسه ریاضی و فیزیک و شیمی بگیرم حالا من دو دلم که همون مارک های کتاب خودمو بزنم یا کتاب جدید بگیرم؟ شما چیکار کردین واسه این موقع؟

5. Top | #380
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      نظرت درمورد جمعبندی عربی خ سبز چیه؟ الان یه سری بخشها نیاز به درسنامه دارم همین جمعبندی خوبه یا درسنامه های کتاب تست؟

6. Top | #381
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      سلام روز بخیر
      یه سوال داشتم من مشاورم گفته کتاب های موج آزمون رو واسه ریاضی و فیزیک و شیمی بگیرم حالا من دو دلم که همون مارک های کتاب خودمو بزنم یا کتاب جدید بگیرم؟ شما چیکار کردین واسه این موقع؟
      سلام وقت بخیر
      نه موج بگیرید
      تست های مارک رو توی دوران جمعبندی میشه زد (هرچند نزنید هم خیلیی چیزی از دست ندادید چون تیپ های مشابهشون رو بارها میزنید )

7. Top | #382
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveyoulipstick نمایش پست ها
      سلام
      نظرت درمورد جمعبندی عربی خ سبز چیه؟ الان یه سری بخشها نیاز به درسنامه دارم همین جمعبندی خوبه یا درسنامه های کتاب تست؟
      سلام
      جمعبندی عربی خ س کلاا منطبق با نظام قدیمه
      تمام قواعد رو به شیوه نظام قدیم و اضافه تر گفته
      تست هم اصلا نداره ۵ ۶ تا کلا هر درس
      ولی من راضی‌بودم ! اگه قواعدش رو کاامل وقت کنی بخونی‌نکات تستی مهمی گفته که خیلی به درک عربیتون و زدن تست ها کمک میکنه
      ولی اینکه فک کنید یه کتاب جمعبندیه واسه مرور اصلا ... یه کتاب با یه درسنامه کاملا جدیده که مثل یه منبع معمولی باید واسش وقت بذارید

8. Top | #383
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام وقت بخیر
      نه موج بگیرید
      تست های مارک رو توی دوران جمعبندی میشه زد (هرچند نزنید هم خیلیی چیزی از دست ندادید چون تیپ های مشابهشون رو بارها میزنید )
      ممنون

9. Top | #384
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shiva80 نمایش پست ها
      ممنون
      خواهش میکنم انجام وظیفست

10. Top | #385
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام سعید
      گفتی با کانون پیش برو، من یه قسمت‌هایی از متن کتاب زیست رو فراموش میکنم البته قبلا تستاشو با برنامه کانون زدم درصدا زیستم بین 60تا70 بوده، این مشکلی پیش نمیاره؟ چون تا خرداد خبری از پایه نیست

11. Top | #386
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط loveyoulipstick نمایش پست ها
      سلام سعید
      گفتی با کانون پیش برو، من یه قسمت‌هایی از متن کتاب زیست رو فراموش میکنم البته قبلا تستاشو با برنامه کانون زدم درصدا زیستم بین 60تا70 بوده، این مشکلی پیش نمیاره؟ چون تا خرداد خبری از پایه نیست
      سلام
      زیست جانوری و گیاهی کاملا مرور میشه بعد از عید طی ۴‌هفته ! چطور میگید خبری از پایه توی آزمون ها نیست ؟
      اگه مبحثی که نخوندید توی بخش جانوری و گیاهی نیست ، توی همین اززمون ها بخشی از تایم رو اختصاص بدید به نقاط ضعفتون

12. Top | #387
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام سعید جان گفته بودی کتاب جمع بندی فیزیک خیلی سبزم داشتی نظرت راجبش چیه؟
      در کنار خلاصه های خودمون ازش استفاده کنیم اوکیه؟
      کلا هم چه نظری داری برای تست های شبیه ساز و هم برای جمع بندی فصل به فصل و هم جمع بندی اصلی که به همراه کتاب های چندکنکور اخیر هستش
      مثلا تستای کتاب سه سطحی برای جمع بندی فصلی پوشش مطالبش و تیپ تستاش خوب هست؟چون برای جمع بندی فصلی میشه تو یک هفته تستای دشوار و دشوار ترش رو زد. و اینکه کلاس نکته و تست نظری داری؟ یا همون تستای شبیه ساز کافیه و تیپ های متنوع رو پوشش میده؟
      چون این اساتید هم اکثرا همون تستای کنکور های اخیر رو کار میکنن و سوال تالیفی خاصی ندیدم من!!...

13. Top | #388
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام آقا سعید
      من پایه یازدهم تجربی ام و سال بعد کنکور دارم
      می خواستم منابع پیشنهادی خود رو برای من که پایه قوی دارم و میانگین ترازم تو آزمون های کانون در طول دو سال بالای 7000 است (البته بدون کلیدزنی ها ) معرفی بفرمایید ممنون از توجه شما

14. Top | #389
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      زیست جانوری و گیاهی کاملا مرور میشه بعد از عید طی ۴‌هفته ! چطور میگید خبری از پایه توی آزمون ها نیست ؟
      اگه مبحثی که نخوندید توی بخش جانوری و گیاهی نیست ، توی همین اززمون ها بخشی از تایم رو اختصاص بدید به نقاط ضعفتون
      سلام وققتون بخیر میشه در مرود کتاب های فصل آزمون یا موج آزمون راهنمایی کنین ؟؟؟ چه جوری استفاده کنیم و کی شروع کنیم ؟؟؟؟ من برنامه ام آخر اردیبهشت تموم میشه از اون ورم میگن تا درسا رو تموم نکردین شروع نکنین به آزمون جامع باز میگن تو خرداد باید 3 روز یه بار کار کنیم من گیج شدم کاملا نمیدونم دقیق باید چی کار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین و این که کدوم کتاب واسه سطح متوسط خوبه ....

15. Top | #390
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      سلام وققتون بخیر میشه در مرود کتاب های فصل آزمون یا موج آزمون راهنمایی کنین ؟؟؟ چه جوری استفاده کنیم و کی شروع کنیم ؟؟؟؟ من برنامه ام آخر اردیبهشت تموم میشه از اون ورم میگن تا درسا رو تموم نکردین شروع نکنین به آزمون جامع باز میگن تو خرداد باید 3 روز یه بار کار کنیم من گیج شدم کاملا نمیدونم دقیق باید چی کار کنم ممنون میشم راهنمایی کنین و این که کدوم کتاب واسه سطح متوسط خوبه ....
      سلام
      کی گفته که تا تموم شدن درس ها موج نزنید ؟!!!!!
      توی دوران جمعبندی ۳ روز یکبار ازمون میزنید و اون بخش هایی که نیازه رو از توی موج ازمون ، ازمون میزنید
      الان هم ۲ روز قبل از آزمون ها ، مباحث ازمون رو از روی موج و فصل میزنید

صفحه 26 از 29 نخستنخست ... 16252627 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن