خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14232425 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 346 به 360 از 433
    1. Top | #346
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام سعید
      سوال داشتم ازت درباره شیمی
      من کتاب میکرو شیمیو دارم حل میکنم و چون ایده تستاش زیاده تقریبا سعی میکنم تستاشو دوبار بزنم.برنامه ازمون واسه بهمن اسفنده شیمی یازدهمه بنظرت همین میکرو کافیه یا در کنارش باید خیلی سبزم کار کنم؟
      2.کتاب موج شیمی ، ازمونای مبحثی،کلی شیمی دهم یازده دوازده جدا جدا و کلی کنکور شامل 3 پایه رو داره کدومارو تو زدی؟وقت کردی کل کتاب رو کار کنی؟چون رو هم دوتا جلدش 2400 تا تست داره
      3.اگه موج رو کار کنیم بنظرت فصل ازمونم نیازه؟من اخه فصل ازمون رو ندیدم اطلاعی راجبش ندارم

2. Top | #347
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      سلام سعید
      سوال داشتم ازت درباره شیمی
      من کتاب میکرو شیمیو دارم حل میکنم و چون ایده تستاش زیاده تقریبا سعی میکنم تستاشو دوبار بزنم.برنامه ازمون واسه بهمن اسفنده شیمی یازدهمه بنظرت همین میکرو کافیه یا در کنارش باید خیلی سبزم کار کنم؟
      2.کتاب موج شیمی ، ازمونای مبحثی،کلی شیمی دهم یازده دوازده جدا جدا و کلی کنکور شامل 3 پایه رو داره کدومارو تو زدی؟وقت کردی کل کتاب رو کار کنی؟چون رو هم دوتا جلدش 2400 تا تست داره
      3.اگه موج رو کار کنیم بنظرت فصل ازمونم نیازه؟من اخه فصل ازمون رو ندیدم اطلاعی راجبش ندارم
      سلام عزیز
      نه میکرو کافیه
      البته میکرو شیمی ۲
      میکرو شیمی ۳ اصلا خوب نبود مولف هاشون رو هم عوض کرده بودن
      من موج نداشتم از دوستام گرفتم و دیدم کتابش رو ، من فصل ازمون داشتم عالی بود
      موج شیمی هم عالیه خیلی فرق‌نداره کدوم رو بزنی
      ولی اصلا نیاز نیست همش رو بزنیا ! فقط نقاط قوتت رو باید ازمون بزنی مثلا من الکترو شیمی کلی رمز گذاشته بودم فول فول شده بودم ازمون زدم همون نیمسال اول هم ۱۰۰ زدم شیمی رو
      ولی مثلا اسید باز نزدم چون سخت بود و تسلط کافی نداشتم ...

3. Top | #348
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام عزیز
      نه میکرو کافیه
      البته میکرو شیمی ۲
      میکرو شیمی ۳ اصلا خوب نبود مولف هاشون رو هم عوض کرده بودن
      من موج نداشتم از دوستام گرفتم و دیدم کتابش رو ، من فصل ازمون داشتم عالی بود
      موج شیمی هم عالیه خیلی فرق‌نداره کدوم رو بزنی
      ولی اصلا نیاز نیست همش رو بزنیا ! فقط نقاط قوتت رو باید ازمون بزنی مثلا من الکترو شیمی کلی رمز گذاشته بودم فول فول شده بودم ازمون زدم همون نیمسال اول هم ۱۰۰ زدم شیمی رو
      ولی مثلا اسید باز نزدم چون سخت بود و تسلط کافی نداشتم ...
      الان بنظرت من اگه تا عید همین میکروم رو کار کنم برا بعد عید کتاب فصل ازمون رو کار کنم یا کوج؟
      برا شیمی 3 خیلی سبز زدی دیگ درسته؟
      کلا پیشنهادت برای اینکه شیمی درصد بالا بزنم چیه
      ویرایش توسط rozhano : 03 بهمن 1398 در ساعت 02:44

4. Top | #349
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rozhano نمایش پست ها
      الان بنظرت من اگه تا عید همین میکروم رو کار کنم برا بعد عید کتاب فصل ازمون رو کار کنم یا کوج؟
      برا شیمی 3 خیلی سبز زدی دیگ درسته؟
      کلا پیشنهادت برای اینکه شیمی درصد بالا بزنم چیه
      فصل ازمون
      اره خیلی سبز شیمی ۳ خوب بود
      واسه شیمی روی حفظیات متن کتاب خیلی خیلی تمرکز کن
      اون زمانی که مسئله سخت و ترکیبی میومد‌ تموم شد دیگه . الان فقط مفهوم های کتاب رو باید بلد باشی و دام های متن کتاب رو حفظ کنی ...

5. Top | #350
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا بر خودم واجب دونستم بت بگم واقعا دمت گرم
      ممنونم ازت واقعا دیدم که چقد شما هم شبیه خودم و خیلی از بچه ها یه مدت افت داشتید و درگیر یه سری مسائل روحی بودید ولی باز تو همون وقت باقی مانده خوب درس خوندید و تا 7500 رفتید
      بسیار سپاس گزارم از این که این مصاحبه اینقدر از جون و دل نوشتی صرفا برای اینکه نشون بدی که واقعا میشه و لازم نیست از همون روز اول خرخون بود و انگیزه بالا داشت
      دمت گرم رفیق من خودم تا نیمه دی بین 5500 تا 6000 بودم ولی خب می دونستم که می تونم تا یکی دوماه دیگه با تمام مشکلات کنار بیام تو این آزمون جمعبندی دوازدهم هم از چهار هفته کلا دوهفته رو از دست دادم ولی دوهفته بعدی صاف گرفتم خوندم شدم 6800
      بازم می گم ممنونم ازت
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

6. Top | #351
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sanjari نمایش پست ها
      آقا بر خودم واجب دونستم بت بگم واقعا دمت گرم
      ممنونم ازت واقعا دیدم که چقد شما هم شبیه خودم و خیلی از بچه ها یه مدت افت داشتید و درگیر یه سری مسائل روحی بودید ولی باز تو همون وقت باقی مانده خوب درس خوندید و تا 7500 رفتید
      بسیار سپاس گزارم از این که این مصاحبه اینقدر از جون و دل نوشتی صرفا برای اینکه نشون بدی که واقعا میشه و لازم نیست از همون روز اول خرخون بود و انگیزه بالا داشت
      دمت گرم رفیق من خودم تا نیمه دی بین 5500 تا 6000 بودم ولی خب می دونستم که می تونم تا یکی دوماه دیگه با تمام مشکلات کنار بیام تو این آزمون جمعبندی دوازدهم هم از چهار هفته کلا دوهفته رو از دست دادم ولی دوهفته بعدی صاف گرفتم خوندم شدم 6800
      بازم می گم ممنونم ازت
      فدات عزیزم
      این ازمون دقیقا مشابه ازمون ۲۱ دی پارسال بود که منم ۶۸۰۰ شدم
      همین الانش از من جلوتری بقیش رو با قدرت بخون که نتیجه فوق العاده ای منتظرته

7. Top | #352
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انشالله
      سپاس بسیاز ازت ممنونم بابت همه چیز
      گفتنـد یـافت می‌نشـود جـسـته‌ایم ما
      گفت آنک یافت می‌نشود آنم آرزوست

8. Top | #353
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام دکتر جان خسته نباشی
      این بار قلم چی هندسه یازدهمو اورده و 10 سواله ، و باتوجه به وقت استاندارش که 15 مینه خیلی میترسم وقت ببره ، سوالم اینه تدابیر خاصی رو باید اندیشید که با موفقیت ردش کنیم؟

9. Top | #354
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan5100.ek نمایش پست ها
      سلام دکتر جان خسته نباشی
      این بار قلم چی هندسه یازدهمو اورده و 10 سواله ، و باتوجه به وقت استاندارش که 15 مینه خیلی میترسم وقت ببره ، سوالم اینه تدابیر خاصی رو باید اندیشید که با موفقیت ردش کنیم؟
      سلام
      کاش تگم میکردید که ببینم ... شرمنده بابت تاخیر
      هندسه نظام جدید با قدیم تفاوت داره و خیلیی زمان بر نیست
      چون الان توی آزمون کتاب نوروز هم هست واسه بعد عید هم میتونید استفاده کنید چیزی که میخوام بگم
      فوکوستون روی کارنامه بازیابی کانون باشه . اگه کانون نمیرید ، آبی کانون استاندارد ترین هندسه رو بین تمام منابع داره . همین ۲ منبع کاملا کافیه (خود من با کارنامه بازیابی هندسه ۱۷ اسفند پارسال رو صد زدم)

10. Top | #355
      Ash
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام تبریک میگم
      اگه بخواید به طور خلاصه بگید
      درصداتون توی هر درس و مدیون چی هستید؟(البته بعد تلاش خودتون)
      مخصوصا ریاضی فیزیک

11. Top | #356
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ash نمایش پست ها
      سلام تبریک میگم
      اگه بخواید به طور خلاصه بگید
      درصداتون توی هر درس و مدیون چی هستید؟(البته بعد تلاش خودتون)
      مخصوصا ریاضی فیزیک
      مرسی عزیز
      ریاضی و فیزیک مهمترین عامل منبع تست و تعداد تسته . شما هرچقدر هم حرفه ای برنامه بریزید برای ریاضی فیزیک و هرچقدر هم فیلم ببینید و کلاس بربد ولی وقتی تست نزنید هیچ نتیجه ای نمیگیرید ! تعداد تیت زیاد و منبع استاندارد مهمترین عامله
      بقیه دروس انحصارا برنامه ریزی و نحوه ی مطالعه اون درس

12. Top | #357
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام
      کاش تگم میکردید که ببینم ... شرمنده بابت تاخیر
      هندسه نظام جدید با قدیم تفاوت داره و خیلیی زمان بر نیست
      چون الان توی آزمون کتاب نوروز هم هست واسه بعد عید هم میتونید استفاده کنید چیزی که میخوام بگم
      فوکوستون روی کارنامه بازیابی کانون باشه . اگه کانون نمیرید ، آبی کانون استاندارد ترین هندسه رو بین تمام منابع داره . همین ۲ منبع کاملا کافیه (خود من با کارنامه بازیابی هندسه ۱۷ اسفند پارسال رو صد زدم)
      مرسی خودم حلش کردم

13. Top | #358
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام دکتر دراین بازه خیلی شل کردم درس خوندنو وبه خودم سخت نمیگیرم چطور بگم به یه بی حالی عجیبی دچار شدم جالبه تا به حال هر چی دوست که تو کانون بودن رو دیدم این اتفاق براشون افتاده که این روزا حال وهواشون به سمت درس خوندن نمیره یه چند تا راهنمایی کنین چطوری با این خستگی و افسردگی مبارزه کنیم.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

14. Top | #359
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saturn8 نمایش پست ها
      سلام دکتر دراین بازه خیلی شل کردم درس خوندنو وبه خودم سخت نمیگیرم چطور بگم به یه بی حالی عجیبی دچار شدم جالبه تا به حال هر چی دوست که تو کانون بودن رو دیدم این اتفاق براشون افتاده که این روزا حال وهواشون به سمت درس خوندن نمیره یه چند تا راهنمایی کنین چطوری با این خستگی و افسردگی مبارزه کنیم.
      ببخشید من جواب میدم ولی چون در حال حاضر من هم دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم میخوام کمی باهات هم دردی کنم و در حد توانم بهت کمک کنم.کاری که من کردم اینه یه متنی نوشتم و توی اون مشخص کردم هدفم چیه؟میخوام به چی برسم در آینده دور و نزدیک؟به خاطر خودم وچه کسایی دارم درس میخونم؟و باید ها و نباید هایی رو که باید انجام بدم مشخص کردم و هرروز صبح و ظهر میخونمش تو هم اینکاررو بکن چه بسا اثرکرد

15. Top | #360
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mfa نمایش پست ها
      ببخشید من جواب میدم ولی چون در حال حاضر من هم دارم با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم میخوام کمی باهات هم دردی کنم و در حد توانم بهت کمک کنم.کاری که من کردم اینه یه متنی نوشتم و توی اون مشخص کردم هدفم چیه؟میخوام به چی برسم در آینده دور و نزدیک؟به خاطر خودم وچه کسایی دارم درس میخونم؟و باید ها و نباید هایی رو که باید انجام بدم مشخص کردم و هرروز صبح و ظهر میخونمش تو هم اینکاررو بکن چه بسا اثرکرد
      ممنونم واقعا پیشنهاد جالبی دادین احتمال می دم خیلی موثر باشه.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

صفحه 24 از 29 نخستنخست ... 14232425 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن