خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 17 از 29 نخستنخست ... 716171827 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 241 به 255 از 433
    1. Top | #241
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      اها پس یازدهمی خیلی بهتره
      یازدهم خیلی سبز و میکرو بگیر . این دوتا منبع نابن بین کل منابع زیست ۱ و ۲ و ۳ . البته خب مثلا میکرو اشکالات ریزی داره ک بعدا ک به تسلط رسیدی متوجه میشی
      همون اشکالات ریز میکرو دردسره پیدا کردنشون
      مثلا میکرو دهم میگفت که صدای بسته شدن دریچه های قلبی اندکی بعد از بسته شدن خود اون ها میاد در حالی که معلمون گفت تو سوالات یا بزنید همزمان یا بزنید بلافاصله بعد از
      همون پینوکیو میگیرم بهتره

2. Top | #242
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ۵۰ هفتست حالا حالا ها پر نمیشه
      من داشتم راضی بودم ولی مهر و ماه رو ندیدم ...
      کلا لزومی نداره ک قلمچی داشته باشی . ببین با کدوم حال میکنی همون رو بگیر
      یا خدا کی حوصله داره ۵۰ هفته پر کنه

3. Top | #243
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ،من درس خوندن مشکل ندارم ،مشکلم مرور و وسواس هست ،به نظرتون چند روز یک بار مرور کنم؟
      یه مشکلی هم که دارم اینه که اگه یه موضوع رو از یه درس یادم بره میرم دوباره خونی میکنم (رو اعصابم میره به طوری که کنترلشو ندارم)
      الآن مثلا فصل 1 و 2 فیزیک پیش رو تموم کردم ولی احساس میکنم هیچی بارم نیست با اینکه دوبارم تست زدم ،انگار به خودم هیچ اعتمادی ندارم میخواستم ببینم شما هم اینطور شدین؟

پول کتاب جمع بندی ندارم پیشنهادتون چیه؟؟؟خلاصه نویسی ها کافیه؟

شاید این آخری خنده دار به نظر بیاد ولی ترس از تست زدن هم دارم،چون مثلا بار اول نصف تستارو خراب میزنم
      .
      ویرایش توسط Frigidsoul : 09 آذر 1398 در ساعت 19:08

4. Top | #244
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها
      سلام ،من درس خوندن مشکل ندارم ،مشکلم مرور و وسواس هست ،به نظرتون چند روز یک بار مرور کنم؟
      یه مشکلی هم که دارم اینه که اگه یه موضوع رو از یه درس یادم بره میرم دوباره خونی میکنم (رو اعصابم میره به طوری که کنترلشو ندارم)
      الآن مثلا فصل 1 و 2 فیزیک پیش رو تموم کردم ولی احساس میکنم هیچی بارم نیست با اینکه دوبارم تست زدم ،انگار به خودم هیچ اعتمادی ندارم میخواستم ببینم شما هم اینطور شدین؟

شاید این آخری خنده دار به نظر بیاد ولی ترس از تست زدن هم دارم،چون مثلا بار اول نصف تستارو خراب میزنم
      تا سعید بیاد من جواب میدم ببینیم تایید میکنه یا نه
      ۱-اگه خیلی رو مرور وسواس نداری یه بار قبل از تدریس بخون، یه بار شب روزی که معلم تدریس کرده، یه بار هم آخر هفته
      بهترین روش مرور هم زدن دوباره تست هایی هست که هایلایت کردی + خلاصه هات
      اگه خیلی رو مرور وسواس داری یه جور دیگه هم میشه مرور کرد ولی وقت زیاد میخواد، اینجوری که بعد از تدریس:
      روز اول، روز دوم، روز سوم، آخر هفته اول، آخر هفته دوم، آخر ماه اول، آخر ماه دوم مرور میکنی (البته من اینجوری قبول ندارم چون هم وقت نیست هم آزمون ها برای مرور برنامه دارن)
      ۲-عزیز چرا غصه درس خونده میخوری آخر هر هفته از هر مبحثی که خوندی یه آزمون ۲۰ سوالی از خودت بگیر اینجوری دیگه نگران این نیستی که وای درسا یادم رفت بدبخت شدم (منم سر زیست همینطوری میشدم ولی با خودم می گفتم به درک که یادم رفت قبل آزمون مرور میکنم اینجوری نگرانیم از بین میرفت )
      ۳-بالا هم گفتم: خلاصه نویسی + تست های هایلایت شده +مرور منظم در طول سال بهترین روش جمع بندیه
      البته حواست باشه از الان به بعد داری تست محاسباتی میزنی ترکیبی هارو هایلایت کن چون این سوالات چند تا فرمول رو با هم استفاده می کنن برای مرور بهترن (تو زیست هم همینه )
      ۴-ایراد نداره نصف تستارو خراب زدی عوضش می ری پاسخنامه می خونی یادگیری کامل میشه دفعه بعدی درست میزنی (مگه اینکه پاسخنامه نخونی اون موقع بدبخت میشی)

5. Top | #245
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Frigidsoul نمایش پست ها

سینا کامل گفت
      علاوه بر اونا
      آزمونک از خودت بگیر بعد هر مبحث . سریعترین راه اطمینان از یادگیریه
      موضوع دوم هم من تابستون یازدهم ک استارت زدم همین ترس رو داشتم . یعنی موقع خوندن مباحث آزمون بعد هی استرس و ترس سراغم میومد چون میدونستم هیچییی طول سال نخوندم والان باید تمومشون کنم و حجم زیادی از تست های سنگین و ...
      کاریش نمیشه کرد فقط باید شروع کنی . ینی تنها راه حلش زود شروع کردن واسه خوندن مطالب جدیده و صدالبته تلقین

6. Top | #246
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سعید واسه زیست درسنامه میخوندی؟ میکرو دارم ولی خدایی ازبس مطلب اضافه داره حوصله خوندنشونو ندارم...بعد اینکه کتاب درسی عربی رو مرور میکردی اصلا؟

7. Top | #247
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سعید من میخوام زمین کنکور ۵۰ بزنم که اگه یه وقت خواستم بدم داروسازی چیزی نشه (الان اولویت دندونه)
      به نظرت نیازه روی کتاب تست زمین وسواس داشته باشم یا ده بیست سی چهل کنم یه چیزی بخرم؟
      به جای کتاب تست کتاب جیبی بخرم تو سرویس مرور کنم چی؟

8. Top | #248
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      سعید واسه زیست درسنامه میخوندی؟ میکرو دارم ولی خدایی ازبس مطلب اضافه داره حوصله خوندنشونو ندارم...بعد اینکه کتاب درسی عربی رو مرور میکردی اصلا؟
      واسه زیست فقط و فقط باید نیازمحور درسنامه بخونی
      اونم فقط پایه و مثلا برای قلب و تولید مثل
      وگرنه دوزادهم نیاز به درسنامه نداره (پروتئین سازی شاید نیاز داشته باشه)
      واسه عربی کتاب درسی قطعا حرف اول رو میزنه ولی مرور فقط لغات

9. Top | #249
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      سعید من میخوام زمین کنکور ۵۰ بزنم که اگه یه وقت خواستم بدم داروسازی چیزی نشه (الان اولویت دندونه)
      به نظرت نیازه روی کتاب تست زمین وسواس داشته باشم یا ده بیست سی چهل کنم یه چیزی بخرم؟
      به جای کتاب تست کتاب جیبی بخرم تو سرویس مرور کنم چی؟
      سینا واسه زمین خیلی سبز بگیر بهترین منبع زمین شناسیه
      نه کتاب جیبی نیازی نیست ولی فلش کارت خیلی مفیده واسه زمین شناسی

10. Top | #250
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سینا واسه زمین خیلی سبز بگیر بهترین منبع زمین شناسیه
      نه کتاب جیبی نیازی نیست ولی فلش کارت خیلی مفیده واسه زمین شناسی
      فلشکارت فقط قلم چی داره اونم اصلا ایده ای برای نحوه استفاده ندارم
      مهر و ماه بخرم چی؟ میگن اون بهتره ولی من نگاه کردم برای کنکور ۹۹ عه

11. Top | #251
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaMegapolis نمایش پست ها
      فلشکارت فقط قلم چی داره اونم اصلا ایده ای برای نحوه استفاده ندارم
      مهر و ماه بخرم چی؟ میگن اون بهتره ولی من نگاه کردم برای کنکور ۹۹ عه
      ایده نمیخواد ک
      خلاصه داره خیلی خوبه ولی کامل نیست
      واسه ۵۰ درصد کااملا کافیه ولی ن بالاتر
      زمین شناسی رو امسال کوبیدن از نو ساختن ، سال بعد هم معلوم نیست این کار رو نکنن
      پس فلن دست نگه دار‌و منبع واسه ۱۴۰۰ پیدا کن

12. Top | #252
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش تستای سری zفیزیک خیلی سبز رو کار کردی؟میخوام بدونم سختن یا کلا پرتن؟:/
      یه چیز دیگه یه سری نکات شکل توی زیست هس که از روی خود شکل قابل بر داشتن این نکاتو مینوشتی؟واسه اینکه یادت بمونه بعدا بهشون توجه کنی و اینا
      ببخش خیلی مزاحمت میشم...دستت دردنکنه واقعا

13. Top | #253
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      داداش تستای سری zفیزیک خیلی سبز رو کار کردی؟میخوام بدونم سختن یا کلا پرتن؟:/
      یه چیز دیگه یه سری نکات شکل توی زیست هس که از روی خود شکل قابل بر داشتن این نکاتو مینوشتی؟واسه اینکه یادت بمونه بعدا بهشون توجه کنی و اینا
      ببخش خیلی مزاحمت میشم...دستت دردنکنه واقعا
      نه فقط واسه نوسان چند تاش رو زدم فایده نداره
      نه نیازی نیست
      فقط نکات مهم
      اختیار داری عزیز این چ حرفیه

14. Top | #254
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سعید مهروماه من دارم.درسنامش خلاصه نیست.حالا من نمیدونم شاید بعد کنکور اومدن نکات کنکور98اضاف کردنوگرنه اگه درسنامه تغییر نکرده باشه کامل پوشش داره بود و چیزی نبود که توی کنکور اومده بود ولی توی درسنامش نباشه
      ایده نمیخواد ک
      خلاصه داره خیلی خوبه ولی کامل نیست
      واسه ۵۰ درصد کااملا کافیه ولی ن بالاتر
      زمین شناسی رو امسال کوبیدن از نو ساختن ، سال بعد هم معلوم نیست این کار رو نکنن
      پس فلن دست نگه دار‌و منبع واسه ۱۴۰۰ پیدا کن
      ...

15. Top | #255
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      سعید مهروماه من دارم.درسنامش خلاصه نیست.حالا من نمیدونم شاید بعد کنکور اومدن نکات کنکور98اضاف کردنوگرنه اگه درسنامه تغییر نکرده باشه کامل پوشش داره بود و چیزی نبود که توی کنکور اومده بود ولی توی درسنامش نباشه
      کدوم درس ؟
      ریاضی ؟
      اون ۲ جلدیه رو حتما داری

صفحه 17 از 29 نخستنخست ... 716171827 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن