خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 312131423 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 181 به 195 از 433
    1. Top | #181
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza basid نمایش پست ها
      سلام چطوری سعید جان خیلی عالی میشه اگه بتونی یه ویسی چیزی بگیری توضیح بدی روش برنامه ریزیتو و اینکه واسه دو هفته آزمون چجوری تستاتو مدیریت میکردی که به آزمون برسی
      واینکه به نظرت کسی که ریاضی مشکل داره بره کلاس حضوری؟ دی وی دی ببینه؟ یا خودش بخونه؟...
      باشه عزیز امشب سعیم رو میکنم یه ویس بگیرم از برنامم و بگم
      ریاضی فقط و فقط تست میخواد . نکته های تستی ریاضی صرفا میانبر ان و نمیشه از طریق درسنامه و فیلم حفظشون کرد ... باید توی خود تست ها یاد بگیری . تنها راهکار مفیدش یه دبیرخصوصی درجه ۱ عه

2. Top | #182
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      ایول دمت گرم
      سعید داداش ببخشید زیاد سوال میکنم میگم نظرت درباره کلاس آنلاین آریان حیدری چیه؟

3. Top | #183
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ایول دمت گرم
      سعید داداش ببخشید زیاد سوال میکنم میگم نظرت درباره کلاس آنلاین آریان حیدری چیه؟
      عزیزی این چ حرفیه من اینجام ک سوالا رو جواب بدم
      راستش نشنیدم اسم ایشون رو ولی بازم از دوستام میپرسم خبر میدم

4. Top | #184
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سامان جان اون عکسای دفتر برنامه ریزی رو ببینی متوجه میشی من حدود چند ماه عربی نخوندم
      فقط و فقط باید کتاب بخونی . واسه خوندنش هم متن درس هارو باید تک تک محل اعرابی هاش رو در بیاری و تمرین های هر درس رو حفظ کنی
      اکثر تست های ترجمه از تمرین های متن درسه
      ینی چی محل اعرابیشو دربیاری؟

5. Top | #185
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Phatums نمایش پست ها

ینی چی محل اعرابیشو دربیاری؟
      محل اعرابی های لغات رو باید زیرشون بنویسی
      ینی هر لغتی رو زیرش نوشته باشی فاعله مفعوله خبره مبتداست ...

6. Top | #186
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سعید باور کن جر خوردم از دست این وسواس.
      توی فیزیک یه درسو نتونم تستاشو بزنم پیش خودم میگم حتما درست مفهومی از اول نخوندم و الانم متوجه نمیشم
      الان سومین باره فصل2 دهم میخونم
      میرسم درس اخرش نمیفهمم باز از اول میخونم(فقط درس آخر نمیفهمم)
      ...

7. Top | #187
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      سعید باور کن جر خوردم از دست این وسواس.
      توی فیزیک یه درسو نتونم تستاشو بزنم پیش خودم میگم حتما درست مفهومی از اول نخوندم و الانم متوجه نمیشم
      الان سومین باره فصل2 دهم میخونم
      میرسم درس اخرش نمیفهمم باز از اول میخونم(فقط درس آخر نمیفهمم)
      آرش این بخاطر همون برنامست که گفتم
      بزرگترین مشکل همه کنکوری ها هم هست
      باید برنامه مکتوب نوشته باشی
      من خودم مثلا فصل مشتق حجیم بود فقط تستای نشان دار خود میکرو رو زدم با این حال نقطه قوت کل ریاضیم هم شد ! هروقت که حس کردی یاد نگرفتی یه ازمونک ۵ تستی یا ۱۰ تستی از اون مبحث بزن کامل متوجه میشی اوضاعت چطوره و عالی جواب میگیری

8. Top | #188
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم برنامه مکتوب دارم..بخاطر همین وسواسم قشنگ تایم 1 فصلو دادم بهش دوباره...تو فیزیکو فقط روی درسنامه میخوندی؟این خیلی درسنامش طولانیه قبلا گاج داشتم نهایت 2صفحه بود بعد سریع تست بود این خیلی سبز 5_6صفحه درسنامه هست میری تهش میبینی اولش یادت رفت.
      آرش این بخاطر همون برنامست که گفتم
      بزرگترین مشکل همه کنکوری ها هم هست
      باید برنامه مکتوب نوشته باشی
      من خودم مثلا فصل مشتق حجیم بود فقط تستای نشان دار خود میکرو رو زدم با این حال نقطه قوت کل ریاضیم هم شد ! هروقت که حس کردی یاد نگرفتی یه ازمونک ۵ تستی یا ۱۰ تستی از اون مبحث بزن کامل متوجه میشی اوضاعت چطوره و عالی جواب میگیری
      ...

9. Top | #189
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم برنامه مکتوب دارم..بخاطر همین وسواسم قشنگ تایم 1 فصلو دادم بهش دوباره...تو فیزیکو فقط روی درسنامه میخوندی؟این خیلی درسنامش طولانیه قبلا گاج داشتم نهایت 2صفحه بود بعد سریع تست بود این خیلی سبز 5_6صفحه درسنامه هست میری تهش میبینی اولش یادت رفت.
      آرش برنامه روزانه هم باید علاوه بر برناگه هفتگی داشته باشی و برنامت هم خط خط جدا جدا هر قسمتش رو بنویس که بعد از انجام دادنش یه خط کامل بکشی روی اون قسمت ... تا حدی مفیده واسه وسواست ...
      واسه فیزیک هم ۲ روش کلا خوندن داریم
      اول اینکه تست های درسنانه رو با اموزشش میای جلو و بعد از هربخشی میری سراغ تست هاش (نه اینکه درسنامه یه فصل رو تموم کنی بعد بری تست های فصل رو بزنی)
      یه روش دیگه هم هست که فرمول رو میخونی میری سراغ تست زدن (اصلا درسنامه نمیخونی) تست میزنی قطعا غلطه میری پاسخنامه چک میکنی و هی همینطوری میری جلو ...
      این روش دومه خیلی حرفه ای و سخته ضمن اینکه ساعت مطالعه بالا میخواد چون باید حتما ۱ روز درمیون فیزیک بذاری تو برنامت (واسه ریاضی هم میشه انجام داد) شروع تست زنیت هم هیچی نمیفهمی . هی باید مرور کنی تا یادبگیری واسه همین اذیت میشی و اعصابت خرد میشه ولی وای به اون روزی که یه مبحث رو اینطوری بخونی این دومیه رو من خودم واسه بعضی فصل ها مثل دینامیک انجام دادم و واقعا جواب گرفتم ولی خب فصلی مثل سینماتیک تست اموزشی محور بزنی سریعتر تموم میشه چون فصل بسیار حجیمیه ولی مثلا نوسان با روش دوم ...
      این روش دومیه رو من خودم سال کنکور از بچه های تک رقمی و دورقمی شنیدم و خیلی قلق داره

10. Top | #190
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      روش خوندن دومی که گفتی یه بار برای یکی از درسا اجرا کردم اخر کار جلد کتابو پاره کردم.
      خواستم خود کتابو پاره کنم دیدم ضرر مالی میخورم جلدو پاره کردم
      آرش برنامه روزانه هم باید علاوه بر برناگه هفتگی داشته باشی و برنامت هم خط خط جدا جدا هر قسمتش رو بنویس که بعد از انجام دادنش یه خط کامل بکشی روی اون قسمت ... تا حدی مفیده واسه وسواست ...
      واسه فیزیک هم ۲ روش کلا خوندن داریم
      اول اینکه تست های درسنانه رو با اموزشش میای جلو و بعد از هربخشی میری سراغ تست هاش (نه اینکه درسنامه یه فصل رو تموم کنی بعد بری تست های فصل رو بزنی)
      یه روش دیگه هم هست که فرمول رو میخونی میری سراغ تست زدن (اصلا درسنامه نمیخونی) تست میزنی قطعا غلطه میری پاسخنامه چک میکنی و هی همینطوری میری جلو ...
      این روش دومه خیلی حرفه ای و سخته ضمن اینکه ساعت مطالعه بالا میخواد چون باید حتما ۱ روز درمیون فیزیک بذاری تو برنامت (واسه ریاضی هم میشه انجام داد) شروع تست زنیت هم هیچی نمیفهمی . هی باید مرور کنی تا یادبگیری واسه همین اذیت میشی و اعصابت خرد میشه ولی وای به اون روزی که یه مبحث رو اینطوری بخونی این دومیه رو من خودم واسه بعضی فصل ها مثل دینامیک انجام دادم و واقعا جواب گرفتم ولی خب فصلی مثل سینماتیک تست اموزشی محور بزنی سریعتر تموم میشه چون فصل بسیار حجیمیه ولی مثلا نوسان با روش دوم ...
      این روش دومیه رو من خودم سال کنکور از بچه های تک رقمی و دورقمی شنیدم و خیلی قلق داره
      ...

11. Top | #191
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روش خوندن دومی که گفتی یه بار برای یکی از درسا اجرا کردم اخر کار جلد کتابو پاره کردم.
      خواستم خود کتابو پاره کنم دیدم ضرر مالی میخورم جلدو پاره کردم
      دقیقا خود جنگه

12. Top | #192
      کاربر انجمن

Sharmande
      نمایش مشخصات
      سعید مریدان همه در انتظار تو رخ بنما یا شیخ
      بده ویسو

13. Top | #193
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سعید جان من زیست کانون بالا 80میزنم میخوام کنکور خیلی بالا بزنم خیلیییی بنظرت خیلی سبز و میکرو و موج ازمون فار بسه؟روزی 50تست میزنم شده بمیرم ی قرار داده وهمین باعث شده یهو تو ی هفته 400تست زیست بزرنم
      ما دوباره سبز میشویم

14. Top | #194
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سعید مریدان همه در انتظار تو رخ بنما یا شیخ
      بده ویسو
      آپ کردم

15. Top | #195
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ریاضی فیزیک در حد چند میخونی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      سعید جان من زیست کانون بالا 80میزنم میخوام کنکور خیلی بالا بزنم خیلیییی بنظرت خیلی سبز و میکرو و موج ازمون فار بسه؟روزی 50تست میزنم شده بمیرم ی قرار داده وهمین باعث شده یهو تو ی هفته 400تست زیست بزرنم
      ...

صفحه 13 از 29 نخستنخست ... 312131423 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن