خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

اتفاقی عجیب ریاضی فیزیک در حد صفر با رتبه زیر گروه یک ۹۰۱

img_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B1%DB%B0%DB%B3%DB%B1_%DB%B1%DB%B6%DB%B0%DB%B0%DB%B2%DB%B7.jpg
      منبع =کارنامه کنکور ۹۸ گزینه دو نظام قدیم
      نظرتون چیه راجب این کارنامه فوق العاده با اراده و پر ریسک؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منطقه دو؟
      ما دوباره سبز میشویم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دیدم منطقه یک هستش...معادل منطقه سه میشه حدود 500..یعنی خیلی جالبه نمیدونستم انقد این دوتا مهمن اما عمومی هاشم عالی زده..درواقغ فقط زیست شیمی ادبیات عربی دینی خونده....طبیعی هم هستش تقریبا اگر هرکس روزی 2ساعت رایضی فیزیسک بخونه درهفته میشه 14ساعت این 14ساعت داده ب زیست شیمی ونتیجه بهتر گرفته
      ما دوباره سبز میشویم

4. Top | #4
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: IMG_۲۰۱۹۱۰۳۱_۱۶۰۰۲۷.jpg
مشاهده: 541
حجم: 57.4 کیلو بایت
      منبع =کارنامه کنکور ۹۸ گزینه دو نظام قدیم
      نظرتون چیه راجب این کارنامه فوق العاده با اراده و پر ریسک؟
      خداییش راسته؟؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قیاس کنید تا بفهمید عمومی زیست چقدر مهمن1.png
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hesam نمایش پست ها
      خداییش راسته؟؟
      بله مگه دروغ دارم :/ مال گزینه دو هس میتونی بری ببینی

7. Top | #7
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نمیشه رو این استراتژی ها حساب باز کرد عاقلانه ترین راه اینه که تعادل رعایت کنی و به نسبت ضرایب برنامه ریزی کنی این معلومه کلا ریاضی فیزیک حذف کرده و شاید نزدیک کنکور فقط تستای کنکور زده حالا اگه زیست و شیمی خیلی دشوار بدن ریاضی فیریک ساده تر بدجور ضرر میکنی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      نمیشه رو این استراتژی ها حساب باز کرد عاقلانه ترین راه اینه که تعادل رعایت کنی و به نسبت ضرایب برنامه ریزی کنی این معلومه کلا ریاضی فیزیک حذف کرده و شاید نزدیک کنکور فقط تستای کنکور زده حالا اگه زیست و شیمی خیلی دشوار بدن ریاضی فیریک ساده تر بدجور ضرر میکنی
      خب میشه باز...برفرض سختم بدن تو از حد معول بهتر زدی همین تراز رو میگیری دیگه برفرض زیست میزنی 80 شیمی 70...ازاونور خب ایشون خیلی ریسک کرده حداقل باید ی جور میخوند هر کدوم 30 20میزد
      ما دوباره سبز میشویم

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1397 نمایش پست ها
      میتونست رو چیزایی که استعداد نداره وقت بذاره مثل ریاضی فیزیک اخرشم هیچکدومو نتونه بزنه جسارت بزرگ و اراده بزرگی داره من خودم طی سه سال هر سال خواستم اینکار رو بکنم ولی همش فکرم درگیر این بود که ریاضی فیزیکو صفر بزنم که هیچی قبول نمشم در صورتی که کارنامه این شخص دلیلی هس برای ممکن بودن هر چیزی که تو ذهنت هس و تو میترسی اجراش کنی و یکی از تو قویتر اون ایده رو پیاده می کنه تازه همین شخص ۲۰ درصد زمین شناسی میزد شاید داروسازی دانشگاه تهران هم در میومد هر چند مهم نیس با این رتبه همه چی میشه قبول شد

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      میتونست رو چیزایی که استعداد نداره وقت بذاره مثل ریاضی فیزیک اخرشم هیچکدومو نتونه بزنه جسارت بزرگ و اراده بزرگی داره من خودم طی سه سال هر سال خواستم اینکار رو بکنم ولی همش فکرم درگیر این بود که ریاضی فیزیکو صفر بزنم که هیچی قبول نمشم در صورتی که کارنامه این شخص دلیلی هس برای ممکن بودن هر چیزی که تو ذهنت هس و تو میترسی اجراش کنی و یکی از تو قویتر اون ایده رو پیاده می کنه تازه همین شخص ۲۰ درصد زمین شناسی میزد شاید داروسازی دانشگاه تهران هم در میومد هر چند مهم نیس با این رتبه همه چی میشه قبول شد
      داداش من درصدای اینو بزنم پزشکی روزانه بهشتی میاوردم...500منطقه سه میشدم
      ما دوباره سبز میشویم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من در حال حاضر اغلب لغات زبان نظام جدید رو بلد نیستم،بنابراین مجبورم برای مطالعه زبان که کمترین ضریب رو در بین درس های کنکور داره وقت زیادی بزارم.....با این حساب اگر زبان نخونم و تایم زبان رو به عربی و ادبیات یا حتی دینی اختصاص بدم منطقی هست؟!

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      تا یه درس شاید ولی دوتا حماقت محضه به قدری که ریسکش بالاست .حالا مال این بابا گرفته
      بعدم وقتی توصیه میشه که وقت واقعا محدود باشه
      این با وقت محدود این درصدا رو اورده درصدا رو دیدی اصلا؟
      ربطی به وقت نداره از اولین روزی که شروع کرده درس بخونه تصمیمشو گرفته ریاضی فیزیک نزنه و الا با وقت کم عمرا بشه همچین درصدایی زد عادت کردیم هر کی هم موفقه درصدش خوب شده بگیم شانسیه و از این جور چرت و پرتا

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      من در حال حاضر اغلب لغات زبان نظام جدید رو بلد نیستم،بنابراین مجبورم برای مطالعه زبان که کمترین ضریب رو در بین درس های کنکور داره وقت زیادی بزارم.....با این حساب اگر زبان نخونم و تایم زبان رو به عربی و ادبیات یا حتی دینی اختصاص بدم منطقی هست؟!
      منم میخواستم این کار رو بکنم داش ولی ترجیح میدم زبان رو بخونم همه لغاتشو تا ادبیات که واقعا زدن درصدی مثل ۶۰ واسش شاهکاره رو بخونم

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

وقتش نسبت به پایه ای که داشته مطمعنا محدود بوده که به این شکل کار کرده .
      بعد چرا بیخودی جو میدی؟؟من موفقیتش رو زیر سوال نمیبرم به هیچ عنوان .اینکار دل شیر میخواد و یه ذهن و برنامه خیلی دقیق و منظم .تو ظاهر شاید بگید که چوون ریاضی و فیزیک رو کار نکرده کارش اسون بوده ولی جمع و جور کردن این کار واقعا سخته .این کار فاکتور های زیادی میخواد که شانس هم هر چقدر که درصدش رو پایین بگیری توش دخیله
      اصلا شانس دخیل نیس بالا ۸۰ زدن دیگه شانسی نیس در ضمن اگه یه درس رو بالا زده بود شاید ولی وقتی اینطور با برنامه همه رو بالا زده شانسی جلوه دادن مسخرس تو جو میدی استیون هاوکینگ

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

شانس فقط تو قرعه کشی ها با کمترین زحمت میاد .تو کار سخت شانس همیشه در خونه اونی رو میزنه که با برنامه کار کرده و سگ دو زده
      اصلا حرفامون ضد هم نیست یکم داری دعوایی میخونی یکم شل کن تهش چی؟
      تهش یه بوگاتیه که با ریاضی فیزیک نزده به دست اومده

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن