خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه به کارنامه های افراد سهمیه دار نگاه کنید می‌بینید سهمیه تاثیری تو رتبه ی کشوری و تراز نداره فقط دو تا رتبه تو منطقه میده. این کارنامه تراز و رتبه کشوری به رتبه منطقه میخوره پس بدون سهمیه هست

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      اقا هرسال چند تا درس تاثیر عجیبی روی رتبه میذارن و اگر زیاد زده باشی بشدت روی رتبه تاثیر میذارن ، بعضی ها کم تر امسال این بنده خدا درس هایی رو بسیار بالازده که جز همین درسا بودن و درسایی رو پایین زده که جز دسته دوم بودن ، البته این هرسال فرق میکنه و سال دیگه ممکنه فرق کنن

3. Top | #33
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      حقیقتش ایشون مرزای لازمو همه رو زده
      مثلا درسی یکی دو درصد کمتر میزد
      در حد 10 تا سوال
      یه هزارتایی جا بجا میشد
      خیلی میزون همه رو از مرز رد کرده واقعا !
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

4. Top | #34
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      احتمال میدم سهمیه ای باشه چون دوست من با زیست ۸۰ درصد شیمی و فیزیک ۷۰
      و میانگین عمومی ۷۰
      فقط ریاضی ۴۰ درصد
      اونم منطقه یک!!!!! شده ۱۷۰۰
      این کارنامه مال یه سهمیه ای هست متاسفانه نه یک ادم عادی
      طرف از اولشم میدونسته اگه این درصدارو بزنه میتونه ۷۰ درصد نمره قبولی پزشکی رو بیاره و قبول بشه!!

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      احتمال میدم سهمیه ای باشه چون دوست من با زیست ۸۰ درصد شیمی و فیزیک ۷۰
      و میانگین عمومی ۷۰
      فقط ریاضی ۴۰ درصد
      اونم منطقه یک!!!!! شده ۱۷۰۰
      این کارنامه مال یه سهمیه ای هست متاسفانه نه یک ادم عادی
      طرف از اولشم میدونسته اگه این درصدارو بزنه میتونه ۷۰ درصد نمره قبولی پزشکی رو بیاره و قبول بشه!!
      |
      دوست عزیز کارنامه سهیمه دار از دور مشخصه این کارنامه عادیه برو سایت گزینه دو متوجه میشی بعد اینکه دوست شما زیست 80 زده ایشون مایل به 90درصد یعنی 9 درصد تفاوت تو زیست کافیه تا همه چیو جبران کنه...کنکور امسال دوتا تست میتونست 700تا جابه جات کنه...
      ما دوباره سبز میشویم

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      capture.png​دوستان توجه کنید ایشون ترازش شده 10200ولی پردیس مشهد قبول شده خب اگر سهمیه داشت دولتی میاورد بایان تراز..لطفا یکم قبل حرف زدن فک کنید....
      ما دوباره سبز میشویم

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها
      دوتا مورد
      این مورد نمیگم استثنا ولی نادره .قبلا هم تو صفحه های قبل تاپیک گفتم با نگاه کردن به درصدای دیگه میفهمین که ریسک حیلی بزرگ کار خیلی سخت و بزرگی که یه ذهن دقیق و برنامه منظم میخواد و به هیچ عنوان عملی کردنش اسون نیست
      برخی از دوستان فعال توو تاپیک بنا به گفته خودشون یا میخواستن این کار رو انجام بدن یا اطلاع داشتن از تاثیر درصدی و زدن درصد ها به این صورت پس چرا تو سال های قبلی پشت کنکور بودنشون این کار رو نکردن؟ موضوع ساده است چون کار خیلی سخته از یه درصدی به بعد تو هر درسی خصوصا زیست و شیمی فاکتور شرایط سر جلسه ازمون شانس سانت به سانت مسیری که برای اون درس رفتین و استعداد و خلاقیت ذهنی وارد قضیه میشه و فقط مسیر کلی که رفتین مهم نیست .
      دقیقا بخاطر همینه که باعث پرش ترازی میشه
      مورد نادره شدنیه ولی سخت و ریسک خیلی بالایی داره .شما یه جا تو مسیر و سر جلسه فول کنی اون درصد رو از دست میدید بجای درصد خاص میای رو درصد عالی و در نتیجه اون تکانش بزرگ یا پرش ترازی رو هم از دست میدی

مورد دوم
      سهمیه یه ظرفیته نه تاثیر رو کارنامه .فرمولی که برای کارنامه دادن هست برای همه یکیه.این کارنامه هم سهمیه نیست و همه چیش با همه چیش میخونه.ترازش با رتبه اش و قبولیش میخونه
      درصد های خفن عربی و ادبیات و دینی و زیست وشیمیش با وجود ریاضی و فیزیک کم با ترازش میخونه.این فقط زیست و شیمی نزده
      76 ادبیات کار حضرت حافظ 84 عربی کار ابن نباته و 96 دینی کار مالک اشتر و بلال حبشیه اگه بشینن با هم تست بزنن
      حالا هی بیایین بزنین رو سر مال بگین ریاضی و فیزیک 10 زده نخونده وقتش باز بوده بقیه اش رو بالا زده .کنکور بچه بازی نیست از این خبرا نیست .طرف جون کنده برا این درصدا
      ​حرف شما درسته اما قبول کن بالا زدن ریاضی فیزیک از زیست شیمی ریسکی تر سخت تر هستش...چرا که مفاهیم شیمی خیلی وقتا و همینطظور خود زیست نیاز مند ذهن خلاق نبوغ خاصی نداره اونم این زیست کنکور98ک ساده بود از طرفی ادبیات قبول دارم سخته کلا سختم سوال داده بودن...
      ما دوباره سبز میشویم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​حرف شما درسته اما قبول کن بالا زدن ریاضی فیزیک از زیست شیمی ریسکی تر سخت تر هستش...چرا که مفاهیم شیمی خیلی وقتا و همینطظور خود زیست نیاز مند ذهن خلاق نبوغ خاصی نداره اونم این زیست کنکور98ک ساده بود از طرفی ادبیات قبول دارم سخته کلا سختم سوال داده بودن...
      داداش اونطوری که من از حرفات برداشت کردم طی تاپیک های قبل
      شما میخای همین سیستم رو پیاده کنی بهت توصیه میکنم که نهایت یکی از دو درس رو بیخیال بشی چون سر جلسه کنکور یهو خروس نمیخونه و چیزی که میخای از آب در نمیاد
      توی ریاضی فصل های مثل امار لگاریتم مشتق تابع احتمال ماتریس حد
      اینا رو با هر فیلم اموزشی هم ببینی جواب هس و تست های سراسریشم بزنی تو کنکور حدود ۴۰ ۵۰ درصد زدی و اسونم هستن و ریسک رو هم کمتر کردی

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط YasharUR نمایش پست ها

ببین تراز مفت نمیدن تو کنکور .
      رسیدن به درصد پرش یا درصدی که تراز رو با تغییر زیاد مواجه میکنه تو ریاضی و فیزیک راحتت تره تا شیمی و زیست .به دو دلیل سوالاش روتین تره ادمای کمتری میزنن
      مطمعنا منظورم این نیست که ریاضی و فیزیک رو بجای زیست و شیمی بیشتر کار کنید .بیشتر منظورم رو صحبت تو بود که این دو تا رو قیاس کردی که قابل قیاس نیستن بدان صورتی که گفتی
      ​سال 95ک کنکور دادم اولین بار اومدم این سیستم پیاده کنم سوال اول زیست غلط بود خیلی اذیت شدم فکرم مخدوش شد بستگی ب شانسم داره واقعا..البته خب اونسال بچه بقودم وخام..ولی بنظرم کسی ک با ترساش مقابله میکنه واقعا میخونه موفق میشه بلاخره این روشم یکی از روش های موفقیته ک برای افراد ی ک هوش کمتری دارن مناسب تره..افرادی ک عین من قضر مخشون انقد تاب نداره تا بتونه ریاضی فیزیک بخونه 70 بزنه
      ما دوباره سبز میشویم
      ویرایش توسط hamed_habibi : 13 آبان 1398 در ساعت 14:53

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      داداش اونطوری که من از حرفات برداشت کردم طی تاپیک های قبل
      شما میخای همین سیستم رو پیاده کنی بهت توصیه میکنم که نهایت یکی از دو درس رو بیخیال بشی چون سر جلسه کنکور یهو خروس نمیخونه و چیزی که میخای از آب در نمیاد
      توی ریاضی فصل های مثل امار لگاریتم مشتق تابع احتمال ماتریس حد
      اینا رو با هر فیلم اموزشی هم ببینی جواب هس و تست های سراسریشم بزنی تو کنکور حدود ۴۰ ۵۰ درصد زدی و اسونم هستن و ریسک رو هم کمتر کردی
      بله درسته اما نه ک فیزیک ریاضی نخونم...حد مثلثات احتمال اماار لگ امسال 13 تست داشت سال دیگه احتمال بیشترم میدن
      ما دوباره سبز میشویم

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن