خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Post پایه طرح ویژه نظام قدیم

سلام بدون حاشیه میریم سراغ اصل مطلب...

چند وقته انجمن به بی راهه کشیده شده و با تاپیک های بی سر و ته مثل (خودکار خوب دستم خون شده چطوری بنویسم خوابم میاد و ...) ماشالله همشون 10-12 صفحه کش دار شده و مثه اینکه ملت با این چیزای بی محتوی خوشحالن و دوست ندارن به کنکورشون برسن

من این بخشو اول واسه خودم توی دفتر نوشته بودم ولی خب گفتم با شماهم در میون بزارم هم شما استفاده کنین هم کار من زودتر راه بیوفته و کامل تر باشه

بعضی قسمتا کتاب هست که همیشه ازش سوال میاد تو امتحانات مثل اون شکل فصل 4 زیست دوم دبیرستان 635420012774413711.jpg این شکل که به صورت مستقیم و غیر مستقیم سوال میاد ازش

اگه شما هم از این بخش ها تو هر درسی بلد هستین بفرستید که بدرد دوران جمع بندی هم بخوره و به هم دیگه یه کمکی بشه

البته از این تاپیک ها قبلا زیاد زده شده ولی خب بی توجهی کردین بهش و خوابید

اینو لطفا نگذارید بیوفته
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت
      ویرایش توسط V_buqs : 09 آبان 1398 در ساعت 15:06

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      مرسی ، ولی خوب دور دوره همون تاپیک هاس

این ریز نکات رو نمیشه بصورت تاپیک جداگانه بررسی کرد ؛ بهترین کار اینکه یه تاپیک ثبت نکات مهم از دید من هست که توش این نکات رو بشه آورد و ادامه دارم بشه

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      مرسی ، ولی خوب دور دوره همون تاپیک هاس

این ریز نکات رو نمیشه بصورت تاپیک جداگانه بررسی کرد ؛ بهترین کار اینکه یه تاپیک ثبت نکات مهم از دید من هست که توش این نکات رو بشه آورد و ادامه دارم بشه
      متاسفانه نمیشه اینکارو کرد به قول خودت دور دوره تاپیک های معرفی خودکار و دستم خون شده هست

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      یادمه یه زمانی همه تاپیکا مفید وپرمحتوا بود.هیییییعععععع روزگار

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Matean نمایش پست ها
      یادمه یه زمانی همه تاپیکا مفید وپرمحتوا بود.هیییییعععععع روزگار
      همونایی که تاپیک مفید رو دنبال میکردن ومینوشتنش دنبال مسخره بازی الانا نبودن الان رشته دلخواهشونو قبول شدن

یه سریاشونم پشت کنکوری موندن و بهونه تراشی میکنن میان مینویسن (خابم میاد معرفی خودکار خوب و .... )

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط V_buqs نمایش پست ها
      همونایی که تاپیک مفید رو دنبال میکردن ومینوشتنش دنبال مسخره بازی الانا نبودن الان رشته دلخواهشونو قبول شدن

یه سریاشونم پشت کنکوری موندن و بهونه تراشی میکنن میان مینویسن (خابم میاد معرفی خودکار خوب و .... )

سلام و وقت بخیر
      بعضیا که امکان رفع مشکلشون رو از طریق دیگه ندارن بنا به هر دلیلی باید ازتون معذرت بخوان؟
      خب تاپیک رو وقتی میزنن که دیگه از همه جا قطع امید کرده باشن..که شاید یکی چیزی بگه که به درد بخوره..صرفا هر تاپیکی بهانه ی یه پشت کنکوری نیست
      لطفا بجای هم حرف نزنیم
      شما هم بجای کوبیدن بقیه ،تاپیک خودتون رو جوری جلوه بدین که همون هایی که میان تو اون تاپیکا نظر میدن اینجا هم نظر بدن و استفاده کنن..این حرفتون واقعا غیر منطقی و درحد یه بچه ست که بگین اومدن نوشتن خوابم میاد.میشه این تاپیکو نشونم بدین؟؟کی اومده نوشته خوابم میاد؟؟لطفا تاپیکی که میکوبید رو مطالعه کنید شاید یکی واقعا براش مفید شده..حتی یکی..حالا چون برای شما مفید نشده میشه تاپیک بی محتوی
      آدم خیلی کم حرفی هستم که اهل عکس العمل نشون دادن نیستم ولی با این حرفتون فقط اومد به ذهنم که بیام بگم متاسفم و ما همه انسانیم باید برای هم ارزش قائل شیم حالا هرچقدر میخواد اون آدم (از نظر یکی مثل شما) شروع کننده یه بحث غیر مفید (اونم باز از نظر یکی مثل شما) باشه
      موفق باشین
      یاعلی
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن