خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: بهترین وکامل ترین درسنامه رو کدوم کتاب داره

رأی دهندگان
    7. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • فاگوزیست

2 28.57%
    • نشردریافت (عمارلو)

1 14.29%
    • نشر الگو

3 42.86%
    • خط ویژه

1 14.29%
    • جزوه حرف اخر

0 0%
    نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات

Talking نظرسنجی /////زیست شناسی////

سلام بچه ها بهم کمک کنید وبگید بهترین و کامل ترین درسنامه رو کدومشون دارن نطام قدیمم مرسی بچه ها میدونم کتاب درسی از همه مهم تره ولی خب دیگه (ازکتاب درسی حالم بهم میخوره) 1فاگوزیست 2نشر دریاف(عمارلو) 3نشرالگو 4خط ویژه 5جزوه حرف اخر
      ویرایش توسط erf.erf : 09 آبان 1398 در ساعت 12:55

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erf.erf نمایش پست ها
      سلام بچه ها بهم کمک کنید وبگید بهترین و کامل ترین درسنامه رو کدومشون دارن نطام قدیمم مرسی بچه ها میدونم کتاب درسی از همه مهم تره ولی خب دیگه (ازکتاب درسی حالم بهم میخوره) 1فاگوزیست 2نشر دریاف(عمارلو) 3نشرالگو 4خط ویژه 5جزوه حرف اخر
      سلام درسنامه واسه زیست مگه نیازه؟
      1: فاگو یه زمانی خوندم دوم و سومش رو ولی خب همون اوایل خوبه چون روش خوندنم تا حدودی درست شد در کل اینو ولش .
      2 دریافت ندیدم
      3و 5هم ندیدم نظری ندارم
      و اما خط ویژه این بیشتر کمک میکنه بهتون . مطالب دسته بندی شده هستش و درسنامه ژنتیک در اخر کتاب داره .ولی خب اینم واسه جمع بندی کاربردی تره
      به عنوان پیشنهاد: بعد مطالعه هرفصل برید سراغ تست زدن نکته توی تست بهتر یاد ادم میمونه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ./سلام مرسی هرکی یه عادت مطالعه داره ولی من بشدن به یه درسنامه خوبو کامل نیاز دارم بازم مرسی از وقتی که گذاشتین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام برخلاف تصور عموم که میگن واسه زیست فقط و فقط کتاب و درسنامه نیاز نیست من درسنامه رو یه چیز ضروری میدونم به شرطی که کل ماجرا نشه...طبیعتن کتاب درسی پر از جملات و نکته هاییهه که در اولین بار و به تنهایی نمیتونی معنی و ارتباطش رو با بقیه نکات بفهمیم و درکش کنیم ...پس شما متن کتاب رو 300 بار بخونی ولی به غلط عملن فایده ای نداره ...
      من درسنامه زیست 1 و 2 خیلی سبز رو دیدم و استفاده میکنم و روش خوندن زیست رو از خیلی سبز یاد گرفتم..به کجا ها توجه کنم کجاها مهمه کجاها نیست و ... و اینکه توضیحاتی مفصل برای هر قسمت داره و چاله های ذهنی شمارو پر میکنه
      بازم میگم بعد ازینکه نکات رو یاد گرفتین باز باید برگردین به کتاب و اون رو باید مرور کنین
      خیلی سبز توی گزینه هات نبود وبرام عجیبه حال باز خودت یه نگاه بنداز به درسنامش ببین خوشت میاد یانه

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      قطعا خیلی سبز البته فقط به عنوان درسنامه، تست هاش آسونن

6. Top | #6
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      این نظر شخصی منه و صرفا نمیشه گفت هر آدمی شبیه به دیگری است...
      خودم تست می زدم(نه هر تستی) نکات را یاد می گرفتم از روی پاسخنامه،بعد تحلیل می کردم،بعد اگر لازم شد خلاصه ای از آن نکته و متن کتاب می نوشتم....
      اما در مورد کتاب،من اطلاعی ندارم در مورد نویسنده هاشون،صرفا می تونم بگم تالیفات گروه ماز خوبه...

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اول کتاب درسی
      دوم کتاب درسی
      سوم کتاب درسی
      چهارمم کتاب درسی
      پنجمم کتاب درسی

بعدش شاید شاید خط ویژه!
      تعریف من همیشه بلوا کنه
      مثه شیطانی که تنها شده

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      زیست بدون نشرالگو اصن معنی نداره

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اول کتاب درسی رو سطر به سطر حفظ میکنی این خیلی مهمه
      بعدش اجمالی درسنامه خیلی سبز یا فاگو بخون و بعدش برو سراغ تست اگه سطحت معمولیه از نشرالگو شروع کن اگه سطحت متوسطه از ای کیو شروع کن
      راستی درسنامه های فاگو خیلی طولانین سریع بخون و زیر نکات مهم خط بکش و فقط اونا رو وارد کتابت کن خیلی تو درسنامه غرق نشو که از تست زدن غافل بشی
      موفق باشی
      دوران جمع بندی و نزدیک آزمون خط ویژه بد نیست خوبه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب درسی+عمارلو یا حرف آخر
      البته اگه حرف آخر انتخاب کردی تستای عمارلو(فقط تست) هم کار بشه برای تسلط
      آی کیو اصلا پیشنهاد نمیکنم
      درسنامه الگو نکته محوره ولی تستاش خوبه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن