خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات

Talking سلام سوال درمورد ازمون ازمایشی

سلام بچه ها ایا ازمون ازمایشی لازمه حتما و اینکه کسی که ترازش توی گزینه دو7500باشه اگه توی قلم بود ترازش چند بود
      ویرایش توسط erf.erf : 09 آبان 1398 در ساعت 13:09

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آزمون آزمایشی یه فاکتوره مثل بقیه فاکتور ها ...حال یکی میگه خیلی خیلی مهمه یکی مثل من میگه خیلی خیلی مهم نیست و بدون اون هم میشه
      یا مثلن مشاور ...یکی میگه لازمه یکی میگه نه
      اگه به نظر خودت با ازمون میتونی پیش بری و رشد کنی و عملن برنامه هات رو جلو ببری پس خوبه
      ولی اگه یه درصد احساس میکنی نمیشه به درد نمیخوره
      سبک سنگین کن آزمون یه چیز کلیه نگو برنامشو نمیخوام فقط میرم ازمون بدم یا فقط برناموش میخوام نمیرم ازمون بدم...تو یه مبلغ زیادی رو قراره هزنه کنی و باید بهترین استفاده رو ازش ببری اگه میخوای شرکت کنی
      برنامه هاشون که عملن آب بندیه و تکراری واسه همه دانش اموزا ...سوالاشون هم که چه عرض کنم هرکی یه نظری داره ...کانون که اینترنت هست گزینه دو هم بخوای میتونم ارشیو تجربی نظام قدیمش رو بفرستم برات همه ازموناش از 90 تا 98
      در مورد ترازو اینا هم اطلاعی ندارم

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SinaAhmadi نمایش پست ها
      آزمون آزمایشی یه فاکتوره مثل بقیه فاکتور ها ...حال یکی میگه خیلی خیلی مهمه یکی مثل من میگه خیلی خیلی مهم نیست و بدون اون هم میشه
      یا مثلن مشاور ...یکی میگه لازمه یکی میگه نه
      اگه به نظر خودت با ازمون میتونی پیش بری و رشد کنی و عملن برنامه هات رو جلو ببری پس خوبه
      ولی اگه یه درصد احساس میکنی نمیشه به درد نمیخوره
      سبک سنگین کن آزمون یه چیز کلیه نگو برنامشو نمیخوام فقط میرم ازمون بدم یا فقط برناموش میخوام نمیرم ازمون بدم...تو یه مبلغ زیادی رو قراره هزنه کنی و باید بهترین استفاده رو ازش ببری اگه میخوای شرکت کنی
      برنامه هاشون که عملن آب بندیه و تکراری واسه همه دانش اموزا ...سوالاشون هم که چه عرض کنم هرکی یه نظری داره ...کانون که اینترنت هست گزینه دو هم بخوای میتونم ارشیو تجربی نظام قدیمش رو بفرستم برات همه ازموناش از 90 تا 98
      در مورد ترازو اینا هم اطلاعی ندارم
      ممنون میشم اگه بفرستی

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erf.erf نمایش پست ها
      ممنون میشم اگه بفرستی
      تا فردا شب میفرستم
      باید اپلودش کنم اول

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن