خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: میصرفه وقتمو بزارم روی بیوتک؟

رأی دهندگان
    2. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • نه اصلا سراغش نرو وقت تلف کردنه.

2 100.00%
    • رشته خیلی خوبیه البته اگه بتونی رتبشو بیاری!

0 0%
    صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

به کمکتون راجع به رشته مورد نظرم نیازدارم:(

سلام همگی خسته نباشین من امسال سال یازدهمم میخوام بدونم شرایط قبولی بیوتک پیوسته دانشگاه تهران چیه خیلی تحقیق داشتم ولی به جواب درست و کاملی نرسیدم اگه میشه راجع به حداقل رتبه زیرگروه یا کشوری واسه قبولیش بگین و اینکه ساعات مطالعم درحال حاضر که آبان سال یازدهمم و سال دیگه که میرم دوازدهم چقدر باید باشه که بتونم این رشته رو بیارم
      اگه تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارین ممنون میشم کمکم کنین♡

2. Top | #2
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      برای پیوسته ش که رتبه بالایی نیاز داری یکی از بچه هارو میشناسم سال دوم پزشکیه و میخواد انصراف بده باز بره بیوتکنولوژی

اینده ی خارج کشور واسش خیلی خوبه ولی تو ایران گویا جای پیشرفت داره چون نوپاعه!
      تعداد کمی میگیرن سالانه... حدودا ۵۰_۶۰نفر فقطم دانشگاه تهرانه!
      چون ظرفیتش کمه زیاد نمیتونی بگی تا چه رتبه ای پذیرش داره یهو دیدی رتبه های خوب بیوتکنولوژی رفتن ظرفیتش پر شده و دیگه کسی با رتبه بالاتر نتونه بره
      یه دوستی دارم بیوتکنولوژی رفته البته پیوسته تا دکترا نیس و رتبه ش بالای هزار بوده!(همین امسال نظام جدید) از رشتشم راضیه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Rafolin403 نمایش پست ها
      برای پیوسته ش که رتبه بالایی نیاز داری یکی از بچه هارو میشناسم سال دوم پزشکیه و میخواد انصراف بده باز بره بیوتکنولوژی

اینده ی خارج کشور واسش خیلی خوبه ولی تو ایران گویا جای پیشرفت داره چون نوپاعه!
      تعداد کمی میگیرن سالانه... حدودا ۵۰_۶۰نفر فقطم دانشگاه تهرانه!
      چون ظرفیتش کمه زیاد نمیتونی بگی تا چه رتبه ای پذیرش داره یهو دیدی رتبه های خوب بیوتکنولوژی رفتن ظرفیتش پر شده و دیگه کسی با رتبه بالاتر نتونه بره
      یه دوستی دارم بیوتکنولوژی رفته البته پیوسته تا دکترا نیس و رتبه ش بالای هزار بوده!(همین امسال نظام جدید) از رشتشم راضیه
      نمیدونین با توجه به امسال حداقل تراز کنکور اونایی که رفتن چقدر بوده؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      سلام همگی خسته نباشین من امسال سال یازدهمم میخوام بدونم شرایط قبولی بیوتک پیوسته دانشگاه تهران چیه خیلی تحقیق داشتم ولی به جواب درست و کاملی نرسیدم اگه میشه راجع به حداقل رتبه زیرگروه یا کشوری واسه قبولیش بگین و اینکه ساعات مطالعم درحال حاضر که آبان سال یازدهمم و سال دیگه که میرم دوازدهم چقدر باید باشه که بتونم این رشته رو بیارم
      اگه تجربه یا اطلاعاتی در این زمینه دارین ممنون میشم کمکم کنین♡
      دنبالش نرو چون پیوسته ش رتبه خوبی میخاد
      با همون رتبه پزشکی شهرای بزرگ و شاید تهران هم بیاری
      LEFT
      4/19/2021

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      رتبه که فکر کنم زیر ۲۰۰ منطقه ۲ بگیره
      مطمئن نیستم ولی میدونم پیوسته رتبه خیلی خوب میخواد
      و اینکه خوراک اپلای هست این رشته

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

دنبالش نرو چون پیوسته ش رتبه خوبی میخاد
      با همون رتبه پزشکی شهرای بزرگ و شاید تهران هم بیاری
      اگه به پزشکی یا دارو و.. علاقه داشتم سراغ بیوتک نمیرفتم ولی چه کنیم که دلمون پیش بیوتک گیره -_-

7. Top | #7
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اگه به پزشکی یا دارو و.. علاقه داشتم سراغ بیوتک نمیرفتم ولی چه کنیم که دلمون پیش بیوتک گیره -_-
      رتبه دو رقمی بشی حدودا میشه گفت ۸۰ درصد امکان داره وارد بیوتکنولوژی بشی

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تا اونجایی که من شنیدم المپیادی ها زیاد این رشته رو انتخاب می کنن

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رتبه دو رقمی بشی حدودا میشه گفت ۸۰ درصد امکان داره وارد بیوتکنولوژی بشی
      امسال یازده نفر گرفته بود؟
      زیر ۳۰۰ قبلنا میگفتن قطعیه که

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این رشته رو میشناسی یا به خاطر اینکه دکتراست و اپلای راحته؟!
      چون اگه نمیشناسی حتمن یه تحقیق کامل بکن
      LEFT
      4/19/2021

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

این رشته رو میشناسی یا به خاطر اینکه دکتراست و اپلای راحته؟!
      چون اگه نمیشناسی حتمن یه تحقیق کامل بکن
      میشناسم و یک سالیه که از خیلیا پرس و جو کردم دیگه اخرین چیزی که به ذهنم رسید این بود که بیام و از بچه های اینجام بپرسم حتی بخاطرش خواستم کنکورو کلا بزارم کنار و المپیاد بخونم و این کارو هم کردم(تا اخر تابستون همین امسال کلا شب و روزمو گذاشته بودم پاش) بعد یه مدت حرفای چن نفر شکست خورده تو این مسیرو شنیدم و مشاورا که میگفتن وقتتو تلف نکن وهر کدوم روز به روز دلسردترم کردن الانم که روی کنکور تمرکز کردم و بطور متوسط روزای مدرسه نزدیکای ۵ ساعت و روزای غیر مدرسه ۶ ساعت و نیم میخونم
      میدونم که واقعا این رشته رو میخوام و حقیقتن دنبال پزشکیم نیستم واسه هرچی هم که قراره بخونم مشکلی ندارم فقط میخوام بدونم سال یازدهم و دوازدهم به مراتب چقدر باید درس بخونم یا بهتره بگم چطور باید درس بخونم..

12. Top | #12
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      امسال یازده نفر گرفته بود؟
      زیر ۳۰۰ قبلنا میگفتن قطعیه که
      تو کنکور هیچی قطعی نیست خب! شرایطا متفاوته
      همین امسال خیلیا جنجال به پا کردن که به رتبه ی خیلی خوب نتونستن برن دانشگاه خوب پس افزایش ظرفیت برای کیا بوده؟؟؟

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میشناسم و یک سالیه که از خیلیا پرس و جو کردم دیگه اخرین چیزی که به ذهنم رسید این بود که بیام و از بچه های اینجام بپرسم حتی بخاطرش خواستم کنکورو کلا بزارم کنار و المپیاد بخونم و این کارو هم کردم(تا اخر تابستون همین امسال کلا شب و روزمو گذاشته بودم پاش) بعد یه مدت حرفای چن نفر شکست خورده تو این مسیرو شنیدم و مشاورا که میگفتن وقتتو تلف نکن وهر کدوم روز به روز دلسردترم کردن الانم که روی کنکور تمرکز کردم و بطور متوسط روزای مدرسه نزدیکای ۵ ساعت و روزای غیر مدرسه ۶ ساعت و نیم میخونم
      میدونم که واقعا این رشته رو میخوام و حقیقتن دنبال پزشکیم نیستم واسه هرچی هم که قراره بخونم مشکلی ندارم فقط میخوام بدونم سال یازدهم و دوازدهم به مراتب چقدر باید درس بخونم یا بهتره بگم چطور باید درس بخونم..
      روزای غیر مدرسه ساعت مطالعتو ببر بالاتر حداقل ۱۰ چون چیزی که تو میخوای کم‌چیزی نی...
      روزای مدرسه حداقل باید ۶ باشع

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      روزای غیر مدرسه ساعت مطالعتو ببر بالاتر حداقل ۱۰ چون چیزی که تو میخوای کم‌چیزی نی...
      روزای مدرسه حداقل باید ۶ باشع
      خودم یکم شک داشتم چون حس کردم حالا که تازه یازدهمم اگه بخوام از الان اینطوری درس بخونم حتما سال دیگه کم میارم چطوره تدریجی زیادش کنم تا نزدیکای قبل از عید به این ساعتایی که میگین برسم؟
      فعلا دو سال مونده و نمیخوام خیلی از الان جوگیر شم که بعدا نتونم جمعش کنم

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خودم یکم شک داشتم چون حس کردم حالا که تازه یازدهمم اگه بخوام از الان اینطوری درس بخونم حتما سال دیگه کم میارم چطوره تدریجی زیادش کنم تا نزدیکای قبل از عید به این ساعتایی که میگین برسم؟
      فعلا دو سال مونده و نمیخوام خیلی از الان جوگیر شم که بعدا نتونم جمعش کنم
      خب اخه باید یجوری تلاش کنید که ریاضی و فیزیک و محاسبات شیمیتون عالی شه... زیست و حفظیات رو در حد عادی کنید چون فراموش میشن تا سال کنکور ولی ریاضی و فیزیک فراموش شدنی نیست مهارت محاسباتی معمولا خیلی موندگاره ماشین حساب استفاده نکنید ارایه هاهم بهتره از الان کار شن و مهم تر از همه زبان انگلیسی... روزی ۵ تا لغت جدید حفظ کنید!!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن