خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات

درباره ترکیب منابع کمک اموزشی من برای کنکور نظام جدید 99 تجربی نظر دهید

دوستان من فقط تو اختصاصی ها به غیر از زیست ضعف دارم بر اساس سطحم این منابع را برگزیدم فعلا نخریدم هر کجا که دیدین منبع انتخابی من مشکلداره لطفا اصلاح نمایید لغت و املا خیلی سبز زبان فارسی و قرابت و ارایه نشر دریافت عربی جامع خیلی سبز دین و زندگی پایه و پیش سفیر خرد زبان انگلیسی جامع مبتکران زمین شناسی و ریاضی جامع تجربی مهر وماه زیست پایه زارع میکرو فقط جلد تست درسنامه نمیخوام و زیست دوازدهم خیلی سبز فیزیک پایه و پیش خیلی سبز شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم تک جلدی واجب مبتکران و درک مطلب عربی خیلی سبز حالا سوالاتم اینه که ایا با موضوعی های ادبیات کارم راه میوفته و یا جامع هم بگیرم ایا قرابت سبطی کافیه و یا خیلی سبز هم بهش اضافه کنم تو درس ریاضی مهر و ماه درسنامه خوبی داره چون من بین این کتاب و ریاضی جامع تخته سیاه شک دارم تو فیزیک بین خیلی سبز و گاج موندم میخوام درسنامه از صفر تا صد باشه تو شیمی بین مبتکران و خیلی سبز و میکرو پایه گاج دودلم تو زمین شناسی بین گاج و خیلی سبز و مهر و ماه گیرم من فقط میخوام از هر درس یه کتاب داشته باشم دیگه کتاب های جمع بندی رو نمیخوام بخرم کلاس کنکور هم نمیرم فقط میخوام ازمون گزینه 2 بدهم ایا این کتاب سطح اموزشی خوبی دارند لطفا دوستان نظام جدیدی راهنمایی بفرمایند به واسطه تجربه بالایشان
      ​فارسی را پاس بداریم
      ویرایش توسط zamina : 08 آبان 1398 در ساعت 22:35

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ادبیات موضوعی کافیه
      قرابت باید تست زیاد کار کنی دستت راه بیافته
      درسنامه مهروماه عالیه خیلی داغونی یعنی ریاضی مدرسه ۱۰ میشری جامع سیرتا پیاز گیر درسنامه ۰ تا ۱۰۰ نباش مسخرس درس و تو تست یاد بگیر
      شیمی وقتی تک جلدی مبتکران و خریدی دقیقن چجوری گیر منابع دیگه ای ؟ خب یه کتاب بسه دیگه همه میدونن مبتکران و خیلی سبز و گاج عالین
      از سوالات معموله دنبال یه درسنامه ای زخونی بعد راحت همه تستارو و بزنی چنین چیزی مسخرس و وجود نداره از تست غلط زدن نترس

3. Top | #3
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوستان لطفا کمک کنید
      ​فارسی را پاس بداریم

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادبیات میکرو طلایی گاج
      عربی و دینی و زبان و زیست و شیمی خیلی سبز
      فیزیک میکرو طلایی گاج
      ریاضی ابی قلمچی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      دوستان لطفا کمک کنید
      هرکسی سلیقه خودش رو بهت میگه. اینطوری که نمیشه استناد درستی کرد. خود شما باید منابع تاپ رو بررسی کنی ببینی حرف کدوم مولف رو بهتر میفهمی و بعد بخری کتاب رو. خداروشکر pdf نمونه صفحات همشون هم موجوده تو اینترنت.
      ادبیات: الگو_خیلی سبز
      عربی:الگو_خیلی سبز
      زبان: مبتکران_خیلی سبز
      دینی: سفیر خرد_میکرو_خیلی سبز
      ریاضی:مهر و ماه_میکرو_خیلی سبز
      شیمی:مبتکران_خیلی سبز_الگو
      زیست:میکرو_الگو
      فیزیک:خیلی سبز_میکرو
      تو لیست سعی کردم کتاب های سطح نرمال و مطرح رو بگم
      حالا یه بحث دیگم.هست اینکه منابع لول بندی هم دارن مثلا شیمی میکرو سخت تره تستاش از خیلی سبز یا مثلا توی درس دینی سفیر خرد از بقیه یکم تالیفی هاش سخت تره.
      خوبه بعضی درسا رو یه منبع تستی اضافه هم داشته باشی بعدا که تست بیشتر کار کنی. موفق باشید.

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان یک سوال
      البته من رشته ام تجربی نیست .
      میخواستم بدونم برای زیست شناسی اگه فقط میکرو رو بخونیم با کتاب درسی کفایت میکنه واسه درصد بالای ۸۰ یا باید مثلا کنارش خیلی سبز هم کار کرد؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ادبیات: موضوعی نشر الگو مخصوصا قرابت
      دین و زندگی: خیلی سبز
      زبان نردبام خ.س
      عربی ایاد فیلی
      شیمی خ.س
      زیست میکروطلایی
      فیزیک خ.س + سه سطحی
      ریاضی مهر و ماه + آیکیو گاج

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      دوستان یک سوال
      میخواستم بدونم برای زیست شناسی اگه فقط میکرو رو بخونیم با کتاب درسی کفایت میکنه واسه درصد بالای ۸۰ یا باید مثلا کنارش خیلی سبز هم کار کرد؟
      میکرو زیست 2 عالی بود و میکرو زیست 1 , یکم زیاد به جزئیات گیر داده بود ولی بازم آقای زارع مولفش بود و عالی ...
      اما زیست 3 فقط میکرو طلایی بود که از پرغلط ترین کتاب زیستای تاریخه
      زیست 3 , مهر و ماه و با چاشنی الگو و یا خیلی سبز عالیه
      فار زیست هم خوبه ولی قطعا وقت نمیکنید ...

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      دوستان من فقط تو اختصاصی ها به غیر از زیست ضعف دارم بر اساس سطحم این منابع را برگزیدم فعلا نخریدم هر کجا که دیدین منبع انتخابی من مشکلداره لطفا اصلاح نمایید لغت و املا خیلی سبز زبان فارسی و قرابت و ارایه نشر دریافت عربی جامع خیلی سبز دین و زندگی پایه و پیش سفیر خرد زبان انگلیسی جامع مبتکران زمین شناسی و ریاضی جامع تجربی مهر وماه زیست پایه زارع میکرو فقط جلد تست درسنامه نمیخوام و زیست دوازدهم خیلی سبز فیزیک پایه و پیش خیلی سبز شیمی دهم و یازدهم و دوازدهم تک جلدی واجب مبتکران و درک مطلب عربی خیلی سبز حالا سوالاتم اینه که ایا با موضوعی های ادبیات کارم راه میوفته و یا جامع هم بگیرم ایا قرابت سبطی کافیه و یا خیلی سبز هم بهش اضافه کنم تو درس ریاضی مهر و ماه درسنامه خوبی داره چون من بین این کتاب و ریاضی جامع تخته سیاه شک دارم تو فیزیک بین خیلی سبز و گاج موندم میخوام درسنامه از صفر تا صد باشه تو شیمی بین مبتکران و خیلی سبز و میکرو پایه گاج دودلم تو زمین شناسی بین گاج و خیلی سبز و مهر و ماه گیرم من فقط میخوام از هر درس یه کتاب داشته باشم دیگه کتاب های جمع بندی رو نمیخوام بخرم کلاس کنکور هم نمیرم فقط میخوام ازمون گزینه 2 بدهم ایا این کتاب سطح اموزشی خوبی دارند لطفا دوستان نظام جدیدی راهنمایی بفرمایند به واسطه تجربه بالایشان
      فارسی سبطی رو کلا بنداز دور ! قرابت فارسی فقط با تست نتیجه میگیری نه خوندن شعر های مرتبط با اون بیت ... (البته فارسی خودم کمترین درصدم بود و طبق حرفای همکلاسی هام میگم)
      عربی خیلی سبز رو هم اصلا نگیر . قواعدش فقط مال نظام قدیمه و هیچ کاربردی واسه نظام جدیده نداره , به جاش آیکیو بگیر . اگه میخوای قواعد رو بیشتر کار کنی , جمعبندی خیلی سبز رو بگیر در حد نیاز گفته
      فیزیک خیلی سبز , ریاضی میکرو ...

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      دوستان یک سوال
      بهتره اصلا خیلی سبز رو کار نکنی مخصوصا دهم و یازدهم . هرکی خیلی سبز خونده تو بعضی مباحث دچار ابهام شده. کتاب یک دستی نیست حقیقتا. زیست ماز خیلی سبز بهتر از پایه به پایه اشه و اون رو میتونم توصیه کنم برای تست بیشتر. البته منتظر آیکیو هم باید بود.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن