خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا کمک کنید

پارسال اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد ثبت نام کردم ترم 1 انتخاب واحد کردم اما ترم دو انتخاب واحد کردم و نرفتم

امسال برا خوندن مجدد کنکور ثبت نام کردم اما رشته حسابداری سوالم اینه

دانشگاه گفته اگه مجددا معافیت بگیری میشه دومین بار و اگه کنکور قبول بشی نمیتونی بخونی درسته؟

و اگه این حرفشون درسته میشه برگردم به همون رشته اموزش ابتدایی و از همون معافیت استفاده کنم؟

اگه نمیشه برگشت اگه معافیت نگیرم چون اون معافیتمو هنوز باطل نکردن از دانشگاه حذفم کنند تا 1 سال وقت دارم که کنکور اگه قبول شدم برم دانشگاه با کنکور؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ...

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AShkan Milani نمایش پست ها
      پارسال اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد ثبت نام کردم ترم 1 انتخاب واحد کردم اما ترم دو انتخاب واحد کردم و نرفتم

امسال برا خوندن مجدد کنکور ثبت نام کردم اما رشته حسابداری سوالم اینه

دانشگاه گفته اگه مجددا معافیت بگیری میشه دومین بار و اگه کنکور قبول بشی نمیتونی بخونی درسته؟

و اگه این حرفشون درسته میشه برگردم به همون رشته اموزش ابتدایی و از همون معافیت استفاده کنم؟

اگه نمیشه برگشت اگه معافیت نگیرم چون اون معافیتمو هنوز باطل نکردن از دانشگاه حذفم کنند تا 1 سال وقت دارم که کنکور اگه قبول شدم برم دانشگاه با کنکور؟
      بله حرفشون درسته
      اگه تغییر رشته دادید بعید میدونم قبول کنن برگردی به رشته قبلیت مگه اینکه تو یه دانشگاه باشه هر دو رشته و معافیت جدید صادر نشده باشه
      اگه معافیت جدید صادر شده باشه و تو سامانه پلیس ثبت شده باشه کار از کار گذشته
      اگه هنوز معافیت جدید صادر نشده باشه و ازشون بخای صادر نکنن میتونی از فرصت انصراف یکساله رشته قبلیت استفاده کنی
      هرچند اگه مدارکو تحویلشون داده باشی برای پس گرفتنشون باید انصراف بدی و این یعنی انصراف دوم و سربازی
      البته از خودشون بپرسی برای معافیت بهتره
      LEFT
      4/19/2021

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ReQral نمایش پست ها

بله حرفشون درسته
      اگه تغییر رشته دادید بعید میدونم قبول کنن برگردی به رشته قبلیت مگه اینکه تو یه دانشگاه باشه هر دو رشته و معافیت جدید صادر نشده باشه
      اگه معافیت جدید صادر شده باشه و تو سامانه پلیس ثبت شده باشه کار از کار گذشته
      اگه هنوز معافیت جدید صادر نشده باشه و ازشون بخای صادر نکنن میتونی از فرصت انصراف یکساله رشته قبلیت استفاده کنی
      هرچند اگه مدارکو تحویلشون داده باشی برای پس گرفتنشون باید انصراف بدی و این یعنی انصراف دوم و سربازی
      البته از خودشون بپرسی برای معافیت بهتره
      هر دو رشته از یه دانشگاهه و معافیت دوم هم صادر نشده تازه سه هفتست انصراف دادم از رشته قبلی

یعنی امکان داره برگردم به همون رشته قبلی با معافیت قبلی و یک سال فرصت داشته باشم و تا اون یک سال با رشته ی قبولی کنکور معافیت دوم بگیرم؟

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AShkan Milani نمایش پست ها
      هر دو رشته از یه دانشگاهه و معافیت دوم هم صادر نشده تازه سه هفتست انصراف دادم از رشته قبلی

یعنی امکان داره برگردم به همون رشته قبلی با معافیت قبلی و یک سال فرصت داشته باشم و تا اون یک سال با رشته ی قبولی کنکور معافیت دوم بگیرم؟
      تا یک ماه حق پس گرفتن انصرافتو داری
      برو بگو پشیمون شدم میخام انصرافمو پس بگیرم
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن