خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا کمک کنید.چطور کتاب هامو بفروشم

سلام
      راستش من تجربه خرید و فروش کتاب دست دوم رو ندارم.یک سری کتاب تست نظام قدیم کاملا نو دارم میخواستم تو دیوار یا مای گاج بفروشم ولی نمیدونم روالش چطوریه؟
      یعنی اول پول رو بگیرم بعد کتاب رو بفرستم یا بعد از تحویل کتاب پول رو بگیرم؟خوب طرف مقابل چطوری به من اعتماد میکنه و اول پول رو میده کلا نمیدونم روالش چطوریه؟کسی تجربه داره؟لطفا راهنماییم کنید.آخه نمیخوام سرم کلاه بره😎
      مرسی😊

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hanalily نمایش پست ها
      سلام
      راستش من تجربه خرید و فروش کتاب دست دوم رو ندارم.یک سری کتاب تست نظام قدیم کاملا نو دارم میخواستم تو دیوار یا مای گاج بفروشم ولی نمیدونم روالش چطوریه؟
      یعنی اول پول رو بگیرم بعد کتاب رو بفرستم یا بعد از تحویل کتاب پول رو بگیرم؟خوب طرف مقابل چطوری به من اعتماد میکنه و اول پول رو میده کلا نمیدونم روالش چطوریه؟کسی تجربه داره؟لطفا راهنماییم کنید.آخه نمیخوام سرم کلاه بره
      مرسی
      اگه روی دیوار یا شیپور بزاری خب قاعدتا همشهری هات بیشتر میبینن پست رو و میتونید حضوری تبادل کنید کتاب هارو و فکر میکنم اگه تهران باشی مای گاج خودش واسطه قرار میگیره ولی دقیقا مطمئن نیستم.درکل اگه رو همون دیوار و شیپور به همشهری هات و به صورت حضوری بفروشی خیلی راحت تر و امن تره.
      سایت ایسام هم هست چک کن بدک نیست ولی متاسفانه خیلی ارتباط محدودی بین خریدار و فروشنده ایجاد میکنه.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nikancraft نمایش پست ها
      اگه روی دیوار یا شیپور بزاری خب قاعدتا همشهری هات بیشتر میبینن پست رو و میتونید حضوری تبادل کنید کتاب هارو و فکر میکنم اگه تهران باشی مای گاج خودش واسطه قرار میگیره ولی دقیقا مطمئن نیستم.درکل اگه رو همون دیوار و شیپور به همشهری هات و به صورت حضوری بفروشی خیلی راحت تر و امن تره.
      سایت ایسام هم هست چک کن بدک نیست ولی متاسفانه خیلی ارتباط محدودی بین خریدار و فروشنده ایجاد میکنه.
      خیلی ممنون بابت راهنمایی

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      دیگ کاری داره بذار تو سایت دیوار دو سوتع میره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن