خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 69
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

معرفی یک خودکار خوب (موقع نوشتن جوهر پخش نشه و روان و پر رنگ باشه)

سلام دوستان

این بار من به کمک شما عزیزان نیاز دارم. امیدوارم تاپیک جای خوبی بیان شده باشه.

من همیشه از روان نویس یونیبال و خودکار panter و cclass و کنکو canco و اخیرا کیان استفاده کردم و می کنم. متاسفانه یونیبال که خیلی گرون شده و کمیاب و البته برای من که هفته ای 1 دونه مصرف دارم به صرفه نیست. بقیه مدل ها هم موقع نوشتن جوهرشون پخش می شه و هم نوشته خراب می شه و هم دستم جوهری می شه که متنفرم. از طرفی این خودکار کیان که دیگه هیچی وسطش گیر می کنه و نمی نویسه و بدتر از همه س. کنکو ها هم که تقلبی شده.

الان یه خودکار معمولی و خوب چی هست که فراوون تو بازار هم باشه؟ اگر برند معرفی می کنید لطفا مدل یا لینک برای خرید هم بدید.

من معمولا خب آبی استفاده می کنم.

فراموش کردم که بگم یکی دوتا خودکار برند Boss , یوروپن هم دارم که فوق العاده کم رنگ هستن (نمی دونم شاید اصل نیستن چون شاگردام برام هدیه آوردن)

خلاصه این خودکار خوب پیدا کردن هم خودش داستانی شده

متشکرم پیشاپیش
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.
      ویرایش توسط Aryan- : 08 آبان 1398 در ساعت 02:02

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام دوستان

این بار من به کمک شما عزیزان نیاز رم پیشاپیش
      بیک بدون شک بهترین خودکاره... سری های جدیدش هم عالیه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پنتر خوبه که
      لکسی هم خوبه زبرا هم خوبه
      پنسان هم عالیه من چندساله استفاده میکنم فقط سخت گیر میاد ی بسته بگیرین عالیه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Linomis نمایش پست ها
      پنتر خوبه که
      لکسی هم خوبه زبرا هم خوبه
      پنسان هم عالیه من چندساله استفاده میکنم فقط سخت گیر میاد ی بسته بگیرین عالیه
      والا نمی دونم این سری که دست من رسیده اینطوریه یا خراب کرده. من پنتر sp 101 دارم. جوهرش پخش می شه.

این 3 مارک رو حتما امتحان می کنم اگر پنسان خوبه از بازار می تونم سفارش بدم محدودیت تهیه ندارم. هر سال مهرماه برای بچه ها یه چند قلم جنس می خریم تو بازار تهران آشنا داریم. پنسان. خدا کنه جنس خوبی باشه.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام

به نظرم حتما خودکار لیان که ایرانی هست رو هم یه امتحان کنین ... (توجه کنین : لیان منظورم هست نه کیان ... )
      شخصا تا قبل از اینکه خودکار لیان رو بگیرم ، خودکار سیاه خوب به پستم نخورده بود (البته شایدم از بد شانسی من باشه .... !!!)
      ولی به طور شانسی این خودکار سیاه رو که گرفتم با نوک 7دهم میلی متریش عالی بود ...
      راستی این مارک دو نمونه نوک داره : هفت دهم و یک میلیمتری ...
      خودکار آبی یک میلیمتری همین مارک رو هم چند وقت پیش که استفاده کردم ، اونم خوب بود ...
      راستی اگه خوش خط هستین و خطتتون تا حدی ریز هست ، بهتره از نمونه هفت دهم میلیمتریش استفاده کنین ...
      اگه خطتتون درشت هست و احتمالا خطتتون اونقدراخوب نیست ، بهتره از نمونه یک میلی متری استفاده کنین ...
      چون نوک درشتر باعث می شه که لرزش داخل دست خط کمتر جلوه کنه ...
      این خودکار قیمتی هم نداره ...
      راستی اگه خریدین و استفاده کردین ، خوشحال می شم نظرتون رو در موردش بگین ...
      امیدوارم که به کارتون خورده باشه ...

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

!قبلا این خودکارخودکار ژله ای 0.5 میلی متری زبرا مدل Sarasa Vintage استفاده می کردم که بشدت کم بود شد
      الانه خودم پنسان خودکار پنسان 0.7 میلی متری مدل MY-TECH استفاده می کنم محشره خوش دست وجوهر اندازه واندازه نوشته مناسب
      یک تاپیکی توانجمن بود کلی خودکار معرفی کرده بودhttps://www.google.com/url?sa=t&rct=...XogLTC79LE75S1
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در تایید حرفای دوستمون بگم خودکار لیان فوق العادست.
      خودم بیشتر بیک (فرانسوی) مدل کریستال مدیوم استفاده میکنم ولی خب خیلی کمرنگ میشه بعضی وقتا و نمیاره.
      موفقیت به سراغ کسانی می آید که آن قدر در تلاش اند که وقت نمی کنند به دنبال آن بروند.
      ویرایش توسط Dean : 08 آبان 1398 در ساعت 09:11

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من خودکار کیان دارم خیلی خوبه که... بند هم نمیاد..نمیدونم چرا واستون مشکل ساز شده

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من از خود کار های متفاوتی استفاده کرده و تا الان parsikar(خودکار ایرانی) و lantu خوب بودن وجوهر هم پخش نمی کردند.
      تازه این دو خودکار رنگ خیلی خوبی هم دارند.
      البته یک نکته به کسایی که گفتند بیک خوبه :به نظر من بیک خوب نیست و جوهرش یک دست نمی نویسه و این دو مارکی که من گفتم از نظرم بهترین هستند.

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من از خود کار های متفاوتی استفاده کرده و تا الان parsikar(خودکار ایرانی) و lantu خوب بودن وجوهر هم پخش نمی کردند.تازه این دو خودکار رنگ خیلی خوبی هم دارند.البته یک نکته به کسایی که گفتند بیک خوبه :به نظر من بیک خوب نیست و جوهرش یک دست نمی نویسه و این دو مارکی که من گفتم از نظرم بهترین هستند.
      زندگی دقیقاً
      از همان‌ جایی شروع می‌ شود
      که یک نفر می‌ خندد
      و خنده‌ او با دیگران فرق دارد

11. Top | #11
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من خودم درشت نویسارو خیلی دوست دارم ک روون باشن..مثل کنکو و کیان ایرانی ک این دوتا هم روونن و هم جوهرشون پخش نمیشه..نازک هم پنتر دارم ک اونم فوقالعادس و گرونترینه ولی خیلی کم استفاده میکنم..کنکو الان خیلی نایاب شده ولی جون میده برا چکنویسی چون خیلی روونه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Panter که نوکش پهن باشه عالی مینویسه من همش پنتر میگیرم
      قشنگ انگار میشینه روی کاغذ و خیلی لاکچریه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان

این بار من به کمک شما عزیزان نیاز دارم. امیدوارم تاپیک جای خوبی بیان شده باشه.

من همیشه از روان نویس یونیبال و خودکار panter و cclass و کنکو canco و اخیرا کیان استفاده کردم و می کنم. متاسفانه یونیبال که خیلی گرون شده و کمیاب و البته برای من که هفته ای 1 دونه مصرف دارم به صرفه نیست. بقیه مدل ها هم موقع نوشتن جوهرشون پخش می شه و هم نوشته خراب می شه و هم دستم جوهری می شه که متنفرم. از طرفی این خودکار کیان که دیگه هیچی وسطش گیر می کنه و نمی نویسه و بدتر از همه س. کنکو ها هم که تقلبی شده.

الان یه خودکار معمولی و خوب چی هست که فراوون تو بازار هم باشه؟ اگر برند معرفی می کنید لطفا مدل یا لینک برای خرید هم بدید.

من معمولا خب آبی استفاده می کنم.

فراموش کردم که بگم یکی دوتا خودکار برند Boss , یوروپن هم دارم که فوق العاده کم رنگ هستن (نمی دونم شاید اصل نیستن چون شاگردام برام هدیه آوردن)

خلاصه این خودکار خوب پیدا کردن هم خودش داستانی شده

متشکرم پیشاپیش
      سلام

خودکار ایرانی کیان با سایز 0.7 میلی متر عالی هست ! من خودکار زیاد تست کردم از مارک های ایرانی تا خارجی این بهترینش هست !
      خودکار استایلیش x4 سایز 0.7 هم خوبه !
      ویرایش توسط elhameli : 08 آبان 1398 در ساعت 11:44

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اونر 0/7 میلی متر و زیرا توصیه میکنم اصلا جوهر پخش نمیکنن تمییز وظریف مینویسه از استدلر هم فقط خودنویسش خوبه خودکار هاش به نظرم زیاد جالب نیست
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم مشکل شما رو داشتم اما به طور اتفاقی یه خودکار خریدم به اسم zhi xin که 0.5 هستش و روون مینویسه و دست آدم رو درد نمیاره فقط مشکلش اینه وقتی لاک غلط گیر میزنی از روش مینویسی پخش میشه باید با یه دستمال جوهر اضافش رو تمیز کنی تا پخش نشه و یه مشکل دیگه هم داره که زود تموم میشه هفته ای یه دونه به زور دووم میاره
      اگه تونستی یه خودکار از این مدل رو استفاده کن بعد اگه خوشت اومد بسته ای بخر

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن