خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کنکور انسانی با دیپلم تجربی

با سلام خدمت رفقا
      من سال ۹۸ دیپام تجربی گرفتم و کنکور تجربی دادم. متاسفانه چیزی قبول نشدم. الان دارم حسابداری دانشگاه پیام نور میخونم. تصمیم دارم که تو یه دانشگاه دولتی حسباداری بخونم. تو شهر من که جهرم از استان فارس هست دانشگاه عالی جهرم برا سال ۹۸ فقط ۱۳ نفر حسابداری از تجربی گرفت ولی 27 نفر حسابداری از انسانی ها گرفت. من تا الن به کتابای انسان نگا ننداختم ولی سرعت یادگیری متوسط به بالا هس. رشته هم فقط حسابداری میخوام.

این سوالا رو دارم :
      1 - اصلا می ارزه که دانشگاه عوض کنم؟ آیا با حسابداری پیام نور میشه جای درست و حسابی کار کرد؟
      2 - اگ بخوام دوباره کنکور بدم تجربی بدم یا انسانی ؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hazervida نمایش پست ها
      با سلام خدمت رفقامن سال ۹۸ دیپام تجربی گرفتم و کنکور تجربی دادم. متاسفانه چیزی قبول نشدم. الان دارم حسابداری دانشگاه پیام نور میخونم. تصمیم دارم که تو یه دانشگاه دولتی حسباداری بخونم. تو شهر من که جهرم از استان فارس هست دانشگاه عالی جهرم برا سال ۹۸ فقط ۱۳ نفر حسابداری از تجربی گرفت ولی 27 نفر حسابداری از انسانی ها گرفت. من تا الن به کتابای انسان نگا ننداختم ولی سرعت یادگیری متوسط به بالا هس. رشته هم فقط حسابداری میخوام.این سوالا رو دارم : 1 - اصلا می ارزه که دانشگاه عوض کنم؟ آیا با حسابداری پیام نور میشه جای درست و حسابی کار کرد؟2 - اگ بخوام دوباره کنکور بدم تجربی بدم یا انسانی ؟
      ارزش داره دوباره کنکور بدی.اتفاقا تصمیمت هم عاقلانست چون تعداد داوطلبها کمتره و میتونی آسونتر به هدفت برسی ولی بازم باید تلاش کنی.برو چندتا کارنامه رو ببین و واسه خودت حساب کن که چه درصدایی لازمه بعد بودجه بندی کنکور انسانی رو چک کن و طبق اون بخون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از پیشنهادتون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کس دیگه ای نیست جوابم روبده ؟ این سایت امروز 20000 نفر بازدید داشته چطوره که حداقل ده نفر هم نمیرسن به من جواب بدن؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      تصميمتون براي كنكور انساني دادن تصميم خوب و معقوليه
      اگه حفظياتتون قوي هستش حتما با ساعت مطالعه مناسب ميتونين رشته دلخواهتون رو كسب كنين
      و معلومه كه ارزشش رو داره.
      موفق باشين
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن