خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

قیمت کلاس های کنکوری در شهر های مختلف

دوستان اگه خودتون کلاس رفتین یا دوستاتون به کلاس های کنکوری رفتن تو هر شهر چند میگیرن واسه چند جلسه ؟دوما کسایی میشناسید که رتبه برتر باشن و به تدرسی دروس بپردازن ؟ هزینه اونا چه قدر هستش؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan- نمایش پست ها
      دوستان اگه خودتون کلاس رفتین یا دوستاتون به کلاس های کنکوری رفتن تو هر شهر چند میگیرن واسه چند جلسه ؟دوما کسایی میشناسید که رتبه برتر باشن و به تدرسی دروس بپردازن ؟ هزینه اونا چه قدر هستش؟
      سلام خب هزینه به خیلی پارامتر ها بستگی داره و می تونم بگم تو تهران از حدود 5 تا 20 تومن متغیره. تازه اگر اردوهای عید و برنامه های جانبی رو در نظر بگیریم هزینه بیشترم هست. تعداد جلسات مثلا برای فیزیک 60 جلسه هست و همه این ها رو باید از آموزشگاهی که قصد دارید برید بپرسید.

هزینه تدریس خصوصی هم باز بستگی به درس و استاد داره. برای ریاضی تجربی از جلسه ای 80 تومن تا جلسه ای 450 تومن متغیره. برای زیست کمتره چون استاد بیشتره.

می دونید سوالتون خیلی کلی هست و من سعی کردم فقط بهتون یه دید کلی بدم.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #3
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      تو اهواز کلاس های اموزشگاها رنج 2-3 تومن هس
      مشاور هم از 2-3 تومن هس به بالا
      کلاس های خصوصی رو نمیدونم واقعا بستگی به اساتید داره
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام خب هزینه به خیلی پارامتر ها بستگی داره و می تونم بگم تو تهران از حدود 5 تا 20 تومن متغیره. تازه اگر اردوهای عید و برنامه های جانبی رو در نظر بگیریم هزینه بیشترم هست. تعداد جلسات مثلا برای فیزیک 60 جلسه هست و همه این ها رو باید از آموزشگاهی که قصد دارید برید بپرسید.

هزینه تدریس خصوصی هم باز بستگی به درس و استاد داره. برای ریاضی تجربی از جلسه ای 80 تومن تا جلسه ای 450 تومن متغیره. برای زیست کمتره چون استاد بیشتره.

می دونید سوالتون خیلی کلی هست و من سعی کردم فقط بهتون یه دید کلی بدم.

موفق باشید.
      ممنونم دوست عزیز واسه هر جلسه فیزیک وشیمی و زیست به طور میانگین چه قدر قیمت دارد؟ وایا شما رتبه برتر هایی دیدین که تدریس داشته باشن و هزینه اونا چه قدر هستند؟

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      تو اهواز کلاس های اموزشگاها رنج 2-3 تومن هس
      مشاور هم از 2-3 تومن هس به بالا
      کلاس های خصوصی رو نمیدونم واقعا بستگی به اساتید داره
      واسه چند جلسه 2 یا 3 میلیون میگیرن؟

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم دوست عزیز واسه هر جلسه فیزیک وشیمی و زیست به طور میانگین چه قدر قیمت دارد؟ وایا شما رتبه برتر هایی دیدین که تدریس داشته باشن و هزینه اونا چه قدر هستند؟
      والا من مشاورم و خب همکارا قیمت های متفاوتی دارن تو همون رنجی که گفتم. اگر جلسه ای می خواید بدونید باید حساب کنید یه کلاس 15 نفره برای 50 تا 60 جلسه حدود 1.8 تا 3 تومن درمیاد بسته به آموزشگاه و استاد و .... . (همین دروس اختصاصی)

رتبه های برتر هم بله هستن از جلسه ای 120 تومن خصوصی هست تا 450 الی 500 تومن. و اما بودن و هستن کسانی که احتیاج دارن و با قیمت معقول مثلا 50 تومن هم تدریس کردن ولی به ندرت.

یه سری هم رتبه برتر نما داریم که بحثش در اینجا نمی گنجه.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      والا من مشاورم و خب همکارا قیمت های متفاوتی دارن تو همون رنجی که گفتم. اگر جلسه ای می خواید بدونید باید حساب کنید یه کلاس 15 نفره برای 50 تا 60 جلسه حدود 1.8 تا 3 تومن درمیاد بسته به آموزشگاه و استاد و .... . (همین دروس اختصاصی)

رتبه های برتر هم بله هستن از جلسه ای 120 تومن خصوصی هست تا 450 الی 500 تومن. و اما بودن و هستن کسانی که احتیاج دارن و با قیمت معقول مثلا 50 تومن هم تدریس کردن ولی به ندرت.

یه سری هم رتبه برتر نما داریم که بحثش در اینجا نمی گنجه.
      ممنونم

8. Top | #8
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واسه چند جلسه 2 یا 3 میلیون میگیرن؟
      چند جلسه? معمولا از اواخر تیر یا اوایل مرداد شروع میشه تا اسفند هفته ای یک جلسه
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط anis79 نمایش پست ها
      چند جلسه? معمولا از اواخر تیر یا اوایل مرداد شروع میشه تا اسفند هفته ای یک جلسه
      ممنونم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن