خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SEYED.mjtf نمایش پست ها
      همه چیز آمادست برای موفقیت؛ عجله کنید...
      نه بابا تازه از فردا با تاپیکایی مثل ( شروع طوفانی ) ( از حالا شروع کنم میرسم ) ( قبولی پزشکی تهران در 8 ماه ) ... بازی بعدی شروع میشه مطمئن باش

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من تازه میخوام شروع کنم چون تازه همین 19 مهر خدمت سربازی تموم شد پایه ضعیفی دارم ما تو مدرسه عادی بودیم و اصلا درس دادن مهم نبود و فقط حاضر و غایب کردن براشون مهم بود منم ک بیخیال درس بودم و رفتم سربازی الان تازه تموم کردم و میخوام از صفر شروع کنم اولش هدفم برای کنکور ۱۴۰۰بود اما خیلیا به من گفتن که وایه کنکور امسال بخونم میتونم قبول شم بچه ها چجوری میتونم خودمو ب برنامه های ازمون برسونم اصلا ازمون دادن اجباریه اخه من الان دو ازمون عقب افتادم و در ضمن پایه هم ضعیفه و نمیتونم سریع خودمو برسونم لطفا کمک کنید ممنونم دوستان

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoor98 نمایش پست ها
      نه بابا تازه از فردا با تاپیکایی مثل ( شروع طوفانی ) ( از حالا شروع کنم میرسم ) ( قبولی پزشکی تهران در 8 ماه ) ... بازی بعدی شروع میشه مطمئن باش
      اگه باعث بشه بچه ها انگیزه بگیرن و به کم از استرس و حال بدشون کم بشه، چرا که نه؟!

4. Top | #19
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_habibi نمایش پست ها
      ​اصلا اینطور نیست خود خدایی گفت هدف ما اخرین خروجی نظام اموزشیه...نظام قدیمای قلم چی امسال 11هزار نفرن.....
      چقدر کم خیلی کمه بیش تر از این صحبتا نظام قدیم هس ازمون نمیدن خود من اگ الان پشت کنکور بودم نمیرفتم ازمون بدم
      نظام قدیم های قلمچی پارسال بین30-50 هزار بودن
      الهی ...
      این بنده چه داند که چه می‌باید جُست ؟
      داننده تویی ، هر آنچه دانی ، آن ده ...
      مشاور کنکور سراسری

5. Top | #20
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BATMAN نمایش پست ها
      هالالویا
      مثلا خاستی بگی مسیحی هستی؟
      من واسش حرف آخر بودم اما اون آلاء دوست داشت

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من سال 1400 میخوام کنکور بدم دانشجوی زبان انگلیسیسم سال 99 لیسانسمو میگیرم از الان دارم برا کنکور 1400 میخونم ولی نگران تاثیر معدلم که اگه قطعی بشه چیکار کنم

7. Top | #22
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      امروزه دبیرستانهای خوب از ابتدا روی معدّل دانش آموز کار می کنند.

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arshaa نمایش پست ها
      به اطلاع داوطلبان آزمون سراسري سال 1399 در رشته محل­هاي با آزمون مي­رساند؛ با توجه به مصوبات شوراي سنجش و پذيرش، نحوه و ميزان تأثير سوابق تحصيلي و انتخاب نظام آموزشي براي شركت در آزمون و همچنين فهرست كتب و منابع اين آزمون به شرح ذيل مي­باشد.1- براساس مصوبه جلسه مورخ 98/08/01 شوراي سنجش و پذيرش،‌ در آزمون سراسري سال 1399، ميزان تأثير سوابق تحصيلي، حداكثر 30 درصد و با تأثير مثبت اعمال مي­شود به­ طوري ­كه:1-1- آن دسته از ديپلمه­ هاي رياضي و فيزيك، علوم­ تجربي،‌ علوم­انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را سال 1398 يا 1399 و در نظام آموزشي جديد (3-3-6)‌ اخذ نموده و امتحانات دروس پايه دوازدهم آن­ها به صورت نهايي، سراسري و كشوري برگزارشده­ است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه دوازدهم ـ سال سوم آموزش متوسطه نظام جديد 3-3-6) به ميزان حداكثر 30 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به­ صورت تأثير مثبت در نمره كل نهايي آنان لحاظ مي­شود.2-1- آن دسته از ديپلمه ­هاي رياضي و فيزيك، علوم ­تجربي،‌ علوم ­انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را از سال 1384 الي 1397 در نظام آموزشي قبلي اخذ نموده ­اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به­ صورت نهايي، سراسري و كشوري برگزار شده­ است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (پايه يازدهم ـ سال سوم آموزش متوسطه نظام قديم)‌ به­ ميزان حداكثر 25 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و با تأثير مثبت و داوطلبان داراي مدرك پيش دانشگاهي رياضي و فيزيك، علوم ­تجربي،‌ علوم ­انساني و علوم و معارف اسلامي و هنر كه مدرك دوره پيش­ دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 اخذ نموده ­اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به­ صورت نهايي، سراسري و كشوري برگزارشده­ است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود دوره پيش ­دانشگاهي (پايه دوازدهم ـ سال آخر آموزش متوسطه نظام قديم) به­ ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و با تأثير مثبت اعمال مي­شود. در مجموع ميزان تأثير سوابق تحصيلي حداكثر 30 درصد است و به ­صورت تأثير مثبت در نمره كل نهايي آنان لحاظ مي­شود.3-1- ساير ديپلمه­ ها (غير از بندهاي 1-1 و 1-2) مشمول اعمال سوابق تحصيلي نيستند.2- با توجه به مصوبه جلسه مورخ 98/04/29 شوراي سنجش و پذيرش آزمون سراسري داوطلبان آزمون سراسري سال 1399 مي­توانند بدون توجه به نظام آموزشي كه در آن تحصيل نموده ­اند به يكي از دو مجموعه سوال (سؤالات نظام آموزشي 3-3-6 يا سؤالات مربوط به نظام آموزشي قديم، سالي واحدي و ترمي واحدي)‌ كه تمايل دارندپاسخ دهند. لذا داوطلبان لازم است در زمان ثبت­ نام اين آزمون علاقه­ مندي خود به پاسخگويي هر مجموعه سوال در تقاضانامه ثبت ­نامي مشخص و اعلام نمايند.3) فهرست كتب منابع آزمون سراسري سال 1399، نظام قديم و نظام جديد 3-3-6 به شرح جداول ذيل اعلام مي گردد.
      4) فهرست منابع درس هاي «فقه» و «اصول عقايد» رشتة علوم و معارف اسلامي دوره پيش دانشگاهي آزمون سراسري سال 1399 به شرح ذيل مي باشد.
      1- درس فقه: كتاب آشنايي با فقه نوشتة مليحه حاجيان، انتشارات مدرسه.
      2- درس اصول عقايد: كتاب جهان بيني 3 (عدل الهي و قضا و قدر) كد:2009: شامل فصل اول (همه فصل)، فصل دوم (به جز عنوان «فلسفه اسلامي» صفحه 23 و 24) و از فصل چهارم، عنوان «نظام كل تا مصائب، مادر خوشبختي ها» (از صفحه 65 تا 72).
      ایا این درسته که میگن تو رتبه های بالا مثلا زیر ۵ هزار تجربی معدل تاثیری نمیزاره؟

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid ema نمایش پست ها
      ایا این درسته که میگن تو رتبه های بالا مثلا زیر ۵ هزار تجربی معدل تاثیری نمیزاره؟
      معدل تو رتبه های زیر ۲۰هزار تاثیری نداره کلا

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن