خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 48
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      عجب غلطی کردم اون روز این تاپیکو دیدم متاسفانه من یه مرضی دارم به اسم مرض تلقین . از اون روز که این تاپیک رو دیدم به خودم گفتم امروز به نظرت میخوابی یانه الان ۴ روزه نخوابیدم به خاطر یه حرف تلقینی مسخره. تقریبا یه سال و نیم بود از شر بیخوابی خلاص شده بودم باز هم اون استرس قدیم اومده سراغم و ذهنم رو مسموم کرده قلبم زود زود میزنه استرس همه جامو گرفته رسما دیگه زنده نیستم چهار روزه میمیرم و زنده میشم ولی خوابم نمیبره الانم ساعت نزدیک پنجِ باز من بیدارم امیدوارم هیشکی به این مرض مبتلا نشه
      اگه ناخواسته باعث اذیتتون شدم معذرت میخوام
      به نظرم این تلقین نیست..این جای زخماییه که به جای مرهم گذاشتن روشون سرپوش گذاشته شده..به ذهنتون اجازه خوب شدن بدین که با یه تلنگر کوچیک مجبور نشه بهتون یادآوری کنه هنوز خوب نشده..
      موفق باشین
      یا علی
      *یقیــن چه خوب اندوه را می‌راند...*علی(ع)

2. Top | #32
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      اگه ناخواسته باعث اذیتتون شدم معذرت میخوام
      به نظرم این تلقین نیست..این جای زخماییه که به جای مرهم گذاشتن روشون سرپوش گذاشته شده..به ذهنتون اجازه خوب شدن بدین که با یه تلنگر کوچیک مجبور نشه بهتون یادآوری کنه هنوز خوب نشده..
      موفق باشین
      یا علی
      نه اصلا بحث این حرفا نیس وقتی میرم بخوابم ذهنم مدام درگیر پرسش اینه که میتونی بخوابی نمیتونی بخوابی باعث میشه استرس بگیرم یکی دو سال قبل من به خاطر هورمونایی که زدم به بدن برای بدنسازی که یکم زیاده روی کردم باعث شد خونم غلیظ شه اکسیژن خونم پایین اومده بود هر لحظه تو خواب احساس خفگی میکردم چون اون حس یادم نرفته و تو حافظم باقی مونده کافیه یه بار بهش فک کنم بعد استرس سر تا پامو میگیره حس بدیه احساس مردن .

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط God_of_war نمایش پست ها
      نه اصلا بحث این حرفا نیس وقتی میرم بخوابم ذهنم مدام درگیر پرسش اینه که میتونی بخوابی نمیتونی بخوابی باعث میشه استرس بگیرم یکی دو سال قبل من به خاطر هورمونایی که زدم به بدن برای بدنسازی که یکم زیاده روی کردم باعث شد خونم غلیظ شه اکسیژن خونم پایین اومده بود هر لحظه تو خواب احساس خفگی میکردم چون اون حس یادم نرفته و تو حافظم باقی مونده کافیه یه بار بهش فک کنم بعد استرس سر تا پامو میگیره حس بدیه احساس مردن .
      این خودش یه نوع زخم حساب میشه
      من خودم از این لحظه ها زیاد تجربه کردم حالا به دلایل شخصی..
      اینکه میتونی بخوابی یا نه؟ترس اینکه اگه بخوابم چی میشه..ترس اینکه نکنه بخوابم و تو خواب حرفی بزنم که نباید کسی بشنوه..
      بعد این دوره کلنجار تنها چیزی ک تونست ارومم کنه این آیه بود که مدام تکرار میکردم..مثل آب روی آتیش بود..
      الا بذکرالله تطمئن القلوب
      من با اعتقادات شخصی کسی کاری ندارم..ولی برای من معجزه کرد..اینجوری پیش برین درس هم نمیتونین خوب بخونین
      سعی کنین خوب باشین...

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      درستع سیستم بیولوژیک هرکس متفاوته
      ازاونجایی که تمام ازمونها چه ازمایشی وچه کنکورسراسری وسایر ازمونهای استخدامی صبخ برگزار میشه شایسته اس کع صبح بیدار بشید تا ازهمین الان عادت کتید
      اگرشده یک هفته درس نخونید ولی عادات غلط رو کناربگذارید

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      "how to get into lucid dream"

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط julian نمایش پست ها
      دوست عزیز
      درستع سیستم بیولوژیک هرکس متفاوته
      ازاونجایی که تمام ازمونها چه ازمایشی وچه کنکورسراسری وسایر ازمونهای استخدامی صبخ برگزار میشه شایسته اس کع صبح بیدار بشید تا ازهمین الان عادت کتید
      اگرشده یک هفته درس نخونید ولی عادات غلط رو کناربگذارید
      حتما همین کارو میکنم
      البته الان تقریبا یه هفته ست دارم زود میخوابم زود بیدار میشم ولی هنوز عادت نکردم

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      "how to get into lucid dream"

What you mean?
      کدوم معنی lucid dream رو میگید
      mood of the broken up person یا رویای شفاف
      ویرایش توسط spring__girl : 11 آبان 1398 در ساعت 11:55

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      وقتی تصمیم جدیدی میگیریم که انجامش بدیم بخشی از مغز ما چون وظیفش حفظ بقای ماست با این تصمیم مقابله میکنه. چون تصمیمای جدید نیازمند صرف انرژیه و این بخش از مغز هی میگه: ولش کن نمیخاد انجامش بدی چون انرزیتو از دست میدی و به بقات لطمه میخوره!
      اما اگه این کار رو تکرار کنیم این قسمت از بخش میگه حالا که داری روی این کار پافشاری میکنی برات تبدیل به عادت میکنمش تا لااقل کمتر انرژی صرفش کنی!
      اینکه صبحا زود بلند نمیشیم جدای از بحث تغذیه و این چیزا بخاطر اینه که عادت نداریم . اگه کسی شبا بهتر میخونه این هم بخاطر اینه که شب خوانی براش تبدیل به عادت شده. و این به معنی این نیست که کسی که شب بهتر میخونه صبح رو اصن نمیتونه. اینا عادت اند و عادت ها قابل تغیر هستند.
      اگر صبح بلندمیشیم هنوز خوابالودیم برای کسی که عادت نداشته طبیعیه چون ساعت زیستی بدن به اون ساعت عادت نداشته و هنوز هورمون خواب ! ترشح میکرده.
      وقتی چیزی تبدیل به عادت بشه اونوخت انجام ندادنش سخت تر انجام دادنش میشه
      بهتره بجای اینکه بگیم چجوری صبحا زود بلندشم بگیم چجوری تغیر عادت بدم؟
      برای تغیر یا ایجاد عادت به طور متوسط 66 روز باید اون کار رو تکرار کنید . اگه خودتون برای 66 روز ملزم کنید سر ساعت معینی بیدار کنید قول میدم که بعد از 66 روز بیایید تایپیک بزنید چکار کنم صبح زود بلند نشم؟!

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ashena98 نمایش پست ها
      سلام
      وقتی تصمیم جدیدی میگیریم که انجامش بدیم بخشی از مغز ما چون وظیفش حفظ بقای ماست با این تصمیم مقابله میکنه. چون تصمیمای جدید نیازمند صرف انرژیه و این بخش از مغز هی میگه: ولش کن نمیخاد انجامش بدی چون انرزیتو از دست میدی و به بقات لطمه میخوره!
      اما اگه این کار رو تکرار کنیم این قسمت از بخش میگه حالا که داری روی این کار پافشاری میکنی برات تبدیل به عادت میکنمش تا لااقل کمتر انرژی صرفش کنی!
      اینکه صبحا زود بلند نمیشیم جدای از بحث تغذیه و این چیزا بخاطر اینه که عادت نداریم . اگه کسی شبا بهتر میخونه این هم بخاطر اینه که شب خوانی براش تبدیل به عادت شده. و این به معنی این نیست که کسی که شب بهتر میخونه صبح رو اصن نمیتونه. اینا عادت اند و عادت ها قابل تغیر هستند.
      اگر صبح بلندمیشیم هنوز خوابالودیم برای کسی که عادت نداشته طبیعیه چون ساعت زیستی بدن به اون ساعت عادت نداشته و هنوز هورمون خواب ! ترشح میکرده.
      وقتی چیزی تبدیل به عادت بشه اونوخت انجام ندادنش سخت تر انجام دادنش میشه
      بهتره بجای اینکه بگیم چجوری صبحا زود بلندشم بگیم چجوری تغیر عادت بدم؟
      برای تغیر یا ایجاد عادت به طور متوسط 66 روز باید اون کار رو تکرار کنید . اگه خودتون برای 66 روز ملزم کنید سر ساعت معینی بیدار کنید قول میدم که بعد از 66 روز بیایید تایپیک بزنید چکار کنم صبح زود بلند نشم؟!

خیلی ممنونعالی بود

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      ميدونم خيليا اين مشكل رو دارن
      ولي مشكل من ريشه اش انگيزه و اراده نيست.اوني كه اراده نداره اصلا نميتونه 6صبح پا بشه.مشكل من اينه كه تو عمرم حتي يه شب نشد عميق و كامل بخوابم
      كلا انگار نخوابيدم با صداي قدم زدن تو اتاقم هم بيدار ميشم
      بعدشم 1ساعت بعد خوابم ميبره
      صبحم كه بيدار ميشم يكم ميخونم حدود ساعت 8 خودبخود بيهوش ميشم رو ميز چون شبو خوب نميخوابم
      هميشه اينجوري بودم
      كسي براي آروم و راحت خوابيدن تو شب يا اگه نشد هم براي اينكه صبح بيهوش نشم راه حل يا پيشنهادي داره بده
      ممنون
      #خواهشا_راهنمايي_كنين #خيلي_ضروريه
      سلام
      باور کنید کنکور میدون جنگ نیست که بخوایید انقدر به خودتون فشار بیارید که بیهوش بشید !
      اگه بدنتون به صبح زود مثل خودم عادت نداره , هیچ اشکالی نداره شب ها درس بخونید
      من گاه ها تا ساعت 4 صبح بیدار میموندم و صبح تا 10 میخوابیدم
      بهترین برنامه خواب خودم , شب تا 1 و نیم 2 درس میخوندم و صبح ساعت 8 بیدار میشدم و بعد ساعت 10 و نیم حدود 1 ساعت باز میخوابیدم
      سرحال سرحال میشید و نیازی نیست که فشار زیادی تحمل کنید ...

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      سلام
      باور کنید کنکور میدون جنگ نیست که بخوایید انقدر به خودتون فشار بیارید که بیهوش بشید !
      اگه بدنتون به صبح زود مثل خودم عادت نداره , هیچ اشکالی نداره شب ها درس بخونید
      من گاه ها تا ساعت 4 صبح بیدار میموندم و صبح تا 10 میخوابیدم
      بهترین برنامه خواب خودم , شب تا 1 و نیم 2 درس میخوندم و صبح ساعت 8 بیدار میشدم و بعد ساعت 10 و نیم حدود 1 ساعت باز میخوابیدم
      سرحال سرحال میشید و نیازی نیست که فشار زیادی تحمل کنید ...
      سلام همه تلاشم اینه که رو ریتم بندازم خودمو
      ممنون از راهنماییتون

12. Top | #42
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام همه تلاشم اینه که رو ریتم بندازم خودمو
      ممنون از راهنماییتون
      آهان ...
      عذر میخوام فک کردم ریتم شبانه روزیتون اینطوریه که شبا بیدار باشید ...
      اگه واقعا هنوز عادت نکردید , کار خیلی درستی میکنید

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed79 نمایش پست ها
      آهان ...
      عذر میخوام فک کردم ریتم شبانه روزیتون اینطوریه که شبا بیدار باشید ...
      اگه واقعا هنوز عادت نکردید , کار خیلی درستی میکنید
      راستش کلا اینطوریم..یعنی از خدامه تا خود صبح بیدار بمونم ولی واقعا فک میکنم تو مسیر کنکور این روش خیلی بهم آسیب بزنه به همین خاطر میخوام تغییرش بدم..

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

What you mean?
      کدوم معنی lucid dream رو میگید
      mood of the broken up person یا رویای شفاف
      کدومش مرتبط تره؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز؛شما باید شب ساعت 10 بخوابید و صبح ساعت 5 بیدار بشید؛سعی کنید از نظر معنوی خودتون رو با عبادت هر چند کم تغذیه کنید تا آرامش بگیرید؛این دو تا توصیه خوب رو امیدوارم جدی بگیرید

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن