خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

یادگیری زبان

سلام.دوستان برای یادگیری زبان انگلیسی چه منابع و روش هایی پیشنهاد میکنید.من سربازم و جایی هستم که دسترسی به اینترنت و گوشی ندارم.فقط در حد جزوه و کتاب دسترسی دارم.نهایت ویس.سطح زبانم هم پایینه و دوس دارم تا سطح تافل و ایلتس پیش برم.ممنون بابت راهنمایی هاتون.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daniel19 نمایش پست ها
      سلام.دوستان برای یادگیری زبان انگلیسی چه منابع و روش هایی پیشنهاد میکنید.من سربازم و جایی هستم که دسترسی به اینترنت و گوشی ندارم.فقط در حد جزوه و کتاب دسترسی دارم.نهایت ویس.سطح زبانم هم پایینه و دوس دارم تا سطح تافل و ایلتس پیش برم.ممنون بابت راهنمایی هاتون.
      سلام

اگر در سطح تافل و آیلتس می خواید باید جزوه ها و ویس های آریانپور رو تهیه کنید که از نظر گرامری کامله و البته مطالعه ش در اون شرایط خیلی سخته.

کتاب های 504 و 6000 لغت و ... رو هم اخیرا در 7 جعبه فلش کارت با هم چاپ کردن و کدگذاری شده هم هست که حفظ کردنش خیلی جذاب شده. این مجومعه رو هم تهیه بفرمایید (چون جنس خیلی خوبی داره حدود 150 تومن قیمت داره) فکر کنم به سطح 6 آیلتس برسید با همه این ها مجموعا.

موفق باشید.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      سلام

اگر در سطح تافل و آیلتس می خواید باید جزوه ها و ویس های آریانپور رو تهیه کنید که از نظر گرامری کامله و البته مطالعه ش در اون شرایط خیلی سخته.

کتاب های 504 و 6000 لغت و ... رو هم اخیرا در 7 جعبه فلش کارت با هم چاپ کردن و کدگذاری شده هم هست که حفظ کردنش خیلی جذاب شده. این مجومعه رو هم تهیه بفرمایید (چون جنس خیلی خوبی داره حدود 150 تومن قیمت داره) فکر کنم به سطح 6 آیلتس برسید با همه این ها مجموعا.

موفق باشید.
      ممنون بابت راهنمایی.این فلش کارت که فرمودین از کجا قابل تهیه هستش؟

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون بابت راهنمایی.این فلش کارت که فرمودین از کجا قابل تهیه هستش؟
      خواهش می کنم.

این 7 جعبه فلش کارت داخل یک بسته بندی هست و اکثر کتاب فروشی های میدان انقلاب تهران دارند. متاسفانه انتشارات جنگل مجبور شده به علت گرانی هزینه های چاپ به تعداد محدودی بزنه و من حتی تو سایت و کتابفروشی های خود این انتشارات ندیدم.

اگرم از انتشارات سوال کنید با گفتن اینکه کار سفارشی بوده، عدم موجودی رو توجیه می کنن.

به هر حال به طور خاص انتشارات گوتنبرگ حدود 1 ماه پیش موجودی داشت.

دقت کنید که بعد این مراحل برای مکالمه حدود 1 ماه معلم خصوصی بگیرید و برای رایتینگ هم باید کلاس برید. اگر ساختار جملات و لغات رو بلد باشید این مرحله واقعا در حد 1 ماه بیشتر طول نمی کشه.

اگر فلش کارت ها رو پیدا نکردید یا تهیه نتونستید بکنید یه پیغام خصوصی به بنده بدید کتاب های کدینگ شده این لغات هم موجوده.
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.
      ویرایش توسط Aryan- : 04 آبان 1398 در ساعت 12:04

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بشین با فیلم دیدن یاد بگیر، من خودم ۳ ساله فیلم میبینم، الان دارم ،نقد های فیلم و کتاب انگلیسی می‌نویسم، هیچگونه کلاسی نرفتم و کتاب خاصی هم نخوندم،البته کتاب رمان خیلی خوندم و کمک کرد ،اگه دسترسی به فیلم دیدن هم نداری ،روشی که دوست عزیز بالا اشاره کرد به نظر خیلی خوب می رسه.
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Unknown_ نمایش پست ها
      بشین با فیلم دیدن یاد بگیر، من خودم ۳ ساله فیلم میبینم، الان دارم ،نقد های فیلم و کتاب انگلیسی می‌نویسم، هیچگونه کلاسی نرفتم و کتاب خاصی هم نخوندم،البته کتاب رمان خیلی خوندم و کمک کرد ،اگه دسترسی به فیلم دیدن هم نداری ،روشی که دوست عزیز بالا اشاره کرد به نظر خیلی خوب می رسه.
      چند تا فیلم درست حسابی صرفا اموزش از سطح پایین معرفی کنید
      سری هری پاتر سطحش چ طورهع؟؟؟
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z1000 نمایش پست ها

چند تا فیلم درست حسابی صرفا اموزش از سطح پایین معرفی کنید
      سری هری پاتر سطحش چ طورهع؟؟؟
      خودم با سریال شروع کردم ،یعنی سریال باز حرفه ای هستم،از سریال های سیتکام مثل فرندز یا افیس، شروع کن ،بعدش اگه خواستی میتونی برتیش ببینی ،اگه فیلم هم میخوای ببینی راهکار های متفاوت وجود داره،فیلمهای کلاسیک بیشتر کتابی و با رعایت گرامر حرف میزنن و فیلمهای جدید بیشتر خودمونی حرف میزنن،اگه جدید بخوای می تونی از انیمیشن ها استفاده کنی که روان تر حرف میزنن اگه کلاسیک بخوای میتونم برات معرفی کنم.
      ?Hello
      ?Is there anyone home

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Unknown_ نمایش پست ها
      خودم با سریال شروع کردم ،یعنی سریال باز حرفه ای هستم،از سریال های سیتکام مثل فرندز یا افیس، شروع کن ،بعدش اگه خواستی میتونی برتیش ببینی ،اگه فیلم هم میخوای ببینی راهکار های متفاوت وجود داره،فیلمهای کلاسیک بیشتر کتابی و با رعایت گرامر حرف میزنن و فیلمهای جدید بیشتر خودمونی حرف میزنن،اگه جدید بخوای می تونی از انیمیشن ها استفاده کنی که روان تر حرف میزنن اگه کلاسیک بخوای میتونم برات معرفی کنم.
      مرسی از راهنماییتون
      فقط فرندز ک گفتین چ جوریه؟
      خانوادگی هست یا نه منظورمو ک میفهمید؟؟؟مشکل دار نباشه بهتره
      هم کلاسیک هم جدید اگ میشه چند تا فیلم هم راهنمایی کنید
      در مورد هری پاتر چی؟
      سطحش چ طوره اصولا؟
      پایین بالا؟چون دانلود دارمش میپرسم
      همه این فیلما دو زیرنویسشم هست تو اینترنت؟؟
      انیمیشن خوب سطح پایین هم اگ میشه معرفی کنید
      مرسی ک اطلاعاتتون رو نشر دادید ممنون
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مرسی از راهنماییتون
      در مورد هری پاتر چی؟
      سطحش چ طوره اصولا؟
      سریال خارجی خانوادگی تقریبا وجود نداره ولی می تونین سانسور شدشو از فیلیمو یا uptv پیدا کنی.
      سطح هری پاتر خوبه و صحنه هم نداره،البته چون بچه هستن با لهجه ای حرف میزنن که قابل درکه و برا آموزش خوبه ولی خود فیلم بماند که نسبتا ضعیفه.
      انیمیشن خوب میتونی از انیمیشن های جدید اومده استفاده کنی مثل sing,incredible, coco,zotapia, frozen,minon,sherek. .. استفاده کنی که اگه سرچ کنی تو نت زیاده .
      اینم بگم الان دنبال فیلم خوب نباش هر نوع فیلمی پیدا کردی ببین، برو یه اشتراک فیلیمو بخر یا از سایت uptv،فیلمی زیرنویس دار رو دانلود کن و ببین و ضمن الان تقریبا همه فیلما ۲ نوع زیرنویس انگلیسی و فارسی رو دارن .
      ?Hello
      ?Is there anyone home

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مرسی از راهنماییتون
      در مورد هری پاتر چی؟
      سطحش چ طوره اصولا؟
      سریال - انیمیشن tmnt رو بشینید ببینید با زبان و زیرنویس اصلی بدون زیرنویس فارسی.

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام

این دو سریال رو حتما ببین خیلی کمک می کنه

Friends
      How I Met Your Mother

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن