خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

کتاب (درسنامه زیست پایه گاج ، زارعی) ، ویرایش شده ؟؟

سلام.
      دوستان گرامی، انتشارات گاج کتاب ((درسنامه زیست پایه نوشته زارعی)) رو ویرایش کرده یا نه ؟؟؟ من هفته پیش از گاج مارکت خریدمش امروز کتاب رسید دستم ، دیدم طبق کتابای مرجع کنکور ۹۸ نه کنکور ۹۹. جالبه حالا روش زده ویژه کنکور ۹۹. الان این مصداق بارز کلاه برداری نیست ؟؟؟
      حالا گاج کلا تا الان ویرایشش نکرده یا ویرایش کردن، ولی به من کتاب ویرایش نشدشونو انداختن ؟؟
      چه کار کنم ، بی وجدان روی جلد و کنار جلد زده ویژه کنکور ۹۹، اما هیچ ویرایش نشده. راهی داره پسش بدم ؟؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza333 نمایش پست ها
      سلام.
      دوستان گرامی، انتشارات گاج کتاب ((درسنامه زیست پایه نوشته زارعی)) رو ویرایش کرده یا نه ؟؟؟ من هفته پیش از گاج مارکت خریدمش امروز کتاب رسید دستم ، دیدم طبق کتابای مرجع کنکور ۹۸ نه کنکور ۹۹. جالبه حالا روش زده ویژه کنکور ۹۹. الان این مصداق بارز کلاه برداری نیست ؟؟؟
      حالا گاج کلا تا الان ویرایشش نکرده یا ویرایش کردن، ولی به من کتاب ویرایش نشدشونو انداختن ؟؟
      چه کار کنم ، بی وجدان روی جلد و کنار جلد زده ویژه کنکور ۹۹، اما هیچ ویرایش نشده. راهی داره پسش بدم ؟؟
      نه داداش درسنامه رو ویرایش نکردن . قبلا هم بانک تست و هم درسنامه مشکل داشت . الان بانک تست رو ویرایش شده اش رو چاپ کردند ولی درسنامه رو نه هنوز ! زنگ بزن بهشون و مرجوعش کن ( 6420-021 )

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جلد های دهم و یازدهم جدا که ویرایش شدن
      اونارو میخریدی
      ویرایش میکرو زیست خیلی باید طول بکشه چون واقعا کاملترین منبع تستی و درسنامه ایه و پاسخنامش دنیای نکته است خودش. پس سختی ویرایشش هم 3 برابره

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      اونارو میخریدی
      ویرایش میکرو زیست خیلی باید طول بکشه چون واقعا کاملترین منبع تستی و درسنامه ایه و پاسخنامش دنیای نکته است خودش. پس سختی ویرایشش هم 3 برابره
      حرف شما درست ، ولی غلط میکنه وقتی کتاب و ویرایش نکرده میزنه ویژه کنکور۹۹. این حرکتش چه توجیهی داره؟؟؟

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Alirezad_031 نمایش پست ها
      اونارو میخریدی
      اونا که به درد من کنکوری نمیخوره. اونا برای دانش اموزای ۱۰ و ۱۱ .

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      حرف شما درست ، ولی غلط میکنه وقتی کتاب و ویرایش نکرده میزنه ویژه کنکور۹۹. این حرکتش چه توجیهی داره؟؟؟
      سلام دوست عزیز
      بهتره مراعات کنین، خود آقای زارع هم توی سایت حضور دارن و این طرز صحبت کردن شایسته نیست و اینکه یک درصد احتمال بدین اشتباه کرده باشین
      با پشتیبانی گاج تماس بگیرید و مشکل رو حل کنین.
      موفق باشین
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot_20191016-101450.jpg  

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اونا که به درد من کنکوری نمیخوره. اونا برای دانش اموزای ۱۰ و ۱۱ .
      جلد پایه اش همین سال به سالشه که چسبوندن بهم.اگه اصرار به کتاب جامع داری میکرو طلایی رو بخر. مولفش مازه و تستاش جونداره. البته تست بد هم داره

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MELORIN نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز
      بهتره مراعات کنین، خود آقای زارع هم توی سایت حضور دارن و این طرز صحبت کردن شایسته نیست و اینکه یک درصد احتمال بدین اشتباه کرده باشین
      با پشتیبانی گاج تماس بگیرید و مشکل رو حل کنین.
      موفق باشین
      من به اقای زارعی بی احترامی نکردم ، مگه اقای زارع مسئول فروش و ارسال کتابه ؟؟
      من مخاطبم انتشارات گاجه (گاج مارکت)...اونو گفتم غلط میکنه وقتی مولف هنوز کتابو ویرایش نکرده ، گاج مارکت رفته زده ویژه کنکور ۹۹ ، هر چی فحش بدی کمشونه. کلاه بردارا. شما فقط فکر کن گاج مارکت این جوری سر چند هزار نفر کلاه گذاشته.
      ویرایش توسط reza333 : 02 آبان 1398 در ساعت 18:50

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

Maghror
      نمایش مشخصات
      من به اقای زارعی بی احترامی نکردم ، مگه اقای زارع مسئول فروش و ارسال کتابه ؟؟
      من مخاطبم انتشارات گاجه (گاج مارکت)...اونو گفتم غلط میکنه وقتی مولف هنوز کتابو ویرایش نکرده ، گاج مارکت رفته زده ویژه کنکور ۹۹ ، هر چی فحش بدی کمشونه. کلاه بردارا. شما فقط فکر کن گاج مارکت این جوری سر چند هزار نفر کلاه گذاشته.
      [ جلد تستش هم به نظرت ویرایش شده برای کنکور 99 هست ویا نه چون من میخوام کتاب تست اش رو بخرم لطفا راهنمایی ام کن ]
      ​فارسی را پاس بداریم

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zamina نمایش پست ها
      [ جلد تستش هم به نظرت ویرایش شده برای کنکور 99 هست ویا نه چون من میخوام کتاب تست اش رو بخرم لطفا راهنمایی ام کن ]
      اره جلد تست پایه ویرایش شده . البته من کامل بررسی نکردم ولی فصل اول کتاب و که یه نگاه انداختم نسبت به کتاب پارسال ویرایش شده.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)