خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 61
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Javad1376 نمایش پست ها
      سلام پروژه ی 60 فقط ریاضیش خوب و کامله البته مقاطع مخروطی تدریس نشده ولی توی 40 آزمون تدریس شده؛بقیه درسا پروژه 60 خوب نیستن؛ضمن اینکه حرف آخر فقط ریاضیش تا حدودی خوبه واسه بقیه درسا شیمی دکتر بابایی و دینی نکته و تست دکتر کریمی و فیزیک شهریاری و زیست ژنتیک عمارلو و ادبیات همایش دکتر سبطی و عربی همایش هورفر و زبان جمع بندی خزایی بهترین هستن اگر از این منابع استفاده کنین و نکته برداری کنین و خودتون تست بزنین غوغا میکنین

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

شیمی بابایی رو نمیشناسم! ربیعیان رو دیدم (اونم فقط دو تا فصل از سال دوم) خیلی خوب بود به نظرم شایدم دارم اشتباه میکنم!
      یوسفیان پور دومشو دیدم خیلی خوب به نظر میومد
      فیزیک و نمیدونم!

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      پس درست و اصولی بخون ، جا برای آزمون و خطا نیست ؛ زیستم حتما درسنامه و تست تالیفی کار کن

من هنوز برنامه نویسیم تموم نشده ولی مثلا واسه زیست میخوام یه بازده 15روزه وقت بذارم و متن کتاب رو بخونم(به صورت ترکیبی)ترکیبی هم یعنی اینکه مثلا هر جا کلمه پروتئین دیدم هر چی که مرتبط به پروتئین بود از انواعش تا مونومرش تا... رو مرور کنم!
      بعد هم یه بازده 11روزه در نظر گرفتم که دی وی دی حرف اخر رو ببینم روزی ده ساعتشاید زیاد باشه ولی به نظر خودم چون قبلش کتاب رو کامل خوندم و مسلط هستم و میدونم چی به چیه تند تر میشه خوندنم تا بخوام صفر کیلومتر با دی وی دی پیش برم
      بعد هم یه بازده 7روزه گذاشتم برای حل تست های کنکور 85تا98 کنکور های داخل و خارج تجربی و رفع اشکال (یعنی یه پاسخ برگ بردارم اول 50 تا تست بزنم بعد یه برگه بردارم تک تک نکات سوالارو پیدا کنم و توی کتاب علامت بزنم) بعد اینکارو که بکنم میدونم چی مهمه چی نیست و دید زیست شناسیم باز تر میشه
      بعد هم فقط روزی دو فصل زیست رو مرور میکنم و میرم سراغ ریاضی و فیزیک (چون ترم اولم ریاضی1 و فیزیک 1دارم)
      نظرتون اقای دکتر؟

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      سوزوندی یا ن ؟
      مهران گیر دادی ها نه هنوز نسوزوندم ..تا جمعه وقت دارم باید اون اهن ربا که گفتن رو بخرم ولی خودم نمیتونم برم بخرم!

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aretmis نمایش پست ها
      شیمی بابایی رو نمیشناسم! ربیعیان رو دیدم (اونم فقط دو تا فصل از سال دوم) خیلی خوب بود به نظرم شایدم دارم اشتباه میکنم!
      یوسفیان پور دومشو دیدم خیلی خوب به نظر میومد
      فیزیک و نمیدونم!
      حرف آخر شیمی و عربیش سلیقه ایه
      بقیه دروسش واقا خوبن

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من هنوز برنامه نویسیم تموم نشده ولی مثلا واسه زیست میخوام یه بازده 15روزه وقت بذارم و متن کتاب رو بخونم(به صورت ترکیبی)ترکیبی هم یعنی اینکه مثلا هر جا کلمه پروتئین دیدم هر چی که مرتبط به پروتئین بود از انواعش تا مونومرش تا... رو مرور کنم!
      بعد هم یه بازده 11روزه در نظر گرفتم که دی وی دی حرف اخر رو ببینم روزی ده ساعتشاید زیاد باشه ولی به نظر خودم چون قبلش کتاب رو کامل خوندم و مسلط هستم و میدونم چی به چیه تند تر میشه خوندنم تا بخوام صفر کیلومتر با دی وی دی پیش برم
      بعد هم یه بازده 7روزه گذاشتم برای حل تست های کنکور 85تا98 کنکور های داخل و خارج تجربی و رفع اشکال (یعنی یه پاسخ برگ بردارم اول 50 تا تست بزنم بعد یه برگه بردارم تک تک نکات سوالارو پیدا کنم و توی کتاب علامت بزنم) بعد اینکارو که بکنم میدونم چی مهمه چی نیست و دید زیست شناسیم باز تر میشه
      بعد هم فقط روزی دو فصل زیست رو مرور میکنم و میرم سراغ ریاضی و فیزیک (چون ترم اولم ریاضی1 و فیزیک 1دارم)
      نظرتون اقای دکتر؟
      والا به نظرم زیاد منطقی نیست ولی خوب اگه برنامه ریزی کردی بخون یه هفته ای ببین چه نتیجه میده ؛ خوبی این موقع اینکه وقت هست برای برنامه ریختن و عوض کردن

پ ن : دکترم خودتی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parham7983 نمایش پست ها
      حرف آخر شیمی و عربیش سلیقه ایه
      بقیه دروسش واقا خوبن
      عربی رو گفتین قواعدش خوب نیست؟من قواعدشو ندیدم ترجمه اشو فقط دیدم ولی تایمش خیلی کمه22ساعت فقط

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamed70t نمایش پست ها
      والا به نظرم زیاد منطقی نیست ولی خوب اگه برنامه ریزی کردی بخون یه هفته ای ببین چه نتیجه میده ؛ خوبی این موقع اینکه وقت هست برای برنامه ریختن و عوض کردن

پ ن : دکترم خودتی
      نمیدونم...راه حل دیگه ای به ذهنم نمیرسه

من داروسازم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نظرتون اقای دکتر؟
      میشه این بازه 15روزتو بگی یعنی چی؟؟ یعنی اول ی 15 یجا میخونی همشو و تموم میکنی بعد دیگ تا ااخر فقط مرور میکنی؟؟؟
      اِی مطرب دل زان نغمهِ خوش
      این مغز مَرا پُر مشغله کن

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،با این برنامه ای که در نظر گرفتی مشخص مدت زیادی از درس دور بودی وتا حالا هم برای کنکور اصلا درس نخوندی.
      این برنامه اصلا اصولی و منطفی نیست،خودت که یک هفته بخونی متوجه میشی چی میگم.
      در مورد تایم دی وی دی های حرف آخر،زیست فکر کنم روی هم چیزی حدود 150 ساعت بود(دقیق یادم نیست)...دینی نظام قدیم دو تا داشتن،یکی جامع بود که حجمش زیاد بود وخوب هم نبود،یک پک جمع بندی هم داشتن که همراهش کتاب مصور یوسفیان پور بود وتایمش کلا 20 ساعت بود.

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan79 نمایش پست ها
      میشه این بازه 15روزتو بگی یعنی چی؟؟ یعنی اول ی 15 یجا میخونی همشو و تموم میکنی بعد دیگ تا ااخر فقط مرور میکنی؟؟؟
      اول اینو بگم این برنامه من شاید که نه 100درصد مخالف های زیادی داره چون میگن باید درسارو خرد خرد جلو برد و تست تالیفی زد و فلان و بهمان
      من کنکور سال سوممه و دو سال قبل+توی خود دبیرستان خیلی نخوندم
      این 15روز رو اینجوری گرفتم که هر روز 2فصل رو بخونم..خوندن هم اینجوری که اول فصل یک سال دوم مثلا رو باز میکنم پاراگراف پاراگراف میکنم (کتاب زیر ذره بین دارم) بعد شروع میکنم پاراگراف اول رو میخونم و یاد میگیرم چشممو میبندم و سر میگم واسه یه نفر فرضی مثلا من یکی از دوستامو در نظر گرفتم واسه اون درسارو توضیح میدم بعد که یه مبحث رو تموم کردم مثلا تار عنکبوت رو همه نکات کتابیش(مثلا که توانایی تولید تار غریزی و غده "های" تار عنکبوت زیر سطح شکمی هستن و ...) اینارو خوندم یه برگه میارم با خودکار ابی هرچی که یادم مونده رو مینویسم بعد متن کتابو باز میکنم و با خودکار قرمز چیزایی که غلط نوشتم یا چیزایی که یادم نبوده رو درست میکنم و یه دور مرور میکنم بعد میرم مبحث بعدیش که مثلا درباره ی مولکول های زیستی و کربن و ایناست...این کار شاید وقت زیادی بگیره ولی خیلی خوبه از نظر "خودم" چون من زیست رو مخصوصا پیش هیچ بار نخوندم سال دوم و سومم یادم رفته و اگه اینجوری بخونم نکاتش یادم میمونه تا برم متن درسنامه رو بخونم متن درسنامه خوبه ها ولی برای من نه چون من ترجیح میدم خودم نکات رو بفهمم که مثلا عنکبوت یه حشره است و تنفس نایی داره و گردش خونش چه جوریه و ...
      واسه ترکیبی خوندن هم که گفتم ..مثلا توی فصل های جلوتر فکر کنم فصل 8که حرکت بود درباره ماهیچه ها نوشته که از پروتئین تشکیل شده من اونجا میام همه نکاتی که واسه پروتئین مثل اینکه چند نوع هستن و انواعشو و مونومرش چیه و انزیم ها چین رو واسه خودم مرور میکنم و تا اخر میخونم (البته من یه کتاب عبارت نامه زیست هم دارم میخوام هر مبحث که تموم شد اون رو هم کار کنم چون خط به خط کتاب درسیه) برخلاف بقیه که میگن زیست درسنامه ی کتاب میخواد و تست و اینا به نظر من واسه سطح صفر اگه بشینی چندین بار(بالا 40-30بار!!!) کتاب درسی رو بخونی بسه!
      تازه من حساب کردم 28دوره کنکور زیست برگزار شده یعنی 1400 تا سوال !1400تا نکته ..محاله اینارو حل کنی و تو کتابم علامت بزنی و نکاتشو ننویسی و تو کنکور درصد بالا نزنی!
      البته بازم میگم اینا نظرای خودم بود و خودم هم رشته ی دهن پر کنی قبول نشدم ..قبول نشدنم به خاطر این بود که دوسالی که داشتم رو یه کلمه درسم نخوندم^^

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      سلام،با این برنامه ای که در نظر گرفتی مشخص مدت زیادی از درس دور بودی وتا حالا هم برای کنکور اصلا درس نخوندی.
      این برنامه اصلا اصولی و منطفی نیست،خودت که یک هفته بخونی متوجه میشی چی میگم.
      در مورد تایم دی وی دی های حرف آخر،زیست فکر کنم روی هم چیزی حدود 150 ساعت بود(دقیق یادم نیست)...دینی نظام قدیم دو تا داشتن،یکی جامع بود که حجمش زیاد بود وخوب هم نبود،یک پک جمع بندی هم داشتن که همراهش کتاب مصور یوسفیان پور بود وتایمش کلا 20 ساعت بود.

نمیدونم شاید حق با شما باشه من چندین سال هم نیست که از درس دورم19سالمه کلا!
      زیست رو یه اقایی قبلا گفت 110 ساعته!
      دینی رو هم من اینه قدیمیشو میبینم اون جمع بندی به درد "من" نخورد..خسته کننده بود واسم

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      عربی رو گفتین قواعدش خوب نیست؟من قواعدشو ندیدم ترجمه اشو فقط دیدم ولی تایمش خیلی کمه22ساعت فقط
      سلام.من سال 97 كه پيش دانشگاهي بودم رفتم همايش جمع بندي واعظي تو شهر خودمون بود.واقعا عالي بود.درسته اون سال خوب نخونده بودم ولي واقعا عربيم تبديل شد به نقطه قوتم.پشت كنكور موندم و بالاخره دي وي دي هاي عربي و ديني رو ارديبهشت ماه يني 2 ماه مونده از يكي گرفتم و بكوب ديدم بدون اينكه حتي يدونه تست بزنم عربي رو 56 درصد زدم و ديني رو 64
      به نظر من كه ديدم و امسال كه بازم پشت كنكور موندم و ميبينم خيلي خوبه به شرط اينكه ببيني و پشت بندش خيلي زياد تست بزني.خودشم تو فيلم تاكيد ميكنه حتما پشت بندش تست كار كنين.من معتل و نواسخ خيلي اشكال داشتم الان خداي اون مباحث شدم

راجع به زيستشون هم بگم عاليه واقعا.من خيلي سخت منظور كسيو ميفهمم و بيشتر با تنها خوندن حال ميكنم ولي چون بايد درك كرد زيست رو واقعا توصيه ميكنم البته اگه وقت داريمن كه خودم تستاش رو رد ميكنم و فقط تدريس ميبينم و خودم خيلي تست كار ميكنم.تاليفي هاي نشرالگو و سه سطحي زيست عاليه بعد از تدريس اينا.اينكه ميگن dvd به درد نميخوره راس ميگن چون انتظار دارن يكي لقمه رو بجوه بذاره دهنشون.اتفاقا عاليه فقط بايد خيلييي تست كار كرد.من پارسال 2 سال بود خيلي از درس دور بودم و خودم خوندم و خيلي وقت صرف كردم و زياد متوجه نميشدم ولي امسال با اينا ميخونم زيستو
      بازم راجع به اون يكي درسا خواستين بدونين خصوصي درخدمتم

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین قواعدشم خوبه ولی فشردس یعنی اگه 15 ساعت باشه باید 15 ساعت پاوز کنی تا مطلب جا بیوفته! و تست زیادم باید بزنی خود واعظی خیلی تاکید میکنه
      ویرایش توسط parham7983 : 01 آبان 1398 در ساعت 19:12

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط spring__girl نمایش پست ها
      سلام.من سال 97 كه پيش دانشگاهي بودم رفتم همايش جمع بندي واعظي تو شهر خودمون بود.واقعا عالي بود.درسته اون سال خوب نخونده بودم ولي واقعا عربيم تبديل شد به نقطه قوتم.پشت كنكور موندم و بالاخره دي وي دي هاي عربي و ديني رو ارديبهشت ماه يني 2 ماه مونده از يكي گرفتم و بكوب ديدم بدون اينكه حتي يدونه تست بزنم عربي رو 56 درصد زدم و ديني رو 64
      به نظر من كه ديدم و امسال كه بازم پشت كنكور موندم و ميبينم خيلي خوبه به شرط اينكه ببيني و پشت بندش خيلي زياد تست بزني.خودشم تو فيلم تاكيد ميكنه حتما پشت بندش تست كار كنين.من معتل و نواسخ خيلي اشكال داشتم الان خداي اون مباحث شدم

راجع به زيستشون هم بگم عاليه واقعا.من خيلي سخت منظور كسيو ميفهمم و بيشتر با تنها خوندن حال ميكنم ولي چون بايد درك كرد زيست رو واقعا توصيه ميكنم البته اگه وقت داريمن كه خودم تستاش رو رد ميكنم و فقط تدريس ميبينم و خودم خيلي تست كار ميكنم.تاليفي هاي نشرالگو و سه سطحي زيست عاليه بعد از تدريس اينا.اينكه ميگن dvd به درد نميخوره راس ميگن چون انتظار دارن يكي لقمه رو بجوه بذاره دهنشون.اتفاقا عاليه فقط بايد خيلييي تست كار كرد.من پارسال 2 سال بود خيلي از درس دور بودم و خودم خوندم و خيلي وقت صرف كردم و زياد متوجه نميشدم ولي امسال با اينا ميخونم زيستو
      بازم راجع به اون يكي درسا خواستين بدونين خصوصي درخدمتم

ممنون میشم نظرتو راجب همه درسا و ساعت درسا اگه دقیق میدونی بگی^^

15. Top | #45
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنون میشم نظرتو راجب همه درسا و ساعت درسا اگه دقیق میدونی بگی^^
      ساعتایی که قبلا ذکر کردم دقیق هستند
      تمام مجموعه ها رو تو هارد دارم و خودم دقیقه به دقیقه جمع زدم و نتیجشونو یادداشت کردم

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن