خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

انصراف از دانشگاه ازاد برای کنکور 99

سلام...
      در مورد انصراف از آزاد یه سری سوالتی داشتم که گفتم اینجا بپرسم شاید کسانی باشند که بدونند.
      من میخوام برای کنکور 99 خودم رو آماده کنم(شروع کردم ) و باید از ازاد انصراف بدم.. میدونم هم که ممکنه بیاین بگید نیاز به انصراف نیست و بعد قبولی انصراف بده... ولی من الان ترم 5 کاردانی مدیریتم (یه ترم مشروط شدم برای همین کاردانی رو تو 4 ترم تموم نکردم و مدرک کاردانی ندارم و نمیشه هم که اول کاردانی بگیرم و بعد کنکور بدم چون با مدرک کاردانی اجازه شرکت در کنکور سراسری ندارم و باید ارشد برم) و معافیت تحصیلی من در تاریخ 31 بهمن 98 تموم میشه ، برای همین مجبورم قبل از اون تاریخ انصرافم رو بدم (میخوام تو همین آبان ماه انجام بدم) تا از مهلت یکساله استفاده کنم. اما حالا سوالاتم چیه؟
      1- چقدر این مراحل انصراف طول میکشه؟
      2-بعد از انصراف ، برگه ای میدن بهم یا نه؟ (اینو هم درنظر بگیرید که چه زمانی دارم انصراف میدم).
      3- هر موقع خواستم میتونم برای انصراف اقدام کنم؟ مثلا شنبه هفته بعد؟
      4- همونجا که انصراف دادم ، حکم انصراف رو صادر میکنند یا طول میشکه؟ چه کنم همونجا تموم شه؟
      5-موقع انصراف به این که کلاس ها رو شرکت کردم یا نکردم گیر نمیدن که؟
      5- برای انصراف باید به کدوم قسمت دانشگاه برم؟؟

ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sina98 نمایش پست ها
      سلام...
      در مورد انصراف از آزاد یه سری سوالتی داشتم که گفتم اینجا بپرسم شاید کسانی باشند که بدونند.
      من میخوام برای کنکور 99 خودم رو آماده کنم(شروع کردم ) و باید از ازاد انصراف بدم.. میدونم هم که ممکنه بیاین بگید نیاز به انصراف نیست و بعد قبولی انصراف بده... ولی من الان ترم 5 کاردانی مدیریتم (یه ترم مشروط شدم برای همین کاردانی رو تو 4 ترم تموم نکردم و مدرک کاردانی ندارم و نمیشه هم که اول کاردانی بگیرم و بعد کنکور بدم چون با مدرک کاردانی اجازه شرکت در کنکور سراسری ندارم و باید ارشد برم) و معافیت تحصیلی من در تاریخ 31 بهمن 98 تموم میشه ، برای همین مجبورم قبل از اون تاریخ انصرافم رو بدم (میخوام تو همین آبان ماه انجام بدم) تا از مهلت یکساله استفاده کنم. اما حالا سوالاتم چیه؟
      1- چقدر این مراحل انصراف طول میکشه؟
      2-بعد از انصراف ، برگه ای میدن بهم یا نه؟ (اینو هم درنظر بگیرید که چه زمانی دارم انصراف میدم).
      3- هر موقع خواستم میتونم برای انصراف اقدام کنم؟ مثلا شنبه هفته بعد؟
      4- همونجا که انصراف دادم ، حکم انصراف رو صادر میکنند یا طول میشکه؟ چه کنم همونجا تموم شه؟
      5-موقع انصراف به این که کلاس ها رو شرکت کردم یا نکردم گیر نمیدن که؟
      5- برای انصراف باید به کدوم قسمت دانشگاه برم؟؟

ممنون
      1-چند روزی طول میکشه باید با همه بخشهای دانشگاه تسویه کنی
      ۲-بله بهت برگه میدن ببری نظام وظیفه ثبت کنی همون برا انصرافتم هست(نظام وظیفه برگه رو نمیخاد فقط ثبت میکنه)
      ۳-اره هر وقت بخای میتونی مشکلی نداره
      ۴-اونجا بری یه فرم بهت میده پر میکنی بعدش میفرستت بخش های مختلف دانشگاه برا تسویه حساب مثل کتابخونه و امور رفاه و حسابداری و حراست و ...(البته اون مکانها پول نمیگیرن و فقط حساب کتابتو با اون بخش میفرستن مرکز و تا خودت نری و شماره دانشجویی ندی انجام نمیشه بعضی بخش ها بعضیا هم خودشون انجام میدن)
      بعد چند روز همون برگه که قبلا بهت گفتم بهت میدن
      5-اونا اصلا کاری ندارن چیکار کردی یا نکردی و مهم نیست براشون
      ۶- برای انصراف برو آموزش کل دانشگاهتون یه قسمت دارن مربوطه به انصراف
      در ضمن یادت باشه برای انصراف چون دانشگاه آزادی یه پولی ازت میگیرن و پول هم به اندازه یه ترم و نصفیه
      حالا شاید سال بعد ترم بهمن قبول شدی به نظرم تو همون بهمن ماه انصراف بده اشتباه منو تکرار نکن
      من الان ترم بهمن قبول شدم و مجبورم معافیتمو از مهر رد کنم و اینجوری ۴ ماه از معافیتم میپره
      LEFT
      4/19/2021

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن