خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: زیست میکرو

1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

زیست میکرو

سلام ...دوستان شما کانالی رو نمیشناسین که پی دی اف کتاب زیست پایه میکرو رو گذاشته باشه؟منظورم ویرایش شده اش هستش...راستش من میکرو دهم چاپ 97رو دارم ولی اصلا ویرایش نشده:/تستارو هم چون پشت کنکوری نظام جدیدم میتونم جواب بدم مگه نه متن تستا تو کتاب نیس خب اینجوری که بدرد نمیخوره...الان پی دی اف کتاب پایه رو دیدم متوجه شدم یه شری تستاحذف شده خواستم کل پی دی اف و ببینم که اگه واقعا تغییر کرده کتاب پایه رو بگیرم ...هرچند زیست تست یازدهم رو جداگونه هم دارم...ممنون میشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      میشه لااقل کسایی که کتاب رو دارن تعدا تستای هرفصل دهم رو بگن؟

3. Top | #3
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به جز فصل2و4 که تعداد تستش زیاده میانگین برا هر گفتار60تا تست در نظر بگیر
      البته بعضی گفتارهاش کمه مثل گفتار اخر فصل3که30تسته
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      میشه لااقل کسایی که کتاب رو دارن تعدا تستای هرفصل دهم رو بگن؟
      ...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soheil.si نمایش پست ها
      سلام ...دوستان شما کانالی رو نمیشناسین که پی دی اف کتاب زیست پایه میکرو رو گذاشته باشه؟منظورم ویرایش شده اش هستش...راستش من میکرو دهم چاپ 97رو دارم ولی اصلا ویرایش نشده:/تستارو هم چون پشت کنکوری نظام جدیدم میتونم جواب بدم مگه نه متن تستا تو کتاب نیس خب اینجوری که بدرد نمیخوره...الان پی دی اف کتاب پایه رو دیدم متوجه شدم یه شری تستاحذف شده خواستم کل پی دی اف و ببینم که اگه واقعا تغییر کرده کتاب پایه رو بگیرم ...هرچند زیست تست یازدهم رو جداگونه هم دارم...ممنون میشم
      الان دو سال هست که این کتاب وجود داره و از قبلشم ویرایش شده بود و کسی مشکلی باهاش نداشته، چجوری شما الان میگین ویرایش نشده؟ 😐

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash2001 نمایش پست ها
      به جز فصل2و4 که تعداد تستش زیاده میانگین برا هر گفتار60تا تست در نظر بگیر
      البته بعضی گفتارهاش کمه مثل گفتار اخر فصل3که30تسته
      دقیقشو لازم دارم راستش...میتونی تعداد تستای هرفصل دهمش رو بگی؟گفتار به گفتار نه همون فصل به فصل...ممنونت میشم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حمید رضا زارع نمایش پست ها
      الان دو سال هست که این کتاب وجود داره و از قبلشم ویرایش شده بود و کسی مشکلی باهاش نداشته، چجوری شما الان میگین ویرایش نشده؟
      راستش آقای زارع تو یه سری تستا مطالبی هستش که واسه کتاب دهم سال 95ئه...بخصوص گفتار سوم فصل 3...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن