خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

Exclamation مشکل با نظام وظیفه برای شرکت در کنکور 99

سلام دوستان من ی مشکل اساسی دارم لطفا راهنمایی کنین

من سال 94 پیام نور ثبت نام کردم و سال 96 انصراف دادم از اون رشته قبلیم توی پیام نور و یک رشته دیگه دوباره تو همون پیام نور شروع کردم و معافیت تحصیلی هم برام تا سال 1401 صادر شده و دانشجو هستم

الان معافیت کفالت مادرمو دارم ولی موقت هستش و باید 20 ماه دیگه بگذره تا دائم بشه. گرفتم خاستم بدونم می تونم امسال کنکور بدم و ی دانشگاه دیگه و ی رشته دیگه رو بخونم ؟

چون الان من انصراف بدم مشمول نیستم !

سازمان سنجش اینو زده :

• کد 3) مشمولان داراي برگ معافيت موقت بدون غيبت (پزشکي، کفالت و ساير ...) در مدت اعتبار آن.

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      سلام دوستان من ی مشکل اساسی دارم لطفا راهنمایی کنین

من سال 94 پیام نور ثبت نام کردم و سال 96 انصراف دادم از اون رشته قبلیم توی پیام نور و یک رشته دیگه دوباره تو همون پیام نور شروع کردم و معافیت تحصیلی هم برام تا سال 1401 صادر شده و دانشجو هستم

الان معافیت کفالت مادرمو دارم ولی موقت هستش و باید 20 ماه دیگه بگذره تا دائم بشه. گرفتم خاستم بدونم می تونم امسال کنکور بدم و ی دانشگاه دیگه و ی رشته دیگه رو بخونم ؟

چون الان من انصراف بدم مشمول نیستم !

سازمان سنجش اینو زده :

• کد 3) مشمولان داراي برگ معافيت موقت بدون غيبت (پزشکي، کفالت و ساير ...) در مدت اعتبار آن.
      این مورد خیلی خاصه بعید میدونم کسی اینجا اطلاع داشته باشه باید از نظام وظیفه شهرتون بپرسی
      بعید میدونم پلیس 10+ هم بدونه
      تنها کسی که میتونی به حرفش اعتماد کنی نظام وظیفه ست
      LEFT
      4/19/2021

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ضمناً کد ۳ مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون سراسری سال ۹۸ به این صورت اصلاح می‌ شود : کد ۳) مشمولان دارای برگ معافیت موقت هولوگرام دار بدون غیبت (پزشکی و کفالت) در مدت اعتبار آن . در صورت قبولی این افراد باید مجوز لازم جهت ثبت‌ نام در دانشگاه را از معاونت وظیفه عمومی محل استقرار دانشگاه اخذ کنند . ضمناً چنانچه مدت اعتبار معافیت موقت به اتمام برسد، دانشجو شرایط ادامه تحصیل را ندارد مگر در صورت داشتن سایر شرایط که باید نسبت به اخذ اصل معافیت تحصیلی اقدام کنند .

دوستان نظام وظیفه کد 3 رو باز و تشریح کرده طبق توضیحات بالا می تونم کنکور بدم ب نظرتون؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چون پیام نور درس می خونی مشکلی پیش نمیاد . حتی اگه دانشگاه هم قبول شدی می تونی هم زمان پیام نور رو ادامه بدی

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      برو نظام وظیفه استان اونجا خلاف پلیس علاوه ده یه عده سرهنگ کارا انجام میدن که به همه قوانین اشراف دارن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bitsy نمایش پست ها
      چون پیام نور درس می خونی مشکلی پیش نمیاد . حتی اگه دانشگاه هم قبول شدی می تونی هم زمان پیام نور رو ادامه بدی
      ینی فعلا پیام نور رو نگه دارم اگه سراسری قبول شدم جفتش میشه ادامه بدم؟

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ینی فعلا پیام نور رو نگه دارم اگه سراسری قبول شدم جفتش میشه ادامه بدم؟
      نه بابا نمیشه دو تا رشته رو که همزمان ادامه بدی ! چه پیام نور باشه چه آزاد

ببین دقیق نمیدونم شرایطت رو باید از نظام وظیفه بپرسی ولی همینو بدون اگه 2 بار انصراف بدی مشمول سربازی هستی ! حالا اگه تا اون موقعه انصراف دومت معافیت از سربازی داشته باشی مشکلی پیش نمیاد ! همینو نمیدونم که معافیت موقت رو قبول میکنن یا نه اگه نکنن باید وایستی تا معافیت دائم رو بگیری و سپس از پیام نور انصراف بدی البته اینم در نظر بگیر وقتی انصراف بدی تا یه سال فرصت رفتن به دانشگاه رو داری

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها

ببین دقیق نمیدونم شرایطت رو باید از نظام وظیفه بپرسی ولی همینو بدون اگه 2 بار انصراف بدی مشمول سربازی هستی ! حالا اگه تا اون موقعه انصراف دومت معافیت از سربازی داشته باشی مشکلی پیش نمیاد ! همینو نمیدونم که معافیت موقت رو قبول میکنن یا نه اگه نکنن باید وایستی تا معافیت دائم رو بگیری و سپس از پیام نور انصراف بدی البته اینم در نظر بگیر وقتی انصراف بدی تا یه سال فرصت رفتن به دانشگاه رو داری
      نظام وظیفه اون بندی رو که بالا نوشتم گفته

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها

الان نظام وظیفه گفته برا کنکور ۹۸ دانشگاه ها باید اونایی که کفالت و پزشکی موقت دارن ثبت نام کنن و بعد از اتمام موقتشون باید تکلیف دایمشون رو معلوم کنن وگرنه سرباز حساب میشن

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      داداش شما موردت یکم پیچیدس
      برو نظام وظیفه
      Lɪғᴇ ɪs ʟɪᴋᴇ Mᴀᴛʜ .. ɪғ ɪᴛ ɢᴏᴇs ᴛᴏ ᴇᴀsʏ .. sᴏᴍᴇᴛʜɪɴɢ ɪs ᴡʀᴏɴɢ <₃

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehranWilson نمایش پست ها
      داداش شما موردت یکم پیچیدس
      برو نظام وظیفه
      نظام وظیفه که حتما باید برم ولی گفتم اول از اینجا مطمئن بشم چون ی کم رو مخ بود و عصبیم کرده بود

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظام وظیفه که حتما باید برم ولی گفتم اول از اینجا مطمئن بشم چون ی کم رو مخ بود و عصبیم کرده بود
      سلام
      ببخشید رفتیئ نظام وظیفه دقیقا بهتون چی جواب داد ؟

مشمول حساب نمی شدی و میتونستی اقدام کنی برا کنکور درسته ؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط genzo نمایش پست ها
      سلام
      ببخشید رفتیئ نظام وظیفه دقیقا بهتون چی جواب داد ؟

مشمول حساب نمی شدی و میتونستی اقدام کنی برا کنکور درسته ؟
      درووود

بله رفتم مشمول نیسم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درووود

بله رفتم مشمول نیسم
      تشکر بابت اطلاع رسانیت (:

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن